Νέα

Ποιό Studio έχει τα φτηνά προγράμματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ανοιγω αυτο το θεμα αγαπητοι φιλοι μου για να δουμε ποιο ειναι τελικα  το studio που εχει τα φτηνα προγραμματα ( απο το απλο μεχρι το FUUL Προγραμμα ). Λογο της οικονομικης κρισης εμεις οι πελατες δυσκολευομαστε πλεων για τα ακριβα studio γιατι δεν υπαρχουν ποια χρηματα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
Ανοιγω αυτο το θεμα αγαπητοι φιλοι μου για να δουμε ποιο ειναι τελικα  το studio που εχει τα φτηνα προγραμματα ( απο το απλο μεχρι το FUUL Προγραμμα ). Λογο της οικονομικης κρισης εμεις οι πελατες δυσκολευομαστε πλεων για τα ακριβα studio γιατι δεν υπαρχουν ποια χρηματα.
υπάρχουνε και τα μπουρδέλα πάντως....
σίγουρα φτηνότερα
και υπάρχει και η λύση της διατήρησης σταθερούς σχέσης και αποχής από το άθλημα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τα studio με τα πιο φτηνα προγραμματα ειναι :

Ευνειδων 5
Αχαρνων 106
Αχαρνων 85
Ιωαννινων 3

οπου το βασικο προγραμμα ξεκιναει στα 30 ευρω και φτανουν μεχρι τα 50

Ομως δεν εχει μεγαλη γκαμα υπηρεσιων και τα κοριτσια δεν ειναι και τοσο εμφανησιμα (παντα για το προσωπικο μου γουστο), και μην περιμενεις μεγαλη ποιοτητα στις υπηρεσιες.

Επιτρεψε μου να πω ομως κατι :
Δεχομαι και καταλαβαινω οτι πολυ κοσμος δεν εχει χρηματα.Ουτε και εγω ειμαι πλουσιος.

Δεν μπορουμε ομως να ζηταμε επιδοσεις mercedes απο αυτοκινητο skoda.

Δεν γινεται να ζηταμε περιποιηση studio με τιμες μπουρδελου.
Προσαρμοζομαστε στις δυνατοτητες μας.
Και εγω δεν μπορω να παω με call girl ή city tour.
Μεχρι studio με παιρνει και με απλο προγραμμα.

θεωρω πιο σημαντικο με τα χρηματα που δινουμε να εισπρατουεμ το αντιτιμο για το οποιο πληρωνουμε (και εννοω υπηρεσιες) παρα να ζηταμε με λιγα λεφτα υπηρεσιες που κοστιζυν αρκετα.

Αυτη βεβαι ειναι η γνωμη μου και δεν σημαινει απαραιτητα οτι ειναι η σωστη.
Αλλωστε το θεμα εχει ξανασυζητηθει πολλες φορεςς και ακρη δεν εχουμε βγαλει.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Να πω και κατι αλλο :

Εχω συναντησει κοπελες (milf κυριως) που εργαζονται και σε μπουρδελο και σε studio.

Μου το εχουν ξεκαθαρισει :

Αλλοιως συμπεριφερονται στο  studio και αλλοιως στο μπουρδελο
Και λογικο ειναι.
Η οικονομικη διαφορα ειναι μεγαλη.

Οτι πληρωνεις παιρνεις. Παντου, οχι μονο στον αγοραιο ερωτα.
 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Οτι πληρωνεις παιρνεις. Παντου, οχι μονο στον αγοραιο ερωτα.

Αυτο ειναι το πιο σημαντικο που λες... οσο προβλημα να εχουμε οικονομικα το κοστος της τανας θα φτασει εως ενα σημειο και πιο κατω δεν θα παει....
αθτο που αλλαζει σε τετοιες κοινωνιες ειναι η συμπεριφορα τον απλων γυναικων... γινονται πιο δεκτικες στους αντρες (πιο... τανες  ;) )
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
83
Like
2.041
Πόντοι
3.875
Να πω και κατι αλλο :

Εχω συναντησει κοπελες (milf κυριως) που εργαζονται και σε μπουρδελο και σε studio.

Μου το εχουν ξεκαθαρισει :

Αλλοιως συμπεριφερονται στο  studio και αλλοιως στο μπουρδελο
Και λογικο ειναι.
Η οικονομικη διαφορα ειναι μεγαλη.

Οτι πληρωνεις παιρνεις. Παντου, οχι μονο στον αγοραιο ερωτα.

Συμφωνώ συναγωνιστή CHEYENNE. Η βάση των 50 ευρώ στα στούντιο δεν μπορεί να πιεστεί κιαλλο. Είχε γίνει μια προσπάθεια από αρκετά στούντιο για 40, αλλά δεν απέδωσε και επιστρέψανε κιαυτά στο πενηντάρι. Θα μπορούσαν όμως στην τιμή των 50 ευρώ να προσθέσουν επιπλέον υπηρεσίες για τις οποίες πληρώνουμε περισσότερα. Αυτό θα ήταν μια καλή κίνηση!

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αν δεν κανω λαθος το Κων/πολεως 94 με 40 τα βαζει ολα μεσα μχρι και κωλο εχω ακουσει !!
Δεν εχω προσωπικη γνωμη απλα λεω τι εχω ακουσει !!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αν δεν κανω λαθος το Κων/πολεως 94 με 40 τα βαζει ολα μεσα μχρι και κωλο εχω ακουσει !!
Δεν εχω προσωπικη γνωμη απλα λεω τι εχω ακουσει !!
Καποιες κοπελες κανουν ελευθερο στοματικο και 69 στα 40 ευρω.

Οχι πρωκτικο.
(Απ΄οτι ξερω τουλαχιστον)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Συμφωνώ συναγωνιστή CHEYENNE. Η βάση των 50 ευρώ στα στούντιο δεν μπορεί να πιεστεί κιαλλο. Είχε γίνει μια προσπάθεια από αρκετά στούντιο για 40, αλλά δεν απέδωσε και επιστρέψανε κιαυτά στο πενηντάρι. Θα μπορούσαν όμως στην τιμή των 50 ευρώ να προσθέσουν επιπλέον υπηρεσίες για τις οποίες πληρώνουμε περισσότερα. Αυτό θα ήταν μια καλή κίνηση!
Σε αυτο συμφωνω.

Εκει ομως που εγω θα εστιαζα ειναι ναι γινονται ΣΩΣΤΑ οι υπηρεσιες.
Να το εξηγησω με ενα ερωτημα :

Τι προτιμαμε ?

Ενα πολυ καλο στοματικο με προφυλακτικο, ή μια αεροπιτα χωρις ?
Διοτι δεν σημαινει (για παραδειγμα) οτι το ελευθερο ειναι και καλο.........

Το ζητπουμενο ειναι τα χρηματα μας να ποιανουν τοπο, και να λεμε χαλαλι το πενηνατρικο...........
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Το Κων/λεως 94 τιμαται 40, οι υπηρεσιες ειναι στο μεσο ορο. Εχω δωσει 50ρια για υπηρεσιες δελου ουκ ολιγες φορες...

Εδω γαμηθηκαν τα παντα, καταρρεουν ολα, και συζηταμε ακομα αν τα 50 ειναι πολλα η λιγα? η αγορα ειναι αμειλικτη, η πτωση θα κανει πολλα να αλλαξουν. Απλως το target group των στουντιο μειωθηκε κατα πολυ, τι ειναι πιο λογικο, να κρατησουν τις τιμες και να μειωθει η πελατεια κατα 40% η να κρατησουν την ιδια πελατεια μειωνοντας την τιμη κατα 20%?

Επειδη ειμαι απο την πλευρα του πελατη, εχω να πω οτι εχω απογοητευθει πολλες φορες απο την ποιοτητα -γυναικων και υπηρεσιων- κι οτι με το οικονομικο πατατρακ που εχω υποστει -κι εγω- δεν κανω παρα ελαχιστες καταθεσεις στα στουντιο.

Αν ανεβασουν ποιοτητα, χρονο και μειωσουν την τιμη, τοτε θα το ξανασκεφτω. Απο μενα ο τζιρος τους επεσε κατα 80%...
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.599
Κριτικές
34
Like
4.159
Πόντοι
7.195
Εχω συναντησει κοπελες (milf κυριως) που εργαζονται και σε μπουρδελο και σε studio.
Μου το εχουν ξεκαθαρισει :
Αλλοιως συμπεριφερονται στο  studio και αλλοιως στο μπουρδελο
Και λογικο ειναι.
Η οικονομικη διαφορα ειναι μεγαλη.
Οτι πληρωνεις παιρνεις. Παντου, οχι μονο στον αγοραιο ερωτα.
Σού είπαν αυτό που τις σύμφερε να σου πούν.
Δεν ισχύει.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Συμφωνώ συναγωνιστή CHEYENNE. Η βάση των 50 ευρώ στα στούντιο δεν μπορεί να πιεστεί κιαλλο. Είχε γίνει μια προσπάθεια από αρκετά στούντιο για 40, αλλά δεν απέδωσε και επιστρέψανε κιαυτά στο πενηντάρι. Θα μπορούσαν όμως στην τιμή των 50 ευρώ να προσθέσουν επιπλέον υπηρεσίες για τις οποίες πληρώνουμε περισσότερα. Αυτό θα ήταν μια καλή κίνηση!
:idiot: :idiot: :headbang:
 

Aληταλια

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
Η βάση των 50 ευρώ στα στούντιο δεν μπορεί να πιεστεί κιαλλο. Είχε γίνει μια προσπάθεια από αρκετά στούντιο για 40, αλλά δεν απέδωσε και επιστρέψανε κιαυτά στο πενηντάρι.

:2funny:

Ποιος μαλακας θελει να πηδηξει με 30 και 40 ευρω αντι για 50? Και ποιος θα κουβαλαει τα ρεστα απο το 50ρικο που θα δωσεις? Προβληματα σοβαρα!

Ευτυχως λογικευθηκαν και επιστρεψανε στο 50ρικο. :rockon:




 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom