Νέα

Ιράν-Περσία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james070
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Οι Ιρανές είναι απ τις πιο ωραίες γυναίκες.
Άραγε έχει πάει κανείς προς τα εκεί?
παίζει κάτι ή...αν αγγίξει εκτελείται? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για να δούμε τι θα δούμε...www.smilies.4-user.de] [/url]
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
να και μια ωραία... :tits: :tits:

url
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.528
Κριτικές
1
Like
29.304
Πόντοι
8.006

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ο Κώστας απο δω μέσα ένας φίλος έχει παντρευτεί μια πολύ όμορφη γυναίκα μισή Τουρκάλα μισή Ιρανή και την έχω δει που την έφερε Αθήνα!!Τον Κώστα τον γνώρισα πέρσυ και μιλάμε πλέον τηλεφωνικά..

Αν μπει να σας πει και πιο πολλά.Πάντως από τα λίγα που μπόρεσε να μου πει αν και είναι όμορφες είναι ατίθασες γυναίκες.Θέλουν να χουν τον έλεγχο και είναι ικανές να σε ξεσκίσουν μόνο στην υποψία ότι μπορεί να ξενοκοιτάς.Δες καμια φίλη και δώσε φιλή στο μάγουλο μπροστά της να ξεσκίσει και σένα και κεινη μαζί.Τέτοια φάση έλεγε!!

Εκείνος επίσης μου λεγε (sorry φίλε αλλά αλπίζω μην παρεξηγείς) ότι η δικιά του μια φορά επειδή σηκώθηκε να χορέψει σε ελληνικό παρτυ με συμφοιτητρια του της έκανε ολόκληρη φασαρία σε κεινη εκεί και στον Κώστα στο σπίτι..

Οπότε καταλαβένετε...Εγώ λέω ότι την αγαπά πάρα πολύ για να χει τόση υπομονή και κατανόηση απέναντι της..Αν και πριν 6 μέρες που τα λέγαμε λίγο στο msn μου πε ότι από τότε που παντρεύτηκαν ηρέμησε.Μάλλον θα κατάλαβε ότι είναι εγγύηση και ότι λιώνει για πάρτυ της..

Καλά βολεύτηκες φιλάρα και ειδικά Ελβετία που πήγες κωλόφαρδε!!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Τι βολευτηκε ρε φιλε?

Ευνουχισμος. Πνευματικος, σωματικος, ιδεολογικος.

Συνελθετε ρε μαλακες.
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τι βολευτηκε ρε φιλε?

Ευνουχισμος. Πνευματικος, σωματικος, ιδεολογικος.

Συνελθετε ρε μαλακες.

Τι νοείς ευνουχισμό;;Γιατί εγώ ξέρω ότι στην κόβουν..

Τώρα πνευματικός γιατί;Δεν έχουν πολιτισμό οι Πέρσες;Και στο ερώτημα που του κανα όταν κάνουν παιδιά τι θα κάνει αφού η σύζυγος μουσουλμάνα και κεινος Χριστινός μου πε ότι δεν θα τα βαπτίσει μέχρι να πατήσουν τα 15 και αφού μάθουν τα πάντα για το Ισλάμ και το Χριστιανισμό να διαλέξουν μόνα τους..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.528
Κριτικές
1
Like
29.304
Πόντοι
8.006
Τι νοείς ευνουχισμό;;Γιατί εγώ ξέρω ότι στην κόβουν..

Τώρα πνευματικός γιατί;Δεν έχουν πολιτισμό οι Πέρσες;Και στο ερώτημα που του κανα όταν κάνουν παιδιά τι θα κάνει αφού η σύζυγος μουσουλμάνα και κεινος Χριστινός μου πε ότι δεν θα τα βαπτίσει μέχρι να πατήσουν τα 15 και αφού μάθουν τα πάντα για το Ισλάμ και το Χριστιανισμό να διαλέξουν μόνα τους..

Χμ, να διαλεξουν απερισπαστα ζωντας σε μια χριστιανοκεντρικη κοινωνια?
Δεν νομιζω οτι θα διαλεξουν πολύ ελευθερα...
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Χμ, να διαλεξουν απερισπαστα ζωντας σε μια χριστιανοκεντρικη κοινωνια?
Δεν νομιζω οτι θα διαλεξουν πολύ ελευθερα...

Αφού δε ζουν Ελλάδα λέμε!Αγγλία σπούδασαν και γνωρίστηκαν.Ήταν Ελλάδα και αν και ο φίλος είχε δουλειά σε πολυεθνική,απόφοιτος του Manchester Business School και του ΤΕΙ Πειραιά Λογιστική που τέλειωσα και εγώ πέρσυ και έπαιρνε καλά λεφτά αλλά έψαχνε διεθνώς και αν και θέλαν να γυρίσουν Manchester του έκατσε από το πουθενά η Ελβετία
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Τώρα πνευματικός γιατί;Δεν έχουν πολιτισμό οι Πέρσες;Και στο ερώτημα που του κανα όταν κάνουν παιδιά τι θα κάνει αφού η σύζυγος μουσουλμάνα και κεινος Χριστινός μου πε ότι δεν θα τα βαπτίσει μέχρι να πατήσουν τα 15 και αφού μάθουν τα πάντα για το Ισλάμ και το Χριστιανισμό να διαλέξουν μόνα τους..

Ακόμη ένας σπουδαίος νεοέλληνας που με κάνει περήφανο.
Για την αξιοπρέπεια, την αντικειμενικότητα, το ήθος και πάνω από όλα το φιλελευθερισμό και τη δημοκρατικότητά του.
Α ρε παλιαλήτη Κολοκοτρώνη που έσφαζες τους προσκυνημένους αντί να τους θεοποιείς.
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ακόμη ένας σπουδαίος νεοέλληνας που με κάνει περήφανο.
Για την αξιοπρέπεια, την αντικειμενικότητα, το ήθος και πάνω από όλα το φιλελευθερισμό και τη δημοκρατικότητά του.
Α ρε παλιαλήτη Κολοκοτρώνη που έσφαζες τους προσκυνημένους αντί να τους θεοποιείς.

Ποιοί είναι οι προσκυνημένοι φίλε;;Αυτοί που έτυχε να γνωρίσουν και να αγαπήσουν Τουρκάλα ή Πέρσα ή ξέρω γω Βουλγάρα;;Δηλαδή να βάζεις τα ιστορικά και πολιτικά πιο πάνω από την προσωπική ευτυχία;Εγώ δυστυχώς δεν είμαι έξω να γνωρίσω τέτοια γυναίκα..Αλλά προτιμώ μ΄νος παρατο ρητό παπούτσι από τον τόπο σου και ας είναι μπαλωμένο..Μόνο που οι γυναίκες μας δεν είναι παπούτσι μπαλωμένο αλλά ξεσκισμένο..Μπαίνουν και νερά και πολλά άλλα
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ποιοί είναι οι προσκυνημένοι φίλε;;Αυτοί που έτυχε να γνωρίσουν και να αγαπήσουν Τουρκάλα ή Πέρσα ή ξέρω γω Βουλγάρα;;Δηλαδή να βάζεις τα ιστορικά και πολιτικά πιο πάνω από την προσωπική ευτυχία;Εγώ δυστυχώς δεν είμαι έξω να γνωρίσω τέτοια γυναίκα..Αλλά προτιμώ μ΄νος παρατο ρητό παπούτσι από τον τόπο σου και ας είναι μπαλωμένο..Μόνο που οι γυναίκες μας δεν είναι παπούτσι μπαλωμένο αλλά ξεσκισμένο..Μπαίνουν και νερά και πολλά άλλα

Δεν ειναι θεμα εθνικοτητας ρε, δεν θιγουμε αυτο.

δεν βλεπεις πως του φερεται η τυπισσα και αυτος ο μαλακας τα ανεχεται?

Πληρης ευνουχισμος.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
οτι ναναι  :jerking:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Οι Ιρανές είναι απ τις πιο ωραίες γυναίκες.
Άραγε έχει πάει κανείς προς τα εκεί?
παίζει κάτι ή...αν αγγίξει εκτελείται? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για να δούμε τι θα δούμε...www.smilies.4-user.de] [/url]
τυπε οντως εχει πολυ δυνατα μουνια
ειχα δει ενα ντοκυμαντερ για την πορνεια και τα ναρκωτικα στην χωρα
εδειξε καμια 5-6 γυναικες που ελεγαν πως ζουσαν
τις εδειχνε πως καναν <<πιατσα>> και τετοια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Και στο ερώτημα που του κανα όταν κάνουν παιδιά τι θα κάνει αφού η σύζυγος μουσουλμάνα και κεινος Χριστινός μου πε ότι δεν θα τα βαπτίσει μέχρι να πατήσουν τα 15 και αφού μάθουν τα πάντα για το Ισλάμ και το Χριστιανισμό να διαλέξουν μόνα τους..
τυπε γιατι δεν κανει το αλλο
να κανει 2 παιδια
το ενα να το βαπτισει χριστιανο και το αλλο να το κανουν μουσουλμανο
να τους δωσουν και εναν μενταγιον κομμενο στα 2 και στο πολεμο του 2012 που θα χωρισουν να το εχουν μαζι τους ετσι ωστε μετα απο χρονια να ξανασμιξουν και να ξερουν οτι ειναι αδερφια :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom