Νέα

Γαμήσι στο αεροδρόμιο Βενιζέλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kardasis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kardasis

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μάγκές ξοδεύω αρκετές ώρες αναμονής στο Βενιζέλος. Ξέρει κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα να γαμήσεις;
Αν ξέρει κανείς ας δώσει τα φώτα του.
 

Επισκέπτης
Όχι ότι αμφιβάλλω για αυτό που λες, αλλά επειδή έχω ζήσει και στο Λονδίνο και στην Αθήνα, είμαι 99.9% σίγουρος ότι η φάση αυτή δεν θα έπαιζε εδώ. Στο Λονδίνο ναι, συμφωνώ!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Ρε μάγκές ξοδεύω αρκετές ώρες αναμονής στο Βενιζέλος. Ξέρει κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα να γαμήσεις;
Αν ξέρει κανείς ας δώσει τα φώτα του.

Στο ξενοδοχείο SOFITEL γίνονται ΠΟΛΛΕΣ φάσεις... εκεί τριγυρίζει και ο γνωστός "manager" μοντέλων κ. Σπύρος Ρέβης!
Πήγαινε για ποτάκι στο bar και ρώτα διακριτικά... ;)

Το θέμα είχε ξανασυζητηθεί διεξοδικά στο παλιό Forum...
 
OP
OP
K

Kardasis

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μάγκες για να γαμήσει κάποιος στο Σοφιτελ θα πρέπει να καταστρώσει σχέδιο επί χάρτους. Καμία πωλήτρια ή καμία υπάλληλος των αερογραμμών που να το πάει το "γράμμα" ξέρετε;
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Μήπως ζητάς πολλά  :o
 

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως τα χουμε ισοπεδώσει όλα ? λογικά, αν θες μπορείς να καλέσεις πουτανάκι στο sofitel...
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Καμία πωλήτρια ή καμία υπάλληλος των αερογραμμών που να το πάει το "γράμμα" ξέρετε;

Όπως θα'σαι στο αεροπλάνο και θα περνάει η αεροσυνοδός με τους καφέδες, ρώτα τη κλείνοντας πονηρά το μάτι: Φραπέ σερβίρετε?!!!

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
Και αυτή θα σου απαντήσε:όχι αγορι μου δεν ειναι στριπτιτζαδικο εδώ.κοιταξε στο thread φραπαδουρα στο μπειμπι γκολντ η ρωτα τον βασο!!!!
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Μα, ρε γαμώτο, δε θέλω να στραβώνω αλλά... Έχεις πάει στο αεροδρόμιο. Πάρε ένα καφέ και στήσε τη στις αφίξεις εκτός Σένγκεν (Ανατολική Ευρώπη κ.λπ.) ή τις αναχωρήσεις, και παίρνε μάτι. Είναι ανάγκη, κάθε φορά που μένεις σε κάποιο μέρος για κάποια ώρα, να γαμήσεις?

Δηλαδή, στις 15 Οκτώβρη έχουμε δημοτικές. Θα κάτσεις στην ουρά λ.χ. μισή ώρα. Όταν φτάσεις μπροστά στην εκλογική αντιπρόσωπο τι θα της πεις? 'Ακάποτο κάνεις'?  :cheesy: 'Κουλούρι δίνεις?'  :cheesy:

Έλεος! Υπομονή λίγο, ρε!!!  :cheesy:
 

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Στις αφίξεις στις αντρικές τουαλέτες παίζει σεξ με gay αγοράκια αν σε ενδιαφέρει πέρνα από εκεί για κατούρημα...
 
OP
OP
K

Kardasis

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Εντάξει ρε μάγκες υπερβάλλω. Δέν είναι ανάγκη όπου σταθείς και να γαμίσεις. Σε μια συζήτηση που είχα όμως με ένα callgirl μου είπε ότι πολλές αεροσυνοδή του εξωτερικού κάνουν βίζιτες. Παρασύθηκα...
 

Επισκέπτης
Στις αφίξεις στις αντρικές τουαλέτες παίζει σεξ με gay αγοράκια αν σε ενδιαφέρει πέρνα από εκεί για κατούρημα...


πρεπει να εχει πολυ δουλεια τωρα.........τη ακριβως κανεις πηγενεις και λες να σου τον τιναξω?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Περιμενε στις αφιξεις απο Αγγλια ολο και καποια θα σου κατσει...
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
Σε μια συζήτηση που είχα όμως με ένα callgirl μου είπε ότι πολλές αεροσυνοδή του εξωτερικού κάνουν βίζιτες. Παρασύθηκα...


Οι δικές μας παίζουν πολύ σε Αραβικές χώρες, κατά τα λεγόμενα φίλου πιλότου.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Ρε μάγκες για να γαμήσει κάποιος στο Σοφιτελ θα πρέπει να καταστρώσει σχέδιο επί χάρτους. Καμία πωλήτρια ή καμία υπάλληλος των αερογραμμών που να το πάει το "γράμμα" ξέρετε;

Εγώ έχω άλλη απορία (πάλι σχετική με τις συγκοινωνίες πάντως):
Για αυτές που είναι μέσα στα γκισέ των διοδίων ξέρει κανείς καμιά άκρη? Κάποιος μου είπε ότι γίνεται κόλπο!
 

Επισκέπτης
Εντάξει ρε μάγκες υπερβάλλω. Δέν είναι ανάγκη όπου σταθείς και να γαμίσεις. Σε μια συζήτηση που είχα όμως με ένα callgirl μου είπε ότι πολλές αεροσυνοδή του εξωτερικού κάνουν βίζιτες. Παρασύθηκα...

ρε γκαρντάση οι αεροσυνοδοί καθαρίζουν στην κάθε πτήση όσα ευρώπουλα καθαρίζεις εσύ τον μήνα, για ποιό λόγο να κάνουν βίζιτες για τα ωραία σου μάτια;;
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
ρε γκαρντάση οι αεροσυνοδοί καθαρίζουν στην κάθε πτήση όσα ευρώπουλα καθαρίζεις εσύ τον μήνα, για ποιό λόγο να κάνουν βίζιτες για τα ωραία σου μάτια;;


Σωστός συλλογισμός εκ πρώτης όψεως.

Όμως, οι αεροσυνοδοί, προκειμένου να προσληφθούν οφείλουν να συγκεντρώνουν κάποια χαρακτηριστικά που αυτομάτως τις κατατάσσουν στις εντυπωσιακές γυναίκες.
Ταυτοχρόνως, έχουν ημερομηνία ληξεως.

Οπότε, εάν μπορούν να κάνουν ακριβές βίζιτες και μάλιστα στο εξωτερικό, διασφαλίζοντας έτσι τη σχετική μυστικότητα του πράγματος, γιατί να μην το κάνουν;

Το χρήμα ποτέ δεν είναι αρκετό. Για κανέναν. Πάντα θες κι άλλο. Είτε είσαι άντρας είτε γυναίκα.

Και μην ξεχνάμε ότι οι γυναίκες που επιλέγουν την πορνεία δεν το κάνουν, γιατί είναι ντε και καλά "φτωχές και καταφρονεμένες" Νόρες Βαλσάμη, αλλά γιατί επιλέγουν το γρήγορο και εύκολο χρήμα, κάνοντας μια ομολογουμένως δύσκολη δουλειά.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγώ έχω άλλη απορία (πάλι σχετική με τις συγκοινωνίες πάντως):
Για αυτές που είναι μέσα στα γκισέ των διοδίων ξέρει κανείς καμιά άκρη? Κάποιος μου είπε ότι γίνεται κόλπο!
stavro ξερω εγω μια ακρη, αλλα μου ειπανε να μην πω τιποτε, γιατι ειναι ακρως παρανομη φαση..
παντως το εισιτηριο στα διοδια το πληρωνεις κανονικα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αλήθεια, εκεί που περιμένεις στη στάση να έρθει το λεωφορείο υπάρχει κάτι για τις ώρες της αναμονής;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom