Νέα

Live Cyber Cams Sex site/links

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα T0my
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 674
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ήλεκτρονικό sex !!

  • Φυσικά.

    Ψήφοι: 26 54,2%
  • Ελάχιστες φορές.

    Ψήφοι: 11 22,9%
  • Καθόλου.

    Ψήφοι: 7 14,6%
  • Δέν μου άρέση.

    Ψήφοι: 4 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    48

T0my

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στο forum. Ξεκινάω αυτό το θέμα και θέλω να ρωτήσω αν υπάρχουν site με Free webcam ή τρόποι να εντωπίζεις γκομενάκια σε chat που δεν κολλάνε πουθενά.
Βλεπουμε κατά καιρούς βιντεάκια με γκομενάκια που τα βγάζουν χύμα. Προφανώς αυτά είναι είτε από ιστοσελίδες με Free webcams ή από προγράμματα συνομιλίας (icq, messenger, ...)
Αν λοιπόν ξέρει κανείς τίποτα θα ήθελα την βοήθεια του.
Αν από την άλλη θεωρούν οι administrators ότι δεν κολλάει το θέμα, κόφτε το. Κανένα πρόβλημα. Ευχαριστώ......
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Βλεπουμε κατά καιρούς βιντεάκια με γκομενάκια που τα βγάζουν χύμα. Προφανώς αυτά είναι είτε από ιστοσελίδες με Free webcams ή από προγράμματα συνομιλίας (icq, messenger, ...)
Αν λοιπόν ξέρει κανείς τίποτα θα ήθελα την βοήθεια του.

ΦΟΒΕΡΟ site με εκατοντάδες videakia από messenger webcams...

 

Επισκέπτης
φιλε duracell ξερεις κανενα τροπο να τα αποθηκευουμε αυτα που βλεπουμε στην τελεια διευθυνση που εδωσες ??? αν ναι γραψε την εδω...αν δν γινεται στειλε μου την με pm....ευχαριστω!!!!
 

vaggos59

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις επιλέξεις το βίντεο που θα δεις, κάνεις δεξί κλικ properties και βλέπεις ένα λινκ. Το κάνεις copy. Aνοίγεις μία σελίδα explorer και στην θέση του url το κάνεις paste Πατάς enter και σου λέει να το κάνεις save η open. Φυσικά το κάνεις save.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Δοκιμάστε το Πρέπε όμως ιπρώτα να γραφτείτε μέλη (απολύτως free) και από εκεί και πέρα έχει εκατοντάδες επιλογές και για free webcams και για free videos.  :sunglasses:
 

kiout

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
τι μπορώ να κάνω με αυτή;

Πήγα στο αλλά υποθέτω  πως στο 90% βάζουν βιντεάκια και τα παρουσάζουν για "live" . Τα γνωστά βιντεάκια με τη ρωσίδα με τα μεγάλα στήθη κι άλλο ένα με μια λατίνα πιτσιρίκα.

Υπάρχει κανένα καλό κι ελεύθερο σιτέ με webcameres αλλά χωρίς "κονσέρβες";

Κανένας καλός netmeeting server για videochat με ανατολικές;

Το skype λέει τίποτε;
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
anywebcam.com δοκιμασε το.. η εγγραφή (που σου επιτρέπει να βλέπεις μία κάμερα) είναι δωρέαν
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Εκτός απο site με κάμερες, ψάξε για Ρουμάνες (μέσω YM, ICQ κλπ) να τις πιάσεις στο παραμύθι!
Ένα φιλαράκι που είναι καλός στην παραμύθα, μπαίνει Πέμπτη και βγαίνει Κυριακή.
Οι ρουμάνες είναι αρκετά πρόθυμες, τα δείχνουν όλα τα κάνουν όλα!
Κάποιες είναι απλά μοστρόβιες, κάποιες ελπίζουν να τις ερωτευθείς και τους στείλεις φράγκα μέσω western union για να έρθουν να σε γνωρίσουν Ελλάδα  :jerking:  ;)
πάρε παράδειγμα τα συνημμένα  ;)
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    18,4 KB · Εμφανίσεις: 225
  • 2a.jpg
    2a.jpg
    17,9 KB · Εμφανίσεις: 199
  • 4a.jpg
    4a.jpg
    18,3 KB · Εμφανίσεις: 195

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αντε επειδή σε συμπάθησα πάρε και την 5η
 

Συνημμένα

  • 3a.jpg
    3a.jpg
    16,2 KB · Εμφανίσεις: 122
  • 5.jpg
    5.jpg
    22,3 KB · Εμφανίσεις: 128

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Εκτός απο site με κάμερες, ψάξε για Ρουμάνες (μέσω YM, ICQ κλπ) να τις πιάσεις στο παραμύθι!
Ένα φιλαράκι που είναι καλός στην παραμύθα, μπαίνει Πέμπτη και βγαίνει Κυριακή.
Οι ρουμάνες είναι αρκετά πρόθυμες, τα δείχνουν όλα τα κάνουν όλα!
Κάποιες είναι απλά μοστρόβιες, κάποιες ελπίζουν να τις ερωτευθείς και τους στείλεις φράγκα μέσω western union για να έρθουν να σε γνωρίσουν Ελλάδα  :jerking:  ;)
πάρε παράδειγμα τα συνημμένα  ;)

Αυτό με τις Ρουμάνες που λες μου έχει τύχει και μένα... Έκανα τσατ με μια από ICQ επειδή έγραφε οτι είναι στο Ντουμπάϊ. Διαπίστωσα οτι θα ερχόταν λέει στο Ντουμπάϊ να δουλέψει σε ένα ξενοδοχείο (που το ξέρω). ʼνταλλάξαμε και τηλέφωνα και μετά από 5-6 τσατιές μου τόσκασε το μυστικό. Μου ζήτησε να της "δανείσω" ?200 επειδή λέει χρωστούσε στο Ρουμανικό κράτος και δεν την άφηναν να φύγει. Δεν τσίμπησα, οπότε σταμάτησαν και τα πάρε δώσε...
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Αυτό με τις Ρουμάνες που λες μου έχει τύχει και μένα... Έκανα τσατ με μια από ICQ επειδή έγραφε οτι είναι στο Ντουμπάϊ. Διαπίστωσα οτι θα ερχόταν λέει στο Ντουμπάϊ να δουλέψει σε ένα ξενοδοχείο (που το ξέρω). ʼνταλλάξαμε και τηλέφωνα και μετά από 5-6 τσατιές μου τόσκασε το μυστικό. Μου ζήτησε να της "δανείσω" ?200 επειδή λέει χρωστούσε στο Ρουμανικό κράτος και δεν την άφηναν να φύγει. Δεν τσίμπησα, οπότε σταμάτησαν και τα πάρε δώσε...

χαχαχαχαχχαα αυτά είναι
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Αυτό με τις Ρουμάνες που λες μου έχει τύχει και μένα... Έκανα τσατ με μια από ICQ επειδή έγραφε οτι είναι στο Ντουμπάϊ. Διαπίστωσα οτι θα ερχόταν λέει στο Ντουμπάϊ να δουλέψει σε ένα ξενοδοχείο (που το ξέρω). ʼνταλλάξαμε και τηλέφωνα και μετά από 5-6 τσατιές μου τόσκασε το μυστικό. Μου ζήτησε να της "δανείσω" ?200 επειδή λέει χρωστούσε στο Ρουμανικό κράτος και δεν την άφηναν να φύγει. Δεν τσίμπησα, οπότε σταμάτησαν και τα πάρε δώσε...
αααα κακώς! εγώ επειδή είμαι large γκόμενος :2funny: τους λέω οτι θα στείλω παραπάνω λεφτά. εκεί να δεις τι κάνουν μπροστά στην κάμερα!
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αντε και όταν πάω σπίτι θα σου στείλω την επόμενη σειρά  :cheesy: ;)
 

b_banks80

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Για οσους εχουν Web cam υπαρχει utility το οποιο εχει την δυνατοτητα να ανοιξει την καμερα του αλλου που μιλας χωρις να σε να παρει χαμπαρι
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Για οσους εχουν Web cam υπαρχει utility το οποιο εχει την δυνατοτητα να ανοιξει την καμερα του αλλου που μιλας χωρις να σε να παρει χαμπαρι
ποιο απ' όλα λες? γιατί μέχρι τώρα όσα δοκίμασα βγήκαν μούφες!
2-3 που δοκίμασα και δουλεύουν μέσω Yahoo σε κάνουν τσιμπούκι, απο online κατάσταση σε γράφουν sponsored by ταδε προγραμμα.
Την μόνη φορά που είδα φως, ήταν σε κάτι κάμερες απο τριτοκοσμικές χώρες διότι δεν έχουν λεφτά για antivirus, αλλά οι γκόμενες ήταν μπάζα!
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
ριξε μια ματια στο camcontacts.com
 

frost_and_fire

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για οσους εχουν Web cam υπαρχει utility το οποιο εχει την δυνατοτητα να ανοιξει την καμερα του αλλου που μιλας χωρις να σε να παρει χαμπαρι

για πείτε κανα προγραμμα βρε παιδιά να πειραματιστούμε κ εμείς...
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Camfrog videochat χωρίς ίχνος spyware

www.download.com/3001-2348_4-10603519.html]Camfrog videochat [/url]

Αρκετά καλό!

(Για να λειτουργεί και η δική σας κάμερα μην το δουλεύετε ταυτόχρονα με messenger, skype κλπ κλπ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom