Νέα

Μαυρουλες στο παγκρατι,παιζει κατι τετοιο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ikaros86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ikaros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2010
Μηνύματα
40
Κριτικές
28
Like
34
Πόντοι
10
καλησπερα παιδια! το σαββατο κατα τις 4 το πρωι καθως επεστρεφα απο εξοδο ειπα να παω μια βολτα απο παγκρατι μιας και μενω σε κοντινη περιοχη να τσιμπησω κατι στο 24ωρο.καθως γυρναγα απο φρυνης λιγο πριν το δευτερο φαναρι ποθ στριβει για φιλολαου τσεκαρα 2 μαυρουλες και να στελνουν φιλακια στα αμαξια περασα παλι και η μια πλησιασε και μ ειπε 30 ευρω αμαξι.εχει ξαναδει καποιος απο σας κατι παρομοιο σε εκεινα τα μερη η' παιζει να ηταν περαστικες? :cum:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια! το σαββατο κατα τις 4 το πρωι καθως επεστρεφα απο εξοδο ειπα να παω μια βολτα απο παγκρατι μιας και μενω σε κοντινη περιοχη να τσιμπησω κατι στο 24ωρο.καθως γυρναγα απο φρυνης λιγο πριν το δευτερο φαναρι ποθ στριβει για φιλολαου τσεκαρα 2 μαυρουλες και να στελνουν φιλακια στα αμαξια περασα παλι και η μια πλησιασε και μ ειπε 30 ευρω αμαξι.εχει ξαναδει καποιος απο σας κατι παρομοιο σε εκεινα τα μερη η' παιζει να ηταν περαστικες? :cum:
φιλε πολλες μαυρες μενουν παγκρατι, και οταν σχολανε, ψαρευουν και στην περιοχη πελατες, πριν πανε για υπνο. ειχα παρει μια στο σπιτι μου με 20ε . εγω δεν καταλαβα... στο 24 που ησουν, λογικα θα λες αυτο διπλα στο daffy, πως λες οτι γυρναγες απο φρυνης που στριβει για φιλολαου:think: λογικα αν λες αυτο ησουν ηδη στην φιλολαου :think: με μπερδεψες λιγο :rolleyes:  τελικα που τις ειδες φρυνης και φιλολαου?εκει που ειναι και ο stelaras?
 
OP
OP
ikaros86

ikaros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2010
Μηνύματα
40
Κριτικές
28
Like
34
Πόντοι
10
καλημερα! ημουν στο γιαννιωτικο το 24ωρο,ξεχασα να γραψω το ονομα! :P καθως γυρναγα απο φρυνης που παει προς βυρωνα λιγο πριν τον στελλαρα στο φαναρι! εγω τελικα δεν την τιμησα γιατι ημουν κομματια και δεν εβλεπα μπροστα μου.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
καλημερα! ημουν στο γιαννιωτικο το 24ωρο,ξεχασα να γραψω το ονομα! :P καθως γυρναγα απο φρυνης που παει προς βυρωνα λιγο πριν τον στελλαρα στο φαναρι! εγω τελικα δεν την τιμησα γιατι ημουν κομματια και δεν εβλεπα μπροστα μου.
στο γιαννιωτικο. ε πες το ετσι :) για πενιρλι ειχες παει... ;) ασχετο :grin:? και πηγαινες την φρυνης προς βυρωνα,(κοιτα που θα βγουμε και γειτονακια στο τελος) :) δες και εδω που εχω γραψει για μαυρες στο παγκρατι 
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Στο Γιαννιωτικο στην Ευτυχιδου ? διπλα απο την Εθνικη Τραπεζα ?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Στο Γιαννιωτικο στην Ευτυχιδου ? διπλα απο την Εθνικη Τραπεζα ?
:thumbsup:
Αυτο ειναι το Γιαννιωτικο στο Παγκρατι.

Κοιτα ρε ποσοι Παγκρατιωτες ειμαστε εδω τελικά............
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
αρε Παγκραταρα !!!

ειναι κανεις απο 37ο ? Ταξη του '89 ???

ρε παιδια ποιο φαναρι εννοει ο συναγωνιστης ??

 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
αρε Παγκραταρα !!!

ειναι κανεις απο 37ο ? Ταξη του '89 ???

ρε παιδια ποιο φαναρι εννοει ο συναγωνιστης ??
αυτο που ειναι θεαγενους και φορμιωνος, στο bodybuilding club... ο ελμεζογλου ο ψυχακιας ειναι ακομα εκει?
 

zefuros

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Σκατά και απόσκατα, εκει πέρα μένω και εγώ. Λες να ειναι καμια μαυρούλα που μενει στην πολυκατοικία μου? Μπουεδέλο γίναμε
:s&m_1: :think: :humpleg:
 
OP
OP
ikaros86

ikaros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2010
Μηνύματα
40
Κριτικές
28
Like
34
Πόντοι
10
πωωω λεντζος φραπε!! τι ειπες τωρα??!! αυτος ηταν φραπες που σε κραταγε για μερες!! γιαννιωτικο κλασσικη αξια πεινιρλι γιγας!
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
απαιχτο πεινιρλι ,

το 37ο το γκρεμισαν, θυμαται κανεις το Λητω το σινεμα, στην Φορμιωνος εκει που ειναι τωρα η εθνικη ???

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom