Νέα

Ελληνίδες, είναι απελευθερωμένες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonardo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonardo

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.
Ειναι πρωτη φορα που γραφω εδω και θελω να θεσω ενα θεμα για συζητηση που εχει να κανει με τη δυσκολια να βρω μια ελληνιδα γκομενα οπως τη φανταζομαι και τη συγκριση ελληνιδες γκομενες με βουλγαρες.προσωπικα εγω την φανταζομαι μουναρα με βυζαρες και πεταχτο κουρμπαριστο κωλο.θα μιλησω υποκειμενικα και εκφραζω μονο τη δικη μου αποψη.
Οι επαφες-σχεσεις που ειχα μεχρι τωρα ηταν σχεσεις μεσω παρεας,συμβιβαστικες μπορω να πω μιας και δεν με καλυπταν αρκετα στο θεμα ερωτικης ελξης για αυτο και δεν στεριωσαν.δυστυχως δεν εχω ευτηχησει ακομα να ριξω τετοια γκομενα  οταν παω μονος μου αμεσα σε clubs,bars,παραλιες και οταν λεω «ριξω» εννοω πηδημα,αλλα περιοριζοταν οταν δεν επεφτε αμεσα χυλοπιτα,σε ανταλλαγη τηλεφωνων απειρο μπλα-μπλα αλλα μεχρι εκει(ειχε πεσει ηδη εμμεσα χυλοπιτα αλλα με εμμεσο γλυκο τροπο)..αλλοτε εριχνα το φταιξιμο στον εαυτο μου αλλοτε στις γκομενες και το μυαλο που κουβαλανε για να κρατησω τις ισορροπιες μου.το πεσιμο μου ηταν διακριτικο και οχι λιγουριστικο και συνοδευοταν με ενα ζεστο χαμογελο καλη εμφανιση και καλη διαθεση οπως παντα.
Το θεμα ειναι :οι ελληνιδες μουναρες κατα ποσο ειναι δεκτικες στο φλερτ,αν το επιζητανε,αν το προχωρανε ή τραβανε χειροφρενο και επιστρεφουν στη σχεση τους ή στη μοναξια τους παιρνοντας απο εμας, την επιβεβαιωση που τοσο ζητανε οι ιδιες.οι ελληνιδες ειναι αρκετα καυλιαρες και προκαλουν και με το ντυσιμο αλλα γιατι τοσο κομπλεξ;προσπαθω να ειμαι δικαιος αλλα λενε οτι δεν υπαρχουν αντρες αλλα πως γινεται στις δεκα ωραιες γκομενες οι εννεα να τα εχουν με μεσηλικες,φαλακρους,χοντρους,αμφιφυλοφιλους;δεν εχω τιποτα με αυτους τους ανθρωπους αλλα θελω να μιλαω ξεκαθαρα και να λεω την αληθεια οπως θα επρεπε να ειναι.χαιρομαι πραγματικα οταν βλεπω ωραια ζευγαρια αλλα αυτα μου φαινεται οτι ολο και λιγοστευουν.
Πρεπει και αυτες να διαλεξουν ή φραγκα αρα και κατα νομο μπαρμπας ή και γερουλης με το βιαγκρα στη τσεπη ή νορμαλ ζωη και πουτσα μερα-νυχτα με εναν συνομιληκο τους,αν βεβαια τους αρεσει το σεξ τοσο πολυ οπως σε εμας τους αντρες.
Επιστρεφοντας καθε φορα απο βουλγαρια που παω μια φορα τουλαχιστον τον χρονο για διακοπες βλεπω πραγματικα την τεραστια αντιθεση αναμεσα στις ελληνιδες και στις βουλγαρες.τοσο κοντα οι χωρες μας αλλα τοσο μακρια οι νοοτροπιες μας.παιδια δεν ξερω τι βλεπουν οι γκομενες στους ελληνες εξω,εγω μιλαω για βουλγαρια επειδη εχω μια μικρη εμπειρια απο αυτη την χωρα.δεν ξερω αν μετραμε επειδη ειμαστε κατι διαφορετικο για αυτες ή μας βλεπουν σαν ευρω.το θεμα ειναι οτι οι γκομενες θα τις παιξεις και θα σε παιξουν απο μια ματια στο δρομο μεχρι στο club που θα τις πετυχεις οταν θα πας να πιεις το ποτο σου.απο μια πωλητρια μεχρι μια καυλιτσα-τσαχπινουλα σερβιτορα.μιλαω για γκομενακια απο 18 μεχρι μαμαδες στα 40+  χρονια τους.σκαγανε μουνια πανεμορφα  σε μαγαζαρες εξω στη σοφια με αυτοκινητα απο χ5,cayenne  και πανω (μη με ρωτατε πως τα αποκτησαν...)Και παιζανε,δεχονταν κερασμα,χορευαν ασταματητα και ολο το στυλ που εβγαζαν ηταν ακομπλεξαριστο και καυλωτικο.ενταξει δεν εχουν τις καμπυλες των ελληνιδων αλλα εχουν και αυτες ωραια κορμια!ποσοι απο εσας σας εχει τυχει να σας κατσει ελληνιδα μουναρα που θα δεις στα ψωνιστικα ή οχι μαγαζια, στα ?καναπεδαδικα? club -restaurant-lounge ψωνισμενα bar,θα δεχτει να μιλησετε  και να προχωρησει η κατασταση σας κανονιζοντας ραντεβου την επομενη για καφε και οπου βγει.εμενα παντως οχι.
Βγηκα ρε παιδια για να διασκεδασω και περασα υπεροχα!αυτη την εποχη περυσι γνωρισα δυο μουνια kai γαμησα με ενα μπουκαλι βοτκα που εβαλα με τον φιλο μου και μου στοιχισε με ολα τα παρελκομενα σε μαγαζαρα στη σοφια συγκρινομενο μονο  με αντιστοιχα της αθηνας 40 ευρω και αφησα μπουρμπουαρ αλλα 10!που να τα πω αυτα?
Ολα τα μαγαζια στο
Ορθιο,χορος,χουφτωματα,παιχνιδι....τρελη διαθεση
Η χωρα μου αρεσει γιατι νιωθω εν δυναμει γαμηκουλας,πορνοσταρ του στυλ milfhunter που θα βγω και θα γαμησω οτι moynoκωλαρα βρω μπροστα μου.ολα αυτα μου δημιουργουν μια τρελη διαθεση οτι θα γαμησω οπως και δηποτε.σαν να ερχονται τα μουνια σε εσενα και εσυ να μην ξερεις ποιο να πρωτοδιαλεξεις.αυτο αποτελει καθημερινοτητα τουλαχιστον στη σοφια οπου κινουμαι εγω.και σιγουρα θα πρεπει να σπρωξεις λεφτα αλλα σε καμια περιπτωση οσα χρειαζεσαι για να κυκλοφορησεις στην αθηνα.ουτε τα μισα χρηματα θελεις .λιγο αγγλικα θελεις και θετικη σκεψη eπισης.απο την αλλη ποσοι απο εσας αν το βλεπετε ξεκαθαρα απο θεμα χρηματων «επενδυσατε»σε ενα καθημερινο μουνι και αποδειχτηκε μαπα το καρπουζι.προσωπικα εμενα μου εχει συμβει μια φορα.
Και βλεπω την αντιστοιχη ψυχραιμια στους βουλγαρους αντρες (που χωρις να γινομαι ρατσιστης αντικειμενικα εμεις ειμαστε πιο θερμοι και πιο εμφανισιμοι)και τη συγκρινω με την ιδια λιγουρα με εμενα και τους αλλους ελληνες που βλεπω στη σοφια που ξεχωριζουν μακρια απο την φατσα,τα γενια.και ο πιο χαλιας βουλγαρος γαμαει τουλαχιστον απο ενα μετριο μουνι.δεν εχω τιποτα με τους ανθρωπους μια χαρα ατομα ειναι αλλα με την τυχη μου να μην εχω τοσο απελευθερωμενα μουνια στη χωρα μου.
Ποιες φασεις ρε παιδια γινονται εδω περα και απο αυτους που χωνονται στα ισια τι επιτυχιες εχουν?δεν βγαινω εξω και εγω,δεν κινουμαι?μεσα στην λιγουρα ειμαστε και εγω μαζι.κοιταχτε στο δρομο ποσοι κορναρουν,την ψευτοπεφτουν στα μουνια στους δρομους αλλα μεχρι εκει τζερτζελες να γινεται και απο ουσια τιποτα.και εγω το εκανα παλιοτερα,τωρα το θεωρω οτι πραγματικα ειναι ανουσιο.το ιδιο και στα μαγαζια εξω.
Παρτε μια εφημεριδα,ψαξτε στο διαδικτυο, στα chat,στα teletext tων καναλιων ποσες αγγελιες υπαρχουν «αντρας ψαχνει γυναικα» οπου ο αντρας ψαχνει πραγματικα για ερωτικο παρτενερ και ποσες «γυναικα ψαχνει αντρα» οπου οι μισες γυναικες βαζω στοιχημα οτι θα ειναι βιζιτες και οι αλλες μισες συνοικεσια με σκοπο την κουλουρα-δεσιμο.επισης και ποσες «ζευγαρια που ψαχνουν γυναικα ή ζευγαρι»αλλα εντελει ειναι αντρας.
Δεν βλεπω τοσους φιλους και γνωστους μου που τρομαζουν να τους κατσει μια οποιαδηποτε γκομενα μεσα απο κοινες παρεες και μολις τη βρουν «δεν την αφηνουν που να παγωσει η κολαση»οπως ειπε πολυ ωραια και ενας φιλος απο εδω?
Οτι και να λεμε,βλεπω το κλιμα γενικοτερα.το στυλακι της ελληνιδας ειναι ωραιο,μετραει αλλα πρεπει να προσγειωθει και λιγο γιατι αν παει και σε αλλες χωρες θα κλαιει ασταματητα με μαυρο δακρυ.υποψιν βουλγαρα-τοφαλος οπως βλεπω συχνα-πυκνα στην ελλαδα δεν εχω δει στη βουλγαρια ουτε ζωγραφιστη.μεχρι και ωριμες γυναικες διατηρουνται απιστευτα για την ηλικια τους.για να μη μιλησω για βορειοτερες χωρες...
Εγω εδω βλεπω ενα στυλακι ωραιο αλλα απομακρο,απροσιτο που για να το προσεγγισω και να το θετω τακτικα υπο το ζυγο της πουτσας μου πρεπει να του ταξω στεφανι καθως και να χρεωθω εγω ο,τι απαιτησεις μπορει να εχει μια τετοια μουναρα συνηθισμενη σε λουσα.γιατι ομως ρε παιδια και μια τετοια δεν εχει αναγκη να γαμηθει ή μηπως τελικα δεν εχει?
Μηπως εχει να κανει με τις απαιτησεις της συγχρονης κοινωνιας που οι κοπελες εχουν εξασφαλισει σχεδον ολες τα προς το ζην και ψαχνουν τον ιπποτη-χορηγο με την slk,ζ4,...?Δεν πρεπει να απορω αφου βλεπω τις αδερφες μας που οι περισσοτερες τα θελουν ολα στο πιατο ετοιμα.γιατι να πρεπει να πληρωνω συνεχως ενα τετοιο μουνι για να το εχω οταν εξω ειναι «τσαμπα»?
Για μενα η κυριαρχη ταση της εποχης μας φαινεται απο εξω,τις κοινωνικες συναναστροφες προσωπο με προσωπο.το ιντερνετ ομως δειχνει την ποσο πουτανια ή ποσο συντηρητισμο την καυλα,διαστροφη,ανωμαλια που εχει  ενα ατομο και δεν θα αποκαλυψει στο στενο του περιγυρο αλλα θα το εκμυστηρευτει στο internet για αυτο και ειναι ενα αξιοπιστο μετρο της τασης της κοινωνιας τα ταμπου που εχει,τις προκαταληψεις,το ποσο απελευθερωμενα ειναι τα δυο φυλα.
Εχοντας επισης βαλει προφιλ σε sites eλληνικα η εμπειρια μου ειναι οτι για να βρεις γκομενα να  γαμησεις μεσω internet στην ελλαδα πρεπει να εισαι ή πουστης ή ζευγαρι (αντε πεισε την γκομενα σου για τριο!) Ήτρανς ή δουλος,κοπροουρολαγνος,βι,μι,τι ή ολα αυτα μαζι εκτος απο το να εισαι νορμαλ αντρας!μα τοσο ψεμα!ζητανε οι γκομενες φωτογραφιες απο εμας αληθινες
ανφας-προφιλ-πανω ?κατω,ρωτανε ποσο την εχεις,ποσο μικρο ή μεγαλο ειναι το πουτσοκεφαλο σου,αν εχεις τριχες,αν γαμας πανω απο μια ωρα για να σου πει  και μετα αν γαμας και  αντρικα κωλαρακια ή καθεσαι να σε γαμησει και η γκομενα? Ξεφυγαμε εντελως!!!!Και αυτες εχουν καρα-fake προφιλ που ειναι το ιδιο με αλλες δεκα εκει μεσα?εδω ζητανε και καρτες κινητου να στειλεις και πισω μπορει να κρυβεται απατεωνας,που κρυβεται δηλαδη.μπειτε σε ξενα αντιστοιχα sites(δεν ειναι αναγκη να τα αναφερω ειναι πασιγνωστα για οσους ασχολουνται) kai δειτε με τι ανεση και απελευθερωμενο πνευμα γκομενες ή ζευγαρια με δικη τους φωτογραφια και με ονοματεπωνυμο πολλες φορες οπως οι βουλγαρες, ζητανε αντρες νορμαλ.
Σε αυτο κατα τη γνωμη μου θελουμε αρκετο δρομο μπροστα μας.
Ολα αυτα ειναι υποκειμενικες αλλα αληθινες κρισεις,δεν ξερω πως φαινονται αυτα σε εσας ισως μερικοι να ζουν τετοιες καταστασεις.δεχομαι ευχαριστως σχολια σας.

Υ.γ.με ολα αυτα το εχω δει το μελλον μου...με βλεπω να ψωνιζω απο βαλκανια...τουλαχιστον θα διαλεξω μια κοπελα να ειναι οπως θελω και καυλιαρα στο κρεβατι. Μια συγχρονη ελληνιδα τι θα μου προσφερει παραπανω;
Μολις προσφατα χωρισα μια κοπελα για αυτο ακριβως τους λογους. Φιλοτιμη στο κρεβατι,καλος χαρακτηρας αλλα αυτο δεν μου φτανει.
Ηξερα τι ηθελα και το κανα!μελλον δεν θα ειχα με την κοπελα αφου εγω στα 25 μου θελω να ζησω τη ζωη μου οπως τη θελω εγω.μου αρεσει η προστυχια,να αλλαξω για αυτην και καθε αυτην?τωρα συνειδητοποιημενα ψαχνω για καυλιαρα-εκφυλη-πουταν-ιτσα-ακι-αρα για ξε-σκι.

Leonardo
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
  Θα καλοπεράσεις λέω...¨Αντε να κάνεις edit τέτοιο πόστ.......Αν θες πουλάμε Caps Lock Key μήπως σου έσπασε......
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
  Θα καλοπεράσεις λέω...¨Αντε να κάνεις edit τέτοιο πόστ.......Αν θες πουλάμε Caps Lock Key μήπως σου έσπασε......

:)    :)    :)

Το γέλιο είναι ότι η υπογραφή είναι γραμμένη με μικρά, ενώ όλο το κείμενο με κεφαλαία. Χάθηκε ρε φίλε να είναι ανάποδα η δουλειά? Τα μαρτύριο του Σισύφου θα περάσεις
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
leonardo,

Βάλτο στο Word, Format, Change Case

Αλλιώς θα κάνεις 7 μήνες.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Για να απαντησουμε και στην ερωτηση του παιδιου ( του τιτλου )

ΣΚΑΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ.

Ενα caps και σε μενα.
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Αφήστε τον άνθρωπο ήσυχο ρε παιδιά.
Έχει γράψει ολόκληρο βιβλίο και θα το κάνει και edit?  :cheesy:
ʼν δεν έχει word τι θα γίνει? Τον λυπάμαι για την κούραση άν σβηστεί μα τον θεό...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μπορεί να βάλει OpenOffice  :dancing:

Πάντως έτσι έχουν τα πράγματα, οι ελληνίδες είναι απαίσιες γυναίκες.
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Και άν δεν έχει dsl πώς θα το κατεβάσει?  :dancing:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τότε ας βάλει AbiWord  :dancing:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Kαι να συμπληρώσω στις παρατηρήσεις του φίλου ότι αν γνωρίσει κανείς τις ελληνίδες θα δει ότι είναι από τις πιο αντιερωτικές γυναίκες που υπάρχουν. Πλέον και μόνο στη σκέψη ότι κάποια γκόμενα είναι ελληνίδα σου φεύγει κάθε διάθεση για γαμήσι, γιατί ξέρεις ότι έχεις να κάνεις με μία μέτρια που το παίζει μουνάρα και νομίζει ότι δικαιωματικά μπορεί να έχει εξωφρενικές απαιτήσεις για να σου δώσει ίσως ένα πήδημα κακής ποιότητας.

Και έχω παρατηρήσει ότι τα πιο μεγάλα μπάζα έχουν εξίσου υπερβολικές απαιτήσεις, λες και ότι έχει μουνί αυτόματα αποκτάει υπεραξία. Χαίρομαι όμως που όλο και περισσότεροι άντρες τις αγνοούν και εκείνες γυρνάνε να δουν αν τις κοιτάζουν και μετά παίρνουν ένα παραπονεμένο κλαψομουνιάρικο ύφος  :)
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Συμφωνώ χαλαρότατα σε αυτό.

Επίσης απο έρευνα 1 στις 4 Ελληνίδες είναι ανοργασμικές και το 30% αυτών που ΔΕΝ ειναι τραβάνε μαλακία και είναι μόνες. (Απο το κανάλι 9 σε μία εκπομπή το είδα)
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Οι περισσότερες είναι διχασμένες προσωπικότητες. Θεωρούν μη αποδεκτό κοινωνικά το να είναι πιο χαλαρές με τους άντρες -και δεν εννοοώ να πηδιούνται- (δεν πηδιέσαι αν πεις ένα γεια σε κάποιον και μιλήσεις λίγο μωρή καριόλα) φοβούμενες ότι θα κακοχαρακτηριστούν, τελικά να χάνουν την μπάλα και στο τέλος όχι μόνο να τις κακοχαρακτηρίζουν αλλά να τις λένε και πουτάνες. Και το χειρότερο: Θα έχουν και δίκιο!
 

Anal_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Με την κακη εννοια


"λαικ χηαρ, νοουγεαααρ"
 

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
:grin:

Ωραία ανατροπή νοήματος!! :P

Εγώ από τη θητεία μου στο εξωτερικό θα πω το εξής. Οι κοπέλες εκεί είναι πιο απελευθερωμένες ως προς πια έννοια. Δεν υπάρχει τόση υποκρισία, παιχνίδια, όπως θες το λες. Δηλαδή σε γουστάρει, θα στο δείξει και δεν θα φοβηθεί ούτε λεπτό να χαρακτηριστεί πουτάνα. Ούτε θα της περάσει από το μυαλό. Και δεν σημαίνει ότι σου έκανε και πρόταση γάμου. Σε γουστάρει ρε παιδί μου θα στο δείξει. Και μετά θα δείτε κι οι δύο. Πολύ λιγότερο αγχωτικά τα πράγματα εκεί (δυτική ευρώπη συγκεκριμένα). Πιο ειλικρινά, κατά τη ταπεινή μου άποψη. Εδώ πρέπει να περάσεις από διάφορες διαδικασίες κτλ που δεν τις ξέρω και καλά κι όλας. Κάτι περί αιώνιας αγάπης και τα λοιπά από το δεύτερο ραντεβού :cheesy:
 

γιαννακης2

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω απολυτα οπως και με τον φιλο που ανοιξε το post! Ετυχε να γνωρισω μια τσεχα 40 γαμω τα μουνια στην Χαλκιδικη και γαμηθηκαμε το ιδιο βραδυ! Αυτη γουσταρε & αυτη μου κανε καμακι στα ισα! Και απο τοτε περασαμε φανταστικα μαζι για 5 χρονια. Βασικα οτι εχετε δει στις πορνοταινιες το καναμε..περασα τα καλυτερα χρονια της ζωης μου με αυτην οπως και αυτη! Γαμησια στην φυλακη του κωλοκοτρωνη στο Ναυπλιο, στα χωραφια, την ωρα που οδηγουσα ενω την εφερνα απο το αεροδρομιο πανω στο τιμονι...οτι θελετε & οτι φανταστειτε!!!! Απλα περασα υπεροχα!!! Δεν νομιζω να μου δωσει ελληνιδα αυτη την εκσταση χημειας που ειχα με αυτην την γυναικα....Ετσι γουσταρουμε! Παιζουν ματια ...σε γουσταρω, με γουσταρεις, καιγομαστε μεσα στην φλογα μας!!!! Και το ιδιο βραδυ αμαλαχυ!!!! Αντε τωρα με την Ελληνιδα....."μη" ...δεν κανει....μη....δεν ειναι σωστο...και πουτσες μπλε!!!!!!
 

Επισκέπτης
εγω πανο ειμαι φαν των γερμανιδων  ;) ;) ;)!!!!καταλαβες εσυ....... ;)
 

Επισκέπτης
αυτα λεω και θα πεις καψουρη παλι  :2funny: :2funny:!!!παντως οταν η θεα ερθει θα σκασω μυτη με μπλουζα ζανκτ παουλι  ;)!!!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
370
Πόντοι
36
Σλάβες και γυναίκες πάνω από το Δούναβη και το Ρήνο και πάρτε μου την ψυχή!

Όχι στη μεσογειακή μιζέρια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom