Νέα

Πιάτσα στην Πάτρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreico333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 110K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dreico333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε Μάγκες Ξέρεται Καμία Πιάτσα στην Πάτρα???
Αν όχι Μήπως γνωρίζεται Κάμια Κοπέλα ( Πατρα) σε Στιλ Τηλ, Ραντεβου και Καλο Βόλι??
Ευχαριστω.
 

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
δεν "κρατιεστε", ε?

Ρε στην Πατρα ειστε! εκει οι Πατρινιες ειναι "ευκολες"
Τι τις θελετε τις πουτανες?
 
OP
OP
D

dreico333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε που έιναι το Αlaska?? Kαι Πόσο?
όσον Αφορα τις φοιτίτριες ΄το μπορέις να μου δώσεις καντο!
Ευχαριστώ.
 

Επισκέπτης
Φιλε που έιναι το Αlaska?? Kαι Πόσο?
όσον Αφορα τις φοιτίτριες ΄το μπορέις να μου δώσεις καντο!
Ευχαριστώ.
το αλασκα ειναι στην κορινθου!καθως ανεβαινεις την γουναρη ,στα δικαστηρια στριβεις δεξια,περνας την τριων ναυαρχων,περνας τα παλια γραφεια του οτε και μετα απο 200-300 μετρα ειναι στο δεξι σου χερι !!
 
OP
OP
D

dreico333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε Μάγκες δεν μπορώ να το βρω αυτό το Αλάσκα!!! Γιατι να ανεβάινεις Γούναρη και να στρίβεις δεξία λιγο δύσκολο. Αν έχεται παραπάνω Informations..AAAA και κάτι άλλο .Τι παίζει εκέι πέρα Ακριβώς και πόσό πάει? Μην πάμε για μαλλί και βγούμε κουρεμένοι!! :)
 

Επισκέπτης
καθως κατεβαινεις την γουναρη για να πας παραλια,στριβεις αριστερα στην κορινθου!!περνας την πλατεια 3 ναυαρχων,περνας τα παλια γραφεια του οτε και μετα απο 200 μετρα περιπου ειναι στο δεξι σου χερι!!πατσαβουρες εχει και κατι γριες!!αυτο βεβαια πριν χρονια!
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Καλά , τι γίνετε εκει στην Πατρα ρε παιδια .Πρεπει να τελειωνεις  στο 5λεπτο.
Ακούστε τι επαθα στην Γκλαύκου :
Επίσκεψη Τεταρτη 5 το απόγευμα. Δεν ειχε αλλο πελάτη μέσα.
Το σπιτι καλο, κλιματιζόμενο , καθαρό. Χωρος αναμονής και 2 δωμάτια.Στα δωματια
νιπτήρας ,ηλεκτρονική σαπουνιέρα και πετσετιέρα για να μην πιάνεις οτι και οι αλλοι.
Επίσης βιντεο  με τσόντα.
Βάρδια η CHRISTINA απο Γερνανια.1,65 ωραίο σωματακι, μετριο βυζί, εκφυλο προσωπο.
Προυποθέσεις για 9/10 αλλα τελικα ΜΑΠΑ  , ούτε 2/10.
30το απλο, 50 χ.προφ. , 100 κουλουρι.
Παρασυρμενος απο το κάτω κεφάλι πήρα το 100.
Ξεκίνησε με ωραία πιπα , καλη γλώσσα ελαφρια χρήση δοντιών και βαθιά-απότομα μπουκώματα .Καλή τεχνική αλλα σε 1,5 με 2 λεπτα σταμάτησε  εχοντας μια εκφραση βαρεμάρας. Γυρισε απο πισω, πολύ ωραία αίσθηση λοκού , φοβερές αν και φανερα προσποιητές κραυγές αλλα σε 2 λεπτα γυρίζει και μου λεει :
Εγω  ΤΕΛΕΙΩΣΑ , εσύ ??? (καλα , δεν ηξερα οτι μοιάζω και ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ για μαλάκας)
Βαριεστημένα μου λεει ,τι αλλο θες να κάνεις τώρα ,αλλάζει προφυλακτικό ,
1 λεπτο πίπα , 2 λεπτα απο πάνω μου  και ξανά το αμίμιτο "ΤΕΛΕΙΩΣΑ ,ΕΣΥ"
Η κοπέλα προφανώς δεν είχε ορεξη για δουλειά , ούτε τίμησε το 100στάρικο που πλήρωσα.
Αρχισε τη φραπεδια για να τελειώσω πανω στο στήθος της, πραγμα το οποίο επιδιωξα να γινει το ταχυτερο δυνατον , αφου μου την είχε σπάσει τοσο πολυ.
Βέβαια εγω ήμουν περαστικος, αλλα πιστευω , αν δουλεύει πάντα ετσι οι τακτικοι πελάτες
πρεπει να αντιδράσουν καπως.
Δηλαδη, αν ειχα πάρει το 30αρι ,τι θα μου έλεγε : Για να μην κουράζομαι ,τράβα καλύτερα μια μαλακία μονος σου???
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ (δικο μου) : Το μαγαζι καλο , η συγκεκριμένη  ΜΑΠΑ , με το ζόρι 2/10 
 

jil

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μεχρι την Τεταρτη γινομαι κι έγω  need money for a friend. I don't care anything....και αν μου αρέσει το κάνω και επάγγελμα..... απο όρεξη μια χαρά καλή σε όλα είμαι τωρα τι να πω... λιγα λίγα θα μαζευτούν I hope.....δεν ξέρω πως μπορώ να βρω αλλίως.... τυχαία έπεσα στη σελίδα από το google.
 

kostas1986

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος εδω και πατρινος και ετυχε να διαβασω το φορουμ το συγκεκριμενο .. μηπως μπορειτε να διευκρινησετε τι ριναι το αλασκα ???? μπουρδελο η μερος που μαζευονται γινεται και ψαχνουν αντρες η ποιο μικρους σε ηλικια καθως και ζιγκολο???? επισης αν ξερεται μερος που μαζευονται 35και.... και πσαχνουν ειτε ζιγκολο ειτε πιτσιρικαδεςσ ... need help pleaseeeeeeeee
 

kaipaliego

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Διάβασα σήμερα σε τοπική εφημερίδα ότι παίζει πιάτσα με Βουλγάρες στην Αγία Σοφία.Αν κάποιος έχει πλροφορίες ας πει
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
Καλά , τι γίνετε εκει στην Πατρα ρε παιδια .Πρεπει να τελειωνεις  στο 5λεπτο.
Ακούστε τι επαθα στην Γκλαύκου :
Επίσκεψη Τεταρτη 5 το απόγευμα. Δεν ειχε αλλο πελάτη μέσα.
Το σπιτι καλο, κλιματιζόμενο , καθαρό. Χωρος αναμονής και 2 δωμάτια.Στα δωματια
νιπτήρας ,ηλεκτρονική σαπουνιέρα και πετσετιέρα για να μην πιάνεις οτι και οι αλλοι.
Επίσης βιντεο  με τσόντα.
Βάρδια η CHRISTINA απο Γερνανια.1,65 ωραίο σωματακι, μετριο βυζί, εκφυλο προσωπο.
Προυποθέσεις για 9/10 αλλα τελικα ΜΑΠΑ  , ούτε 2/10.
30το απλο, 50 χ.προφ. , 100 κουλουρι.
Παρασυρμενος απο το κάτω κεφάλι πήρα το 100.
Ξεκίνησε με ωραία πιπα , καλη γλώσσα ελαφρια χρήση δοντιών και βαθιά-απότομα μπουκώματα .Καλή τεχνική αλλα σε 1,5 με 2 λεπτα σταμάτησε  εχοντας μια εκφραση βαρεμάρας. Γυρισε απο πισω, πολύ ωραία αίσθηση λοκού , φοβερές αν και φανερα προσποιητές κραυγές αλλα σε 2 λεπτα γυρίζει και μου λεει :
Εγω  ΤΕΛΕΙΩΣΑ , εσύ ??? (καλα , δεν ηξερα οτι μοιάζω και ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ για μαλάκας)
Βαριεστημένα μου λεει ,τι αλλο θες να κάνεις τώρα ,αλλάζει προφυλακτικό ,
1 λεπτο πίπα , 2 λεπτα απο πάνω μου  και ξανά το αμίμιτο "ΤΕΛΕΙΩΣΑ ,ΕΣΥ"
Η κοπέλα προφανώς δεν είχε ορεξη για δουλειά , ούτε τίμησε το 100στάρικο που πλήρωσα.
Αρχισε τη φραπεδια για να τελειώσω πανω στο στήθος της, πραγμα το οποίο επιδιωξα να γινει το ταχυτερο δυνατον , αφου μου την είχε σπάσει τοσο πολυ.
Βέβαια εγω ήμουν περαστικος, αλλα πιστευω , αν δουλεύει πάντα ετσι οι τακτικοι πελάτες
πρεπει να αντιδράσουν καπως.
Δηλαδη, αν ειχα πάρει το 30αρι ,τι θα μου έλεγε : Για να μην κουράζομαι ,τράβα καλύτερα μια μαλακία μονος σου???
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ (δικο μου) : Το μαγαζι καλο , η συγκεκριμένη  ΜΑΠΑ , με το ζόρι 2/10 
Φιλε μου η απορια μου εμενα ειναι πως δεν την αρχισες στις σφαλιαρες επι τοπου...ακους εκει 'τελειωσα,εσυ?' :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Μιλαμε για τρελοοοοο καψιμοοοο...λες κι  εσυ πηγες εκει και πληρωσες για να χυσει αυτη...επρεπε και τα λεφτα σου να ζητησεις πισω,αλλα και αλλα τοσα,αφου εσυ ησουν εκεινος που της προσφερες ηδονη τελικα!! :2funny: :2funny: Και τι ηδονη!!! Δυο χυσιματα εκανε το κοριτσι  σε ουτε ενα δεκαλεπτο!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:
 

beatshooter

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Απ οτι καταλαβαινω οι πιο πολυ την βγαζουν με Γλαυκο...Πιατσες τελικα παιζουν???
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Απ οτι καταλαβαινω οι πιο πολυ την βγαζουν με Γλαυκο...Πιατσες τελικα παιζουν???
κανε μια βολτα γεροκωστοπουλου, αγ.νικολαου,ψηλα αλωνια κλπ
και θα βρεις ωραιες μικρες μεθυσμενες φοιτητριουλες...

 

gappag

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
120
Like
19
Πόντοι
1
Τίποτα απολύτως όπως χρόνια τώρα
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
μονο γλαυκου..
 

nikos_8322

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
υπηρχε πριν 4 χρονια μια,την ειχα παρει αρκετες φορες κ μονος κ με φιλους.σοφια την λενε.την εβρισκα η στο μονοπωλειο καφε μπαρ  η στην πλατεια στο μεσολογγι.40 επερνε το ατομο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom