Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Sea View - Πανώπης και Ποσειδώνος 112

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Σε περιπτωση που υπαρχει ηδη σχετικο θρεντακι (στραβωμαραααα), παρακαλω τους admin
για συνχωνευση....
Επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα σημερα, οπου η σεριφισα τυπου "Ζινα" με ενημερωσε οτι ειναι
το "παλιο" Ποσειδωνος 67 σε ερωτηση μου δε για την Ερρικα - ετσι ειναι καταχωρημενη η αγγελια
στα ΝΕΑ - μου ειπε οτι ερχεται σπανια, δεν επεμεινα, αφου αλλωστε δεν την γνωριζω...
Ομολογω οτι η ευγενεια της σεριφισας με σκλαβωσε και δεν ηταν και τοσο προσποιητη...
Επι του θεματος τωρα, μου παρουσιασε 4 τεμαχια, Χριστινα (μαλλον) 25αρα αδυνατουλα κοκκινομαλα
και Παολα "χοντρουλα" 28αρα αμφοτερες ελληνιδες, μια αδιαφορη ανατολικη και την μοναδικη αξιογαμητη
Βικυ, προστυχοφατσα με "ποδαρες", μιλφ στεγνο με κοντο σχετικα μαλλακι κοτσο, μαλλον Χ-σοβιετικη,
περασε σχεδον γυμνη μπροστα μου, χαμογελασε, εκλεισε το ματι και παραλιγο να μου τα τσιμπησει...
Δεν τρελαθηκα ομως και απεχωρησα, αφου ειχα να επισκεφθω ολοκαινουριο ιδρυμα στη Γλυφαδα,
το οποιο ομως δεν αξιζει για να του φτιαξω θρεντακι.
Εχει συμπαθεστατο και πεντακαθαρο χωρο, μονον ενα τεμαχιο, ελληνιδα γυρω στα 28-30
την οποια μολις την ειδα, ηθελα να φωναξω "E.T. go home" αλλα τελικα πηγα εγω σπιτι μου
και αφησα τη συμπαθεστατη χοντρουλα - σαν τζουγκ μποξ ηταν - μονη της να ψαχνει μαλακα για 70 ευρω.
Sorry για το off topic.
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0


Επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα σημερα, οπου η σεριφισα τυπου "Ζινα" με ενημερωσε οτι ειναι
το "παλιο" Ποσειδωνος 67 σε ερωτηση μου δε για την Ερρικα - ετσι ειναι καταχωρημενη η αγγελια
στα ΝΕΑ - μου ειπε οτι ερχεται σπανια, δεν επεμεινα, αφου αλλωστε δεν την γνωριζω...
Ομολογω οτι η ευγενεια της σεριφισας με σκλαβωσε και δεν ηταν και τοσο προσποιητη...
Η ιδια ηταν και σε δουλευε!!!  :2funny:
 
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα σημερα, οπου η σεριφισα τυπου "Ζινα" με ενημερωσε οτι ειναι
το "παλιο" Ποσειδωνος 67 σε ερωτηση μου δε για την Ερρικα - ετσι ειναι καταχωρημενη η αγγελια
στα ΝΕΑ - μου ειπε οτι ερχεται σπανια, δεν επεμεινα, αφου αλλωστε δεν την γνωριζω...
Ομολογω οτι η ευγενεια της σεριφισας με σκλαβωσε και δεν ηταν και τοσο προσποιητη...
Η ιδια ηταν και σε δουλευε!!!  :2funny:
Η Ερρικα που λες ειναι ξανθια, με μακρυ ισιο μαλλι, αυτη που ειδα εγω ηταν μελαχροινη
σε ολα της...
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Η Ερρικα που λες ειναι ξανθια, με μακρυ ισιο μαλλι, αυτη που ειδα εγω ηταν μελαχροινη
σε ολα της...
Αυτη ηταν η παμπονηρη!!! Αν δε σε ξερουν και δεν αντεχει το πορτοφολι σου, αστο καλυτερα! Αυτα των νοτιων τα εχουμε χτισει. Κατι ξερουμε και εμεις οι νοτιοι.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Αυτη ηταν η παμπονηρη!!! Αν δε σε ξερουν και δεν αντεχει το πορτοφολι σου, αστο καλυτερα! Αυτα των νοτιων τα εχουμε χτισει. Κατι ξερουμε και εμεις οι νοτιοι.
4 φορες και ολες θα θα χειροτερα και απο σκουφα....
 

maser32

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
2
Πόντοι
0
επισκεψη 24/3/2011 υποδοχη Ερρικα ευγενικη ειμαστε γνωστοι απο ποσειδωνος 67 μου ειπε για 6 τεμαχια εκ των οποιων μονο τα 2 ελευθερα Σοφια και το ονομα της αλλης μου διαφευγει.
Επελεξα Σοφια ηρθε στο δωματιο με ιατρικη ρομπα και εσωρουχα .
χαρακτηριστικα 170 αδυνατη με μπαλκονι θεα θαλασσα 4+
μασσαζ αρκετα καλο χωρις βιασινη για περασμα  :cum:
οταν ηρθε η ωρα πηγε να φερει προφυλαξης  :pipa1: καλη βαθια
απο  :tits2: θες να  :cum: στασεις  :fuck2: με τραβηγμα  :tits: και μειναμε εκει .
τιμη 100€
σχεση τιμης- υπηρεσιων αριστη
ο χορος καθαρος απλα μ ενοχλησε και το ειπα για τις παντοφλες μιας χρησης που ηταν τουλαχιστον
30 ατομων ηδη.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
επισκεψη 24/3/2011 υποδοχη Ερρικα ευγενικη ειμαστε γνωστοι απο ποσειδωνος 67 μου ειπε για 6 τεμαχια εκ των οποιων μονο τα 2 ελευθερα Σοφια και το ονομα της αλλης μου διαφευγει.
Επελεξα Σοφια ηρθε στο δωματιο με ιατρικη ρομπα και εσωρουχα .
χαρακτηριστικα 170 αδυνατη με μπαλκονι θεα θαλασσα 4+
μασσαζ αρκετα καλο χωρις βιασινη για περασμα  :cum:
οταν ηρθε η ωρα πηγε να φερει προφυλαξης  :pipa1: καλη βαθια
απο  :tits2: θες να  :cum: στασεις  :fuck2: με τραβηγμα  :tits: και μειναμε εκει .
τιμη 100€
σχεση τιμης- υπηρεσιων αριστη
ο χορος καθαρος απλα μ ενοχλησε και το ειπα για τις παντοφλες μιας χρησης που ηταν τουλαχιστον
30 ατομων ηδη.
Εχει υδρομασαζ, σαουνα ???
Γιατι εαν δεν εχει, ειναι ακριβα φιλε μου !!!
Απο χρονο, ποσο εμεινες μεσα στο δωματιο ???
 

maser32

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
2
Πόντοι
0
δεν ειδα ολο τον χωρο αλλα σε επομενη επισκεψη θα το φροντισω οσο για τον χρονο ηταν περιπου στην ωρα .
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
επισκεψη 24/3/2011 υποδοχη Ερρικα ευγενικη ειμαστε γνωστοι απο ποσειδωνος 67 μου ειπε για 6 τεμαχια εκ των οποιων μονο τα 2 ελευθερα Σοφια και το ονομα της αλλης μου διαφευγει.
Επελεξα Σοφια ηρθε στο δωματιο με ιατρικη ρομπα και εσωρουχα .
χαρακτηριστικα 170 αδυνατη με μπαλκονι θεα θαλασσα 4+
μασσαζ αρκετα καλο χωρις βιασινη για περασμα  :cum:
οταν ηρθε η ωρα πηγε να φερει προφυλαξης  :pipa1: καλη βαθια
απο  :tits2: θες να  :cum: στασεις  :fuck2: με τραβηγμα  :tits: και μειναμε εκει .
τιμη 100€
σχεση τιμης- υπηρεσιων αριστη
ο χορος καθαρος απλα μ ενοχλησε και το ειπα για τις παντοφλες μιας χρησης που ηταν τουλαχιστον
30 ατομων ηδη.
4+......καλο νουμερα για ενα περασμα.... :fuck1: :fuck1:
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Πήγες τελικά να δεις το 4+ ??? Αξίζει?
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ρε σεις, ειναι 1-2 μερες τωρα που δεν ανοιγουν. Τους μπαγλαρωσανε?  :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ρε σεις, ειναι 1-2 μερες τωρα που δεν ανοιγουν. Τους μπαγλαρωσανε?  :2funny:
:o
Πιθανότατα να είναι προσωρινό ή όπως έλεγες κι εσύ οι τσαγκαροκαβλες βαράνε πλέον όλη τη βδομάδα και δεν έχει ούτε διάδρομο ελεύθερο ούτε εργαζόμενη να ανοίξει πόρτα :grin: :grin: :grin:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
:o
Πιθανότατα να είναι προσωρινό ή όπως έλεγες κι εσύ οι τσαγκαροκαβλες βαράνε πλέον όλη τη βδομάδα και δεν έχει ούτε διάδρομο ελεύθερο ούτε εργαζόμενη να ανοίξει πόρτα :grin: :grin: :grin:

για να δουμε. εχει ερθει και μια καινουρια, η φωτεινη, που την δευτερα ειχε αρχισει δουλεια απο τις 9. πρεπει να δοκιμαστει.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
που την δευτερα ειχε αρχισει δουλεια απο τις 9.
9???!!!!!  :o :o :o
Αυτό είναι μάρκετινγκ!!!  :grin: :grin: :grin:
Πιάνει και τις πρωινές κατουρόκαβλες.
Πολύ καλή φάση να ανοίγουνε νωρίς και να ρίχνεις ένα μανίκι πριν τη δουλειά, για να μπορείς μετά να δουλέψεις απερίσπαστος  :cheesy:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
9???!!!!!  :o :o :o
Αυτό είναι μάρκετινγκ!!!  :grin: :grin: :grin:
Πιάνει και τις πρωινές κατουρόκαβλες.
Πολύ καλή φάση να ανοίγουνε νωρίς και να ρίχνεις ένα μανίκι πριν τη δουλειά, για να μπορείς μετά να δουλέψεις απερίσπαστος  :cheesy:

marketing λεει? επιπεδου Kotler  :2funny:

εχουν και κατι γερους που ξυπνανε απο τις 6 και κλεινουν ραντεβου νωρις. αρκουνται στο να τους χαιδευουν τα κοριτσια και (αν) τους σηκωθει (10% των περιπτωσεων) καθαριζουν με μια χειρομαλακια  :2funny:

μετα, πάνε στο οσκαρ για καφε και λενε σοτυς αλλους γερους οτι γαμησαν  :2funny: :2funny:

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
9???!!!!!  :o :o :o
Αυτό είναι μάρκετινγκ!!!  :grin: :grin: :grin:
Πιάνει και τις πρωινές κατουρόκαβλες.
Πολύ καλή φάση να ανοίγουνε νωρίς και να ρίχνεις ένα μανίκι πριν τη δουλειά, για να μπορείς μετά να δουλέψεις απερίσπαστος  :cheesy:
α ρε δημοσιο......στις 9 εμεις εχουμε φαει για μεσημερι κιολας....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα1!!!!!!!!! :tits2:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
ουτε απ' εξω  :sunglasses: ;)  :kissass:

αν θυμασαι, ενδιαφερομουνα και για μαγαζια που μενουν ανοιχτα μετα ή εστω μεχρι τις 10μμ για μανικι και μετα τη δουλεια  :-*

Πόσες ώρες την ημέρα δουλεύεις; Ξεπερνάς το 12ώρο;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom