Νέα

Κλείσανε το teamofgreekz και το gtnet και τώρα; Τί μαs έμεινε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petran21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
θελω να εκφρασω την οργη μου για την χουντα που επικρατη πλεον σ αυτη τη χωρα , ειναι απραδεκτο αυτο που εχει συμβει και πρεπει να ξανανοιξουν τα συγκεκριμενα σαιτ ηταν οτι καλυτερο υπηρχε μετα το γαματο που δυστηχωσ κι αυτο επεσε θυμα τησ πορνησ και του παλιομαλακα του σειρηνακη ......ελεοσ πια !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ......να μάθετε να ζείτε και χωρίς αυτά...άντε μάθαμε στο τσάμπα και την εύκολη λύση.... :uglystupid:
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
θελω να εκφρασω την οργη μου για την χουντα που επικρατη πλεον σ αυτη τη χωρα , ειναι απραδεκτο αυτο που εχει συμβει και πρεπει να ξανανοιξουν τα συγκεκριμενα σαιτ ηταν οτι καλυτερο υπηρχε μετα το γαματο που δυστηχωσ κι αυτο επεσε θυμα τησ πορνησ και του παλιομαλακα του σειρηνακη ......ελεοσ πια !!!!!!!!!!!!!!!!!
κατσε μην βγαλει και 3ο dvd αυτη η καριολα και δεν μεινει τιποτα ορθιο
 

Επισκέπτης
Ναι ρε να μη μείνει τίποτα όρθιο......αυτοί που έχουν τέτοια σάιτ είναι σκουπίδια και τεμπελόσκυλα......αντί να βρούνε μια σωστή δουλειά βγάζουν λεφτά με αυτές τις μαλακίες.... :jerking:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
ολα αυτα τα σαιτ τα εκλεισε η τζουλια υποι μου
μετα την πρωτης της τσοντα εγιναν ολα
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Καλα αυτα, εχουν κλεισει εδω και μηνες....
Απο τοτε  που  απαγορεψαν τις ελευθερες εγγραφες και επρεπε  καποιο μελος να μου
στειλει προσκληση για να μπω  επαψα να ασχολουμαι!!!
 
OP
OP
petran21

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
παιζει καμια προσκληση για blue-wheit?
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ναι ρε να μη μείνει τίποτα όρθιο......αυτοί που έχουν τέτοια σάιτ είναι σκουπίδια και τεμπελόσκυλα......αντί να βρούνε μια σωστή δουλειά βγάζουν λεφτά με αυτές τις μαλακίες.... :jerking:
Ρε αιντε κανε καμια περμαναντ και χεσε μας. Λεφτα δε θα δουνε απο εμας ποτε δισκογραφικες, βιντεοκλαμπ, σινεμαδες κλπ κλπ, κομμωτηρια  :tooth:...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Ναι ρε να μη μείνει τίποτα όρθιο......αυτοί που έχουν τέτοια σάιτ είναι σκουπίδια και τεμπελόσκυλα......αντί να βρούνε μια σωστή δουλειά βγάζουν λεφτά με αυτές τις μαλακίες.... :jerking:

Σωστη δουλεια?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.290
Πόντοι
1.720
το greekz ανεβηκε παλι ...αλλα αγνο και παρθενο ...
 
OP
OP
petran21

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
ο ελευθεροσ διαμοιρασμοσ μεταξυ χρηστων του ιντερνετ δεν ειναι παρανομοσ γιατι πολλυ απλα εχω κατι και το διαμοιραζω δεν κλεβω δεν πουλαω απλα αυτα ειναι παιχνιδια τωρα που εχει βαλει ολοσ ο κοσμοσ ιντερνετ και δεν μπορει να το βγαλει γιατι κακα τα ψεματα μασ βαλαν στο τρυπακι με τα κατεβασματα γι αυτο μπηκαμε ολοι μεσα και μετα ηρθαν ολα τα αλλα που μασ κανανε να μην ξεκολαμε
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Ναι ρε να μη μείνει τίποτα όρθιο......αυτοί που έχουν τέτοια σάιτ είναι σκουπίδια και τεμπελόσκυλα......αντί να βρούνε μια σωστή δουλειά βγάζουν λεφτά με αυτές τις μαλακίες.... :jerking:
Σε πρωτη αναγνωση,ημουνα ετοιμος να διαφωνησω σε αυτο που λες...
Μεχρι που θυμηθηκα αυτο που διαβασα για το thegreekz...Οτι κατασχεθηκαν[size=10pt] 230.000 ευρω[/size] απο συνδρομες μελων...
Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη...
Κι εγω ο μαλακας ειχα στειλει σε 2-3 τετοια site απο 15-20 ευρω γιατι μου ζαλιζανε τα παπαρια με e-mail οτι δεν εχουν λεφτα για να πληρωσουν τον server...

Μα[size=10pt] 230.000 ευρω[/size]???  :uglystupid:..Αυτο ειναι ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ...Εμεις πρεπει να δουλευουμε 30 χρονια για αυτα τα λεφτα... :headbang:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.290
Πόντοι
1.720
Σε πρωτη αναγνωση,ημουνα ετοιμος να διαφωνησω σε αυτο που λες...
Μεχρι που θυμηθηκα αυτο που διαβασα για το thegreekz...Οτι κατασχεθηκαν[size=10pt] 230.000 ευρω[/size] απο συνδρομες μελων...
Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη...
Κι εγω ο μαλακας ειχα στειλει σε 2-3 τετοια site απο 15-20 ευρω γιατι μου ζαλιζανε τα παπαρια με e-mail οτι δεν εχουν λεφτα για να πληρωσουν τον server...

Μα[size=10pt] 230.000 ευρω[/size]???  :uglystupid:..Αυτο ειναι ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ...Εμεις πρεπει να δουλευουμε 30 χρονια για αυτα τα λεφτα... :headbang:
σε σχεση με το ρισκο δεν ειναι πολλα τα λεφτα ...
εκτος αν υπαρχουν και αλλα που δεν εχουν εντοπιστει ... μαλλον κατι τετοιο συμβαινει
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Σε πρωτη αναγνωση,ημουνα ετοιμος να διαφωνησω σε αυτο που λες...
Μεχρι που θυμηθηκα αυτο που διαβασα για το thegreekz...Οτι κατασχεθηκαν[size=10pt] 230.000 ευρω[/size] απο συνδρομες μελων...
Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη...
Κι εγω ο μαλακας ειχα στειλει σε 2-3 τετοια site απο 15-20 ευρω γιατι μου ζαλιζανε τα παπαρια με e-mail οτι δεν εχουν λεφτα για να πληρωσουν τον server...

Μα[size=10pt] 230.000 ευρω[/size]???  :uglystupid:..Αυτο ειναι ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ...Εμεις πρεπει να δουλευουμε 30 χρονια για αυτα τα λεφτα... :headbang:
και 230.000.000 να εβγαζε ρε φιλε ποιο ειναι το προβλημα σου δηλαδη?
τα λεφτα που δινεις σου δινουν τη δυνατοτητα να κανεις με ευκολια οτι κανει ο ελληναρας.να εισαι τσαμπατζης δηλαδη να παρεις μια ταινια και να κλεισεις το πισι σου.εγω που δεν εδωσα ποτε μου λεφτα και εκανα full seeding δεν ειχα καποιο λογο να πληρωσω αλλα και απο τη στιγμη που μου προσφερουν τοσες υπηρεσιες ΧΕΣΤΗΚΑ και ποσα βγαζουν.μαγκια τους
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
@gari και @nikos278
Δε διαφωνω με αυτα που λετε...ΟΚ...Και μενα στα παπαρια μου,ποσα βγαζουν..
Απλα,επεσα απο τα συννεφα οταν διαβασα για τετοια ποσα...Γιατι υπαρχει τεραστια διαφορα απο το "ζητιανευω μερικα ευρω,ζαλιζοντας τα αρχιδια των μελων με ΠΜ-δηθεν για να πληρωσω το server",μεχρι το "κονομαω 230.000 ευρω"...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
@gari και @nikos278
Δε διαφωνω με αυτα που λετε...ΟΚ...Και μενα στα παπαρια μου,ποσα βγαζουν..
Απλα,επεσα απο τα συννεφα οταν διαβασα για τετοια ποσα...Γιατι υπαρχει τεραστια διαφορα απο το "ζητιανευω μερικα ευρω,ζαλιζοντας τα αρχιδια των μελων με ΠΜ-δηθεν για να πληρωσω το server",μεχρι το "κονομαω 230.000 ευρω"...
φιλε δε θελω να στο παιξω εξυπνος αλλα δεν υπαρχει ιστοτοπος πασης φυσεως που να εχει χιλιαδες ενεργα μελη και να μην εχουν τρελες εισπραξεις και απο συνδρομες αλλα και απο διαφημησεις
ειτε αυτο λεγετε μπουρδελα ειτε thegt ειτε zougla .ειναι σαν τη τηλεοραση
οσο περισοτερεοι σε βλεπουν τοσο περισοτερα τσεπωνεις
 

franky

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ποιά οργή και χαζά λέτε? Παράνομο είναι το downloading και ο νόμος λέει ότι πρέπει να κλείνουν τα site αυτά, όπως σε οποιοδήποτε πολιτισμένο μέρος υπάρχει. Άλλωστε στις υπόλοιπες χώρες οι διώξεις είναι πολύ πιο ισχυρές. Είτε βγάζαν λεφτά είτε το έκαναν από ιδεολογία είναι το ίδιο πράγμα. Και εγώ έκλεβα μέσω του thegreekz και θα συνεχίσω αν βρω άλλο site (undersec.info μου έχουν σφυρίξει), αλλά δε φωνάζω και από πάνω... και δαρμένος και κερατάς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom