Νέα

Θεσσαλονικη βιζιτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnyss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
Γεια σε ολους.Είμαι πρωτοετής φοιτητής εδώ στη Θεσσαλονίκη.Σήμερα κατά τις 10 το βράδυ ήμουν με ένα φιλαράκι στην Αριστοτέλους καθόμουν σε ένα παγκάκι μιλούσαμε.Σε κάποια στιγμή έρχεται δίπλα μας ένας τύπος 45-50 ετών με 2 γκόμενες (ξανθιές) Σέρβες ή Τσέχες.. Τα κορίτσια κυριολεκτικά ήταν απίστευτα.. 10/10 έπαιρναν και οι δύο. Εντωμεταξύ από πίσω ακολουθούσαν και 2 νεαροι 26-30 χρονών περίπου.. Η υπόθεση μύριζε κάτι σε βύζιτα.. Μου εχει ξανατύχει παρόμοιο περιστατικό άλλες 2 φορές στο ίδιο περίπου σημείο στην Θεσσαλονίκη. Γενικά πουτάνες πολυτελείας βλέπω συνεχώς..Ξέρει κανένας ποιο ψαγμένος τι παίζει άραγε?? Πάντως όποιος ξέρει ας μας ενημερώσει !!!!  ;) :) :)
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
διαβαζε να παρεις κανενα πτυχειο και ασε τις βυζιτες ρε
 
OP
OP
J

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
Χαχαχαχα.. Ολα θα γινουν μωρε.. ακομα δεν ξεκινησαμε ομως.. Περισυ ολο το χρονο διαβαζα(μαμηθηκα)! Λιγη χαλαρωση...
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
διάβασε στα θρεντ με cg και ct
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
47
Like
5.027
Πόντοι
5.646
καλως τον...
διαβασε αδερφε...οπως μαμηθηκες να μπεις παν/μιο..
ετσι και εδω..ενημερωσου εχει ψωμακι...και οταν το σβολιασεις...ριξε καμια ενημερωση
καλά βόλια!!!

ΥΓ. εκει στα παν/μια εχει και τετοια γνωρισε και εδω μεσα καμια...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
καλως τον...
διαβασε αδερφε...οπως μαμηθηκες να μπεις παν/μιο..
ετσι και εδω..ενημερωσου εχει ψωμακι...και οταν το σβολιασεις...ριξε καμια ενημερωση
καλά βόλια!!!

ΥΓ. εκει στα παν/μια εχει και τετοια γνωρισε και εδω μεσα καμια...
Μετά από τόσα χρόνια, μεταπτυχιακό και διδακτορικό θα έχει πάρει. Τώρα θα είναι στο πικ της καριέρας του, μη σου πω θα κοντεύει να πάρει σύνταξη. Δες πότε έκανε την ανάρτηση. :2funny: :bounce-glasses: :hi:
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Μετά από τόσα χρόνια, μεταπτυχιακό και διδακτορικό θα έχει πάρει. Τώρα θα είναι στο πικ της καριέρας του, μη σου πω θα κοντεύει να πάρει σύνταξη. Δες πότε έκανε την ανάρτηση. :2funny: :bounce-glasses: :hi:
Πράγματι! Μετά από 8 χρόνια θα είχε πλάκα να μαθαίναμε τι απέγινε ο τύπος ο φοιτηταράς. Αν και από όσο θυμάμαι τα φοιτητικά τα χρόνια δεν είχαμε ανάγκη από βίζιτες.
 

Ramstein

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
167
Πόντοι
280
Μετά από τόσα χρόνια, μεταπτυχιακό και διδακτορικό θα έχει πάρει. Τώρα θα είναι στο πικ της καριέρας του, μη σου πω θα κοντεύει να πάρει σύνταξη. Δες πότε έκανε την ανάρτηση. :2funny: :bounce-glasses: :hi:
Δεν ξέρω αν το παλικάρι που άνοιξε το thread πήρε τελικά διδακτορικό, πάντως ο 50αρης που "συνόδευε" τα κορίτσια παίζει να είναι σήμερα σε κανένα οστεοφυλακιο :-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom