Νέα

Doging - public invasion, σεξ σε δημόσιους χώρους...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα markoutsa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Αδέρφια δεν ξέρω αν είμαι στη σωστή ενότητα. Ξέρει κανείς χώρους οπου πηγαίνουν ζευγάρια για να τους δουν να κάνουν έρωτα ή ακόμη και μόνες κοπέλες? Στο εξωτερικό αυτό νομίζω λέγεται dogging... Υπάρχει κάτι τέτοιο στη χώρα μας? Περιμένω εμπειρίες...
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
μου εχει παρει πιπα κοπελα σε παρκο αλλα ηταν μακρα παρανομο... δεν ειχα ιδεα οτι υπαρχουν χωροι για ματακιδες.... :cheesy:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Αδέρφια δεν ξέρω αν είμαι στη σωστή ενότητα. Ξέρει κανείς χώρους οπου πηγαίνουν ζευγάρια για να τους δουν να κάνουν έρωτα ή ακόμη και μόνες κοπέλες? Στο εξωτερικό αυτό νομίζω λέγεται dogging... Υπάρχει κάτι τέτοιο στη χώρα μας? Περιμένω εμπειρίες...

Δες αυτό το Forum!

Οσο για την Ελλάδα... όπως σε τόσα άλλα θέματα και σ' αυτό είμαστε πολυυύ πίσω... :(
 
OP
OP
M

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
γνωστή σου ήταν η κοπέλα?την είχες πληρώσει?
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
μια goth που ειχα γνωρισει σε club στο nottingham και στο δρομο προς το σπιτι ειπαμε να κανουμε μια εισαγωγη
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
καλη θαση σε δημοσιο χωρο.  τι να τα κανεισ τα ιδιετερα μερη οπου καυλωσεισ τον χωνεισ οσο ειναι  για ματακηδεσ ολοι θελουν λιγο οθφαλμολουτρο αν ειναι μπροστα τουσ
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Στη Ροδο στο Φαληρακι δεν παιζει τετοιο σκηνικο με τουριστριες?
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
στα Χανια βρε παιδια παιζει τπτ τετοιο?
 

GreeK_LoveR

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Πωωωωω θα αρχισουμε παλι την κολοκυθια?  "πιασε κατι σε Καλαμπακα"
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Πράγματι έχω ακούσει και εγώ για το dogging
Μάλιστα αγγλίδα με την οποία κάνω chat μου είπε ότι είναι η καινούρια μόδα στην Αγγλία
Συνήθως συναντήσεις γίνονται Σάββατα σε πάρκα όπου διάφοροι βλέπουν ζευγάρια να το κάνουν
Οσο αφορά την Ελλάδα δεν πιστεύω να γίνει ποτέ κάτι τέτοιο
 

Επισκέπτης
παιζει και στην Ελλαδα αλλα σε περιορισμενη κλιμακα..οποιος ενδιαφερεται δεν εχει παρα να παει καμια βολτα στο πεδιο του αρεως Σαββατο βραδυ κατα τις 12 με Κυριακη ξημερωματα κατα τη 1 το πρωι..μιλαω για την κατω πλευρα εκει που σταθμευουν τα πορτοκαλι λεωφορεια για ραφηνα & προς τα πανω απο την πλευρα της γεωγραφικης υπηρεσιας στρατου..κατα 99% καπου θα πετυχει την γνωστη eva6969 & σε πολλες περιπτωσεις & αλλες ξεκωλιαρες..επισης κατα καιρους αναλογα σκηνικα στηνονται & στον λυκαβητο..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιζει και στην Ελλαδα αλλα σε περιορισμενη κλιμακα..οποιος ενδιαφερεται δεν εχει παρα να παει καμια βολτα στο πεδιο του αρεως Σαββατο βραδυ κατα τις 12 με Κυριακη ξημερωματα κατα τη 1 το πρωι..μιλαω για την κατω πλευρα εκει που σταθμευουν τα πορτοκαλι λεωφορεια για ραφηνα & προς τα πανω απο την πλευρα της γεωγραφικης υπηρεσιας στρατου..κατα 99% καπου θα πετυχει την γνωστη eva6969 & σε πολλες περιπτωσεις & αλλες ξεκωλιαρες..επισης κατα καιρους αναλογα σκηνικα στηνονται & στον λυκαβητο..

..απ το κελάρι του pleasuregiver....
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Καλησπερα συναγωνιστες!Τετοιες κρυες νυχτες ωραιο θα ηταν να θυμηθουμε ερωτικες μας φαντασιωσεις που γινονται στα πιο απιθανα μερη ακομη και σε δημοσια,σε παραλιες σε WC τραινων κοκ .... ακομα καλυτερα βεβαια να τις πραγματοποιουμε...καταθεσεις!!!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
16
θελω να κανω σεξ στον υπουργο και να μας κοιταζει χιονανθρωπος με μεγαλο καροτο
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
θελω να κανω σεξ στον υπουργο και να μας κοιταζει χιονανθρωπος με μεγαλο καροτο

μα το εχουμε κανει δεν θυμασαι / στο Πηλιο που ειχαμε παει περυσι που δεν χιονισε καθολου ....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ο DIKY εχει κανει sex σε δημοσιους χωρους / για πες μας DIKY για τις πιπες που σου παιρνανε ....
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
μα το εχουμε κανει δεν θυμασαι / στο Πηλιο που ειχαμε παει περυσι που δεν χιονισε καθολου ....
...μεγεια το νεο αβαταρ υποργε μου!Αν και το παλιο μουνακι που ειχες με τα τσιμπουκοχειλα μου αρεσε πιο πολυ...ριξε λιγο φως να δουμε καλυτερα την καινουρια... ;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
...μεγεια το νεο αβαταρ υποργε μου!Αν και το παλιο μουνακι που ειχες με τα τσι μπουκοχειλα μου αρεσε πιο πολυ...πιξε λιγο φως να δουμε καλυτερα την καινουρια... ;)

συαναδελφε το νεο μου αβαταρ ειναι γνωστη στριπτιζου της Αθηναϊκης νυχτας / περισσοτερα δεν μπορω να πω / οσο για το προηγουμενο αβαταρ ηταν μια αγγλιδα που ειχα γνωρισει αλλα .....

 

Συνημμένα

  • Alexandria.jpg
    Alexandria.jpg
    58,3 KB · Εμφανίσεις: 64

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom