Νέα

Η Ουκρανία και τα μυστικά της!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ μια κοπέλα από το ανατολικό Μπλοκ?

  • Ναι

    Ψήφοι: 37 37,8%
  • Μάλλον ναι

    Ψήφοι: 23 23,5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 18 18,4%
  • Μαλλον οχι

    Ψήφοι: 8 8,2%
  • Είμαι είδη παντρεμένος με μια κοπέλα από εκεί

    Ψήφοι: 12 12,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Καταρχήν θέλω να χαιρετήσω το Φόρουμ και να συστηθώ. Με λένε Χρήστο και τα τελευταία 14 χρόνια από το 1997 πηγαίνω στην Ουκρανία. Στην αρχή  πήγαινα λόγο της συζύγου, μετά ως αντιπρόσωπός Ελληνικής Εταιρείας και τα τελευταία 8 χρόνια είχα δική μου εταιρεία στην Ουκρανία  που ασχολούνταν με το Εμπόριο Ξυλείας!
Έχω πάει σχεδόν με όλους τους τρόπους που μπορεί κάποιος να πάει από την Ελλάδα στην Ουκρανία δηλαδή Αυτοκίνητο-Λεωφορείο-Αεροπλάνο-Τρένο και Πλοίο και έχω επισκεφτεί όλες τις μεγάλες Ουκρανικές πόλεις όπως και αρκετές μικρές.
Έχω μείνει για αρκετό διάστημα για προσωπικούς λόγους αλλά και λόγω δουλειάς στις μεγάλες πόλεις όπως Ντόνιετσκ – Κίεβο – Ντιεπροπετρόβσκ – Οδησσός – Χάρκοβο – Λβοβ – Νικολάεβ – Ζαπαρόζια  κ.α
Πιστεύω ότι μπορώ να βοηθήσω το φόρουμ και να απαντήσω σε όλες τις ερωτήσεις λόγω της εμπειρίας μου όλα αυτά τα χρόνια αλλά και από το Γεγονός ότι τα τελευταία χρόνια οργανώνω όταν μου ζητηθεί για φίλους και γνωστούς ταξιδάκια VIP για αναψυχή και ότι πρόκυψη στην Ουκρανία.
Θέλω να επισημάνω επίσης ότι σέβομαι και εκτιμώ τους Ουκρανούς και την Ουκρανία , την οποία αισθάνομαι σαν δεύτερη παρτίδα μου και ποτέ παρόλο τις πιέσεις που έχω δεχτεί  δεν έχω κάνει ποτέ κάτι που να έχει σχέση με παρανομία η με παράνομες πράξεις.
Η Ουκρανία είναι μια πολύ όμορφη χώρα  με πολλούς και ενδιαφέρον προορισμούς και πραγματικά αξίζει κάποιος να την γνωρίσει όταν ξέρει να αποφύγει τις κακοτοπιές και γνωρίζει τα μυστικά της.
Όσον αφορά τώρα της Κοπέλες από την Ουκρανία πραγματικά το ποσοστό τω συμπαθητικών έως πολύ όμορφων γυναικών  σε σύνολο 100% των Γυναικών εκεί ξεπερνάει το 70% και αυτό για πολλούς και διάφορους λόγους τους οποίους θα αναλύσω παρακάτω.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Καταρχήν θέλω να χαιρετήσω το Φόρουμ και να συστηθώ. Με λένε Χρήστο και τα τελευταία 14 χρόνια από το 1997 πηγαίνω στην Ουκρανία. Στην αρχή  πήγαινα λόγο της συζύγου, μετά ως αντιπρόσωπός Ελληνικής Εταιρείας και τα τελευταία 8 χρόνια είχα δική μου εταιρεία στην Ουκρανία  που ασχολούνταν με το Εμπόριο Ξυλείας!
Έχω πάει σχεδόν με όλους τους τρόπους που μπορεί κάποιος να πάει από την Ελλάδα στην Ουκρανία δηλαδή Αυτοκίνητο-Λεωφορείο-Αεροπλάνο-Τρένο και Πλοίο και έχω επισκεφτεί όλες τις μεγάλες Ουκρανικές πόλεις όπως και αρκετές μικρές.
Έχω μείνει για αρκετό διάστημα για προσωπικούς λόγους αλλά και λόγω δουλειάς στις μεγάλες πόλεις όπως Ντόνιετσκ – Κίεβο – Ντιεπροπετρόβσκ – Οδησσός – Χάρκοβο – Λβοβ – Νικολάεβ – Ζαπαρόζια  κ.α
Πιστεύω ότι μπορώ να βοηθήσω το φόρουμ και να απαντήσω σε όλες τις ερωτήσεις λόγω της εμπειρίας μου όλα αυτά τα χρόνια αλλά και από το Γεγονός ότι τα τελευταία χρόνια οργανώνω όταν μου ζητηθεί για φίλους και γνωστούς ταξιδάκια VIP για αναψυχή και ότι πρόκυψη στην Ουκρανία.
Θέλω να επισημάνω επίσης ότι σέβομαι και εκτιμώ τους Ουκρανούς και την Ουκρανία , την οποία αισθάνομαι σαν δεύτερη παρτίδα μου και ποτέ παρόλο τις πιέσεις που έχω δεχτεί  δεν έχω κάνει ποτέ κάτι που να έχει σχέση με παρανομία η με παράνομες πράξεις.
Η Ουκρανία είναι μια πολύ όμορφη χώρα  με πολλούς και ενδιαφέρον προορισμούς και πραγματικά αξίζει κάποιος να την γνωρίσει όταν ξέρει να αποφύγει τις κακοτοπιές και γνωρίζει τα μυστικά της.
Όσον αφορά τώρα της Κοπέλες από την Ουκρανία πραγματικά το ποσοστό τω συμπαθητικών έως πολύ όμορφων γυναικών  σε σύνολο 100% των Γυναικών εκεί ξεπερνάει το 70% και αυτό για πολλούς και διάφορους λόγους τους οποίους θα αναλύσω παρακάτω.
Eκτος απο το ονοματεπωνιμο σου δε μας δινεις και το αφμ σου... :idiot: :idiot: :idiot:
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Καθαρός Ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!!
 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
χαιρετίζω τον φίλο απο τα ξένα που με την συμμετοχή του θα πλουτίσει το φορουμ με γνωση.
ελπιζω να μην τον αποθαρύνουν οι διάφοροι ανόητοι εδω μεσα -που δεν εχουνε πατησει ποδι- όπως κανουν με αλλους συναγωνιστές που είναι στο εξωτερικό.

συνέχισε φίλε
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
χαιρετίζω τον φίλο απο τα ξένα που με την συμμετοχή του θα πλουτίσει το φορουμ με γνωση.
ελπιζω να μην τον αποθαρύνουν οι διάφοροι ανόητοι εδω μεσα -που δεν εχουνε πατησει ποδι- όπως κανουν με αλλους συναγωνιστές που είναι στο εξωτερικό.

συνέχισε φίλε
Και γιατη μπερδευεις τη νοημοσινη του καθενος με την διαθεση του να πιστεψει τον καθε αγνωστο(ισως και γνωστο κλωνο)που λεει οτι ειναι στην ταδε πολη και γαμαει μουναρες??<βλεπε πορνομεταναστη>
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Είχα επιχείρηση με Οικοδομίσημη Ξυλεία και τα τελευταία χρόνια κάνω και εισαγωγές Μαρμάρων!
 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
Και γιατη μπερδευεις τη νοημοσινη του καθενος με την διαθεση του να πιστεψει τον καθε αγνωστο(ισως και γνωστο κλωνο)που λεει οτι ειναι στην ταδε πολη και γαμαει μουναρες??<βλεπε πορνομεταναστη>

οτι ειναι θα φανει. αν ειναι απατη ο ανθρωπος θα φανεί.  αν διατείνετε οτι ειναι πραγματικός, εγω δεν εχω παει ποτε, δεν μπορω να το τσεκαρω
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
οτι ειναι θα φανει. αν ειναι απατη ο ανθρωπος θα φανεί.  αν διατείνετε οτι ειναι πραγματικός, εγω δεν εχω παει ποτε, δεν μπορω να το τσεκαρω
Αυτο φυσικα και θα φανει..αλλα εγω μενω στο κοματι που λες ανοητο καποιον που απλα δεν ειναι αφελης....
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ παιδία έκανα την εγγραφή λόγω του ότι θέλω να βοηθήσω!Δυστηχός έχω γνωρίσει στο Παρελθόν πολλούς Έλληνες οι οποίοι νόμιζαν ότι πηγαίνοντας στην Ουκρανία ήταν σαν να πήγαιναν στην Βουλγαρία η στα Σκόπια!Η Ουκρανία έχει τελείος διαφορετικά μεγέθη και τελείος διαφορετική Κουλτούρα!
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ παιδία έκανα την εγγραφή λόγω του ότι θέλω να βοηθήσω!Δυστηχός έχω γνωρίσει στο Παρελθόν πολλούς Έλληνες οι οποίοι νόμιζαν ότι πηγαίνοντας στην Ουκρανία ήταν σαν να πήγαιναν στην Βουλγαρία η στα Σκόπια!Η Ουκρανία έχει τελείος διαφορετικά μεγέθη και τελείος διαφορετική Κουλτούρα!
Καταρχην σε ευχαριστουμε...αλλα δε μας λες και κατι που να αξιζει,ριξε κανα σεντονι να αναφερι πολης,τιμες,επιπεδο καμια φοτο ισως..και μετα βλεπουμε.
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Παιδία πραγματικά δεν αισθάνομαι ότι πρέπει να απολογηθώ σε κανέναν αλλά αφού βλέπω ότι υπάρχουν κάποιοι που είναι με το δίκαιο τους επιφυλάκτικοι το τηλέφωνο μου είναι στην διάθεση σας εκτός φόρουμ και όσο για αυτόν που με αποκάλεσε Ουκρανό του απάντω ότι περισσότερο Έλλληνα από μένα δύσκολα θα βρείς.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Παιδία πραγματικά δεν αισθάνομαι ότι πρέπει να απολογηθώ σε κανέναν αλλά αφού βλέπω ότι υπάρχουν κάποιοι που είναι με το δίκαιο τους επιφυλάκτικοι το τηλέφωνο μου είναι στην διάθεση σας εκτός φόρουμ και όσο για αυτόν που με αποκάλεσε Ουκρανό του απάντω ότι περισσότερο Έλλληνα από μένα δύσκολα θα βρείς.
Δε σου ειπαν να απολογιθεις να πεις κατι ουσιοδες για να σε πιστεψουμε..και σε περιπτωση που δεν το ξερεις,συχνα πυκνα εμφανιζονται τυποι με ιστοριες σα τι δικη σου ;) ;) ;)
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Απο κορμο?? αποφλιοση κτλ κτλ?? με τι μηχανιματα δουλευεις?

Τα μηχανήματα είναι Πολωνικά, το εργοστάσιο το έχω ενοικιάσει από Έναν Ουκρανό.Κόβουμε κατά βάση σκεπόξυλα -Λατάκια - Σανίδια - Σκουρέτα - Μαδέρια - Μπαλλετόξυλα κ.α
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ρε τι πας να κανεις στην ουκρανια την καταψυξη και τις γκομενες ψυγεια.πουλα τα ολα και πηγαινε ταυλανδη να ευχαριστηθεις κλιμα και γκομενες και αμα θες καναν βοηθο εδω ειμαι.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Τα μηχανήματα είναι Πολωνικά, το εργοστάσιο το έχω ενοικιάσει από Έναν Ουκρανό.Κόβουμε κατά βάση σκεπόξυλα -Λατάκια - Σανίδια - Σκουρέτα - Μαδέρια - Μπαλλετόξυλα κ.α
Εχει δουλεια?? τα μηχανιματα cnc η συμβατικα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom