Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Τον τελευταίο καιρό έχουν αυξηθεί κατακόρυφα οι προτάσεις από γκόμενες για να βγούμε, να πάμε βόλτες και εκδρομές, να πάμε σε εστιατόρια το βράδυ και άλλα τέτοια. Και το κουλό είναι ότι με τις περισσότερες από αυτές είχαμε απλά ένα γεια εδώ και καιρό ή γνωριστήκαμε επαγγελματικά και ποτέ δεν έδειξα το παραμικρό ενδιαφέρον. Οι ηλικίες βέβαια είναι 30-36 και προφανώς μου είναι αδιάφορες. Αν ήταν κανά πιπίνι μέχρι 25 θα έτρεχα αλλά να πληρώνω για 35+ πάει πολύ.

Μου φαίνεται ότι με τα οικονομικά έσφιξαν οι κώλοι και οι «κυρίες» ψάχνουν κάποιο μαλάκα για σπόνσορα.

Νομίζω ότι είναι καιρός για εργενιλίκι και πουτανοκαταστάσεις σε όλα τα επίπεδα για καλύτερο έλεγχο των οικονομικών μας.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
γκαστεεεεζζ
συγχωνευση.
 

xostikas36

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
62
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Τον τελευταίο καιρό έχουν αυξηθεί κατακόρυφα οι προτάσεις από γκόμενες για να βγούμε, να πάμε βόλτες και εκδρομές, να πάμε σε εστιατόρια το βράδυ και άλλα τέτοια. Και το κουλό είναι ότι με τις περισσότερες από αυτές είχαμε απλά ένα γεια εδώ και καιρό ή γνωριστήκαμε επαγγελματικά και ποτέ δεν έδειξα το παραμικρό ενδιαφέρον. Οι ηλικίες βέβαια είναι 30-36 και προφανώς μου είναι αδιάφορες. Αν ήταν κανά πιπίνι μέχρι 25 θα έτρεχα αλλά να πληρώνω για 35+ πάει πολύ.

Μου φαίνεται ότι με τα οικονομικά έσφιξαν οι κώλοι και οι «κυρίες» ψάχνουν κάποιο μαλάκα για σπόνσορα.

Νομίζω ότι είναι καιρός για εργενιλίκι και πουτανοκαταστάσεις σε όλα τα επίπεδα για καλύτερο έλεγχο των οικονομικών μας.
βγες μαζι τους μια δυο φορες χαλαρα κερνα ενα καφε καιγαμα τες αλλα μεχρι εκει
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Τον τελευταίο καιρό έχουν αυξηθεί κατακόρυφα οι προτάσεις από γκόμενες για να βγούμε, να πάμε βόλτες και εκδρομές, να πάμε σε εστιατόρια το βράδυ και άλλα τέτοια. Και το κουλό είναι ότι με τις περισσότερες από αυτές είχαμε απλά ένα γεια εδώ και καιρό ή γνωριστήκαμε επαγγελματικά και ποτέ δεν έδειξα το παραμικρό ενδιαφέρον. Οι ηλικίες βέβαια είναι 30-36 και προφανώς μου είναι αδιάφορες. Αν ήταν κανά πιπίνι μέχρι 25 θα έτρεχα αλλά να πληρώνω για 35+ πάει πολύ.

Μου φαίνεται ότι με τα οικονομικά έσφιξαν οι κώλοι και οι «κυρίες» ψάχνουν κάποιο μαλάκα για σπόνσορα.

Νομίζω ότι είναι καιρός για εργενιλίκι και πουτανοκαταστάσεις σε όλα τα επίπεδα για καλύτερο έλεγχο των οικονομικών μας.

Θα κανουμε μια συμφωνια!
Θα μου δινεις μεγαλες και θα σου δινω μικρες!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ???  :sunglasses:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Τον τελευταίο καιρό έχουν αυξηθεί κατακόρυφα οι προτάσεις από γκόμενες για να βγούμε, να πάμε βόλτες και εκδρομές, να πάμε σε εστιατόρια το βράδυ και άλλα τέτοια. Και το κουλό είναι ότι με τις περισσότερες από αυτές είχαμε απλά ένα γεια εδώ και καιρό ή γνωριστήκαμε επαγγελματικά και ποτέ δεν έδειξα το παραμικρό ενδιαφέρον. Οι ηλικίες βέβαια είναι 30-36 και προφανώς μου είναι αδιάφορες. Αν ήταν κανά πιπίνι μέχρι 25 θα έτρεχα αλλά να πληρώνω για 35+ πάει πολύ.

Μου φαίνεται ότι με τα οικονομικά έσφιξαν οι κώλοι και οι «κυρίες» ψάχνουν κάποιο μαλάκα για σπόνσορα.

Νομίζω ότι είναι καιρός για εργενιλίκι και πουτανοκαταστάσεις σε όλα τα επίπεδα για καλύτερο έλεγχο των οικονομικών μας.
:2funny: :2funny: :2funny:
τον πούτσο μου παίρναν τόσα χρόνια...
εεε...καιρός να πάρουν και τα αρχίδια μου... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
βγες μαζι τους μια δυο φορες χαλαρα κερνα ενα καφε καιγαμα τες αλλα μεχρι εκει

Κι όμως δεν γίνεται.

Πρώτον σε αυτές τις ηλικίες οι κυράτσες στραβώνουν τα μούτρα όταν ακούν για καφέ, θέλουν τουλάχιστον δείπνο και επιμένουν, δεύτερον δεν με καυλώνουν λόγω ηλικίας και δεν μπορώ να τις φλερτάρω ούτε λεπτό γιατί βαριέμαι αφόρητα, και τρίτον ακόμα και να μου καθόταν μετά θα τις είχα στο σβέρκο μου με τα κωλο-τηλεφωνήματά τους και τα ηλίθια sms τους.

Το ξαναλέω, αν ήταν κανά πιπίνι θα έτρεχα!
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Τον τελευταίο καιρό έχουν αυξηθεί κατακόρυφα οι προτάσεις από γκόμενες για να βγούμε, να πάμε βόλτες και εκδρομές, να πάμε σε εστιατόρια το βράδυ και άλλα τέτοια. Και το κουλό είναι ότι με τις περισσότερες από αυτές είχαμε απλά ένα γεια εδώ και καιρό ή γνωριστήκαμε επαγγελματικά και ποτέ δεν έδειξα το παραμικρό ενδιαφέρον. Οι ηλικίες βέβαια είναι 30-36 και προφανώς μου είναι αδιάφορες. Αν ήταν κανά πιπίνι μέχρι 25 θα έτρεχα αλλά να πληρώνω για 35+ πάει πολύ.

Μου φαίνεται ότι με τα οικονομικά έσφιξαν οι κώλοι και οι «κυρίες» ψάχνουν κάποιο μαλάκα για σπόνσορα.

Νομίζω ότι είναι καιρός για εργενιλίκι και πουτανοκαταστάσεις σε όλα τα επίπεδα για καλύτερο έλεγχο των οικονομικών μας.
  Χωρις να θελω να σε στενωχωρισω.......λιγοτερα κοστιζει  μια τατανα και περισσοτερα μια γκομενα.
 

xostikas36

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
62
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Κι όμως δεν γίνεται.

Πρώτον σε αυτές τις ηλικίες οι κυράτσες στραβώνουν τα μούτρα όταν ακούν για καφέ, θέλουν τουλάχιστον δείπνο και επιμένουν, δεύτερον δεν με καυλώνουν λόγω ηλικίας και δεν μπορώ να τις φλερτάρω ούτε λεπτό γιατί βαριέμαι αφόρητα, και τρίτον ακόμα και να μου καθόταν μετά θα τις είχα στο σβέρκο μου με τα κωλο-τηλεφωνήματά τους και τα ηλίθια sms τους.

Το ξαναλέω, αν ήταν κανά πιπίνι θα έτρεχα!
γραφτες στα αρχιδια σου τοτε αλλα μην κακομαθενεις και τα πιπινια γιατι οταν μεγαλωσουν και αυτες τα ιδια θα θελουν ειναι στη φυση τους στο χερι μας ειναι
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
γραφτες στα αρχιδια σου τοτε αλλα μην κακομαθενεις και τα πιπινια γιατι οταν μεγαλωσουν και αυτες τα ιδια θα θελουν ειναι στη φυση τους στο χερι μας ειναι
Δεν πρεπει ομως και δεν ειναι νομιζω σωστο φιλε μου.. 
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.069
Κριτικές
3
Like
3.941
Πόντοι
736
Εγώ σαν εργένης , προσπαθώ να μην ξοδέψω εάν δεν γαμήσω πρώτα. Έχω, βέβαια κόστος συντήρησης για το σπίτι , τα αυτοκίνητα , τα ψαγμένα φαγητά και ποτά που διαθέτω , αλλά προτιμώ να καλέσω την γκόμενα σπίτι και εάν είναι καλό κορίτσι  :fuck1:  :pipa1: :boobies: , μετά  θα την κεράσω και έξω και θα της πάρω και δωράκι για το νέον έτος.
Με αυτή την μέθοδο εάν η άλλη δεν θέλει να μου κάτσει το βλέπω από την αρχή με κόστος την αξία ενός μπουκαλιού κρασιού και τα υλικά του φαγητού.
Σαν πιο πιτσιρικάς τσίμπαγα και κυκλοφορούσα γκόμενες σε εστιατόρια , καφέ , μπουζούκια και αρκετές φορές άκουγα , καληνύχτα πέρασα πολύ ωραία  Βye !!! Χωρίς φυσικά να γαμήσω,  τώρα προσπαθώ να πάρω την εκδίκηση μου.
   
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Εγώ σαν εργένης , προσπαθώ να μην ξοδέψω εάν δεν γαμήσω πρώτα. Έχω, βέβαια κόστος συντήρησης για το σπίτι , τα αυτοκίνητα , τα ψαγμένα φαγητά και ποτά που διαθέτω , αλλά προτιμώ να καλέσω την γκόμενα σπίτι και εάν είναι καλό κορίτσι  :fuck1:  :pipa1: :boobies: , μετά  θα την κεράσω και έξω και θα της πάρω και δωράκι για το νέον έτος.
Με αυτή την μέθοδο εάν η άλλη δεν θέλει να μου κάτσει το βλέπω από την αρχή με κόστος την αξία ενός μπουκαλιού κρασιού και τα υλικά του φαγητού.
Σαν πιο πιτσιρικάς τσίμπαγα και κυκλοφορούσα γκόμενες σε εστιατόρια , καφέ , μπουζούκια και αρκετές φορές άκουγα , καληνύχτα πέρασα πολύ ωραία  Βye !!! Χωρίς φυσικά να γαμήσω,  τώρα προσπαθώ να πάρω την εκδίκηση μου.
   
σωστος
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Εσείς δεν έχετε παρατηρήσει κατακόρυφη αύξηση των προτάσεων από τις "κυρίες" τους τελευταίους 2 μήνες
 

spi8oxyshs

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Εγώ της πάω μόνο για καφέ,cinema η για junk food και άμα τους αρέσει! :rockon: :rockon:
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Εγω πιστευω οτι για να σου κατσει η αλλη, χωρις να ειναι κατι σιγουρο θα πρεπει να ξοδεψεις.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εγώ σαν εργένης , προσπαθώ να μην ξοδέψω εάν δεν γαμήσω πρώτα. Έχω, βέβαια κόστος συντήρησης για το σπίτι , τα αυτοκίνητα , τα ψαγμένα φαγητά και ποτά που διαθέτω , αλλά προτιμώ να καλέσω την γκόμενα σπίτι και εάν είναι καλό κορίτσι  :fuck1:  :pipa1: :boobies: , μετά  θα την κεράσω και έξω και θα της πάρω και δωράκι για το νέον έτος.
Με αυτή την μέθοδο εάν η άλλη δεν θέλει να μου κάτσει το βλέπω από την αρχή με κόστος την αξία ενός μπουκαλιού κρασιού και τα υλικά του φαγητού.
Σαν πιο πιτσιρικάς τσίμπαγα και κυκλοφορούσα γκόμενες σε εστιατόρια , καφέ , μπουζούκια και αρκετές φορές άκουγα , καληνύχτα πέρασα πολύ ωραία  Βye !!! Χωρίς φυσικά να γαμήσω,  τώρα προσπαθώ να πάρω την εκδίκηση μου.
   
ετσι ειναι σωστοτατο και εγω το ιδιο κανω,και οι γκομενες εντυπωσιαζονται αν ο αντρας μαγειρευει και περιποιητε.το σιγουρο ειναι οτι θα κατσουν απο την πρωτη νυχτα αν ξερεις να φτιαξεις ατμοσφαιρο με απαλη μουσικουλα,κρασακι.το ασχημο ειναι οτι με τετοιες συνθηκες κολαει η γκομενα.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
  Χωρις να θελω να σε στενωχωρισω.......λιγοτερα κοστιζει  μια τατανα και περισσοτερα μια γκομενα.

Ρε μαγκες,μου φτιαξατε τη βραδια,καλα νασαστε ολοι...
Λοιπον,βρεστε την ταινια του Μαρλον Μπραντο (ταινιαρα,τι ταινια), ' Burn!" ,ελληνικα  ειχε βγει με τιτλο  " Κουεμαντα" ) ,οπου λεει  δειχνοντας μια πορνη(καλα, ενα μουνι μιγαδα,αλλο πραμα...) ακριβως το ιδιο που εγραψες,με αλλα  λογια βεβαια,κανοντας μαλιστα  ενα παραλληλισμο(παιζει το ρολο ενος αγγλου  αξιωματικου ) μεταξυ του σκλαβου ,που πρεπει να τον  φροντιζεις ολο τον χρονο  που ζει,και του  μισθωτου εργατη,που του δινεις ενα μισθο και μετα δεν σε νοιαζει αν ζει  η πεθαινει.Αυτο  στη  γυναικα ,λεει,ειναι  σαν τη συζυγο,που τη φορτωνεσαι  δια βιου,και στην πορνη,που  ειναι  συμφερουσα απο καθε  αποψη...
Ωραιος?
 

Επισκέπτης
Ρε μαγκες,μου φτιαξατε τη βραδια,καλα νασαστε ολοι...
Λοιπον,βρεστε την ταινια του Μαρλον Μπραντο (ταινιαρα,τι ταινια), ' Burn!" ,ελληνικα  ειχε βγει με τιτλο  " Κουεμαντα" ) ,οπου λεει  δειχνοντας μια πορνη(καλα, ενα μουνι μιγαδα,αλλο πραμα...) ακριβως το ιδιο που εγραψες,με αλλα  λογια βεβαια,κανοντας μαλιστα  ενα παραλληλισμο(παιζει το ρολο ενος αγγλου  αξιωματικου ) μεταξυ του σκλαβου ,που πρεπει να τον  φροντιζεις ολο τον χρονο  που ζει,και του  μισθωτου εργατη,που του δινεις ενα μισθο και μετα δεν σε νοιαζει αν ζει  η πεθαινει.Αυτο  στη  γυναικα ,λεει,ειναι  σαν τη συζυγο,που τη φορτωνεσαι  δια βιου,και στην πορνη,που  ειναι  συμφερουσα απο καθε  αποψη...
Ωραιος?

Γι αυτό ο Marlon Brando ήταν πολύ μεγάλος  :rockon:
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Και περα  απο πλακα,παιδια,εχει  βαση  πραγματικη αυτο  που  εγραψε ο φιλος που ανοιξε το θρεντ,ρε σεις, βρηκα τυχαια στο δρομο  κοπελλα που  την εβγαζα  εξω πριν καιρο για αρκετο διαστημα,τεσσερις βδομαδες περιπου ,και στο τελος με  εγραψε στο μουνι της,κανοντας τη δυσκολη(ελεεινιδα ,βεβαια...),και  μονο που δε μου  επιασε  τον πουτσο,που ησουν ,και πως χαθηκαμε και αλλες πουτανοελεεινιδιστικες μαλακιες...και  αναρωτιομουν ,τι  συμβαινει,τι  συμβαινει...αρα  ειναι  γενικώτερο  το  φαινόμενο...
Λοιπον, συνιστω  ψυχραιμια,που  λεει  και  ο Βογιατζης, ενα καφε  σε καφενειο μαλιστα,και στη μιση ωρα προταση επι τοπου  για ξενοδοχειο...αν  ναι ,καλως,αν οχι, αντε και γαμισου μωρη καριόλα και μη  με ξαναπαρεις τηλεφωνο!
Συμφωνοι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom