Νέα

Κάποιο καλό strip στη Θεσσαλονίκη???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα .FFF
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

.FFF

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια σε λιγες μερες θα παω μια βολτα με κατι φιλους στη Σαλλονικα.Εχετε να μου προτεινετε καποιο καλο στριπτιτζαδικο?? :zfuck:
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Πάνε PLATINUM περιοχή FIX.
 

patentakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα νομίζω έχει opening το SOL στην Γιαννιτσών και έχει καλεσμένη την Ντούβλη....  :s&m_2:
 

mpimpikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Εγγυηση μονο πλατινουμ.Αλλα πρεπει να πας ματσωμενος.Το Σολ εχει εγκαινια σημερα.Η Ντουβλη θα ειναι την Πεμπτη.Κανε πρωτα μια βολτα κεντρο,κυκλοφορει πολυ πιπινι αυτες τις μερες.Θα με θυμηθεις
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Αντε ρε φιλε κοιτα να μαθεις εσυ τον παρατατικο και ασε το πως μιλαμε εμεις. Το οτι ειστε περισσοτεροι δε σημαινει πως μιλατε και σωστα ελληνικα
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
ενα
δυο
ΤΡΑ αφου παει μετα τρακοσα λογικα ειναι ΤΡΑ
τεσσερα
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Να σου πω κιολας που εισαι τοσο της γραμματικης... το πάνε ειναι υποτίθεται προστακτικη, εσυ τα αλλα ρηματα της προστακτικης τα κλινεις σε ολα τα προσωπα;
 
OP
OP
F

.FFF

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για τις απαντησεις σας!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και γω ελεγα να παω αλλα ολο αρνητικα σχολια ακουω .. τι γινετε  :-

Στο πλατινουμ γιατι ματσομενος ? τι παιζει ?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
οχι ακομη αλλα ψηνομαι











τα βαρεθηκα τα ντελα , μονο οι μαλακες πανε εκει  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Λοιπον επειδη επετε μπαρτσελορ παρτυ εν οψη...ακουω προτασεις....
Οι ποιοτητα παιζει ρολο οχι οσο οι τιμες, εχω να παω σε στριπτιτζαδικο απο το 2009, θυμαμαι στο καλιγουλα ειχε Ποιοτητα καλη, τωρα δεν ξερω την τυφλα μου.!!  :grin:

Λεμε για καλιγουλα παλι ή στην χειροτερη πλατινουμ...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Λοιπον επειδη επετε μπαρτσελορ παρτυ εν οψη...ακουω προτασεις....
Οι ποιοτητα παιζει ρολο οχι οσο οι τιμες, εχω να παω σε στριπτιτζαδικο απο το 2009, θυμαμαι στο καλιγουλα ειχε Ποιοτητα καλη, τωρα δεν ξερω την τυφλα μου.!!  :grin:

Λεμε για καλιγουλα παλι ή στην χειροτερη πλατινουμ...

Μιά που άκουσα για μπάτσελορ καταθέτω τη γνώμη μου.

Έχω φάει στη μάπα τα κολομπαρα και τα στριπτιζάδακα (έχω να πάω πάνω από 5 χρόνια) και στην τελική κατέληξα ότι σαν τα μπουρδέλα δεν έχει.

Αν θέλεται γαμάτο μπάτσελορ κλείστε την λαφάμενα με τη σιμόνα κανα 4ωρο 40 Χ 12 άτομα = 480 ευρώ θα γαμήσεται όλοι και θα το θυμάστε σε όλη σας τη ζωή.

Άντε και ο γαμπρός να κάνει τζακούζι. :grin: :grin: :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Μιά που άκουσα για μπάτσελορ καταθέτω τη γνώμη μου.

Έχω φάει στη μάπα τα κολομπαρα και τα στριπτιζάδακα (έχω να πάω πάνω από 5 χρόνια) και στην τελική κατέληξα ότι σαν τα μπουρδέλα δεν έχει.

Αν θέλεται γαμάτο μπάτσελορ κλείστε την λαφάμενα με τη σιμόνα κανα 4ωρο 40 Χ 12 άτομα = 480 ευρώ θα γαμήσεται όλοι και θα το θυμάστε σε όλη σας τη ζωή.

Άντε και ο γαμπρός να κάνει τζακούζι. :grin: :grin: :grin:

Δεν ειμαστε για γαμησια, μονο κανενα χαμουρεμα ετσι για την φαση...καταλαβαινεις.
Τωρα αν ο γαμπρος θελει να ριξει κανα ψιλο  :knockinb: ...εεεεε κατι θα κανουμε... :2funny:
 

Pierrot Lunaire

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2009
Μηνύματα
174
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
αγαπητοι μου,

για να επαναφερω το θεμα....

σε λιγες ημερες θα βρεθω θεσ/νικη.

εχω στο παρελθον επισκεφθει το blue iguana (αρκετα καλο) και το le cabaret (πολυ μετριο).

θα μπορουσε καποιος να μου δωσει μια εικονα τι παιζει απο στριπτιζ στην πολη αυτη τη στιγμη απο αποψη ιδρυματων, κοριτσιων, τιμων;

Θα ηθελα επισης να μαθω αν σε καποιο απο τα εν λογω ιδρυματα παιζουν εξτρα υπηρεσιες πλην του πριβε χορου...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.192
Πόντοι
12.525
αγαπητοι μου,

για να επαναφερω το θεμα....

σε λιγες ημερες θα βρεθω θεσ/νικη.

εχω στο παρελθον επισκεφθει το blue iguana (αρκετα καλο) και το le cabaret (πολυ μετριο).

θα μπορουσε καποιος να μου δωσει μια εικονα τι παιζει απο στριπτιζ στην πολη αυτη τη στιγμη απο αποψη ιδρυματων, κοριτσιων, τιμων;

Θα ηθελα επισης να μαθω αν σε καποιο απο τα εν λογω ιδρυματα παιζουν εξτρα υπηρεσιες πλην του πριβε χορου...
στο Ιγκουανα θα πας παλι γιατι θα εχει ετσι κι αλλιως 5-6 γκομενες,οι χοροι στην πιστα γινονται πολυ συχνα οποτε δε βαριεσαι,για πριβε εχεις μια καρτα δωρο -15ε στο συνολο και ολα αυτα στην χαμηλοτερη τιμη απο στριπτηζαδικα.

Βεβαια μπορεις να πας στο και στο Σολ οπου τυπικα ειναι κωλομπαρο αλλα εχει στυλους για χορο και καποιες απο τις κοπελες ανεβαινουν και χορευουν κατα τη διαρκεια της βραδιας.Εχει τη χαμηλοτερη τιμη εισοδου,εχει τις περισσοτερες γκομενες και στα πριβε γινονται τα παντα :pipa1: :fuck1: :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom