Νέα

Πιπίνια 18-20 έχουν ξεσαλώσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anacondatoyboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anacondatoyboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
  Οσοι κατεβαζεται απο Ρ2Ρ προγραμματα πχ dc++  βαλτε να ψαξει για αρχεια 3gp ειναι τα βιντεο των κινητων και αυτο που θα δειτε ειναι αλλο πραγμα.. τι σολωνος και junkia..  τα σχολεια εχουν γινει τα μεγαλυτερα μπουρδελα .Γυρνανε hardcore video ετσι για τιν πλακα τους
  Και θετω το ερωτημα
  1  Γιατι οταν πηγαιναμε εμεις σχολειο δεν ηταν ετσι?
  2  Μηπωσ τοσο πολυ ξεκωλιασμα δεν κανει καλο??
      (τι φταιει?? η barbie που παιζουνε μικρες??)
Υ.Γ  να δειτε που σε κανα δυο χρονια θα κατεβαινουνε με πουλμαν σχολικη εκδρομη στη σολονος να δινουν καμια πιπα για 20ε και θα κανουμε post  ποιο ειναι το πιο τρελο λυκειο...
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχουν αντρες που εκδιδονται με αντρικα ρουχα για ομοφυλοφιλους οχι τραβεστι!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565
Κοίτα το θέμα του thread (ΚΑΙ του άλλου που δημοσίευσες ακριβώς το ίδιο) και αποφάσισε αν είναι το κατάλληλο γι' αυτήν την ερώτηση... (μπορείς να τα σβήσεις - έχεις αυτήν την επιλογή και ν' αρχίσεις ξεχωριστό θέμα, αν και δε νομίζω να βρεθεί κανείς να σου απαντήσει...)
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
78
Like
8
Πόντοι
0
εχω το emule.μήπως ξερετε τι αναζήτηση να κάνω??
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Δεν τάχω δει τα βιντεάκια, πάντως το είχα υποψιαστεί ότι τα περισσότερα από αυτά τα γυρίζουν οικειοθελώς και όχι επειδή τις εκβιάζουν/εξαναγκάζουν διάφοροι "αλήτες" στο σχολείο... (όπως λένε τα κανάλια).
 

GEO37

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα φιλοι μου μπορει να μου πει καποιος πως θα μετατρεψω 3gp αρχεια σε mpeg,avi etc.......
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
ΕΟ VIDEO είναι ένας πολυμετετροπέας που έχω και ξέρω αλλά παράθυρα μέγεθος κτλ δεν αλλάζουν...
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
μονο ελπιζω να μην κανω κορη,γιατι θα μου την "τρυπησουνε" τα αλανια.παντως περα απο την πλακα,οι γονεις φταινε!γιατι ρε ΜΑΛΑΚΑ πατερα παιρνεις στο παιδι σου κινητο που κανει 300 ευρω,ε?ΜΑΛΑΚΑ!και γιατι το αφηνεις να βγαινει καθε μερα κ.λ.π,κ.λ.π ε?
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε μου , εχεις απολυτο δικιο. Πανω απ ολα φταινε οι ΓΟΝΕΙΣ , που εχουν χασει τον ελεγχο των παιδιων τους , ειτε απο αδιαφορια ειτε απο ελλειψη χρονου.Μετα ομως που πληροφορουνται οτι τα παιδια τους εμπλεξαν σε ναρκωτικα η σε αλλες  αλλοτριες καταστασεις , τρεχουν και δεν φθανουν αλλα τοτε το παιχνιδι εχει χαθει.
Παντως τον τελευταιο καιρο , οντως πεφτει απιστευτο ξεσαλωμα με τις μικρες ..... 
 

poulios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
Σκεφτειτε να με διορισουν σε κανα σχολειο,οσο δε  γαμησα σα μαθητης...θα τισ ψοφισω στην πιπα.καλο ε....?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εμενα στο μαγαζι που δουλευω, μου τα ελεγε πια πιτσιρικα γυρω στα 20-22.
μολις ειπα, δε γαμιεται αφου μου τα λεει ας το σπρωξω, αμαρτια ειναι, της πιανω την κουβεντα και μου βγαινει 13,5 ΕΤΩΝ.........!!!!!!!!!!!!!!!!
ακομα τρεχω.... :badair: :badair: :badair: :badair:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν ξέρω πόσοι από δω είναι παντρεμένοι αλλά τα πιπίνια ΑΡΡΩΣΤΕΝΟΥΝ μόλις δουν παντρεμένο!!! Το τι καμάκι και παίξιμο πέφτει γενικά είναι απίστευτο. Έχω έρθει πολλές φορές σε δύσκολη θέση, ειδικά όταν είναι μαζί η δικιά μου.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.916
Πόντοι
12.056
Θα συμφωνησω με τον παραπανω...εδω και 6 χρονια που ειμαι εγγαμος εχει ανοιξει η τυχη μου...2-3 τεμαχια θα μου κατσουν την χρονια στανταρ...χρονο δεν εχω γμτ...και πολλες εξοδους τα βραδια..ολα στην τρεχαλα...
οι παντρεμενοι θα με καταλαβουν
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
  Τι λέτε ρε παιδιά;Τα πουτανάκια υπήρχαν και θα υπάρχουν.Και τους γονείς σας και τους παπούδες σας να ρωτήσετε να σας πούνε.Απλά δεν υπήρχε τότε το κινητό ως μέσο καταγραφής και ο χαλαρός ενδυματολογικός κώδικας.Γενικά πάντως η νεότερη ελληνίδα γαμιέται πολυ λιγότερο και πιο άσχημα από τις παλαιότερες για το λόγο ότι είναι "Ισότιμη".

  Κάπου μεταξυ του αγώνα να αποδείξουν την ισοτιμία τους και να αναριχηθούν στην καριέρα τους τρέχουν τόσο πολύ που έχουν χάσει την μπάλλα και τον χρόνο για σεξ.Παλαιότερα η γυναίκα με το να έχει λιγότερες υποχρεώσεις μόνο αυτό σκεφτόταν.

  Και εγώ κάποτε έβλεπα τις Αθηναίες και Γενικά τα βρωμόσκυλα των Μεγάλων πόλεων 20-30 και έλεγα να σε βάλουν κάτω αυτές να πεθάνεις.Μετά που άρχισα να τρώω παρατήρησα οτί το 90% είναι Ferrari με κινητήρα fiat.3 φορές έμπλεξα με κάτι τύπισες κοριτσάκια παλαιών αρχών που έιχαν κατέβει απο μικρά χωριά και τα είδα όλα....Ούτε σε πουτάνα τέτοια πράγματα....Δεν μου αρέσει να βάζω ταμπέλες ούτε να γενικεύω και μπορεί απλά να ήταν σύμπωση αλλά και άλλους που έχω ρωτήσει το ίδιο λένε...Τύπισες απο μικρές παλαιών αρχών κοινωνίες να δεις τι εστί βερικόκο......
 

kon82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν τάχω δει τα βιντεάκια, πάντως το είχα υποψιαστεί ότι τα περισσότερα από αυτά τα γυρίζουν οικειοθελώς και όχι επειδή τις εκβιάζουν/εξαναγκάζουν διάφοροι "αλήτες" στο σχολείο... (όπως λένε τα κανάλια).
Πως να κάνουμε το search? Δωστέ κάποια λέξη κλειδί... :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom