Νέα

26ης Οκτωβρίου 35Α ( Golden Stars Of Sex )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 182K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για να αποσυμφορηθει λιγο η μπουρδελοκατασταση και για να ειναι ποιο ευκολη η ευρεση πληροφοριων σχετικα με το εν λογο στουντιο

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/2630_26isokt35a_1281211369.jpg[/img[/URL]]

Πληροφοριες για νεες αφηξεις  , παραπονα , ευσημα κτλ ας γραφοντει εδω για μη χανονται

Ασχετα ποστ καθως και ερωτησεις του τυπου < ποια δουλευει σημερα >  δεν βοηθανε , καντε τες διπλα στην μπουρδελοκατασταση ;)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Golden Stars Of Sex  ή αλλιως τσιρκο  :grin: (λογο χρωματισμου )

Η πιπινοΒικυ εν ουγγαριας (δηλωσε ) και η Λαουρα οι ποιο <παλιες> στο μαγαζι ενω προσφατος με ενημερωση η τσατσα τηλεφωνικα οτι δουλευε μια Μερσι  :think:
την εχει δει κανεις ?
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Τζο, τώρα τι είναι αυτά τα πράγματα...μας έχεις συνηθίσει στα σκετς σου..θέλουμε σκετσς >:( :tooth:
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
Αυτο ειναι "Oranje sex studio". Θα γουσταρα τρελα μια ανακαινισουλα με μια βιτρινουλα απο διπλα για τους οδηγους καθως περνανε με τα αυτοκινητα, ετσι για να μπουμε κ στο πνευμα!  ;)
Ελπιζω οι υπηρεσιες στο συγκεκριμενο ιδρυμα να αναβαθμιστουνε, γιατι τελευταια εχει ξεφυγει καπως η κατασταση κυριως απο συμπεριφορα τσατσας!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
μπορουν να το κανουν και ντραιβθρου στουντιο.....σαν τα μακντοναλντς..... :2funny: :2funny:
 

mystery777

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ελπιζω οι υπηρεσιες στο συγκεκριμενο ιδρυμα να αναβαθμιστουνε, γιατι τελευταια εχει ξεφυγει καπως η κατασταση κυριως απο συμπεριφορα τσατσας!

Για πες. Τι εχει κανει?
Οσες φορες εχω παει τελευταιο χρονο (παντα βραδυ) πετυχα μια ξανθια 55+αρα.
Μια φορα επειδη δεν περασα μου ειπε "θελω να σε κανω πελατη μου".
Μου εχει προσφερει τη γνωστη "καραμελα ουζο" κ καρτες του μαγαζιου.
Με εχει ρωτησει αν θελω ενα ποτηρι νερο.
Παντα με ρωταει με περισσο ενδιαφερον αν "ηταν καλη η κοπελα" κατα την εξοδο.
Μια φορα με ρωτουσε αν ειχα παει "αλλου" πριν κ πως ειναι η κινηση σε αλλα "μαγαζια".
Ειναι αρκετα ερευνητικη στον πελατη, ισως αυτο μερικες φορες μπορει να ενοχλει.

Η σχεση τσατσας-πελατη ειναι ενα μεγαλο κεφαλαιο σιγουρα. Η Ψυχολογια στην πραξη παιδι μου. Το πανεπιστημιο της ζωης μεσα απο 2-3 κουβεντες. Η ιδιαιτεροτητα του χαρακτηρα μπορει να σε κανει πελατη ή πολεμιο ενος μαγαζιου.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Αυτο ειναι "Oranje sex studio". Θα γουσταρα τρελα μια ανακαινισουλα με μια βιτρινουλα απο διπλα για τους οδηγους καθως περνανε με τα αυτοκινητα, ετσι για να μπουμε κ στο πνευμα!  ;)
Ελπιζω οι υπηρεσιες στο συγκεκριμενο ιδρυμα να αναβαθμιστουνε, γιατι τελευταια εχει ξεφυγει καπως η κατασταση κυριως απο συμπεριφορα τσατσας!

Τι θημυθηκα τωρα...αναμεσα απο Α.γεωργιου 34 και Α.Γεωργιου 16 στην μερια που ειναι τα μπουρδελα, εχει σε καποιο σημειο ψηλα σαν οροφος ειναι, 3-4 βιτρινες που φενονται οι πορτες, ειναι σαν δωματιακια, το εχει προσεξει κανενας αυτο το σημειο??? Τι ειναι αυτο ηταν τιποτα πολυρο παλαιοτερα εκει ή τιποτα αλλο??? Ξερει κανενας??? :think: :think:

Παντως μια καλη βιτρινα με κοριτσια γινετε ανετα αυτο το μερος που λεω...
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για πες. Τι εχει κανει?
Οσες φορες εχω παει τελευταιο χρονο (παντα βραδυ) πετυχα μια ξανθια 55+αρα.
Μια φορα επειδη δεν περασα μου ειπε "θελω να σε κανω πελατη μου".
Μου εχει προσφερει τη γνωστη "καραμελα ουζο" κ καρτες του μαγαζιου.
Με εχει ρωτησει αν θελω ενα ποτηρι νερο.
Παντα με ρωταει με περισσο ενδιαφερον αν "ηταν καλη η κοπελα" κατα την εξοδο.
Μια φορα με ρωτουσε αν ειχα παει "αλλου" πριν κ πως ειναι η κινηση σε αλλα "μαγαζια".
Ειναι αρκετα ερευνητικη στον πελατη, ισως αυτο μερικες φορες μπορει να ενοχλει.

Η σχεση τσατσας-πελατη ειναι ενα μεγαλο κεφαλαιο σιγουρα. Η Ψυχολογια στην πραξη παιδι μου. Το πανεπιστημιο της ζωης μεσα απο 2-3 κουβεντες. Η ιδιαιτεροτητα του χαρακτηρα μπορει να σε κανει πελατη ή πολεμιο ενος μαγαζιου.


yes  :rockon:  Εγω πρωι πηγαινα και ηταν μια καλη ανετη κυριλε  τελευταια ειχα πετυχει μια που δουλευε βαρδαρη νομιζω στο βρομερο τανταλου τερμα
σκετο αγχος ειναι  :idiot: δεν εχω ξαναπαει και γενικα αυτο το μαγαζι ολο το ξεχναω  :jerking: (και οποτε παω ολο η βικυ ειναι  :tickedoff: την πηρα , του χρονου παλι )

Καραμαν , αντε ρε αγορι , να κανουμε καμια μπιζνα επιτελους , στειλε με Πμ τα συμβολαια
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Καινουριο μπουρδελο διπλα ακριβως στο πλατινουμ, τοποθετημενο σε μειονεκτικη θεση λογο του κενρικου δρομου, απεναντι ειναι ακριβως ενα βενζιναδικο, μερικες φορες ο πωλητης ριχνει και καμια κλεφτη ματια. Η ημερησια προσβαση ειναι λιγο δυσκολη αλλα και η βραδυνη κυριως τα χειμωνιατικα ΠΣΚ. Υποδοχη πολυτελειας με σαλονακι και εναν καναπε δερματινους, τηλεωραση να παιζει τσοντα. Δωματια 3 μεγαλα ευρηχωρα, με τηλεωρασεις σε καθε δωματιο με μπλε-κοκκινο φωτισμο, νυπτηρα σε καθε δωματιο. Κοπελες που περασανε αν καινουριο μια και μια ολες απο εμφανηση, συνηθως μικρες ηλικιες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
Καινουριο μπουρδελο διπλα ακριβως στο πλατινουμ, τοποθετημενο σε μειονεκτικη θεση λογο του κενρικου δρομου, απεναντι ειναι ακριβως ενα βενζιναδικο, μερικες φορες ο πωλητης ριχνει και καμια κλεφτη ματια. Η ημερησια προσβαση ειναι λιγο δυσκολη αλλα και η βραδυνη κυριως τα χειμωνιατικα ΠΣΚ. Υποδοχη πολυτελειας με σαλονακι και εναν καναπε δερματινους, τηλεωραση να παιζει τσοντα. Δωματια 3 μεγαλα ευρηχωρα, με τηλεωρασεις σε καθε δωματιο με μπλε-κοκκινο φωτισμο, νυπτηρα σε καθε δωματιο. Κοπελες που περασανε αν καινουριο μια και μια ολες απο εμφανηση, συνηθως μικρες ηλικιες.
και εναν καλογερο σπασμενο που μια φορα κρεμασα σακακι και παντελονι και επεσαν ολα μαζι ενω γαμουσα....λολ :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.188
Πόντοι
12.525
Αν εισαι πενηνταρης και λιγουρευεσαι...την ανηψια σου,τη βαφτιστηρα σου,την μαθητρια σου,την κορη του κολλητου σου ή ακομα και τη δικια σου(για πιο ανωμαλιαρικες καταστασεις) ε τοτε σιγουρα πρεπει να επισκεφτεις το συγκεκριμενο στουντιο

μονο νεαρα ομορφα πιπινακια γυρω στα 20,σχεδον με ολα τα εξτρα απ'ολα,παντα χαριτωμενα σε υποδεχονται στο σαλονι με καθισμα πανω στα ποδια σου σε στυλ....νταχτιρντι το μωρο μας το καλο

περα απ'την πλακα,εχω παρει τη Μιχαελα με μετριες εντυπωσεις και τη Λαουρα με πολυ καλες εντυπωσεις.οι τιμες ειναι προσιτες και σηκωνουν και παζαρακι.ολες οι κοπελες ειναι παντα στο ιδιο καλουπι,οπως περιεγραψα παραπανω
το σπιτι συγγενευει με το Τανταλου 14 αλλα δυστυχως μονο η Αλισια δεν εχει περασει απο κει να τη ριξουμε κανενα καλο γλειψιμο

η βραδυνη τσατσα η ξανθια ειναι ευγενεστατη και απο το τηλεφωνο.μονο τσατσα δε θυμιζει...
αυτη την εποχη δουλευουν η Λαουρα,η Βικυ και η Αντρε απ'οσο ξερω

διαθετει ανετο παρκαρισμα απ'εξω
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η Γνωστη Εβελινα  και η Εμμανουελλα  ειναι τα νεα αστερια του Golden Stars Of Sex , οπως λεει η πινακιδα
τσιρκου πως λεμε μεταξυ μας  :cheesy:

Η βαρδια αλαζει στις 8 το βραδυ , και ειναι απ τα λιγα στουδιο που εχουν τιμη εκκινησης 30 γιουρια  :rockon:


( Παλιες κριτικες των κορασιδων Νικ ουρανου 1Β για Εβελινα , Ρουλια κωττα & villa erotica για την κουμπαρα μου την  Εμμανουελα )
 

dimimoyt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
12
Like
181
Πόντοι
290
μερτσι ειναι ενα μελαχροινο πιπινακι απο ουγγαρια. :)
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
γνωριζει κανεις τι ωρα αλλαζουν οι βαρδιες στο τσιρκο??? :helpplea: :lheel:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
συνηθος 8
κανανε κατι μυστηρια με 3 κοπελες κατα καιρους παλιοτερα

Για Λαουρα σε κοβω  :rolleyes:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
γνωριζει κανεις τι ωρα αλλαζουν οι βαρδιες στο τσιρκο??? :helpplea: :lheel:

6 η ωρα το απογευμα αλαζουν βαρδια, η επομενη ειναι ολο το βραδυ, 2 κοπελες. Ετσι ηταν παλια δεν πιστευω να αλαξε κατι.
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
αυτη η λαουρα που παιζει μπαλα??? :zfuck: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom