Νέα

Καζακστάν-Help

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ANDREAS69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφια πάω Καζακστάν έχει κανεις γνωση?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Με τρόλεϊ θα πας ή με το μετρό? :crazy:
 

stathis1971

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω ιδέα τί παίζει από μπουρδελοκαταστάσεις στο Καζακστάν, αλλά λάβε υπόψη ότι το μεγαλύτερο μέρος του πληθυσμού είναι μουσουλμάνοι ( και φανατικοί μάλιστα πολλές φορές) τουρκογενείς, αλλά και αρκετοί Ρώσοι καθώς και άλλες εθνότητες.
 
OP
OP
A

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Θα πάω με τους νέους συρμους του οδοντοτού. Στο προκειμενο ομως τςρα υπάρχει καποιος απο την μεγάλη παρέα που ξερει απο την περιοχη? Ξερω μονο οτι ειναι πρωην Σοβιετική Δημοκρατία και πως γαμιουνται για ενα κοματι ψωμι...
 

kasparov

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
298
Like
11
Πόντοι
1
Θα πάω με τους νέους συρμους του οδοντοτού. Στο προκειμενο ομως τςρα υπάρχει καποιος απο την μεγάλη παρέα που ξερει απο την περιοχη? Ξερω μονο οτι ειναι πρωην Σοβιετική Δημοκρατία και πως γαμιουνται για ενα κοματι ψωμι...

ε τοτε καλα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:αν θες βοηθεια εδω ειμαστε εμεις ;) ;) ;)
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
μαγκες εγω φευγω αυριο για το ανατολικο τιμορ! οποιος ξερει απο μπουρδελα εκει παρακαλω πμ! :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Αγαπητέ τυχερέ φίλε και φίλοι..

Το καζακστάν είναι μια χώρα όπως άλωστε σιγά σιγά όλες οι πρώην ανατολικές που το γαμήσι με το καλσόν πέθανε και λέγετε πλέον 100 δολάρια ή καλύτερα 100 γιέβρο. Αλλά έχει πολλές πουτάνες. Γίνετε χαμός. Οι καζακστανές είναι συνήθως κινεζοειδή κατάσταση .. ξέρετε πρόσωπο μετά απο σφοδρή σύγκρουση με τζαμαρία.. αλλά υπάρχουν οι ρώσικης καταγωγής που είναι άστρα εν΄ουρανό. Εγώ πέρασα φανταστικά.. παρτ....ζα με δυό μωρά και μπορείς κάθε βράδυ να τον βρέχεις.. Μόνο προσοχή προφυλακτικό... μπότα όπως λέει και ένας φίλος μου..

Στείλε πμ να σου δώσω ενα τηλέφωνο απο ένα γκροβεράτο μωρό στην Αλματά.. Αν πηγαίνεις Αστανά δεν έχω ιδέα ..

Χαιρετισμούς Νίκ .... Τυχερέ .. πές τα μωρά ότι θα ανέβω τον Σεπτέμβριο........
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Οι καζακστανές είναι συνήθως κινεζοειδή κατάσταση .. ξέρετε πρόσωπο μετά απο σφοδρή σύγκρουση με τζαμαρία.. αλλά υπάρχουν οι ρώσικης καταγωγής που είναι άστρα εν΄ουρανό.
Mια χαρα ειναι οι καζακστανες ολες,οσο για αυτες που εχουν και Ρωσικα γονιδια ασε.....
μια μερα στο αεροδρομιο στην αιθουσα αναμονης πετυχα μια τετοια υψος 185+ ποδια να ξεκινουν απ τον λαιμο και σχιστοματικο :-* μολις την ειδα εμεινα μαλακας,ηθελα να κανω τον σταυρο μου και να πω ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΩΡΑΜΕ! κολησα, αναρωτιομουν απο ποια χωρα μπορει να ειναι.Μιλαμε οτι τετοιες γκομενες ειναι απλα ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ
 

Επισκέπτης
οι αυτούσιες Καζακστάνες είναι μογγολικής καταγωγής όμως στο Καζακστάν υπάρχουν και αρκετοί καθαροί Ρώσοι οι οποίοι επί Σοβιετικής Ένωσης οικειοθελώς μετακόμισαν εκεί για να επανδρώσουν της νέες για την εποχή εκείνη βιομηχανικές μονάδες λόγο ότι οι Καζάκοι δεν έχουν διάθεση να εργαστούν σαν βιομηχανικοί εργάτες.
οι Ρωσίδες όμως που μένουν στο Καζακστάν είναι πολύ όμορφες γυναίκες αλλά τώρα έχει και Καζάκες από μικτούς γάμους Ρώσον και Καζάκων και βγάζουν ένα τέλειο αποτέλεσμα όπου οι γυναίκες έχουν και την ομορφιά της Ρωσίδας αλλά και των ανατολικό εξωτισμό λόγο Καζακστάν. 
 

Επισκέπτης
οι αυτούσιες Καζακστάνες είναι μογγολικής καταγωγής όμως στο Καζακστάν υπάρχουν και αρκετοί καθαροί Ρώσοι οι οποίοι επί Σοβιετικής Ένωσης οικειοθελώς μετακόμισαν εκεί για να επανδρώσουν της νέες για την εποχή εκείνη βιομηχανικές μονάδες λόγο ότι οι Καζάκοι δεν έχουν διάθεση να εργαστούν σαν βιομηχανικοί εργάτες.
οι Ρωσίδες όμως που μένουν στο Καζακστάν είναι πολύ όμορφες γυναίκες αλλά τώρα έχει και Καζάκες από μικτούς γάμους Ρώσον και Καζάκων και βγάζουν ένα τέλειο αποτέλεσμα όπου οι γυναίκες έχουν και την ομορφιά της Ρωσίδας αλλά και των ανατολικό εξωτισμό λόγο Καζακστάν. 
 


παντως ρε αριων εγκυκλοπαιδια εισαι ρε παιδι μου :rockon: :rockon:
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Είπα όι τηα ξαναπάω τον Σεπτέμβριο και πήγα.. Συμπέρασμα ..ζούμε σε λάθος χώρα.. και τα λόγια είναι περιτά. 4 μέρες 4 γα...ια με 5 μουνιά...Το ένα ποιό καλό απο το άλλο .. Κόστος 70Ευρώ περίπου το γα..σι...
Εκεί είναι που λέμε βαριέσε το γα..σι μετά απο λίγο καιρό..
Νίκος φκρ..ααα.. και λοκό χτύπησα.. πέδες...
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Υ.Γ. για τους ρωσομαθείς η λοκάτη φώναζε Bolna.....

Χαιρετισμούς...
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.791
Like
1.236
Πόντοι
216
Μιας και στο εντελως ασχετο καπου πετυχα μια ομορφη καζακστανη, ειπα να επαναφερω το θεμα.
Η συγκεκριμενη ειναι χριστιανη, αλλα δεν ειναι αλλης κοσμοθεωριας οπως οι μουσουλμανες.

Εχει κανεις προσφατη εμπειρια απο γυναικες σε αυτη τη χωρα;
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Μιας και στο εντελως ασχετο καπου πετυχα μια ομορφη καζακστανη, ειπα να επαναφερω το θεμα.
Η συγκεκριμενη ειναι χριστιανη, αλλα δεν ειναι αλλης κοσμοθεωριας οπως οι μουσουλμανες.

Εχει κανεις προσφατη εμπειρια απο γυναικες σε αυτη τη χωρα;

εχω εγω τυπε τι ακριβως θελεις να μαθεις;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.791
Like
1.236
Πόντοι
216
εχω εγω τυπε τι ακριβως θελεις να μαθεις;

Θα θελα μια μικρη τυπικη περιγραφη, τι είδους γυναικες συνηθως ειναι, και δεν μιλω για βιζιτουδες, αλλα κοπελες καθημερινες της 'διπλανης πορτας'.

Επισης θα ηθελα να ξερω ποσο τυχον εχει εισχωρησει εκει ο φεμινισμος και οι λοιπες δυτικες μλκιες, και αν ο αντρας ειναι ο αρχηγος γενικα και η γυναικα στον δευτερο ρολο μες σε ενα ζευγαρι. Ποιες ειναι οι τοπικες αξιες σε αυτα τα θεματα δηλαδη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom