Νέα

Η Ειρήνη Χειρδάρη άνοιξε σχολή για Ελλεηνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειρήνη Χειρδάρη: Να την εμπιστευόμαστε ή όχι;

  • Να την εμπιστευόμαστε. Τα λέει πολύ ωραία

    Ψήφοι: 21 5,5%
  • Μακρυά απο τσαρλατάνους που μιλούν για σεξ. Εμπιστεόμαστε μόνο γιατρούς

    Ψήφοι: 64 16,8%
  • Δεν θα πρέπει να την αποκλείσουμε. Την εμπιστευόμαστε αφού πρώτα ερευνήσουμε το θέμα

    Ψήφοι: 68 17,8%
  • Να πουλήσει θέλει η κοπέλα......

    Ψήφοι: 229 59,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    382

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.711
Κριτικές
10
Like
2.047
Πόντοι
3.187
Ειρήνη Χειρδάρη. Δημοσιογράφος και sex editor σε πολλά περιοδικά. Ο ενδιάμεσος κρίκος μεταξύ επιστήμης και απλού κόσμου. Λέει πολλά και γνωρίζει τα πάντα για το σεξ. Ασχολειται με σχεσεις με ιεροδουλες με χωρισμούς με τεχνικές με τσόντες με οτι κινείται γύρω απο το σεξ. Πιστεύεται οτι πρέπει να την λαμβάνουμε υπόψη μας ή οτι μας "δουλεύει" απλά για να υπάρχει στο χώρο της επικαιρότητας
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
Προσωπικα μου φαινεται πολυ αστειο(αν οχι τραγικο) να υπαρχουν ανθρωποι που λειτουργουν στις σχεσεις τους βασει σοφισματων απο ανδρικα/γυναικεια lifestyle περιοδικα αμφιβολου αξιοπιστιας... :S
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Προσωπικα μου φαινεται πολυ αστειο(αν οχι τραγικο) να υπαρχουν ανθρωποι που λειτουργουν στις σχεσεις τους βασει σοφισματων απο ανδρικα/γυναικεια lifestyle περιοδικα αμφιβολου αξιοπιστιας... :S

Ακουσε το αν δε το ξερεις  ;)


:cheesy: :cheesy:




:rockon: :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Το πάει το γράμμα η νεαρά? :think:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Ειρήνη Χειρδάρη. Δημοσιογράφος και sex editor σε πολλά περιοδικά. Ο ενδιάμεσος κρίκος μεταξύ επιστήμης και απλού κόσμου. Λέει πολλά και γνωρίζει τα πάντα για το σεξ. Ασχολειται με σχεσεις με ιεροδουλες με χωρισμούς με τεχνικές με τσόντες με οτι κινείται γύρω απο το σεξ. Πιστεύεται οτι πρέπει να την λαμβάνουμε υπόψη μας ή οτι μας "δουλεύει" απλά για να υπάρχει στο χώρο της επικαιρότητας
εγώ θέλω να την γαμήσω πάντως

την έχει κάθε τρίτη και πέμπτη νομίζω στους Καραμεροχαριτάτους
;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Πλάκα κάνετε έτσι?

Είδα το video με την Μενεγάκη, και εγώ δεν την πήδαγα πάντως την Ε.Χ, πόσο μάλλον να κάτσω να την ακούσω να φιλοσοφεί.
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
Δεν θα διαβαζα ουτε μια γραμμη απο τις ΠΑΠΑΡΙΕΣ που γραφει. :S

Απο την αλλη, αν ηταν να την περασω μερικα χερια, απ'εξω τα μαθαινα!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
OP
OP
prokopis_proikismenos

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.711
Κριτικές
10
Like
2.047
Πόντοι
3.187
Το θέμα είναι οτι όταν ένα θέμα που έχει να κάνει με το σεξ και το συναίσθημα συστματικοποιείται και μπαίνει σε καλούπια χανει την μαγεία του. Είναι από τις περιπτώσεις που ισχύει το "Μακάριοι οι πτωχοι τω πνεύματι"!!!!!
 

Aληταλια

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
Ειρήνη Χειρδάρη. Λέει πολλά και γνωρίζει τα πάντα για το σεξ. Ασχολειται με σχεσεις με ιεροδουλες με χωρισμούς με τεχνικές με τσόντες με οτι κινείται γύρω απο το σεξ.

Ωραια...μαθαμε και το ονομα της αλιντισσας...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
Γνωριζω προσωπικα την ειρηνη μεσο πολλη καλης μου φιλης στο αμστερνταμ...το 1998 εκανε πορνο ρεπορταζ στα ντελλα του μεταξιου..ειχε παρει και συνετευξεις απο τσαδες και ελληνιδες ιεροδουλες..νομιζω στο max ειχε δημοσιευτει το αρθρο της...πολυ ανοιχτομυαλη και ενδιαφερουσα προσωπικοτητα...επισης αρκετα σεξουαλικη και αρρωστη γαβρινα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.802
Κριτικές
90
Like
31.422
Πόντοι
24.700
Γνωριζω προσωπικα την ειρηνη μεσο πολλη καλης μου φιλης στο αμστερνταμ...το 1998 εκανε πορνο ρεπορταζ στα ντελλα του μεταξιου..ειχε παρει και συνετευξεις απο τσαδες και ελληνιδες ιεροδουλες..νομιζω στο max ειχε δημοσιευτει το αρθρο της...πολυ ανοιχτομυαλη και ενδιαφερουσα προσωπικοτητα...επισης αρκετα σεξουαλικη και αρρωστη γαβρινα.

Μπάφους πίνει;
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
Αν ειναι αλβανικοι δε νομιζω...οπως ουτε και γω....!!!

Επισης αποφευγω και τις βαπτιζμενες φουντες ως ελληνικες....οπως και καποιες διασημες τανες που το δηλωνανε ελληνιδες και ηταν αλβανιδες...μια απο αυτες ηταν και απο τα πρωτα ονοματα με υψηλοβαθμες κριτικες...!!!τωρα αποσυρθηκε...προσωπικα οταν την ειδα εκτος δουλειας επαθα για το τι της βρισκανε..μια λαικια,ξεπλυμενη με αλβανοελεεινιδιστικη συμπεριφορα....!!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.802
Κριτικές
90
Like
31.422
Πόντοι
24.700
Αν ειναι αλβανικοι δε νομιζω...οπως ουτε και γω....!!!

Επισης αποφευγω και τις βαπτιζμενες φουντες ως ελληνικες....οπως και καποιες διασημες τανες που το δηλωνανε ελληνιδες και ηταν αλβανιδες...μια απο αυτες ηταν και απο τα πρωτα ονοματα με υψηλοβαθμες κριτικες...!!!τωρα αποσυρθηκε...προσωπικα οταν την ειδα εκτος δουλειας επαθα για το τι της βρισκανε..μια λαικια,ξεπλυμενη με αλβανοελεεινιδιστικη συμπεριφορα....!!!!

Τότε δεν είναι η Άλλη-ντίζα.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
Καμια σχεση φιλε μου... !!!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
την ειχα δει μονο σε μια φωτο στη λαιφο, κ μου αρεσε πολυ, στην τηλεοραση την βρισκω σκατα :|
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom