Νέα

Πουτάνες στη Ζάκυνθο!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Λοιπόν, αυτά που θα διαβάσετε δεν αφορούν ακριβώς πουτάνες... ή μάλλον αφορούν, αλλά με διαφορετική ερμηνεία... ίσως πάλι όχι!!!

Για να μην σας μπερδεύω άλλο, θα σας πω το story:
Μόλις γύρισα από Ζάκυνθο, είχα πάει εκεί συν γυναιξί και τέκνον καθώς παντρευόταν ένας κολλητός μου. Τα του γάμου δεν νομίζω να σας ενδιαφέρουν οπότε τα προσπερνάω και πάμε κατευθείαν στην περιοχή... Λαγανάς. Λοιπόν παίδες, ο καλύτερος τρόπος που μπορώ να το περιγράψω με 2 λόγια είναι ο κάτωθι:

"Είναι η μοναδική είδηση που έχουν μεταδώσει διάφορα κανάλια και δημοσιογράφοι, η οποία δεν έχει την παραμικρή δόση υπερβολής... μάλλον και λίγα λένε!"

Κι εξηγούμαι: Θα έχετε δει βέβαια (ιδιαίτερα καλοκαιρινές περιόδους και κυρίως στο STAR) αναφορές και ρεπορτάζ για Φαληράκια Ρόδου, Λαγανάδες Ζακύνθου, Super Paradise Μυκόνου, κτλ, κτλ. Για το Φαληράκι της Ρόδου δεν ξέρω, είχα πάει όταν ήμουν 4 χρονών! Για την Μύκονο δεν έχω ιδέα, δεν έχω πάει ούτε θέλω να πάω ποτέ.... αλλά στον Λαγανά της Ζακύνθου, είχα πάει πριν καμιά 10αριά χρόνια και πήγα και το Σαββατοκύριακο αυτό. Τα πράγματα έχουν ξεφύγει εντελώς... δεν έχω να σας πω κάποια "περιπέτειά μου" καθώς όπως είπα στην αρχή είχα πάει με την γυναίκα μου και τον γιο μου. Ωστόσο, συνάντησα κάποιους παλιούς γνωστούς, μου είπαν το σκηνικό που παίζει και... ένα βράδυ είδα και με τα ίδια μου τα μάτια! Καταρχήν, σε σχέση με πριν από 10 χρόνια που είχα πάει, έχει αλλάξει πολύ ο κεντρικός δρόμος του Λαγανά. ʼπειρα μαγαζιά δεξιά κι αριστερά, με φωτεινές επιγραφές νέον, με λαμπάκια, με φωτάκια, με ψωλούδες απέξω να τραβάνε κόσμο στο μαγαζί (οι λεγόμενες πατρόνες!!!)... Λας Βέγκας μου θύμισε!!! Κι από γυναίκες? Ένα πράγμα θα σας πω.... ΑΓΓΛΙΔΕΣ. Θα μου πείτε τώρα "καλά, αγγλία σπούδασες, δεν τις ήξερες?"... καμία σχέση. Εδώ ξεσαλώνουν 100 φορές πιο πολύ. Για να μπω στο ζουμί λοιπόν, όπως φαντάζεστε δεν βγήκαμε έξω το βράδυ λόγω του μωρού (που να το αφήσεις!), αλλά χθες κατά τις 11 το βράδυ ήρθε μια μυστήρια επιθυμία στην γυναίκα μου να φάει κρέπα! ʼλλο που δεν ήθελα εγώ να πεταχτώ έξω μόνος να τσεκάρω. Βγαίνω λοιπόν και το σηκηνικό που αντίκρυσα ήταν... WILD!!! ΑΠό τις 11 και οι Αγγλιδούλες ήταν λιάρδα. ΑΠό ντύσιμο? Μόνο σορτσάκια, μίνι και ξώβυζα έβλεπες. Να γίνεται της Κ-Α-Ρ-Ι-Ο-Λ-Α-Σ κυριολεκτικά. Λίγο πιο κει ήταν 3 αγγλίδες που χούφτωναν η μία την άλλη και χασκογελούσανε τύφλα στο μεθύσι με ένα κουτί μπύρα στο χέρι. Παραπέρα, κάτι ελληνάρες είχα κυκλώσει 2 αγγλιδούλες και παιζόταν ΤΟ παιχνίδι. Όλα τα bars/clubs να είναι τίγκα και να παίζονται διάφορες καταστάσεις... Τι να πω ρε παιδιά.... όποιος πάει εκεί και δεν γαμήσει, μόνο ένας λόγος παίζει: Να μην του σηκώνεται!!! Γιατί και κουασιμόδος να είναι... και αρχιμαλάκας να είναι.... και ζώον να είναι.... και... και... και... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙ.

Για αυτό λοιπόν έβαλα αυτό το thread στις "Πουτάνες". Οι αγγλίδες εκεί είναι καθ' όλα πουτάνες με την μόνη διαφορά ότι δεν χρειάζεται να την πληρώσεις στο τέλος! Έχουν έρθει εδώ με τους εξής 2 στόχους: Να μεθύσουν και να γαμηθούν! Α... κι αν τύχει να κάνουν και κάνα μπάνιο, αλλά αυτό περνάει σε δεύτερη μοίρα! ΑΝ και εφόσον τύχει!

Σας στέλνω μια φωτογραφία που τράβηξα σε ανύποπτο χρόνο. Όπως θα διακρίνετε, στην πλάτη της γράφει "#3". Από μπροστά έγραφε "Ι am the bitch...". Καταλάβατε.... ήταν η Ψώλα Νο. 3!!! Υπήρχαν άλλες 4 στην παρέα που είχαν τους αριθμούς 1, 2, 4 & 5. Και όχι, δεν ήταν από κάποιο μαγαζί βαλτές ή κάτι παρόμοιο. Έτσι ντύθηκαν και βγήκαν....

Τι να σας πω... ειλικρινά δεν μπορώ να μεταφέρω ακριβώς το κλίμα. Πηγαίντε και θα δείτε μόνοι σας!!!

Α! Και κάτι άλλο... ανάμεσα σε όλα αυτά είδα και κάποιες πικραμένες και ξυνισμένες φάτσες οι οποίες κοιτούσαν με απέχθεια τις Αγγλίδες και με μίσος όλον τον αντρικό πληθυσμό... ναι καλά καταλάβατε... ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ!!!!  :2funny: Τις οποίες φυσικά είχε κλασμένες όοοοοοολο το νησί. Το στυλάκι κλασσικό, τουπεδάκι, βλέμα "τι κοιτάς ρε μαλάκα", η μύτη ψηλή και καμαρωτή να κοιτάει τον ουρανό, κτλ, κτλ! Πρέπει να έπεσε ΠΟΛΥ δάχτυλο ρε παιδί μου!  :2funny:

Ε, τι να κάνουμε... payback is a bitch!!!!  :rockon:

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Φίλε το έχω ζήσει το σκηνικό στη Χερσόνησο της Κρήτης. Μάλιστα κατά τις 8 το πρωί φεύγαμε για ʼγιο Νικόλαο να πάμε σε κάτι φίλους και την ώρα που χαιρετούσαμε κάπως τρυφερά κάτι μουνάρες Ιρλανδές ( αιθέριες υπάρξεις πραγματικά οι Ιρλανδές) ρωήσαμε μια Ελληνίδα που ήταν εκεί δίπλα για το τι ώρα έχει λεωφορείο. Ποτέ δε θα ξεχάσω την αδυσώπητη ΞΙΝΙΛΑ ΤΗΣ στην απάντησή της " έχει την τάδε ώρα, αλλά πρέπει να το χάσατε!" και το βλέμμα οχιάς που είχε όταν μας έβλεπε να μπαλαμουτιαζόμασταν ακριβώς μπροστά της με τις νεράιδες από τη χώρα των ξωτικών!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.864
Πόντοι
12.056
Θα παω και εγω με την συμβια μου εκει αρχες αυγουστου για 6 μερες...
Απο λαγανα ουτε απ εξω δεν θα περασω...ασε καλυτερα... :2funny: :2funny:


:rockon: :rockon: :rockon:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
παρακαλω να απονεμηθει βραβειο ανδρειας και αριστειο για τις πολυτιμες πληροφοριες του,στον συναγωνιστη lioma. η περιγραφη του ηταν ολα τα λεφτα.ευγε συναγωνιστη
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
φιλε skidoo εμενα μου εχει τυχει το εξης.γυρνωντας με δυο φιλους απο βουλγαρια ρωτησαμε τρεις[3] ελληνιδες για ενα μαγαζι και η πρωτη δεν εδωσε καν σημασια.η δευτερη γελαγε γιατι νομιζε οτι της καναμε καμακι πριν καν τη ρωτησουμε και η τριτη εκανε το καλυτερο.τη ρωταμε και καπακι μας ρωταει αν της κανουμε καμακι!!!!!!μετα απο αυτο τραβαγαμε τα μαλλια μας.στο τελος ρωτησα ενα ταριφα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
φιλε skidoo εμενα μου εχει τυχει το εξης.γυρνωντας με δυο φιλους απο βουλγαρια ρωτησαμε τρεις[3] ελληνιδες για ενα μαγαζι και η πρωτη δεν εδωσε καν σημασια.η δευτερη γελαγε γιατι νομιζε οτι της καναμε καμακι πριν καν τη ρωτησουμε και η τριτη εκανε το καλυτερο.τη ρωταμε και καπακι μας ρωταει αν της κανουμε καμακι!!!!!!μετα απο αυτο τραβαγαμε τα μαλλια μας.στο τελος ρωτησα ενα ταριφα.

Πόσο πυροβολημένες μπορεί να είναι πια! :uglystupid: Όλες πια νομίζουν ότι  καθένας άλλη δουλειά δεν έχει παρά να τους κάνει καμάκια! :headbang: Λες και δεν υπάρχουν άλλοι λόγοι πάνω στη γη για να ανοίξει κανείς το στόμα του και να μιλήσει! Και μετά παρεξηγιούνται που τις λέμε ψώνια και ότι καβάλησαν το καλάμι :idiot:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Πατρα μια χαρα ειναι skidoo ,μονο 2 ωριτσες με το μηχανακι

Το... μηχανάκι ε?:cheesy: Πάντως 2 ωρίτσες κάνω με το καρούλι το αμάξι μας ( BMW αλλά... για σύνταξη) Εσύ κόψε κάτι !
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
liomas εγραψες παλι με τις περιγραφες σου.
ηθελα κι εγω να γραψω κατι για ζακυνθο, συγκεκριμενα χθες γυρισε φιλος απο κει και μου ανεφερε με εκπληξη οτι οι αγγλιδες πλεον δεν πηδιουνται με ελληνες, κουφο μου φανηκε και παραξενευτηκα.
για την ιστορια ο φιλος ειναι αξιοπιστο ατομο και φανατικος της ταυλανδης. δεν ξερω τι να πω, τα ελληνικα νησια τα εχω κοψει.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Πόσο πυροβολημένες μπορεί να είναι πια! :uglystupid: Όλες πια νομίζουν ότι  καθένας άλλη δουλειά δεν έχει παρά να τους κάνει καμάκια! :headbang: Λες και δεν υπάρχουν άλλοι λόγοι πάνω στη γη για να ανοίξει κανείς το στόμα του και να μιλήσει! Και μετά παρεξηγιούνται που τις λέμε ψώνια και ότι καβάλησαν το καλάμι :idiot:
Δεν ξέρω ρε παιδιά...εμείς λειτουργουμε διαφορετικά....και μπάζο να είναι η άλλη και να μην βλέπεται αν πεί ένα καλό λόγο θα πούμε ένα ''ευχαριστώ''...αν μας ζητήσει να βγούμε,1 φορά θα βγούμε...από ευγένεια...(εγώ τουλάχιστον)...περνάς στο δρόμο λές ένα ωραίο κοπλιμέντο και οι περισσότερες ξυνίζουν...αν μιλήσεις ωραία και όχι πρόστυχα γιατί να μην σου πεί ένα...ευχαριστώ?Ή να μην πεί τίποτα....αλλά να μην ξυνίσει κιόλας..... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Δεν ξέρω ρε παιδιά...εμείς λειτουργουμε διαφορετικά....και μπάζο να είναι η άλλη και να μην βλέπεται αν πεί ένα καλό λόγο θα πούμε ένα ''ευχαριστώ''...αν μας ζητήσει να βγούμε,1 φορά θα βγούμε...από ευγένεια...(εγώ τουλάχιστον)...περνάς στο δρόμο λές ένα ωραίο κοπλιμέντο και οι περισσότερες ξυνίζουν...αν μιλήσεις ωραία και όχι πρόστυχα γιατί να μην σου πεί ένα...ευχαριστώ?Ή να μην πεί τίποτα....αλλά να μην ξυνίσει κιόλας..... :headbang: :headbang: :headbang:

Τι κομπλιμέντο ρε συναγωνιστή? Εδώ μιλάμε για μια απλή ερώτηση για ένα άσχετο θέμα ή μια πληροφορία!!
 

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Προβλέπω μεγάλη άνοδο στην τουριστική κίνηση της Ζακύνθου φέτος το καλοκαίρι...  :dancing:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
ρε παιδια οι αγγλιδες ειναι βρωμιαρες ρεβονται και εχουν πρησμενες κοιλιες απο τη μπυρα, σα να γαμας τον HEINEKEN  θα ειναι.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.193
Κριτικές
6
Like
2.633
Πόντοι
456
Δεν σας καταλαβαινω συντροφοι.Ειχα παει Ζακυνθο το 2002 με τη κοπελα μου και περασα απο Λαγανα.Κατι ειχα ακουσει αλλα τα θεωρουσα υπερβολες μεχρι που το ειδα μπροστα μου ζωντανα.Πιστεψτε με ομως πολυ χαμηλο επιπεδο,φτηνεια του κερατα.Τι να το κανω αν πηδηξω μια καθαριστρια απο το Μαντσεστερ που εχει ερθει για να ξεσαλωσει στη Ζακυνθο? Μια που θα πινει μπυρες συνεχεια,θα βριζει σαν χουλιγκανι και θα ειναι ντυμενη σα σουργελο? Αυτη διπλα σε ενα μεσο γκομενακι απο Ελλαδα σε καλοκαιρινες διακοπες δε πιανει τιποτα.
 

Επισκέπτης
Κανονικα Φιλαρακι ;)
Ευκαιρια να εξασκησουμε και τα Αγγλικα μας :rockon:
αλλα και αναπτυξουμε τις Ελληνοβρετανικες σχεσεις  :knockinb:
παιρνουμε μαζι και τον warhol να γλυψει και αυτος λιγο Βρετανικο κρεατακι :grin:
θα τα κανουμε πουτανα ολα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Σκηνικο με χιλιαδες ξεκωλε Αγγλιδες μπορει να γινει και στην Αγια Ναπα στην Κυπρο-Ξεκωλα αριστερα-δεξια με αποκορυφωμα τα Ταιλανδεζακια που ειχα καρφωσει σε μπαρ στη Λευκωσια λιγα στο μπαρ Μαιαμι σε καλοκαιρινη πορνοπεριοδεια μου το 2001
 

Επισκέπτης
Επειδή τώρα είδα όλα τα σχόλια σας, να σας απαντήσω:

- Ζάκυνθο πας από Κυλλήνη. Η Κυλλήνη είναι 3 ωρίτσες από Αθήνα, με οδήγημα χαλαρό (120-140χλμ) + μία στάση (αν κάνετε).
- Από Κυλλήνη πας με πλοίο το οποίο κάνει 1 ώρα και 10 λεπτά επακριβώς! Σας προτείνω να κλείσετε εισητήρια με το "Διονύσιος Σολωμός" που είναι καινούργιο καράβι. 29 ευρώ το αμάξι, 6 ευρώ το άτομο.
- Οι Αγγλίδες είναι όντως βρωμιάρες. Υπάρχουν κι οι καμμένες εκεί (αυτές που ξερνοβολάνε στους δρόμους, κτλ, κτλ) αλλά βρίσκεις και ΠΟΛΛΑ καλά και αξιοπρεπή τεμάχια (που, χωρίς παρεξήγηση, κι αυτά πηδιούνται ανετότατα!!!).
- Είπε κάποιος φίλος ότι αποφεύγουν να πηδηχτούν με έλληνες... καμία σχέση. Φυσικά, αν ο τύπος είναι καραγυφταρέας και δεν ξέρει καν να μιλήσει, πιθανόν να φάει πόρτα. Ακούστε καμάκι που άκουσα απογευματιάτικα σε καφετέρια: "Υοu are very beautiful... because... you know... you have the natural beauty... you don't paint (!!!!!!!!!!!!!!!!) your face" (πάλι καλά που δεν της είπε ότι δεν μπογιατίζεται με καμιά μπαντανόβουρτσα!). Όλα αυτά με άκρως βλαχοελληνική προφορά... καταλαβαίνετε! Κι επειδή ο ελληνάρας δεν δέχεται την απόρριψη εύκολα, μπορεί να το ρίχνει στο "αυτή δεν γαμιέται με έλληνες!!!". Είναι δυνατόν ρε παιδιά? Τότε δεν καθόντουσαν Αγγλία νε πηδηχτούν με τους άγγλους καλύτερα? Με τους πάντες πηδιούνται, στην εθνικότητα θα κολλήσουμε τώρα? Δεν ξέρω, δεν θέλω να κατηγορώ κανέναν αλλά... τι να σας πω ρε παιδιά... αν πας εκεί και δεν γαμήσεις θα πρέπει να σε γράψει το βιβλίο Guiness!
- Κάποιος άλλος είπε ότι θα πάει με την κοπέλα του... Πολύ σωστά φίλε μου, μακριά από περιοχή Λαγανά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom