Νέα

Χριστούγεννα στο εξωτερικό...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdelan8rwpos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bourdelan8rwpos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια...Εχω ψησει ενα φιλαρακι να παμε να κανουμε σεξοτουρισμο τελη Δεκεμβριου και ειμαστε μεταξυ Ρωσσιας και Ισπανιας...Βασικα σχεδον εχουμε καταληξει στην Ισπανια,λογω και των ποδοσφαιρικων μας(θελουμε να παιξουμε και τη "μπαλα" μας,θελουμε να δουμε κ λιγο μπαλα...),αλλα και λογω του οτι ακουσα οτι η Ρωσσια ειναι πανακριβη,σε συνδυασμο με την ιδιαιτερα χαμηλη θερμοκρασια τοτε...(Αν κανω σε κατι λαθος διορθωστε με...)

Εχω ξεκινησει κ ψαχνω τα αναλογα threads,αλλα θα ηθελα αν μπορουν καποιοι να μου μεταφερουν προσφατες εμπειριες τους...Βασικα,εχω πιθανοτητα να παιξω μπαλα και με ντοπιες η θα τη βγαλω με "εισαγωμενα" ? (οχι οτι με χαλανε οι Αργεντινες ειδικα κ τον  φιλο μου οι Βραζιλιανες-Κουβανεζες που ακουσα οτι εχει,αλλα οσο να ναι αλλη φαση να γνωρισεις μια κοπελα κ να "γνωριστειτε καλυτερα " σε καποιο hotel χωρις πιεση χρονου κτλπ και με προοπτικη να κανει κ εκεινη καποια στιγμη το αντιθετο δρομολογιο)Νυχτερινη ζωη-clubs παιζουνε να βγαλω τπτ η μονο μπουρδελοstrip φαση παιζει?(στη Ρωσσια ισχυουν τα ιδια?) Για Ρωσσια αληθευει οτι εκτος απο τισ -τανες οι "κοινες καθημερινες ρωσσιδες " σου καθονται πολυ δυσκολα...?(Να αρχισω να ψαχνω υποψηφιες στο fb?χαχα  :dancing:  

Τελος,για να επανελθω στην Ισπανια,Μαδριτη η Βαρκελωνη..?Βασικα σκεφτομαι να "σπασω" τις μερες,2+2 η 3+3 σε καθε πολη,αναλογως τις τιμες...Οπως καταλαβατε η Ισπανια εχει ξεκαθαρο προβαδισμα στις προτιμησεις μας,αλλα τα Ρωσσακια ειναι η αδυναμια μου...

:helpplea:
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα παιδια...Εχω ψησει ενα φιλαρακι να παμε να κανουμε σεξοτουρισμο τελη Δεκεμβριου και ειμαστε μεταξυ Ρωσσιας και Ισπανιας...Βασικα σχεδον εχουμε καταληξει στην Ισπανια,λογω και των ποδοσφαιρικων μας(θελουμε να παιξουμε και τη "μπαλα" μας,θελουμε να δουμε κ λιγο μπαλα...),αλλα και λογω του οτι ακουσα οτι η Ρωσσια ειναι πανακριβη,σε συνδυασμο με την ιδιαιτερα χαμηλη θερμοκρασια τοτε...(Αν κανω σε κατι λαθος διορθωστε με...)

Εχω ξεκινησει κ ψαχνω τα αναλογα threads,αλλα θα ηθελα αν μπορουν καποιοι να μου μεταφερουν προσφατες εμπειριες τους...Βασικα,εχω πιθανοτητα να παιξω μπαλα και με ντοπιες η θα τη βγαλω με "εισαγωμενα" ? (οχι οτι με χαλανε οι Αργεντινες ειδικα κ τον  φιλο μου οι Βραζιλιανες-Κουβανεζες που ακουσα οτι εχει,αλλα οσο να ναι αλλη φαση να γνωρισεις μια κοπελα κ να "γνωριστειτε καλυτερα " σε καποιο hotel χωρις πιεση χρονου κτλπ και με προοπτικη να κανει κ εκεινη καποια στιγμη το αντιθετο δρομολογιο)Νυχτερινη ζωη-clubs παιζουνε να βγαλω τπτ η μονο μπουρδελοstrip φαση παιζει?(στη Ρωσσια ισχυουν τα ιδια?) Για Ρωσσια αληθευει οτι εκτος απο τισ -τανες οι "κοινες καθημερινες ρωσσιδες " σου καθονται πολυ δυσκολα...?(Να αρχισω να ψαχνω υποψηφιες στο fb?χαχα  :dancing:   

Τελος,για να επανελθω στην Ισπανια,Μαδριτη η Βαρκελωνη..?Βασικα σκεφτομαι να "σπασω" τις μερες,2+2 η 3+3 σε καθε πολη,αναλογως τις τιμες...Οπως καταλαβατε η Ισπανια εχει ξεκαθαρο προβαδισμα στις προτιμησεις μας,αλλα τα Ρωσσακια ειναι η αδυναμια μου...

:helpplea:

στην Βαρκελώνη θα βρεις απειρες Ρουμάνες πολλές Βραζιλιάνες αρκετές Ρωσόδες - Ουκρανές και λοιπές Βαλκάνιες σε αποδεκτό οικονομικό επίπεδο ...

στην Μαδρίτη όλα ειναι πιο ακριβά πιο δύσκολα και πιο περιορισμένα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom