Νέα

Melanie

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapadopoulos2006
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
44
Like
1
Πόντοι
0
Γεια χαρα. Ειμαι νεος 18 χρονων και περυσι ειχα επισκεφτει το σπιτι στη φυλης διπλα απο το βενζιναδικο.Ημουν παρθενος.και πηρα μια πολυ ωραια κοπελα ,τη melanie. Μου φανηκε αρκετα καλη αν και δεν εχω μετρο συγκρισης. Ποια ειναι η γνωμη σας για την κοπελια  αυτη? Που ειναι τωρα? Παιζει να ειναι λιγο ψυχρη η' ηταν φοβισμενη λιγο μαζι μου λογω παρθενιας απλα?
 
OP
OP
G
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
44
Like
1
Πόντοι
0
με τοσο underground ιεροδουλη πηγα ρε μαγκες? κανεις δεν την ξερει? μωρε μπραβο μου :)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
..περυσι?.....σαν να λεμε πριν 10 μερες....κολλητε μεσα σε μια βδομαδα αλλαζουν ολα και μιλας για περυσι...?μαλλον ατυχησες....
 
OP
OP
G
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
44
Like
1
Πόντοι
0
Ναι το ξερω πως αλλαζουν συχνα απλα ρωτησα γνωμες για οσους την ξερουν και αν ξερουν που βρισκεται τωρα.Σιγα εδω ο αλλος ρωταει για μια, τη δεκαετια του 90 και του απαντησαν 25 ατομα με πληρη διευθυνση και μαλιστα ξεραν και τι αμαξι ειχε!!!
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Τα αστερια παντα λαμπουν στον ουρανο ;)
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
...Και μην ξεχνάς ότι αλλάζουν όνομα (σχεδόν) κάθε φορά που αλλάζουν επαγγελματική έδρα :badair:
και αλλάζουν σπίτια σαν τα στριγκάκια ...
οπότε μαλλον ούτε η Νικολούλη δεν θα σε βοηθήσει :sunglasses:
 

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
XAXAXAXA... Καλοοοο...
Φίλε μου αν είναι να ξαναπάς, γιατί να πας με την ίδια... Κάνε μια βόλτα και σε άλλες για την εμπειρία..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom