Νέα

Έχω μια απορία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NiLe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Λιπων παιδια εχω την εξης απορια και ειθελα να την πω απο πολυ καιρο σχετικα με το sait,λιπων γιατι ειπαρχουν διαφημησεις ψευτικες σχετικα με livesexcams στο sait αυτο???και λεω ενα σηγκεκριμενο σαιτ το εχει διαφημηση κοριτσια απο αθηνα,νεα λιοσια κ.λ.π κ.λ.π θα πρεπει να ειπαρχουν αυτα εδω στο σαιτ η οχι?????μιπως χαλαει αυτο το σαιτ μας η οχι???φυλικα τα λεω αυτα :)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Μπορεις οταν  εισαι σ ενα internet cafe να μπεις στο site η' υπαρχει καποιος περιορισμος,πχ στη περιπτωση που ειμαι εκτος αθηνων και θελω να παω σ ενα τετοιο καφε για να δω τι κανουν οι συναγωνιστες
Μπορει να ενημερωσει η διοικηση?
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Σε όσα έχω πάει κανένας περιορισμός. Δεν νομίζω στην επαρχία να είναι διαφορετικά.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Ρε παιδια πως μπορω να αλλαξω το nick μου?Δε βλεπω πουθενα καμια επιλογη
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Ρε παιδια πως μπορω να αλλαξω το nick μου?Δε βλεπω πουθενα καμια επιλογη

Μα δε θα επρεπε να βλεπεις. Στο 95% των περιπτωσεων σε φορουμ γενικοτερα το νικ δεν αλλαζει. Πρεπει να συντρεχει σοβαρος λογος και κατοπιν συζητησης με το διαχειριστη, τοτε θα στο αλλαξει. Αν στο αλλαξει.

Απ'οσο ξερω γενικοτερα..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Μα δε θα επρεπε να βλεπεις. Στο 95% των περιπτωσεων σε φορουμ γενικοτερα το νικ δεν αλλαζει. Πρεπει να συντρεχει σοβαρος λογος και κατοπιν συζητησης με το διαχειριστη, τοτε θα στο αλλαξει. Αν στο αλλαξει.

Απ'οσο ξερω γενικοτερα..
Mα πολλα μελη το εχουν αλλαξει απ' οσο ξερω..
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Mα πολλα μελη το εχουν αλλαξει απ' οσο ξερω..

A αν εδω γινεται πιο ανετα δε το ηξερα! καλο να το ξερουμε παντως. Και παλι, απ'τοσο ξερω μονο ο διαχειριστης μπορει να στο αλλαξει οποτε αν θες, επικοινωνεις..


Υ.Γ. Ξεφορτωσου το 7......  :grin:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
A αν εδω γινεται πιο ανετα δε το ηξερα! καλο να το ξερουμε παντως. Και παλι, απ'τοσο ξερω μονο ο διαχειριστης μπορει να στο αλλαξει οποτε αν θες, επικοινωνεις..


Υ.Γ. Ξεφορτωσου το 7......  :grin:
Με αυτο που ειπες τωρα βρηκα νεο nick..
777777
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
θα μπορουσε λιγο η διοικηση να εξηγησει καποιους ορους οπως banned,muted,moderator kτλ,προφανως τα δυο πρωτα ειναι ποινες,αλλα για ποσο ισχυουν,συνεπειες κλπ
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
θα μπορουσε λιγο η διοικηση να εξηγησει καποιους ορους οπως banned,muted,moderator kτλ,προφανως τα δυο πρωτα ειναι ποινες,αλλα για ποσο ισχυουν,συνεπειες κλπ

Υπάρχουν 4 επίπεδα. Το warned που είναι απλή επίπληξη για καμιά μέρα συνήθως (για κάνα βρύσιμο). Το moderated που ότι ποστάρει κάποιος περνάει από έλεγχο πρώτα πριν βγει έξω, το Muted που μπορείς να μπεις στο site αλλά δεν μπορείς να γράψεις και τέλος το Banned που δεν μπορείς να μπεις πουθενά ούτε να γράψεις. ΕΛπίζω να σε βοήθησα!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
σ ευχαριστω sony,α και μια ακομη ερωτηση στην απαντηση,muted και banned
ειναι μονιμα η' μετα απο καποιο διαστημα αιρονται οι ποινες?
για να ξερω αν μπορω να βριζω τον lalakukaki που στο thread με τις
γκομεναρες των citytours ενω εγραψα τοσο ωραια πραγματα,πηρε ολη τη δοξα στο τελος και του δινανε συγχαρητηρια :2funny: :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
σ ευχαριστω sony,α και μια ακομη ερωτηση στην απαντηση,muted και banned
ειναι μονιμα η' μετα απο καποιο διαστημα αιρονται οι ποινες?

To Muted βγαίνει μετά από λίγες μέρες........το banned οι άντμιν.......;)
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Mα πολλα μελη το εχουν αλλαξει απ' οσο ξερω..
To nickname (username) δεν αλλάζει.
Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να διαγραφείς (υπάρχει η δυνατότητα), και να ξαναανοίξεις καινούριο, οπότε στην ουσία είσαι ένας άλλος user.
Νομίζω όμως ότι στην περίπτωση αυτή πρέπει να χρησιμοποιήσεις διαφορετικό e-mail address, γιατί ο server "θυμάται" το παλιό σου, και δεν επιτρέπει την είσοδο δεύτερου μέλους με το ίδιο e-mail, έστω και αν έχει διαγραφεί.
Βεβαίως, τα post που έχεις κάνει και τα ΡΜ σου και οτιδήποτε άλλο έχεις στο site, τα χάνεις, και ξαναρχίζεις απ' την αρχή.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έχει δίκιο ο Σταύρος. Δεν αλλάζει το πραγματικό username σου απλά το display name.
 

Επισκέπτης
Μπορεις οταν  εισαι σ ενα internet cafe να μπεις στο site η' υπαρχει καποιος περιορισμος,πχ στη περιπτωση που ειμαι εκτος αθηνων και θελω να παω σ ενα τετοιο καφε για να δω τι κανουν οι συναγωνιστες
Μπορει να ενημερωσει η διοικηση?

Εννοειτε οτι μπορεις να μπαινεις απο οποιοδηποτε Ιντερνετ καφε και να ποσταρεις κανονικα,αρκει να μην εχει γυναικοπαιδα κοντα...! :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Επειδή ψήνομαι να πάω Ταϊλάνδη και θέλω να πάω "διαβασμένος", υπάρχει τρόπος να πάρω όλο το thread (Ταϊλάνδη sex trip) σε κανένα word έτσι ώστε να κάνω "μελέτη" ....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
πως μπορω να μεγαλωσω τα γραμματα στο μηνυμα αν θελω να τονισω κατι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom