Νέα

Η ποιο Καθαρη πουτανα < Θεσσαλονίκη >

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Για θεσσαλονικη ειναι το θεματακι , φιλε συναγωνιστη μη γραψεςι για βρυα και λειχηνες στο μεταξι ... τα εχουμε ακουσει


Ανοιξα το θεματακι για να πουμε εμπειριες σχετικα με καθαριοτητα εκτος απο την ποιο καθαρη
θα μπορουσε να αναφερθει και η ποιο < βρομικη >

Ντουζ στην κουζινα απ οτι ξερω εχων τα
Villa erotica
la famme
Μαντζαρου 14

Ενας λογος που ριχνει τις εποδοσεις πιστευω ειναι και αυτος ,
μη γλυφεις βυζι , δεν ανεβαινω απο πανω μη κουραστω - ιδρωσω δεν δεν
δεν εχω που να πληθω ....

Εμενα μου εκανε εντυπωση η Νατασσα στο μαντζαρου 14 που μπηκε μεσα και 'Βρομησε' ο τοπος αφρολουτρα , πραγματικα μοσχομυριζε η κοπελα και δεν ηταν απο αρωματα και κλτ αφου μολις ειχε κανει ντους οπως μου ειπε
απο αναφορες αλλων συναγωνιστων ειδα οτι και σε αυτους ετσι ηταν

Η τζεσυ στη Βιλα επισης καθαρη , βγαινοντας απ το δωματιο μπηκε ντουζ απ το οποιο την περιμενα να βγει < Καθηστε παιδια , τωρα βγηκε η κοπελα απ το δωματιο , κανει το ντουζακι την κι ερχεται >


Φυσικα κοριτσια των ντελων δεν εχουν τετοιες πολυτελειες
αυτο βεβαια δε τις καθιστα βρομιαρες , αλλα οσο ναναι υστερουν ...



κι επιδη το καλο πρεπει αν λεγεται .. το λεμε  ( για να περναει και η ωρα )


:shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower:
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Η Νατάσσα είναι σίγουρα η πιο καθαρή κοπέλα απο αυτές που έχω πάρει.
Γενικά στα στούντιο είμαι ικανοποιημένος απο την καθαριότητα τους.
Στα μπουρδέλα υπάρχει ένα θέμα.
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Η Νατάσσα είναι σίγουρα η πιο καθαρή κοπέλα απο αυτές που έχω πάρει.
Γενικά στα στούντιο είμαι ικανοποιημένος απο την καθαριότητα τους.
Στα μπουρδέλα υπάρχει ένα θέμα.

λογικο δεν ειναι?
αν ειχαμε και καθαρα μπουρδελα θα ειμασταν παραδεισος
αν και με τιμες στουντιο που εχουν και αυτες επρεπε να ειναι πιο καθαρες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
λογικο δεν ειναι?
αν ειχαμε και καθαρα μπουρδελα θα ειμασταν παραδεισος
αν και με τιμες στουντιο που εχουν και αυτες επρεπε να ειναι πιο καθαρες
αντε...αυτη που ειναι καθαρη βρισκει τροπο και στο μπουρδελο....θυμαμαι πχ την δαναη στην προμηθεως πριν ερθει για 69 να μπαινει στο υποτυπωδες ντουζ-μπανιο διπλα στο δωματιο....απο την αλλη καποιες και σε στουντιο να τις πας εχουν ενα θεμα με το νερο....μαλλον το φοβουνται σαν τις γατες..... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
αντε...αυτη που ειναι καθαρη βρισκει τροπο και στο μπουρδελο....θυμαμαι πχ την δαναη στην προμηθεως πριν ερθει για 69 να μπαινει στο υποτυπωδες ντουζ-μπανιο διπλα στο δωματιο....απο την αλλη καποιες και σε στουντιο να τις πας εχουν ενα θεμα με το νερο....μαλλον το φοβουνται σαν τις γατες..... :grin: :grin: :grin: :grin:

οι περισσοτερες πλακωνονται στο μπειμπι λοσιον για να μην τις παιρνεις μυρωδια και το μουνι βρωμαει και ζέχνει :cheesy:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
αντε...αυτη που ειναι καθαρη βρισκει τροπο και στο μπουρδελο....θυμαμαι πχ την δαναη στην προμηθεως πριν ερθει για 69 να μπαινει στο υποτυπωδες ντουζ-μπανιο διπλα στο δωματιο....απο την αλλη καποιες και σε στουντιο να τις πας εχουν ενα θεμα με το νερο....μαλλον το φοβουνται σαν τις γατες..... :grin: :grin: :grin: :grin:

γιαυτο ειμαστε εδω για να τις κανουμε να ντραπουν  :s&m_2:

παλιογατες  :s&m_3:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Στον αντιποδα η κομοδινομπολου , ενα βραδυ στο Φριξου 14 Rοοm to Room  καργα
με τα βρακια στο χερι ... στο τελος τα αφησε και εκοβε βολτες γυμνη
ουτε κουζινα για μωρομαντιλο δεν μπηκε


καλα απο Rοοm to Room ( η εστω Rοοm > τσιγαρο >  Room )
αν αρχισουμε να γραφουμε θα πεσει το σιτε πιστευω ...
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
η πιο καθαρη για μενα  μαριαννα απο σαπφους 8 που μαλλον σταματησε να δουλευει
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Αν η Μαριάννα είναι μια ψηλή, αδύνατη, όμορφη μελαχροινή ψιλοαγγούρω (απο απόδοση), τότε δεν ξέρω αν ήταν καθαρή, αλλά ο πούτσος μου όταν έφυγα απο το 'ρδέλο ήταν σαν να τον είχα βουτήξει σε ντενεκέ με λάδι... Τόσο λιπαντικό, ούτε γυναικολόγος να ήμουνα (ή έστω λαδέμπορας)...!! Χαχαχα...  :2funny:
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Καθαριοτητα και πουτανα ΔΕΝ πανε μαζι  :-*
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Η τζεσυ στη Βιλα επισης καθαρη , βγαινοντας απ το δωματιο μπηκε ντουζ απ το οποιο την περιμενα να βγει < Καθηστε παιδια , τωρα βγηκε η κοπελα απ το δωματιο , κανει το ντουζακι την κι ερχεται >

Τζεσυ με ενα μεγαλο [size=15pt]?[/size] σε εμενα παντως την πρωτη φορα που πηρα την Τζεσυ, περημενοντας στο Σαλονι να αδειασει δωματιο, βγηκε απο το ενα δωματιο και μπηκε στο αλλο, μετα μπηκα στο δωματιο και σε μενα υπαρχει περιπτωση να εκανε το ιδιο, να ηρθε κατευθειαν σε εμενα, αλλα και φευγοντας απο εμενα δεν πλυθηκε στον νυπτηρα παρα ντυθηκε και αποχωρησε....μπορει να το παει 3 δωματιο 1 ντους.! :2funny:

Η Νατασα η ρωσιδουλα οντως πολυ καθαρη, θυμαμαι απο το Ερως 16 που την ειχα παρει μοσκομυρηζε ενα αρωμα σαν φρουτο...
Η Σιμονα και αυτη καθαρη, το συζητησα το θεμα καθαριοτητας μαζι της στην τελευταια επισκεψη μου σε αυτην...

Γενικα ολες οι κοπελες ειναι καθαρες κατα μεγαλο ποσοστο, τοσο καιρο θυμαμαι μια καραμπινατη βρωμιαρα που δεν δουλευει πλεον, και αντε κανα 2 ακομα που περισοτερο να μυρηζε το μουνι τους απο τις καποτες, παρα να μυρηζει ιδρωτιλα η κατι αλλο...
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και στην Κατεχακη εχει ντουζ για την κοπελα στο κουζινακι
( αλλα οχι για πελατες βεβαιος βεβαιος )

Οποτε αν θελει καποια να πλυθει υπαρχουν μεσα  :rolleyes:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
γτ ρε ζωη?γενικα ειναι βρωμικες πανω? :think:
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
1
καθαρή πουτάνα είναι λίγο οξύμωρο (ειδικά αυτές των μπουρδέλων-άντε στα στούντιο που είναι πιό ευπρεπισμένα κάπως καλύτερα,αλλά στα μπουρδέλα πολλή βρώμα παίζει)...για πιό καθαρή δεν ξέρω,για πιό βρώμικη πάντως ξέρω,η Κατερίνα στην 26ης,το βυζοπίπινο-κομοδίνο,που γαμιέται με τον έναν και μετά πάει στον άλλον χωρίς να σκουπιστεί έστω με ένα μωρομάντιλο!  αν είναι δυνατόν :S  :headbang:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καθαρή πουτάνα είναι λίγο οξύμωρο (ειδικά αυτές των μπουρδέλων-άντε στα στούντιο που είναι πιό ευπρεπισμένα κάπως καλύτερα,αλλά στα μπουρδέλα πολλή βρώμα παίζει)...για πιό καθαρή δεν ξέρω,για πιό βρώμικη πάντως ξέρω,η Κατερίνα στην 26ης,το βυζοπίπινο-κομοδίνο,που γαμιέται με τον έναν και μετά πάει στον άλλον χωρίς να σκουπιστεί έστω με ένα μωρομάντιλο!  αν είναι δυνατόν :S  :headbang:

Εεεμμ τα μωρομαντιλα ακριβα , το μεροκαματο μικρο ... αχ πουτανα κριση
ειδα το ανεφερες και στην κριτικη σου , ωραιος ..

Παοκ ολε Σε λεω  :grin: !
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
Η πιο καθαρη απολες οσες εχω δοκιμασει στην 10χρονη κ πλεον μπουρδελοπορεια μου στην κιτρινομαυρη πολη, ηταν η Τζάστιν μια ξανθια πολωνεζα που δηλωνε ολλανδεζα, ειχε δουλεψει σε αρκετα μαγαζια, σε 2 στον βαρδαρη: ενα διπλα στο μπλε κ το ροζ που βρισκεται απεναντι απτο μπλε (τοτε ειχε πρωτοανοιξει ειχε ενα μικρο στενο διαδρομο), μετα πηγε σε στουντιο απεναντι απτις ψιψινες σε ενα στενο αριστερα το οποιο εκλεισε λιγο πριν ανοιξει το εμπορικο κεντρο city-gate, και τελος στις γραμμες ανδρεου γεωργιου 4 οπου και τερματισε αποσο θυμαμαι. Η τζάστιν μοσχομύριζε σε ολο της το σωμα  :kissass2:, ητανε πεντακαθαρη και χαιροσουνα να την περιποιεισαι σε ολο της το σωμα ποντο ποντο!  :humpleg: κριμα που δεν συνεχισε...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
Η πιο καθαρη απολες οσες εχω δοκιμασει στην 10χρονη κ πλεον μπουρδελοπορεια μου στην κιτρινομαυρη πολη, ηταν η Τζάστιν μια ξανθια πολωνεζα που δηλωνε ολλανδεζα, ειχε δουλεψει σε αρκετα μαγαζια, σε 2 στον βαρδαρη: ενα διπλα στο μπλε κ το ροζ που βρισκεται απεναντι απτο μπλε (τοτε ειχε πρωτοανοιξει ειχε ενα μικρο στενο διαδρομο), μετα πηγε σε στουντιο απεναντι απτις ψιψινες σε ενα στενο αριστερα το οποιο εκλεισε λιγο πριν ανοιξει το εμπορικο κεντρο city-gate, και τελος στις γραμμες ανδρεου γεωργιου 4 οπου και τερματισε αποσο θυμαμαι. Η τζάστιν μοσχομύριζε σε ολο της το σωμα  :kissass2:, ητανε πεντακαθαρη και χαιροσουνα να την περιποιεισαι σε ολο της το σωμα ποντο ποντο!  :humpleg: κριμα που δεν συνεχισε...
+100000
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Μέσα σε μια κριτική δεν χωρούν όλα όσα θέλεις να πεις μιας που αν είναι μακροσκελής κουράζει και τον αναγνώστη.

Σε αυτό λοιπόν το θρεντ, μετά και τη σημερινή εμπειρία μου με την Λούση θέλω να συμπληρώσω και να δηλώσω ότι πιό καθαρή κοπέλα από αυτή δεν θυμάμαι τουλάχιστον πρόσφατα να έχω συναντήσει.

Τριζάτη η γκομενίτσα την είχα σταμπάρει σε αυτό και από την περασμένη φορά, μοσχοβολούσε σαπούνι και πέρα από το ότι την απόλαυσα χαϊδεύοντας το πεντακάθαρο κορμί της, έτριψα και τις διό τρυπούλες που επίσης ήταν πολύ πεντακάθαρες. :rockon:
 

FDesire

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
γιατί έχει χρόνια να ανανεωθεί?

πάντως απ την τελευταία μου βόλτα, τα περισσότερα στούντιο ήταν καθαρά, με καθαρές κοπέλες (όπως το γκοντιβα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom