Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για να αποσυμφορηθει λιγο η μπουρδελοκατασταση και για να ειναι ποιο ευκολη η ευρεση πληροφοριων σχετικα με το εν λογο στουντιο

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/1637_G.Andreou34_1234841954.jpg[/img[/URL]]

Πληροφοριες για νεες αφηξεις  , παραπονα , ευσημα κτλ ας γραφοντει εδω για μη χανονται

Ασχετα ποστ καθως και ερωτησεις του τυπου < ποια δουλευει σημερα > δεν βοηθανε , καντε τες διπλα στην μπουρδελοκατασταση ;)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ενας απο τους καλυτερους χορους σαν στουντιο και το μεγαλυτερο (μαζι με villa)

Κοπελες
Λουση , Λουνα , Μαρια τσεχοσλοβακα , και τελευταια  εσκασε μυτη και μια Σαμπρινα
Για σερβις βλεπε κριτικες  :-




Παραφωνια αποτελουν οι βρομικες σκαλες που δεν εχουν καμια σχεση με το εσωτερικο  και οι κοπροι που αραζουν στην εισοδο κανοντας την σχεδων αποσπελαστη
μια φορα στην κυριολεξια < τον πηδηξα > ενω κοιμοταν ( και γλυτωσα το 40ρι  :2funny:) και ειχε κλεισει την σκαλα  :zfuck:
Γαβ
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Αλλο ενα μπουρδελο που στεγαζετε σε οροφο, απεναντι παρκιν μεγαλου ξενοδοχειου που συχνα ο παρκαδορος κωβει κινηση.! ;) Συχνα διαθετει και face control.! Εναν κοπριτη ο οποιος αραζει στην εισοδο αλλα αφηνει ολους να περασουν χωρις τσαμπουκαδες.!! :2funny: Χειμωνιατικη βολτα απαγορευτικη μερες ΠΣΚ λογω των χειμερινων μαγαζιων στην περιοχη, Πρωινα ελαφρια κινηση αλλα μεσημερια και ΣΚ μεσημερια νεκρα, ανετα για βολτα.
Υποδοχη και εδω μεγαλη, απο την πορτα μεχρι τον καναπε ειναι ενα τσιγαρι δρομος.!! Τηλεωραση στην υποδοχη με καμενα πιξελ.!! :2funny: και 3 ή 4 δωματια παρα πολυ ευρηχωρα με διπλα κρεβατια, τηλεωρασεις πλασμα σε καθε δωματιο και κλιματιστικα. Αυτοματο χαρτι χεριου αλλα υγροσαπουνο χειρος,
...οι κοπελες του με τα βιας αγγιζουν το καλως.!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
μια βυζαρου γιαννα την εχω γαμησει απειρες φορες στα ανετα ομολογουμενως δωματια της ναυαρχιδας αυτης των στουντιο....το μονο νομιζω που φιλοξενησε μαυρη και μια σουηδεζα και καλα την νικι....κατα τα αλλα μετα πεσαμε στην ρουμανοκρατια ντονα,λουνα κλπ....γενικα πεσμενο επιπεδο κοριτσιων σε σχεση με το περιτυλιγμα....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.188
Πόντοι
12.525
το καλυτερο στουντιο για μενα απο αποψη χωρου.εχω πει παλιοτερα οτι θα το ηθελα για σπιτι μου,το ιδιο και ο Κaraman αν θυμαμαι καλα...οποτε αν πουληθει,το σκεφτομαστε....

εχω μπει 3 φορες και κατα συμπτωση παντα στο ιδιο δωματιο.
ντουζιερα,τζακουζι,νιπτηρας,χαλια,τηλεορασεις,ιστοριες,ωραια κρεβατια και σεντονια

απο κει και περα....υστερει σε γυναικες.
δηλαδη πραγματικα εχω την απορια....αυτη τη Λουνα με διαγωνισμο του ΑΣΕΠ την προσελαβαν??τοση μονιμοτητα δεν εξηγειται αλλιως.
πρωι η Λουνα...Βραδυ η Λουνα....Πασχα η Λουνα...καλοκαιρι η Λουνα....αργιες η Λουνα
συμπαθεστατη κατα τ'αλλα,μετρια στο δωματιο και σε εμφανιση.
la femme και Λουνα δεν πανε μαζι οπως και να το κανουμε

απο κει και περα η γυναικαρα Σλοβακα Μαρια  με τις παραξενιες της κι αυτη.μια βδομαδα δουλευει και 3 καθεται μετα.

πολυ αραια πλεον εμφανιζεται η Ντονα και πριν λιγα βραδια ξεκινησε και η Σαμπρινα εκει με τις αμφιλεγομενες κριτικες.Λουση εχω πολυ καιρο να δω,μηπως εφυγε κιολας

δεν ειναι γυναικες για το le femme τωρα αυτες.μη λεμε και μαλακιες....
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
2.347
το καλυτερο στουντιο για μενα απο αποψη χωρου.εχω πει παλιοτερα οτι θα το ηθελα για σπιτι μου,το ιδιο και ο Κaraman αν θυμαμαι καλα...οποτε αν πουληθει,το σκεφτομαστε....

το ίδιο είχα γράψει κάποτε και εγώ  :2funny:
ιδίως το Α.Γεωργίου 34 θα ήθελα ειλικρινά να το έχω για σπίτι μου αυτό το μέρος (η γκόμενα περιλαμβάνεται στο πακέτο εννοείται  ;) η τσατσά και οι λοιποί συναγωνιστές όχι  :2funny: )
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
η Λουνα θα ξαναδουλεψει εδω η εφυγε εντελως?
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κανεις δεν ξερει , οι τσατσαδες κρατανε πισινη ,
Παρε σε 10 μερες κλτ ...
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Νεα χρονια , με αρκετα νεα απο το εν λογο Στουντιο

Κατι ειπε η κυρια υπηρεσια  για καρτα μελους !!! στις 3 επισκεψης η 4η μισοτιμης
Στα 3 τζακουζια (120) το τεταρτο 60
Στα 3 απλα (40) το τεταρτο 20
Τωρα αν μπλεχτουν τα προγραμματα δεν  ξερω
Το κανανε για τος σταθερους πελατες λεει , οποτε μπορει να μη σας το πουν στα ισα
αν μπητε βγαινοντας ζητηστε την καρτα σας , πλεων ειστε μελος  ;)
Καλη κινηση , πρωτοποριακη για τα δεδομενα της πολης  :rockon:

Λουνα Και Λουση ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ το αν θα επιστρεψουν καποτε κανεις δεν το ξερεις αλλα προς το παρων ξεδηλωθηκαν
Λεπτομεριες απο τις υπηρεσιες

Καλη Χρονια σε ολο το στουντιο
Καλη τυχη  στα στα δυο κοριτσια και καλη συνεχεια
Λουνα Καλες βολτες με το mercedes , Λουση καλη δυναμη

Πλεον η Ορχηστρα αποτελειτε απο

Μαρια (Σλοβακα)
Κορινα (Ρουμανα)
Σαμπρινα ( Ουκρανια ?)
και Νατασσα ( Ρωσσια )

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οχι αλλη πρεπει να ειναι , δεν την ξερω
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
< Φανταζεσαι την Σιμονα σε κανα στουντιακι ? >
Ποσες φορες το ειπαμε στην χαοδη μπουρδελοκατασταση αραγε ?  :think:
και να που γινετε πραξη η Σιμονα Στο la Famme
(Απο κατεχακη - πριτσ..μηθεους 25 )

Η μεταγραφη της Χρονιας τολμω να πω ..  :rockon: :rockon: :rockon:

πολυ εργατικη και φιλοτιμη κοπελα με ειχε κερδεισει με το απλο προγραμμα στο παλιο μαγαζι ( κοτετσι/ κατεχακη  )
και την τιμησα με ενα τζακουζακι σημερα που βρηκα ευκαιρια  :rockon:

Μακαρι να μεινει γιατι οπως ειχε αναφερθεί πολλακις το μαγαζι υστερουσε σε δυνατα ονοματα
Χωρις να θελω να θιξω τις εκει εργαζομενες , κατα κοινη ομολογια .. μετριοτητες εδω και καιρο
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
2.347
< Φανταζεσαι την Σιμονα σε κανα στουντιακι ? >
Ποσες φορες το ειπαμε στην χαώδη μπουρδελοκατασταση αραγε ?  :think:
και να που γινετε πραξη η Σιμονα Στο la Famme
(Απο κατεχακη - πριτσ..μηθεους 25 )

Η μεταγραφη της Χρονιας τολμω να πω ..  :rockon: :rockon: :rockon:

Μακαρι να μεινει γιατι οπως ειχε αναφερθεί πολλακις το μαγαζι υστερουσε σε δυνατα ονοματα
Χωρις να θελω να θιξω τις εκει εργαζομενες , κατα κοινη ομολογια .. μετριοτητες εδω και καιρο

Έτσι ακριβώς  :thumbsup:

Όπως έγραψα και στη κριτική μου, πιστεύω ότι αυτή η συνεργασία θα βοηθήσει και την ίδια και τους ιδιοκτήτες του μέρους γι αυτό κατά τη γνώμη μου θα ήταν προς το συμφέρον και των δύο να επιδιώξουν να τη συνεχίσουν  ;)

Η κίνηση marketing του μαγαζιού με τις κάρτες επίσης πολύ έξυπνη, για να δημιουργήσουν πελατεία που θα τιμά σταθερά το μαγαζί προκειμένου να τσιμπάνε κανένα φθηνό τζακούζι. Προς το συμφέρον και του μαγαζιού και των συναγωνιστών  :grin:

Επιτέλους αξιοποιήθηκε στο έπακρο αυτός ο χώρος. Αρκεί να μην πατήσουν σε αυτό και ανεβάσουν τις τιμές γιατί θα την πατήσουν. Αν τις κρατήσουν σε φυσιολογικά επίπεδα θα μαζέψουν όλο τον κόσμο και όλο το χαρτί  ;)
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Νεα χρονια , με αρκετα νεα απο το εν λογο Στουντιο

Κατι ειπε η κυρια υπηρεσια  για καρτα μελους !!! στις 3 επισκεψης η 4η μισοτιμης
Στα 3 τζακουζια (120) το τεταρτο 60
Στα 3 απλα (40) το τεταρτο 20
Τωρα αν μπλεχτουν τα προγραμματα δεν  ξερω
Το κανανε για τος σταθερους πελατες λεει , οποτε μπορει να μη σας το πουν στα ισα
αν μπητε βγαινοντας ζητηστε την καρτα σας , πλεων ειστε μελος  ;)
Καλη κινηση , πρωτοποριακη για τα δεδομενα της πολης  :rockon:

Λουνα Και Λουση ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ το αν θα επιστρεψουν καποτε κανεις δεν το ξερεις αλλα προς το παρων ξεδηλωθηκαν
Λεπτομεριες απο τις υπηρεσιες

Καλη Χρονια σε ολο το στουντιο
Καλη τυχη  στα στα δυο κοριτσια και καλη συνεχεια
Λουνα Καλες βολτες με το mercedes , Λουση καλη δυναμη

Πλεον η Ορχηστρα αποτελειτε απο

Μαρια (Σλοβακα)
Κορινα (Ρουμανα)
Σαμπρινα ( Ουκρανια ?)
και Νατασσα ( Ρωσσια )

samprina ( oukrania nai )

girise k i lousi....
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Ενας απο τους καλυτερους χορους σαν στουντιο και το μεγαλυτερο (μαζι με villa)

Κοπελες
Λουση , Λουνα , Μαρια τσεχοσλοβακα , και τελευταια  εσκασε μυτη και μια Σαμπρινα
Για σερβις βλεπε κριτικες  :-




Παραφωνια αποτελουν οι βρομικες σκαλες που δεν εχουν καμια σχεση με το εσωτερικο  και οι κοπροι που αραζουν στην εισοδο κανοντας την σχεδων αποσπελαστη
μια φορα στην κυριολεξια < τον πηδηξα > ενω κοιμοταν ( και γλυτωσα το 40ρι  :2funny:) και ειχε κλεισει την σκαλα  :zfuck:
Γαβ


skales den einai vromikes einai tetio to marmaro k krataei olous tous lekedes.. k o skilos ton xtipise to amaksi k psofise....
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
prosto paron

to roi samprina 8 to proi me 8 to vradi

to vradi simona (palia katexaki douleve ) 8 vradi mexri  6 to proi..
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom