Νέα

Έκανα παρτούζα με τη γυναίκα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα attol69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 928
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα κανατε παρτουζα με τη γυναικα σας;

  • ναι

    Ψήφοι: 197 40,7%
  • οχι

    Ψήφοι: 203 41,9%
  • ισως

    Ψήφοι: 84 17,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    484

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
ειμαι παντρεμενος 7 χρονια. παντρευτηκα τη γυναικα μου απο ερωτα. η καθημερινοτητα τα προβληματα της ζωης κλπ σιγα σιγα με αποξενωσαν. αρχισα παλι τις παλιες μου συνηθειες ,μπουρδελλα μασατζιδικα κλπ. καποια στιγμη αρχισα να ψαχνω αγγελιες .
βρηκα ενα ζευγαρι που ηθελε ανδρα . ημουν ο τυχερος που επελεξαν συναντηθηκαμε μερικες φορες και μετα για διαφορους λογους χαθηκαμε. αυτο που μου εμεινε ηταν οτι αυτος που φτιαχνοταν περισσοτερο απο ολους με το σκηνικο ηταν ο ανδρας της κοπελας.
καποια στιγμη κανοντας σεξ με τη γυναικα μου της ειπα να το κανουμε κι εμεις , συμφωνησε με καποες επιφυλαξεις, ποτε λεγοντας ναι και ποτε οχι.
βαλαμε αγγελια στο olx για 2-3 μερες ,λαβαμε δεκαδες μειλ.
απαντησαμε σε μερικα και τελικα το ραντεβου κλειστηκε στο πριαμμος με εναν ανδρα.
εκει καναμε παρτουζα ,ηταν τρομερη καυλα για μενα να βλεπω τη γυναικα μου να γαμιεται, δεν το περιμενα. απο τοτε ανανεωθηκε η σχεση μας, κανουμε σεξ συνεχεια και σκεφτομαστε να το επαναλαβουμε με περισσοτερα ατομα
 

mariakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Και γιατί μας το λες ;;;;;;;;;;
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: ειναι αυτο που λεμε παντρεψου να γαμησουμε
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
προφανώς για να βρεί εθελοντές...
 
OP
OP
attol69

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
ισως ειναι μια λυση για ζευγαρια που η σχεση τους εχει βαλτωσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: HIERRO

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.802
Κριτικές
90
Like
31.422
Πόντοι
24.700
Άν τα οπίσθια του άβαταρ σας ανήκουν στην σύζυγό σας, όλο και κάτι θα γίνει  :grin:
 
OP
OP
attol69

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
στο φορουμ δεν ψαχνω για εθελοντες . με ενδιαφερει η γνωμη οσων το σκεφτονται ή το εχουν κανει. το να βρει μια ομορφη γυναικα να γαμηθει ειναι το πιο ευκολο για αυτο μην περιμενετε τιποτα οι καγκουρες του σαιτ
 
  • Like
Αντιδράσεις: HIERRO

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
η αλήθεια είναι πως θα βρεις πολλούς εθελοντές εδώ μέσα
αλλά...να ξεκαθαρίσεις κάτι γιατί βλέπω πως σε ενδιαφέρει μόνο άντρας τρίτος στην παρέα...
τον ακουμπάς και λίγο;;
 

Επισκέπτης
στο φορουμ δεν ψαχνω για εθελοντες . με ενδιαφερει η γνωμη οσων το σκεφτονται ή το εχουν κανει. το να βρει μια ομορφη γυναικα να γαμηθει ειναι το πιο ευκολο για αυτο μην περιμενετε τιποτα οι καγκουρες του σαιτ
ετσι :rockon: βαλε μας και χερι












:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
attol69

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
επαφη μεταξυ ανδρων δεν υπηρξε, ουτε υπαρχει τετοια προθεση, μονο για την ικανοποιηση της γυναικας . θα ηθελα να μαθω γνωμες αλλων που εχουν δοκιμασει ή το σκεφτονται . τα γνωστα χιουμοριστικα σχολια εχουν γινει κοινοτηπα πλεον
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.802
Κριτικές
90
Like
31.422
Πόντοι
24.700
στο φορουμ δεν ψαχνω για εθελοντες . με ενδιαφερει η γνωμη οσων το σκεφτονται ή το εχουν κανει. το να βρει μια ομορφη γυναικα να γαμηθει ειναι το πιο ευκολο για αυτο μην περιμενετε τιποτα οι καγκουρες του σαιτ

επαφη μεταξυ ανδρων δεν υπηρξε, ουτε υπαρχει τετοια προθεση, μονο για την ικανοποιηση της γυναικας . θα ηθελα να μαθω γνωμες αλλων που εχουν δοκιμασει ή το σκεφτονται . τα γνωστα χιουμοριστικα σχολια εχουν γινει κοινοτηπα πλεον


Συγγνώμη παρεξήγησα. Προφανώς ψάχνετε για αυτόχειρες κερατάδες.

Καλό σας μήνα και τα δέοντα στην σύζυγο.

 

Επισκέπτης
επαφη μεταξυ ανδρων δεν υπηρξε, ουτε υπαρχει τετοια προθεση, μονο για την ικανοποιηση της γυναικας . θα ηθελα να μαθω γνωμες αλλων που εχουν δοκιμασει ή το σκεφτονται . τα γνωστα χιουμοριστικα σχολια εχουν γινει κοινοτηπα πλεον
οταν μια γυναικα δεν την αγαπας
καντηνε πουτανα να τα κονομας
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
επαφη μεταξυ ανδρων δεν υπηρξε, ουτε υπαρχει τετοια προθεση, μονο για την ικανοποιηση της γυναικας . θα ηθελα να μαθω γνωμες αλλων που εχουν δοκιμασει ή το σκεφτονται . τα γνωστα χιουμοριστικα σχολια εχουν γινει κοινοτηπα πλεον
ωραία....άντε να σε "ικανοποιήσουμε"
εγώ που το έχω κάνει 4-5 φορές σαν τρίτος ήταν μια χαρά, αλλά στη γυναίκα μου δεν θα το πρότεινα. εκεί που το έκανα είδα πως ο άντρας της ήθελε να το ευχαριστηθεί η γυναίκα του, αλλά όπως μου είπανε και τα δύο ζευγάρια που έγινε η φάση, έχουνε κάνει και το αντίστοιχο με δύο γυναίκες όπως και με τετράδα.
οπότε ο άντρας της δεν ένιωθε άσχημα...ήταν θέμα επιλογής.
Τώρα αν κάυλωνε που με έβλεπε δεν μπορώ να στο πω, αλλά ευτυχώς χέρι πάνω μου δεν άπλωσε γιατί θα γινότανε της Αλαμάνας
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
...ειμαι παντρεμενος ...
...ηταν τρομερη καυλα για μενα να βλεπω τη γυναικα μου να γαμιεται...
...σκεφτομαστε να το επαναλαβουμε με περισσοτερα ατομα

[size=24pt]Παίζω κι εγώ, κι εγώ![/size]
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Ειναι καλη φαση για ζευγαρια να μοιραζονται τετοιες φασεις. Συνηθως ειναι πολυ καλο για τη σχεση και τη σεξουαλικη ζωη. Το εχω δοκιμασει καποιες φορες, αλλα κυριως κανοντας οργια και οχι κατι πιο πριβε. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom