Νέα

Προτιμάτε μεγάλα βυζιά ή μεγάλες ρώγες ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lustforlife
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 30K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι πριτματε?

  • μεγαλα βυζια

    Ψήφοι: 126 56,8%
  • μεγαλες ρωγες

    Ψήφοι: 96 43,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    222

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
για πειτε ρε μαγκες  :tits:

εμενα μου ειναι ψιλοαδιαφορο το μεγεθος του βυζιου αλλα τη ρωγα τη θελω καγκελο :tits2:
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Οποιος μου πει σε τι χρησιμευουν τα βυζια στον αντρα τον κερναω μπουρδελα  :)
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
ο συνδιασμος τον δυο ειναι οτι καλητερο,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Οποιος μου πει σε τι χρησιμευουν τα βυζια στον αντρα τον κερναω μπουρδελα  :)

Να σου απαντήσω αγαπητέ φίλε... Αν και δεν είμαι ούτε βιολόγος ούτε γιατρός επειδή είχα και εγώ μια απορία σχετικά με το σώμα μας ρώτησα κάποιον ειδικό και μου απάντησε. Ο άντρας και η γυναίκα έχουν κοινά χαρακτηριστικά όταν είναι έμβρυα έχουν πάρα πολλά κοινά χαρακτηριστικά δυό από τα οποία είναι οι θηλές και το μουνί.... όταν το άκουσα αυτό έπαθα έκπληξη και ρώτησα περισσότερες πληροφορίες και διευκρίνηση και μου είπε ότι... στο στάδιο της ανάπτυξης του εμβρύου και οι άνδρες έχουν νιμού αλλά στάδιο με στάδιο αναπτύσσεται και κλείνει (μεγαλώνουν και κλείνουν τα μουνόχειλα και μέσα σε αυτά αναπτύσσονται οι όρχεις και η κλειτορίδα μεγαλώνει και γίνεται πέος. Πέος - κλειτορίδα είναι ομόλογα όργανα) και αυτό είναι λογικό γιατί αν παρατηρήσουμε όλοι στην περιοχή των αρχιδιών υπάρχει μια γραμμή που φαίνεται σαν συγκόλληση. Οι θηλές όμως δεν εξαφανίζονται στον άντρα απλώς μένουν υποανάπτυκτες (ενώ στις γυναίκες μένει η δυνατότητα ανάπτυξης η οποία κορυφώνεται κατά την εφηβεία) εκτός και αν ο άντρας έχει μια διαταραχή που μεγαλώνει το στήθος του σαν γυναίκας και ονομάζεται γυναικομαστία...

ουσιαστικά δεν χρησιμέυουν σε τίποτα πιστεύω αλλά κάπου άκουσα πως υπάρχουν νεύρα όπως υπάρχουν στις γυναίκες που άμα σε γλύψει κάποια μπορεί να ηδονιστείς εξίσου όσο μια γυναίκα που της γλύφουν τα βυζιά... δεν ξέρω όμως εαν είναι τόσο δυνατή η ηδονή που μόνο με το γλείψιμο μπορείς να έχεις οργασμό ή κάποια γυναίκα μονο με γλύψιμο στήθους φτάνει σε οργασμό αλλά πιστεύω πως δεν γίνεται αυτό.
 
OP
OP
lustforlife

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Να σου απαντήσω αγαπητέ φίλε... Αν και δεν είμαι ούτε βιολόγος ούτε γιατρός επειδή είχα και εγώ μια απορία σχετικά με το σώμα μας ρώτησα κάποιον ειδικό και μου απάντησε. Ο άντρας και η γυναίκα έχουν κοινά χαρακτηριστικά όταν είναι έμβρυα έχουν πάρα πολλά κοινά χαρακτηριστικά δυό από τα οποία είναι οι θηλές και το μουνί.... όταν το άκουσα αυτό έπαθα έκπληξη και ρώτησα περισσότερες πληροφορίες και διευκρίνηση και μου είπε ότι... στο στάδιο της ανάπτυξης του εμβρύου και οι άνδρες έχουν νιμού αλλά στάδιο με στάδιο αναπτύσσεται και κλείνει (μεγαλώνουν και κλείνουν τα μουνόχειλα και μέσα σε αυτά αναπτύσσονται οι όρχεις και η κλειτορίδα μεγαλώνει και γίνεται πέος. Πέος - κλειτορίδα είναι ομόλογα όργανα) και αυτό είναι λογικό γιατί αν παρατηρήσουμε όλοι στην περιοχή των αρχιδιών υπάρχει μια γραμμή που φαίνεται σαν συγκόλληση. Οι θηλές όμως δεν εξαφανίζονται στον άντρα απλώς μένουν υποανάπτυκτες (ενώ στις γυναίκες μένει η δυνατότητα ανάπτυξης η οποία κορυφώνεται κατά την εφηβεία) εκτός και αν ο άντρας έχει μια διαταραχή που μεγαλώνει το στήθος του σαν γυναίκας και ονομάζεται γυναικομαστία...
ρε σπιρτο η ερωτηση του ειναι τυπου "γιατι οι δυτες πεφτουν με το πισω απ το φουσκωτο?" :uglystupid:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Οι θηλές όμως δεν εξαφανίζονται στον άντρα απλώς μένουν υποανάπτυκτες (ενώ στις γυναίκες μένει η δυνατότητα ανάπτυξης η οποία κορυφώνεται κατά την εφηβεία) εκτός και αν ο άντρας έχει μια διαταραχή που μεγαλώνει το στήθος του σαν γυναίκας και ονομάζεται γυναικομαστία...
Ακου ρε τι μαθαινει ο ανθρωπος! Μου ελυσες την απορια...
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
ρε σπιρτο η ερωτηση του ειναι τυπου "γιατι οι δυτες πεφτουν με το πισω απ το φουσκωτο?" :uglystupid:

επειδή είναι δύτες και όχι καταδύτες και δεν βαθμολογούνται για το πόσο θεαμτική θα είναι η βουτιά τους  επειδή πολύ απλά δεν υπάρχουν κριτές :grin:

άλλη ερώτηση????  :2funny:

 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
και τα δύο!!!!  :tits2: :tits2: :tits2:
 

trelomounakias

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
205
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
και τα δυο ! μια φορα πριν χρονια μου χε τυχει μια γαλλιδα ρε παιδες με ενα ρογακι μιλαμε σκετη πιπιλα ! πρεπει να ταν και 1,5 ποντο !
 

Επισκέπτης
Άμα έχει χάλια πατούσες και ωραία βυζιά τι να την κάνεις; :birdman:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
μου ειναι παντελος αδιαφορο ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΩΛΟ
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ε, καλά το μεγάλο στήθος είναι το προτιμότερο για εμένα κι ας μήν έχει μεγάλη ρόγα η κοπέλα.

Αυτό που δεν θα άντεχα για πολύ είναι η μεγάλη ρόγα συνοδευόμενη από μικρό στήθος...  :S
 

Επισκέπτης
Ειχα διαβασει πριν ενα χρονο περιπου μια ευρενα που ελεγε οτι αν ο αντρας βλεπει καθε μερα 10 λεπτα βυζομπαλα ζει 10 χρονια περισσοτερο!!! Οποτε μαγκες αν θελετε να ζησετα περισσοτερο μαλλον πρεπει να επενδυσετε στην πλαστικη στηθους!
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
3
Like
4.223
Πόντοι
606
συνδυασμος και των 2 ειναι το καλυτερο
 

Συνημμένα

  • 50637p1073.jpg
    50637p1073.jpg
    151,4 KB · Εμφανίσεις: 94

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom