Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 185K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 185 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 291 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 157 20,2%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    778

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
  Το θέμα το ανοίγω γιατί έχω προσωπική, πρόσφατη εμπειρία με ένα θεσπέσιο πιπινάκι, 20 χρονών, αλλοδαπό που εργάζεται στους οίκους της οδού Φυλής. Αρχικά την επισκεπτόμουν σαν πελάτης, ώσπου μετά από ένα διάστημα 6 μηνών με συνολικά 4 επισκέψεις στην κοπέλα προέκυψε το μοιραίο. Στην 4η και τελευταία επαγγελματική συνάντηση μας, αφού κάναμε απίστευτο σεξ, διάρκειας τουλάχιστον μισή ώρα στο δωμάτιο, με γλωσσόφιλα, γλειφομούνια, 69, και ταυτόχρονο τελείωμα, η εμπειρία ήταν τόσο εκπληκτικά φορτισμένη που δεν μπορούσα να μην τη ρωτήσω τι ώρα σχολάει. Μου είπε ότι στις 11:00 τελειώνει κι αν ήθελα μπορούσα να περάσω να την πάρω. Όπως και έκανα, πήγαμε για ποτάκι και μετά σπίτι της, μια μικρή γκαρσονιέρα στο κέντρο. Από τότε μέχρι σήμερα αυτή η γκαρσονιέρα είναι για μένα το καταφύγιο της ηδονής. Συναντιόμαστε 2 φορές την εβδομάδα κάνουμε απίστευτο sex εννοείται χωρίς  χρήματα και χωρίς καμία περεταίρω επικοινωνία. Ξέρει ότι έχω μακροχρόνια σχέση γι αυτό και είναι φοβερά διακριτική στα μηνύματά της κι έγώ ξέρω μόνο την ιλικία της την χωρά από την οποία έρχεται και το όνομα της.
  Θα ήθελα αν κάποιος έχει παρόμοια εμπειρία να την μοιραστεί μαζί μου έστω και με pm, γιατί ο καιρός περνάει και φοβάμαι μήπως με βρει κανένας μπελάς και μετά δεν ξέρω από πού να φύγω. Εκφράστε τη γνώμη σας ελεύθερα…
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε πες μας κιαλλα
απο που ειναι το μωρο?πως ειναι?
και πως και μενει μονη?περιεργο δεν ειναι?
 

Επισκέπτης
Σχέση όχι ...αλλά πέρσι και πρόπερσι έχω πάει δύο φορές για μπάνιο στην θάλασσα στην Χαλκιδική με δύο διαφορετικές πουτάνες που ήμουν πολύ καλός πελάτης...και κέρασα και σε ταβερνούλα.... και ποτάκι κτλ. η μία μου πήρε μία πίπα ακάποτη δώρο μόνο και γυρίσαμε αυθημερόν... ενώ την άλλη την γάμησα 3 φορές «τζάμπα» στο ξενοδοχείο που διανυκτερεύσαμε ...

Βέβαια και τις δύο συνολικά σαν πελάτης τις είχα αφήσει πολύ χρήμα...


Φυσικά την υποσχέθηκα να μην το μάθει ποτέ κανείς γιατί όπως μου είπανε είχανε σχέση και οι δύο!!!...  :headbang: και δεν πρόκριτε να το μάθει ποτέ κανείς ποιες ήταν ...


Είμαι μεγάλος μαλάκας μήπως?  :2funny:
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Oλες οι γυναικες πουτανες ειναι φιλε μου οποτε δεν εχει σημασια αφου ολες εκδιδονται. 
 
OP
OP
Ζεth

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
τυπε πες μας κιαλλα
απο που ειναι το μωρο?πως ειναι?
και πως και μενει μονη?περιεργο δεν ειναι?
Δυστυχώς δεν μπορώ να δώσω περισσότερες πληροφορίες για ευνόητους λόγους, Γιατί να είναι περίεργο το ότι μένει μόνη;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Δυστυχώς δεν μπορώ να δώσω περισσότερες πληροφορίες για ευνόητους λόγους, Γιατί να είναι περίεργο το ότι μένει μόνη;
αν δεν ξερουμε περισσοτερα πως να εχουμε γνωμη ρε τυπε
γιατι συνηθως αυτες οι κοπελες μενουν μαζι με αλλους η στην καλυτερη αλλες
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
αν δεν ξερουμε περισσοτερα πως να εχουμε γνωμη ρε τυπε
γιατι συνηθως αυτες οι κοπελες μενουν μαζι με αλλους η στην καλυτερη αλλες

Ακριβως τυπε....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συνηθως αυτες μενουν μπουλουκακι , και τις παιρνουν για βαρδιες

εναλλαξ απο οσο εχω ακουσει και εγω λες να λεει αληθεια ο τυπος?
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Δυστυχώς δεν μπορώ να δώσω περισσότερες πληροφορίες για ευνόητους λόγους, Γιατί να είναι περίεργο το ότι μένει μόνη;
Εχει δικιο ο φιλος μας πολυ περιεργο να μενει μονη και απλα να σε θελει για σεξ! Καποια στιγμη θα σου σκασει καποιο παραμυθι σε σχεση με οικονομικη βοηθεια καποια προβληματα κλπ. Αν σε ηθελε πραγματικα θα επιδιωκε ναναι συνεχεια μονιμα μαζι σου και τοτε πραγματι θα σταδινε ολα.
Προσοχη
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ακριβως τυπε....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συνηθως αυτες μενουν μπουλουκακι , και τις παιρνουν για βαρδιες

εναλλαξ απο οσο εχω ακουσει και εγω λες να λεει αληθεια ο τυπος?
γιατι οχι τυπε
δεν ειναι και κατι το απιστευτο
η κοπελα θα ειναι λογικα ρομουνα
αυτες ειναι ετσι αγαπησιαρες :2funny:
το μονο περιεργο ειναι οτι μενει μονη της
 

Επισκέπτης


Έχει κάποιες ιστορίες ...υπάρχουν κοπέλες που παντρεύτηκαν και σταμάτησαν....υπάρχουν κοπέλες που εκδιδόντουσαν για 2-3 χρόνια μόνο και άλλες ήταν και παντρεμένες, άλλες και με παιδί  μάλιστα...αλλά είχανε πολύ μεγάλο χρέος και δεν τα βγάζανε πέρα και αναγκαστήκανε να κάνουν αυτή την δουλειά κτλ. κτλ.... Αρκετες κοπέλες έχουν και σχέση και εκδίδονται...γάμησε τα...χαμός...


Να παρακαλάτε μόνο να μην πάθει η Ελλάδα αυτό που έπαθε η Αργεντινή και να περάσει τις φτώχιες που πέρασαν οι Βούλγαροι και οι Ρουμάνοι....Γιατί μετά θα υπάρχουν πολλές ιστορίες ...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Πριν απο 1,5-2 χρονια ξεκινησα να περνω μια cg μετα απο 4-5 συναντησεις ξεκινησανε τα γλωσσοφιλα το καλοκαιρι λογω δουλειας και 70 χιλιομετρα αποσταση δεν μπορουσα να την συναντω τακτικα και αρχισε να ερχεται αυτη εδω στο μαγαζι,πηγα και 3 φορες στο σπιτι της πρωινη ωρα ο αντρας στην δουλεια ο πιτσιρικας σχολειο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
γιατι οχι τυπε
δεν ειναι και κατι το απιστευτο
η κοπελα θα ειναι λογικα ρομουνα
αυτες ειναι ετσι αγαπησιαρες :2funny:
το μονο περιεργο ειναι οτι μενει μονη της

Μα και εγω για το μονη της αναρωτιεμαι  :grin:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
   Το θέμα το ανοίγω γιατί έχω προσωπική, πρόσφατη εμπειρία με ένα θεσπέσιο πιπινάκι, 20 χρονών, αλλοδαπό που εργάζεται στους οίκους της οδού Φυλής. Αρχικά την επισκεπτόμουν σαν πελάτης, ώσπου μετά από ένα διάστημα 6 μηνών με συνολικά 4 επισκέψεις στην κοπέλα προέκυψε το μοιραίο. Στην 4η και τελευταία επαγγελματική συνάντηση μας, αφού κάναμε απίστευτο σεξ, διάρκειας τουλάχιστον μισή ώρα στο δωμάτιο, με γλωσσόφιλα, γλειφομούνια, 69, και ταυτόχρονο τελείωμα, η εμπειρία ήταν τόσο εκπληκτικά φορτισμένη που δεν μπορούσα να μην τη ρωτήσω τι ώρα σχολάει. Μου είπε ότι στις 11:00 τελειώνει κι αν ήθελα μπορούσα να περάσω να την πάρω. Όπως και έκανα, πήγαμε για ποτάκι και μετά σπίτι της, μια μικρή γκαρσονιέρα στο κέντρο. Από τότε μέχρι σήμερα αυτή η γκαρσονιέρα είναι για μένα το καταφύγιο της ηδονής. Συναντιόμαστε 2 φορές την εβδομάδα κάνουμε απίστευτο sex εννοείται χωρίς  χρήματα και χωρίς καμία περεταίρω επικοινωνία. Ξέρει ότι έχω μακροχρόνια σχέση γι αυτό και είναι φοβερά διακριτική στα μηνύματά της κι έγώ ξέρω μόνο την ιλικία της την χωρά από την οποία έρχεται και το όνομα της.
   Θα ήθελα αν κάποιος έχει παρόμοια εμπειρία να την μοιραστεί μαζί μου έστω και με pm, γιατί ο καιρός περνάει και φοβάμαι μήπως με βρει κανένας μπελάς και μετά δεν ξέρω από πού να φύγω. Εκφράστε τη γνώμη σας ελεύθερα…
Θα κολλησει μαζι σου και μετα θα την τραβας και δεν θα βγαινει..
λες επισης εχεις μακροχρονια σχεση..ελπιζω να μην πας για γαμο με τα μυαλα που εχεις..λυπαμαι τα παιδακια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom