Νέα

Ισπανία-Μάλαγα NEWSCANDALO

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα APSOGOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

APSOGOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Φιλοι συναγωνιστες συναθλητες συμπουρδελιαρηδες
Χαιρε.....
Μετα απο μεγαλο ταξιδι στο εξωτερικο και την επισκεψη μου στο εν λογω ιδρυμα θελω να σας πω τις εντυπωσεις μου.
Το συκεκριμενο μαγαζι ειναι του ιδιου τυπου οπως το  campejo romani που βρισκετε στην Βαλενθια (το οποιο επισκευθηκα και αυτο παραυτα).
Στην Ισπανια απο οτι καταλαβα ανθουν πολυ τετοια μαγαζια του στυλ στριπ κλαμπ-κολομπαρα-οικοι ανοχης (και αντοχης καμια φορα).
υπαρχει και η ιστιοσελιδα του μαγαζιου που μετα απο την εγκριση των φιλων  admin βαζω. Στο εν λογω μαγαζι ανθουν πολυ κορασιδες εκ Λατινικης Αμερικης (Βραζιλια-Κολομβια-Χιλη-Εκουαδορ) ντοπιες Ισπανιδες κα8ως και εξαγωγιμα προιοντα εκ Ανατολικης Ευρωπης (Ρουμανια-Λευκορωσια-Ρωσια -Κροατια). Οι τιμες κυμαινονται απο 90ε με το δωματιο για μιση ωρα αλλα με τα ρεμπαχα ρεμπαχα και τα μουτσο ντινερο μπορεις να την κατεβασεις αισθητα χωρις να μειωθει η επιδοση της "εκλεκτης" σου. Επισης αν εισαι λατρης του  ακαποτου στοματικου τονιζεις και το φραντσεζ νατουραλ.

αυτα τα ολιγα.
οποιος φιλος θελει ας ρωτησει και με χαρα να τον καθοδηγησω
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.071
Πόντοι
14.565
Βάλτο link αλλά πρωτίστως γράφε με μικρά και όχι μόνιμα κεφαλαία. Τα διορθώνω εγώ τώρα...
 
OP
OP
A

APSOGOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστω πολυ και συγνωμη. Ειχα καιρο να γραψω και ξεχαστηκα
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
φιλε τι ειναι ρεμπαχα ρεμπαχα και τα μουτσο ντινερο??
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
φιλε τι ειναι ρεμπαχα ρεμπαχα και τα μουτσο ντινερο??

Το "μούτσο ντινέρο" πρέπει να σημαίνει ότι τα χρήματα που ζητάει είναι πολλά, και θα πρέπει (η κοπέλα) να προτείνει άλλη χαμηλότερη τιμή.
 
OP
OP
A

APSOGOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
ακριβως. και το ρεμπαχα σημενει εκπτωση
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Mαγκες δωστε οτι πληροφορια εχετα για MALAGA SPAIN αφηνω τις Βουλγαροκεφαλες και ανατολικες για κανα 6μηνο ΑΠΡΙΛΙΟ  ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ παω για Δουλεια + εργασια και χαρά.

Νοήτε οτι θα υπαρχει ταχτικη ανταποκριση απο τα εκει δρώμενα για οσο καιρο αντεξω........
το συμφωνητικο  της εκει μετακομισης μου ειναι θεμα εντος των επομενων τρειών εβδομάδων να οριστικοποιηθη και εξαρτάται απολυτα απο την δική μου διαθεση να το αποδεχθώ ή οχι οποτε δωστε και σωστε οτι δυνατον γνωριζεται για την περιοχή άν γνωριζεται.........
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Νοήτε βεβαια οτι η τρελοπαρεα μου των 8-10 ατόμων θα ειναι καλοδεχουμενη ανα πασα ωρα και στιγμή.
 

Συνημμένα

  • malaga.jpg
    malaga.jpg
    36,1 KB · Εμφανίσεις: 69
  • malaga_spain.jpg
    malaga_spain.jpg
    112,2 KB · Εμφανίσεις: 106

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
x
 

Συνημμένα

  • malaga-spain-big.gif
    malaga-spain-big.gif
    30,6 KB · Εμφανίσεις: 88
  • best beach malaga.gif
    best beach malaga.gif
    70,4 KB · Εμφανίσεις: 84

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495

Πρόσεχε Άλαν, είναι περίεργα τα πράγματα εκεί!  :2funny: :2funny: :2funny:

Στα σοβαρά τώρα, δεν γνωρίζω τι παίζεται, ένας φίλος που είχε πάει Χριστούγεννα στη Μάλαγα μου είπε ότι είχε δει κάμποσες στο δρόμο να ψωνίζονται. Και σε παρακμιακό σημείο αλλά και σε πεζόδρομο με καταστήματα, στο στιλ της Ερμού στην Αθήνα. Είχε πάει με τη γυναίκα, δεν έμαθε περισσότερα. Ξέρω επίσης αρκετά κορίτσια από Βουλγαρία, Ρουμανία που έκαναν την βόλτα τους και από Ισπανία. Υποθέτω, τέλος, ότι οι τιμές θα είναι υψηλότερες συγκριτικά με τη Βουλγαρία.

Αλλά δεν μας είπες, τι δουλειά είναι αυτή που θα σε αναγκάσει να ξενιτευτείς μακριά από τη μαμά Σόφια;;;;; Το σκέφτηκες καλά;;;;;

 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16

Πρόσεχε Άλαν, είναι περίεργα τα πράγματα εκεί!  :2funny: :2funny: :2funny:

Στα σοβαρά τώρα, δεν γνωρίζω τι παίζεται, ένας φίλος που είχε πάει Χριστούγεννα στη Μάλαγα μου είπε ότι είχε δει κάμποσες στο δρόμο να ψωνίζονται. Και σε παρακμιακό σημείο αλλά και σε πεζόδρομο με καταστήματα, στο στιλ της Ερμού στην Αθήνα. Είχε πάει με τη γυναίκα, δεν έμαθε περισσότερα. Ξέρω επίσης αρκετά κορίτσια από Βουλγαρία, Ρουμανία που έκαναν την βόλτα τους και από Ισπανία. Υποθέτω, τέλος, ότι οι τιμές θα είναι υψηλότερες συγκριτικά με τη Βουλγαρία.

Αλλά δεν μας είπες, τι δουλειά είναι αυτή που θα σε αναγκάσει να ξενιτευτείς μακριά από τη μαμά Σόφια;;;;; Το σκέφτηκες καλά;;;;;


Καλά ρε θελει πολυ μυαλό ;;;;; Για να πηγαινω εκει τουριστική σαιζόν καποια σχεση με τον Τουρισμό θα ειναι καποιο Ξενοδοχειο ή  Τουριστικές επιχειρησεις τι άλλο θα ειναι.
αντε πολλά  ειπα και δεν το οριστικοποιησα ακομα
( Υπ'οψιν δεν παω υπαλληλος  σε καποιον εργοδοτη  αλλα για δική μου δουλεια).
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Δωστε οτι INFO  μπορείτε παιδια....... επι του θεματος μας επι των επαγγελματικων τα εχω όλλα τα στοιχεια,


Magical Malaga a cultural gem of Spain
It lies deep in the heart of the Costa del Sol, but is more Moorish than meets the eye Malaga is a high-octane mix of culture and fabulous weather It is very Spanish, yet its heart is very much its own
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    3,5 KB · Εμφανίσεις: 78
  • 346768984tbvHZc_fs.jpg
    346768984tbvHZc_fs.jpg
    325,7 KB · Εμφανίσεις: 85

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Δωστε οτι INFO  μπορείτε παιδια....... επι του θεματος μας επι των επαγγελματικων τα εχω όλλα τα στοιχεια,


Magical Malaga a cultural gem of Spain
It lies deep in the heart of the Costa del Sol, but is more Moorish than meets the eye Malaga is a high-octane mix of culture and fabulous weather It is very Spanish, yet its heart is very much its own
Αλλαν καλα να περασεις μαν και στην ισπανια.. να :knockinb: αβερτα :)
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16






και γαμώ τις φασεις  χαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom