Νέα

Ψάχνω να βρω Studio με χαμηλές τιμές και καλό service στην Θεσσαλονίκη.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλημερα μαγκες. Επειδη την επομενη εβδομαδα θα ανεβω για Θεσσαλονικη θα ηθελα να ενημερωθω απο εσας να μου πειτε ποιο studio εχεις τις χαμηλες τιμες και να εχει καλο service σε ολα προγραμματα και πανω απο ολα να ειναι φιλικο προς τον πελατη και η κοπελα να κανει ολα τα παιχνιδια ( ελευθερο στοματικο ).
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Καλημερα μαγκες. Επειδη την επομενη εβδομαδα θα ανεβω για Θεσσαλονικη θα ηθελα να ενημερωθω απο εσας να μου πειτε ποιο studio εχεις τις χαμηλες τιμες και να εχει καλο service σε ολα προγραμματα και πανω απο ολα να ειναι φιλικο προς τον πελατη και η κοπελα να κανει ολα τα παιχνιδια ( ελευθερο στοματικο ).

Μάλλον ψύλλους στ'άχυρα ψάχνεις......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλημερα μαγκες. Επειδη την επομενη εβδομαδα θα ανεβω για Θεσσαλονικη θα ηθελα να ενημερωθω απο εσας να μου πειτε ποιο studio εχεις τις χαμηλες τιμες και να εχει καλο service σε ολα προγραμματα και πανω απο ολα να ειναι φιλικο προς τον πελατη και η κοπελα να κανει ολα τα παιχνιδια ( ελευθερο στοματικο ).
το πιο φτηνο ειναι 26ης οκτωβριου 35,οπως μπαινεις απο δυτικα στριβεις λιμανι και το βρισκεις καθοδον δεξια σου....ενα κιτρινο σπιτι με παρκινγκ διπλα στο πλατινουμ....απο 30 το απλο....παιζουν και προγραμματα...για πιπινια.....
στην νικηφορου ουρανου 26 εχει κανα δυο μπαζακια ενιοτε που το δινουν στα 30 ευρω....
στο ανδρεου γεωργιου 4 παλι για μιλφ καταστασεις εχει και απο 35 θαρρω...και εκει παιζουν προγραμματα γυμνου τσιμπουκιου

το γυμνο χρεωνεται εξτρα ομως....
στα αλλα οι τιμες ξεκιναν απο σαρανταρι...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.192
Πόντοι
12.525
Καλημερα μαγκες. Επειδη την επομενη εβδομαδα θα ανεβω για Θεσσαλονικη θα ηθελα να ενημερωθω απο εσας να μου πειτε ποιο studio εχεις τις χαμηλες τιμες και να εχει καλο service σε ολα προγραμματα και πανω απο ολα να ειναι φιλικο προς τον πελατη και η κοπελα να κανει ολα τα παιχνιδια ( ελευθερο στοματικο ).
στανταρ το φθηνοτερο ελευθερο στοματικο στα 50ε σε στουντιο ειναι στο Αν.Γεωργιου 4 και στις 2 βαρδιες.
επισης στο Φριξου 14 και στο Ερημιτη και αναλογα με την κοπελα και την τσατσα ευκολα μπορεις να το ριξεις και σε αυτα στα 50ε.
απο κει και περα στα υπολοιπα στουντιο να θεωρεις δεδομενο το 70αρακι και με δυσκολια στα παζαρια...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Καλημερα μαγκες. Επειδη την επομενη εβδομαδα θα ανεβω για Θεσσαλονικη θα ηθελα να ενημερωθω απο εσας να μου πειτε ποιο studio εχεις τις χαμηλες τιμες και να εχει καλο service σε ολα προγραμματα και πανω απο ολα να ειναι φιλικο προς τον πελατη και η κοπελα να κανει ολα τα παιχνιδια ( ελευθερο στοματικο ).

Το καλύτερο studio κατά την γνώμη μου, το πιό VFM,  είναι το Κωλλέτη 14 με πολύ εύκολη πρόσβση στην είσοδο της πόλης από Εθνική οδό, στρίβεις δεξιά στο φανάρια του MEDIA MARKT, στα 50 m παρκάρεις άνετα. :)

Στην πρωϊνή βάρδυα έως τις 19:00 περίπου θα συναντήσεις μία από τις Έφη ή Αφροδίτη , όποια βρεις μπες μέσα θα περάσεις αξέχαστα. Τιμές 40 ευρώ, κάτι ψιλοεξτρα, sexshow κάνει η Αδροδίτη :tits:.

Προγράμματα δεν υπάρχουν αλλά εγγύηση θα περάσεις αξέχαστα.

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Θα ηθελα να ρωτησω Η Ξανθια η Νικολ απο την Γαλλια απο το στουντιο Saal Sex στην οδος Ανδρέα Γεωργίου 4 κανει καθολου καλο service ( ελευθεο στοματικο, πρωκτικο γλυψιμο και καραμελωμα τα @@ ). Σε αυτο το στουντιο τη τιμες παιζουν και απο που ξεκιναει το απλο προγραμμα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Θα ηθελα να ρωτησω Η Ξανθια η Νικολ απο την Γαλλια απο το στουντιο Saal Sex στην οδος Ανδρέα Γεωργίου 4 κανει καθολου καλο service ( ελευθεο στοματικο, πρωκτικο γλυψιμο και καραμελωμα τα @@ ). Σε αυτο το στουντιο τη τιμες παιζουν και απο που ξεκιναει το απλο προγραμμα.
ολα που ειπες τα κανει...τιμες 35,50,80 αντιστοιχα αν δεν με γελα η μνημη μου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλημερα μαγκες. Επειδη την επομενη εβδομαδα θα ανεβω για Θεσσαλονικη θα ηθελα να ενημερωθω απο εσας να μου πειτε ποιο studio εχεις τις χαμηλες τιμες και να εχει καλο service σε ολα προγραμματα και πανω απο ολα να ειναι φιλικο προς τον πελατη και η κοπελα να κανει ολα τα παιχνιδια ( ελευθερο στοματικο ).
ανεβηκες τελικα;αν οχι δες και στην νικηφορου ουρανου 26 πρωινα μια βιολετα....καλη και vfm για φουλ....με 50 ολα γυμνο και γλειφομουνι
 

Επισκέπτης
Ανεβηκα στην Θεσσαλονικη. Πηγα αρκετες βολτες στα Studio και στα μπουρδελα αλλα δεν εκανα τιποτε. Μου κινησε το ενδιαφερον μια νεαρη Βυζου με μεγαλα βυζια και μαυρο μακρη μαλλι στο μπουρδελο  Ταντάλου 6 & Σαπφώς γωνια ενα μικρο σπιτακι. Την επισκεφτηκα την πρωτη ηεμερα της επισκεψης μου αλλα δεν την βρηκα τις επομενες ημερες βρηκα μια ξανθια με πολυ ωραιο κωλαρακι αλλα ειχε μικρα βυζια. Επισης βρηκα και το μπουρδελο στην οδος Σαπφώς 8 κλειστο ολες τις ημερες που ημουν Θεσσαλονικη. Αληθεια τη συμβαινει και εχει κλεισει το συγκεκριμενο μαγαζι. Παλια που το ειχα επισκεφτει μου αρεσε μεσα στο σαλονι μια μεγαλη φωτογραφια με εναν αντρα με μακρια μαλλια και που κρατουσε ενα σπαθι και διπλα του ειχε αγκαλια μια γκομενα. Επισης επισκεφτηκα  και τα αλλα μπουρδελα. Πηγα επισης και στο μπουρδελο Προμηθέως 25 και συναντησα ξανα μια ρουμανα γκομενα με κοντο μαλλι αλλα εκανα μεταβολη και σηκωθηκα και εφυγα γιατι πριν 3 μηνες την ειχα επισκεφτει και την πληρωσα για το full προγραμμα αξια 100 Euro και το κοριτσι εκανε λιγα πραγματα ασε που στο μασαζ που της ζητησα  με χτυπησε τοτε, δυνατα στην πλατη και εκανα 3 ημερες να συνελθω ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ . Η Κοπελα αυτην πρεπει να ειναι νυμφομανης . Παρατηρησα επισης οτι μερικα μπουρδελα εχουν κλεισει. Απο στουντιο πηγα σε αρκετα . Τα μισα εχουν κλεισει απο αγνωστη αιτια. Θα τα εκλεισε μαλλον  η Νομαρχια  Θεσσαλονικης.  Επισκεφτηκα το  στουντιο  Αν.Γεωργιου 4 ειδα μια καλη ξανθια γκομενα και την ειχα  υποψη μου .Δεν πηγα στο στουντιο 26ης οκτωβριου 35, βρησκοταν πολυ μακρια και ειχα κουραστει απο το πολυ περπατημα. Επισης πηγα και στο studio La femme αλλα η γκομενα δεν με συγκινησε και τοσο ασε που η τσατσα δεν μου ειπε καθολου τα προγραμματα και τις τιμες που παιζουν. Πηγα επισης και στα studio Νικηφόρου Ουρανού 26  και Πέτρου Ερημίτη 2 αλλα συναντησα 2 αδυνατα πιπινια με σχεδον μετριο στηθος. Πηγα επισης και στο studio Φρίξου 9 (Villa Erotica) μου εκανε το εδιαφερον μια ξανθια βιτσιοζα γκομενα με σχεδον κοντο μαλλι. Την ειχα υποψη μου αυτην. Θα την επισκεφτω ξανα τον Απριλιο. Πηγα και σε 2 αλλα δεν θυμαμαι λεπτομεριες για να σου πω. Δεν πηγα στα studio που βρησκονται πανω απο την Νεα Δυτικη εισοδος - Σταθμου.Ξερει ποια Studio εχουν ντουζιερα . Τη κανει Φιλε μου ο  ΠΑΟΚ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ανεβηκα στην Θεσσαλονικη. Πηγα αρκετες βολτες στα Studio και στα μπουρδελα αλλα δεν εκανα τιποτε. Μου κινησε το ενδιαφερον μια νεαρη Βυζου με μεγαλα βυζια και μαυρο μακρη μαλλι στο μπουρδελο  Ταντάλου 6 & Σαπφώς γωνια ενα μικρο σπιτακι.αν ηταν η δαναη ειναι καλη και περιποιητικη Την επισκεφτηκα την πρωτη ηεμερα της επισκεψης μου αλλα δεν την βρηκα τις επομενες ημερες βρηκα μια ξανθια με πολυ ωραιο κωλαρακι αλλα ειχε μικρα βυζια. Επισης βρηκα και το μπουρδελο στην οδος Σαπφώς 8 κλειστο ολες τις ημερες που ημουν Θεσσαλονικη. Αληθεια τη συμβαινει και εχει κλεισει το συγκεκριμενο μαγαζι. Παλια που το ειχα επισκεφτει μου αρεσε μεσα στο σαλονι μια μεγαλη φωτογραφια με εναν αντρα με μακρια μαλλια και που κρατουσε ενα σπαθι και διπλα του ειχε αγκαλια μια γκομενα. Επισης επισκεφτηκα  και τα αλλα μπουρδελα. Πηγα επισης και στο μπουρδελο Προμηθέως 25 και συναντησα ξανα μια ρουμανα γκομενα με κοντο μαλλι μιραμπελα;γενικα εχει καλες κριτικες θα ελεγα αλλα εκανα μεταβολη και σηκωθηκα και εφυγα γιατι πριν 3 μηνες την ειχα επισκεφτει και την πληρωσα για το full προγραμμα αξια 100 Euro και το κοριτσι εκανε λιγα πραγματα ασε που στο μασαζ που της ζητησα  με χτυπησε τοτε, δυνατα στην πλατη και εκανα 3 ημερες να συνελθω ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ . Η Κοπελα αυτην πρεπει να ειναι νυμφομανης . Παρατηρησα επισης οτι μερικα μπουρδελα εχουν κλεισει. Απο στουντιο πηγα σε αρκετα . Τα μισα εχουν κλεισει απο αγνωστη αιτια. Θα τα εκλεισε μαλλον  η Νομαρχια  Θεσσαλονικης.  Επισκεφτηκα το  στουντιο  Αν.Γεωργιου 4 ειδα μια καλη ξανθια γκομενα και την ειχα  υποψη μου .Δεν πηγα στο στουντιο 26ης οκτωβριου 35, βρησκοταν πολυ μακρια και ειχα κουραστει απο το πολυ περπατημα. Επισης πηγα και στο studio La femme αλλα η γκομενα δεν με συγκινησε και τοσο ασε που η τσατσα δεν μου ειπε καθολου τα προγραμματα και τις τιμες που παιζουν. Πηγα επισης και στα studio Νικηφόρου Ουρανού 26  και Πέτρου Ερημίτη 2 αλλα συναντησα 2 αδυνατα πιπινια με σχεδον μετριο στηθος. Πηγα επισης και στο studio Φρίξου 9 (Villa Erotica) μου εκανε το εδιαφερον μια ξανθια βιτσιοζα γκομενα με σχεδον κοντο μαλλι η γερμανιδα χριστινα η εγγονη του αδολφου,ρωτα και τον τζο να σου πει. Την ειχα υποψη μου αυτην. Θα την επισκεφτω ξανα τον Απριλιο. Πηγα και σε 2 αλλα δεν θυμαμαι λεπτομεριες για να σου πω. Δεν πηγα στα studio που βρησκονται πανω απο την Νεα Δυτικη εισοδος - Σταθμου.Ξερει ποια Studio εχουν ντουζιερα ολα εχουν και ντουζιερα και τζακουζι. Τη κανει Φιλε μου ο  ΠΑΟΚ.
τα σχολια μου με κοκκινο....οτι αλλο θες απο πρωινη βαρδια αλλη φορα θα στειλεις πμ....προχτες αν ειδες εκανα μια πληρη λεπτομερειακη αναφορα παλι......
 

Επισκέπτης
Μπορεις να μου δωσεις την διευθυνση της περιγραφη σου για να το βρω γρηγορα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
λοιπον πρωινο περασμα στα στουντιο μονο....οσα δεν αναφερω ισχυουν οσα ειπαμε και χτες και εννοειται τα κλειστα παραμενουν κλειστα....καμια μεταβολη ουτε επ αυτου...

-ερημιτου η ναντια κλειδωμενη με πελατη,αν δεν ανοιγει γαμιεται εντος αφου δουλευει μονη....αν πετυχεις τυχαια τον φυλακα ισως σε βαλει και μεσα.....στοκινγκς μαυρα,μαυρα εσωρουχα και τανγκα

-φριξου 14....αννιτα η ξανθια ουγγαρεζα με 30 το απλο,50 το γυμνο ή το 69,70 χαλαρο γυμνο και γλειφομουνι και 80 πρωκτικο....εχει ασχημες κριτικες ομως και διστασα....και εδω δεν εθεαθη αυτη αφου ηταν σε προγραμμα αλλα ειδα το πορτρετο της αριστερα αυτου της αγαπης επι του τοιχου.....το εφευρημα του πορτρετου που πρωτο αν θυμαστε ειχε καθιερωσει πριν αρκετα χρονια το ανδρεου γεωργιου 4 καλα κρατει....μην κουραζονται και τα κοριτσια να βγαινουν στο σαλονι...

-φριξου 9 ....εδω ηταν η αντριαννα,η τσατσα και το σκυλι να κοβει βολτες....απεξω παρκαρισμενο το οχημα...ψηλη ,αερατη,ευγενικη κοπελα αλλα πολυ σπασμενη φατσα σαν τραβελι....δεν με τραβαει να μπω...αν καμια φορα παω νυχτα και πιωμενος ισως....το βραδυ θα ειναι ο αδολφος....

-νικ.ουρανου 26 η αποκαλυψη νο1 της ημερας...και πρωτη vfm καταθεση....βιολετα απο βουλγαρια,προμιλφ εως μιλφ την λες,σχετικα ψηλη ,σωμα ωραιο και στρογγυλο πατουρι,τατουαζ στην βαση της μεσης πανω απο το κωλαρακι,βυζακι χαλαρο προς το λιγο πεσμενο αλλα κανονικου μεγεθους....απο 30 απλο,40 γυμνο με χυσιμο στα βυζακια και 50 το γλειφομουνι με γυμνο και χυσιμο....αρκετα οικονομικα προγραμματα και τα εκτελει με πολλη προθυμια,ανεση χρονου καλη διαθεση και επαγγελματισμο.....πηρα το πενηνταρι και τα εκανα ολα οπως ελεγε το μενου....γλειφει και αρχιδακια και γουσταρει το γλειψιμο σε μουνακι και κωλαρακι αλλα χωρις δαχτυλιασμα....εξωτερικα ομως μπορεις να παιξεις και με την κωλοτρυπιδα της.....χυσιμο στα βυζια και αποχαιρετισμος....φορουσε και μποτες που δεν εβγαλε καθολου για τον φιλο μποτοφιλο :lheel: :rockon:
και τελος η αποκαλυψη νο2 και δευτερη πανηγυρικη καταθεση της μερας εγινε στο ταπεινο μπουρδελακι της κατεχακη...
χρισινα η ρουμανα με το μαυρο μαλλι,καποια παραπανισια κιλακια που δνε με χαλανε,βυζαρες που ξεχειλιζαν απο το σουτιεν,μαυρα εσωρουχα και σεξι ζαρτιερες....σαρκωδη χειλη που θελουν να σε ρουφηξουν παντου....πεντακαθαρη γκομενα ...απο 40 απλο,50 το γυμνο και 70 γυμνο και 69 ενω δινει και κωλαρακι με 80...πληρωσα ενα κατοσταρικο για πρωκτικο και 69 και το γυμνο ηταν δωρο στο πακετο της καυλας που της προσεφερα....ημουν ο πρωτος πελατης οποτε αφου περιποιηθηκα καλα με γλειψιμο τις βυζαρες,την μουναρα και την πισω τρυπουλα συνεχισα με δυο δαχτυλα μεσα στο μουνακι μεχρι να την φερω σε οργασμο.....δαχτυλο επαιρνε και απο πισω επισης και το ζηταγε μονη της....εγιναν πολλα κινκυ σκηνικα,της εριξα μπατσουλες στο προσωπο,εβαζα τα δαχτυλα απο το μουνακι στο στοματακι της ...πολυ βρωμικο γαμησι σαν σε χαρντ εξτριμ τσοντα....παροτι εμφανισιακα ειναι μετρια και δεν σε ξεσηκωνει στο σαλονι μεσα ειναι κολαση και το λεει το ποιημα....η διεισδυση εγινε στα τεσσερα στο ουτε πολυ σφιχτο αλλα ουτε και πολυ χαλαρο κωλαρακι της και γουσταρε με τρελα....την εχυσα μετα απο αρκετα κουνηματα ενω τα βογγητα της με ξεσηκωναν και ακουγονταν ως εξω.....θα την ξαναπροτιμησω 100 τα εκατο....συνηθως δουλευει πρωινα αλλα κανει και καποιες νυχτες εκει.....
λοιπον αν και τα παμε με πμ με τον τζο ενεδωσα να δω τι παιζει και βραδυ περιπου για να εχω μια αποψη τηλεφωνικα

-ερημιτου η αλεξανδρα και αυριο πρωι ναντια
-κωλετη ηταν πρωι η ομορφη κατ εμε νικολ που θα ειναι και αυριο και βραδυ η αντρε....
-ανδρεου γεωργιου 4 μεχρι τις 8 και αυριο πρωι ειναι η ευα...το βραδυ ομως και μεχρι παρασκευη ή σαββατο αν καταλαβα δεν ειναι νικολ αλλα ουτε και δαναη λεει αλλα μια κιντερ εκπληξη....η πρωινη υπηρεσια δεν γνωριζε....θα παρω κι αργοτερα μπας και ειναι κανα γνωστο ονομα
-ματζαρου 14 η νατασα και πρωι αυριο η σαρα ως συνηθως
-λαφαμ αποψε η κορινα,αυριο βραδυ η μαρια και πρωι η σαμπρινα
-τσιρκο αυριο πρωι η εβελινα αλλα μετα τις εντεκα οντως...παει γιατρο πραγματι τζο....για σημερα δεν μας καναν την τιμη να μας ενημερωσουν :headbang: :uglystupid:
-φριξου 14 η ουγγαρεζα αννιτα...για αυριο ισως και να ναι η αγαπη λεει θα το τσεκαρω απο κοντα....
-φριξου 9 η χριστινα η γερμανιδα και αυριο πρωι η αντριαννα που ηταν λεει και σημερα.....μολις φευγουν.....


αντε να δω αυριο που θα καταθεσω ... :think: :think: :think:

συνεπως αυριο βασικα εχω να τσεκαρω κατεχακη,το 26 και να ρωτησω και για μαρθα αν δεν την βρω δλδ κιολας και το 14 αν ειναι οντως η αγαπη...
λοιπον καλησπερα σας.....

μεγαλη στουντιοτσαρκα μεταξυ 11.00 με 13.00 στην θεσσαλονικη και η κατασταση εχει ως εξης
-κοροβαγκου,κεφαλληνιας,εκκλησια,ερως 16,ματζαρου1,αλιακμωνος 8,26ης οκτ 52 και ρουλια κωττα κλειστα....στο ερως 16 μαλιστα και εισαγγελικη κληση απεξω για απαγγελια κατηγοριας για παρανομες πραξεις σε βαθμο κακουργηματος κατα καποιας προφανως ιδιοκτητριας
-κατεχακη  θα ερχοταν η χριστινα η ρουμανα οχι η μιλφ αποτι καταλαβα και αργησε γιατι δουλευε και βραδινη χτες
-πετρου ερημιτου η ναντια με μαυρο ολοσωμο σετακι και στοκινγκς μαυρα αλλα χωρις ζαρτιερες....σεξι μιλφ  και πολυ ευγενικη εκτελει και χρεη τσατσας...30 απλο,40 χαλαρα,50 γυμνο τσιμπουκι,60 69 και γυμνο με ντουζακι και υπαρχει και προγραμμα με τζακουζι
-νικηφορου ουρανου 26 ενα ψηλο ξυλαγγουρο η ηλεκτρα με κοντο καστανο μαλλι αγορε,αβυζη....απο 30 απλο,40 ισπανικο και χυσιμο στα βυζια,50 γυμνο,60 το 69,70 φουλ με κωλαρακι....ο φτηνοτερος κωλος αυτην την στιγμη αν δεν ειστε κολλημενοι με το εμφανισιακο και γαματε και μπαζα ανετα

-φριξου 9 η κριστιν η γερμανιδα,εντελως τρελοκαμπερω με μαλλι πανκ,σκουλαρικια και μολις εμπαινε σε δωματιο...με ειδε που δεν καιγομουν και να μπω και μου ειπε ''βολτα κανεις;''ναι απαντησα και την εκανα χωρις να ακουσω προγραμματα ή να δω τσατσα...

-φριξου 14 η βουλγαρα μαρινα,ψηλη αερατη γκομενα με βυζαρες που με το ζορι συγκρατουσαν εναντι της βαρυτητας το ολοσωμο μαυρο και εδω σετακι...απο 40 απλο.50 γυμνο,60 το 69 και 80 το πακετακι γυμνο και 69 μαζι.....εχει και τζακουζι....λιγο σπασμενη φατσα αλλα περιποιημενη και βαμμενη ωραια οπως ολες οι βουλγαρες....μεσα την ξερω και ειναι πολυ καλη

-ματζαρου 14 η σαρα οπου λεω να παω αυριο μια βολτα με τις πελωριες βυζαρες της και το ξανθο μαλλι σε κοτσο με ωραιο κοκκινο σετακι

-κωλετη η εκπληξη της ημερας...νικολ απο ρουμανια...πιπινι πολυ ομορφο και με ωραια ματια και ομορφη φατσα....βυζακι ωραιο φυσικο και κανονικου μεγεθους.....πατουρι τρελο,φοραγε και στριγκακι,σωματακι θηλυκο,καλοσχηματισμενο οχι το πολυ γυμνασμενο....απο 40 απλο,70 γυμνο και 100 γυμνο και 69 που και πηρα....αψογη πιπα αλλα χωρις καραμελωμα στα αρχιδακια,κομπρεσερ κανονικο απο πανω γαμηθηκε και κουνηθηκε τελεια,στησιμο αψογο και στα τεσσερα....λιγο κρεμα παραπανω το μονο μειον....γενικα η πρωτη καταθεση ηταν πολυ δυνατη και εστρωσε τον δρομο για την δευτερη που με απογειωσε...

-ανδρεου γεωργιου 4 η μιλφ βουλγαρα ευα με σετακι αλλα χωρις μποτουλα....απο 40 απλο.50 ισπανικο,70 το γυμνο και 80 κωλαρακι ή αυταρχικο...και εκει παιζει τζακουζι στα 120 νομιζω και σπεσιαλ με δυο εκτονωσεις αλλα τομη δεν θυμαμαι

- 26ης οκτ 35 η σεξι μεν αλλα σκυλι κατεμε εβελινα με τα δυο μικρα υπεροπλα της :tits2: σε κοινη θεα στο σαλονι...καθισμα πανω μου δεν ακολουθησε καθοτι δεν εκατσα εγω σε καρεκλα.... :grin:
απο 40 απλο,50 ισπανικο,60 με γλειφομουνι,80 το 69 και 100 κωλαρακι...η τσατσα πολυ πιεστικη να μπω ...ισως μια αλλη φορα της ειπα....και για το τελος αφησα την μια και μοναδικη μου αγαπη


-....λαφαμ,ανδρεου γεωργιου 34 η θεα σαμπρινα....αλλαξε το μαλλι πραγματι αλλα μαζι με το μαλλι αλλαξε φαινεται και τις επιδοσεις της.....θα ακολουθησει και πανηγυρικη κριτικη για αυτο το γαμησι εξω απο τα μετρα που ελαβε χωρα στο μεγαλο δωματιο του λαφαμ..

απο 40 το απλο.70 με γυμνο,60 το 69(το κατεβασε απο παλια που ζηταγε 80)και 100 το πακετακι γυμνο και 69 που ξαναπροτιμησα και εδω και δεν εχασα....θελω καταρχας να της ζητησω ενα μεγαλο συγγνωμη αν καποτε την ειχα μαυρισει σε μια κριτικη αλλα σημερα ηταν μοναδικη....εγλειψε αρχιδια,καυλωσε απιστευτα με το γλειφομουνι,λογω κοντου μαλλιου ειχα την ευκαιρια να την δω με ανεση να καταπινει βαθια τον πουτσο μου με μανια,αφησε οσο ηθελα να γλειφω τις βυζαρες της που ειναι πραγματικα υπεροχες,φιλακια στον αρωματισμενο λαιμο της και στα αυτακια με τους μεγαλους κρικους,69 κανονικο και στα πλαγια και με αναστροφη πανω μου και με την γλωσσα να γλιστρα μεσα στην μουναρα της και στην κωλοτρυπιδα της και τελικα καταθεση με αγρια βογγητα και δικα μου και δικα της στα τεσσερα σε μια σταση που δεν την ειχα παρει ποτε....επικο γαμησι και με παρακαλαγε να μην χυσω γρηγορα για να χυσει κι αυτη...μετα το τελειωμα αγκαλιτσες στο κρεβατι σαν εραστες γνωστοι απο καιρο,χαδακια και δυο φιλια στο στομα χωρις γλωσσα.....

απλα τελεια...οσοι δεν εχετε παει την συνιστω ανεπιφυλακτα....παπαζολη τι να πω μαν;μαλλον θες προπονηση ακομα......η γκομενα ηταν με μενα ηφαιστειο.....η αποκαλυψη της μερας.....ισως απλα ειναι και με τις μερες της....θα ειναι και αυριο πρωι αφου η μαρια εχει ρεπο....


αυτα απο την σημερινη μου βολτα και δυστυχως μποτα δεν υπηρχε πουθενα ουτε για δειγμα....
παρε αυτουσιες τις τρεις πιο προσφατες πρωινες αναφορες απο στουντιο και συγκρινε .....
 

Nikossweden95

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.Ποιες ειναι οι καλυτερες επιλογες στη Θεσσαλονικη με 30 ευρω;
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
γυρο, μαλαματινα, κοκα κολα, θυρα 3 κ μετα ταξι πισω δικε μου.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Σταγγίδη να πας δικέ μου
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
ναι ενταξει.εννοουσα τουμπα θυρα 3. μην βραχει το παλικαρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom