Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Εδω και καιρό, για να μην πω χρόνια, ψάχνω να βρω κάποια καλή φάση στη Θεσσαλονίκη!!δυστυχώς τα πράγματα είναι πολύ χάλια οσον αφορά σπιτάκια, μασατζίδικα κτλ. Ξοδεύει κανείς ενα σωρό χρήματα και τελικά μενει με την κρυάδα και πολλές φορές μετανοιώνει για οτι έκανε...Ακομη και αγγέλείες για cg δεν έχουν να προσφέρουν, ασε που έχουν μπει και τραβέλια στο κόλπο και σου γαμανε την διαθεση..Θα πρώτεινα σε αυτο το θέμα να γίνει μια προσπάθεια να ξεσκαρτάρουμε οτι διαθέσημο υπάρχει και με την εμπειρία του ο καθένας να βοηθήσουμε να βγουν μπροστά μόνο όσα γούστα αξίζει να πληρωθούν...
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
οι τελευταιες εμπειρίες μου δεν ηταν κι οτι καλύτερο...δοκίμασα την αγγελεία της Αννα - Λιζα Μοναστηρίου 220 αν θυμάμαι καλα τρια πουρά σε εναν αθλιο χώρο...το ένα μαύρο και το ένα μάλλον τραβέλι!!!έφυγα με τα χίλια...ζητούσαν 70 ευρώ για φουλ προγραμμα....δυστυχώς δεν γνωριζα και τι παίζει στην Αρχαιολογικού Μουσείου 12...ενα  τραβέλι 200 κιλά...περιττό να πω πως κοντεψα να σπάσω την πόρτα...προχθές δοκίμασα και το μασάζ στην Μπότσαρη 68, η κοπέλα μου συστήθηκε ως Ελένη, είχα ακούσει για Βικυ, έδω δυστυχως εσκασα 80 και το μόνο που μου έμεινε ήταν το χαλαρωτικό χαιδεμα της...η πίπα μέτρια και στο γαμήση πλήρης αδιαφορεία...μια πετυχημένη μαλακία θα την προτιμούσα σαφέστατα...παλαιότερα μου τύχανε μια δυο φάσεις απο στριπτιζάδικα...μια απο καλιγούλα και μια απο ψιψίνες...στο τέλος του προγράματος ήρθαν μαζί σε ξενοδοχείο...εδειναν και τηλέφωνο σε στενό κυκλο...δεν ξερω αν γινετε και τώρα...περιμένω γνώμες και πληροφορίες!!
 

Επισκέπτης
Το θέμα του τι υπάρχει στην Θεσσαλονίκη έχει αναφερθεί σε πολλά topic, και στην αρχή ρωτούσα κι εγώ ο ίδιος. Πλέον πάντως έχω απογοητευτεί εξαιρετικά και δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι άξιο αναφοράς...
Ο ίδιος ο τίτλος του topic (καλό σεξ στην Θεσσαλονίκη) είναι αντιφατικός για να μην πω οξύμωρος, όπως "καλός γύρος στην Αθήνα" ή "καλό ποδόσφαιρο στο ελληνικό πρωτάθλημα"...
Όπως το βλέπω, όσο αφορά στο πληρωμένο σεξ στην πόλη μας, οι επιλογές κάποιου είναι ή τα city tours που είναι υπερβολικά υπερτιμημένα, ή τα γνωστά χαμηλής ποιότητας μπουρδέλα, ή να ψάχνει στα τυφλά σε αγγελίες και να ελπίζει να βρει κάποιο μαργαριτάρι μέσα στα σκατά (άλλη μία επιλογή που θα του κοστίσει κατά την γνώμη μου).
Μόνο με άκρες σε κλειστό κύκλωμα πιστεύω ότι θα μπορούσε να βρει κανείς κάτι αξιόλογο εδώ πέρα, αλλά αυτές τις έχουν λίγοι!

Όμως καλά κάνετε που δεν πτοείστε, συνάδελφοι και συναγωνιστές, και φυσικά είμαι υπέρ αυτής της προσπάθειας να ανταλλάξουμε πληροφορίες. Αν και εγώ δεν έχω κάτι ιδιαίτερο να προσφέρω γιατί, όπως είπα, έχω απελπιστεί και δεν ψάχνω πλεον... Μόνο αν μάθαινα ότι υπάρχει κάτι εξαιρετικό θα το διερευνούσα!
Έχω πάει σε ένα city tour αλλά το βρήκα ακριβό και δεν το επανέλαβα, ούτε το σκοπεύω. Και σταμάτησα να δοκιμάζω βίζιτες από αγγελίες εδώ και μερικά χρόνια, μετά από την φορά που είχα τηλεφωνήσει και είχα καλέσει κοπέλες από πέντε διαφορετικά τηλέφωνα/γραφεία: τα τρία μου έριξαν πιστόλι, ενώ ήρθε μία γκόμενα με γυάλινο μάτι και ένα δίμετρο τραβέλι, τα οποία φυσικά, έστειλα από εκεί που ήρθαν.............. Μετά από αυτή την απογοήτευση είχα ξαναδοκιμάσει 1 φορά, αλλά δεν κάλεσα καμία καθώς μου είχαν πει όλα τα τηλέφωνα υπερβολικές τιμές, 70-80 ευρώ για "μία εκτόνωση"!!! Αν είναι να δώσεις τόσα για ένα πήδημα με ένα πιθανό μπάζο, δείνεις καλύτερα 250 για ένα city tour, οπότε ούτε αυτό συμφέρει........................

Α, και την αγγελία ʼννα-Λίζα την είχα δοκιμάσει πριν πολλά (6-7?) χρόνια και θυμάμαι ότι τότε ήταν δύο ψιλο-πουρά και ψιλο-μπάζα τα οποία πήρα λόγω απελπισίας και νεαρής ηλικίας. Αν από τότε έχουν αντικατασταθεί με χειρότερα ή έχουν πουρέψει κι άλλο, ο θεός να μας φιλάει... Μακριά...!
Σε στριπτιτζάδικο, καλό ή παρακμιακό, προσωπικά όσες φορές προσπάθησα να προσεγγίσω γκόμενα έφαγα δούλεμα οπότε αφού μου φάγανε κάποια λεφτά έκοψα τις προσπάθειες...
Αυτά τα λίγα είχα να προσθέσω στο θέμα...
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
....γι αυτα τα μαργαριτάρια οπως τα αναφέρεις αγαπητέ συναγωνιστη ξεκίνησα αυτο το θέμα!!!Σίγουρα όλοι όσοι ψαχνουν και μπορούν και συγκρινουν και ανταλάσουν απόψεις, αποφεύγουν τις κακοτοπιές, που όπως διαπιστώνω δεν είναι λίγες, κι αν σε καποια φάση βρέθεί και κατι αξιόλογο είναι ευχής εργο...μην απελπιζόμαστε κι ασ καταθέτουμε εμπειρίες καλές ή και οχι...
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
....μαλλον οι συναγωνιστες απο Θεσσαλονικη δεν θελουν να μοιραστουν τις εμπειριες τους και να βοηθήσουν την καταστασή!!Η συμμετοχη και στα αλλα θεματα δυστυχως ειναι φθίνουσα....θα ήθελα και καποιες γνώμες για τα μασατζιδικα...π.χ. Π. Συνδικα, Ν.Εγνατια κτλ...λεω συντομα να τα δοκιμάσω...
 

Επισκέπτης
Φίλε μου, εγώ ανέφερα ήδη τις λίγες πρόσφατες εμπειρίες που έχω από τις διαθέσιμες υπηρεσίες στην θεσσαλονίκη, καθώς και τους λόγους για τους οποίους είναι λίγες (εννοώ την απελπισία μου με την επικρατούσα κατάσταση)! Παλιότερα (4-6 χρόνια πριν) όταν ασχολιόμουν και περισσότερο με την όλη φάση είχα δοκιμάσει αρκετά και ποιοτικά πράγματα, τα περισσότερα από εφημερίδες, αλλά αυτές οι εποχές πέρασαν και το επίπεδο εδώ έχει πέσει πολύ... Οι μόνες καλές πρόσφατες εμπειρίες που έχω έχουν να κάνουν με το εξωτερικό...
Για τις εδώ επιλογές το μόνο που ίσως θα μ ενδιέφερε θα ήταν κάτι που άκουσα για ένα μασατζίδικο κοντά στην Ford στην Β. Γεωργίου με δύο ράστα κοπελίτσες....!
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
απλα με προβληματιζει οτι ειμαστε μονο δυο που θελουμε να βοηθησουμε την κατασταση....κι εγω παντως οτι εμπειρια εχω την μοιράζομαι ωστε να μην ξοδεύουμε άδικα χρόνο και χρήμα...
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
αφού τα ξέρετε τι πεζή θεσσαλονίκη τι ψάχνεστε !!!! θέλουν να την κάνουν πολύ τον trans..
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
H πιο απλά δεν μοιραζόμαστε γιατί ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ τίποτα σε αυτήν την πόλη.Αν θες πληρωμένο Βουλγαρία ή Αθήνα.....Αστά φίλε γιατί όντως θα γίνει Gay πρωτεύουσα
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Παρακαλώ μην ρωτήσετε με PM διότι  οι πληροφορίες είναι προ μηνών και δεν είναι όλες από προσωπική εμπειρία. Οι έχωντες χρόνο και διάθεση ας το ψάξουν

ονομασία μαγαζιού: ζυγός
τύπος μαγαζιού: μπαράκι
που στεγάζεται: μετά το γυράδικο βαρδάρης στο αριστερό χέρι θα στρίψεις ή στο δεύτερο ή στο τρίτο στενό
ηλικία: 18-21
προτεινόμενη ώρα: 12 το βράδυ
τιμή: 60 ευρώ+
αξιοπιστία: άγνωστη έως κοροϊδία

2.) περιοχή: βαρδάρης
οδός: Σαπφούς και Ταντάλου
ονομασία μαγαζιού: (διάφορα)
τύπος μαγαζιού: μπουρδέλα
που στεγάζονται: στον βαρδάρη
ποικιλία: αρκετές
ηλικία: διάφορες
προτεινόμενη ώρα: προς το βράδυ (αλλά όχι πολύ βράδυ)
τιμη:25+ έως 40 βαριά βαριά
αξιοπιστία: γαμήσι σίγουρα ποιότητα μέτρια προς καλό

3.) Προμηθέως 25

4.) ονομασία μαγαζιού: bar cosmopolitan
τύπος μαγαζιού: μπαράκι
που στεγάζεται: αγ. Δημητρίου απέναντι από το hotel tobacco
τιμή: ποτό+
αξιοπιστία: υπάρχει πιθανότητα με διακριτικότητα

5.) ονομασία μαγαζιού: sol
τύπος μαγαζιού: μπαράκι
που στεγάζεται: αγ. Δημητρίου απέναντι από το hotel tobacco ποιο πίσω από το bar cosmopolitan
τιμή: ποτό+
ποικιλία: μαύρες
αξιοπιστία: άγνωστη

6.) ονομασία μαγαζιού:
τύπος μαγαζιού: μπουρδέλο
που στεγάζεται: οδός Ανδρέου Γεωργίου 4, στον 1ο όροφο λίγο μετά τον παλιό σιδηροδρομικό σταθμό και λίγο πριν το "φιξ", σ' ένα βενζινάδικο στο δεξί χέρι όπως πάτε για το φιξ.
προτεινόμενη ώρα: μετά τις 8
τιμή: 30?120 (το full)
τηλέφωνο: 699*******αξιοπιστία: καλή

7.) ονομασία μαγαζιού:
τύπος μαγαζιού: μπουρδέλο
που στεγάζεται: οδός Αφροδίτης είναι η τελευταία δεξιά προτού βγεις στον βαρδάρη από την οδό Λαγκαδά για όσους δεν είναι από εδώ είναι ο δρόμος πίσω από το capsis
προτεινόμενη ώρα: αργά
τιμή: 30+ μπορείς να το τραβήξεις και photo.
αξιοπιστία: καλή

[EDIT_antisthenis:] Προσοχή! Σύμφωνα με τους κανόνες του forum, απαγορεύονται οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου στο forum. Αν ο αριθμός είναι από εφημερίδα ή περιοδικό, επιτρέπονται μόνο τα 3 τελευταία ψηφία.
 

Επισκέπτης
Κι εγώ αυτό έλεγα, ότι δηλαδή δεν υπάρχουν πια σπουδαία πράγματα στην Θεσσαλονίκη. Οι καλύτερες επιλογές που έχει κανείς είναι:
1) City tour (για όσους τα φυσάνε)
2) Βουλγαρία (με λίγα χρήματα και λίγο χρόνο περνάς απίθανα!)
τώρα κατά τα άλλα μπορεί να βρεθεί και κάτι άλλο σκόρπιο ή κατά τύχη, όπως π.χ. η κατατοπιστική λίστα που παραθέτει ο Vanzel, αν και από αυτήν εγώ θα έψαχνα μόνο τα δύο μαγαζιά στην Αγ. Δημητρίου αν είχα παρέα για μια εξόρμηση.
Τώρα κατά τα άλλα, αν κάποιος συνάδελφος ξέρει τηλ για το μασατζίδικο στην Ford που προανέφερα, θα με υποχρέωνε
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
1
Αψογος φιλε μου σε ευχαριστουμε πολυ. ήσουν πολυ κατατοπιστικος


 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Απορώ γιατί επανέρχεστε στο ίδιο ερώτημα συνέχεια....λοιπόν 2 καλά γραφεία Πόπη (Αλίσια πολύ καλή) και Μαρίνα( δύο φοβερές Τσέχες μουνάρες Σιμόνα και Βερόνικα)....4-5 μέτρια για γνωστούς και φίλους....από μασάζ Μπόντι φρι,Π.Συνδίκα φουλ πρόγραμμα,Βολγας μόνο εκτόνωση,Βαρδάρη μέτρια πράγματα,Ολυμπιάδος μακριά χοντρές μπάζα,Μαρτίου και Ανθέων το ίδιο μπάζα μακριά,Β.Γεωργίου μέτρια....Μακριά από οτιδήποτε είναι γραμμένο σε Αγγελιοφόρο και Μακεδονία,ιδίως Αννα Λίζα,ξανθιά αφέντρα(τραβέλι) κλπ....Και κάτι σκόρπιες ανεξάρτητες αμφιβόλου αξίας...Γενικά,αν εξαιρέσεις τα δύο γραφεία που κατά καιρούς φέρνουν πολύ καλά κομμάτια,δεν υπάρχει καλό σεξ στη Θεσσαλονίκη!!!
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλε Wobasor,

Για το γραφείο της Μαρίνας έχεις δίκιο μόνο που δεν κάνουνε όλες full πρόγραμμα όπως και ότι έχει αρκετό καιρό να φέρει καινούρια κορίτσια.
Το γραφείο της Πόπης το ακούω για πρώτη φορά....μπορείς να με ενημερώσεις παραπάνω φίλε μου;
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Τι να ενημερώσω,κάποια καλά κομμάτια όπως Αλίσια,Μόνικα έχει καιρό να ανανεωθεί και αυτό και στέλνει αυστηρά σε συστημένους....
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Οκ φίλε μου!
Αλήθεια, γνωρίζεις μήπως κάτι καλό σε 40-45 ετών, που όμως να είμαι αυστηρά για πολύ γνωστούς ώστε να μπορέσω να το χρησιμοποιήσω;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων συνάδερφε!!
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Wobasor....σου έστειλα ένα μήνυμα, δεν ξέρω αν το πρόσεξες φίλε μου!!!
 

nikos22(1)

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ξέρει κανένας κανένα καλό μπουρδέλο στη Θεσσαλονίκη που κάποια κοπέλα να κάνει πρωκτικό.Αν ναι που ποιες ώρες και ποια κοπέλα?Ευχαριστώ!!!  : :helpplea:
 

Επισκέπτης
Ξαφνικά το topic απέκτησε ενδιαφέρον και φαίνεται να εκτελεί τον σκοπό του, αν και όλοι συμφωνούμε ότι οι δυνατότητες στην θεσ/νίκη είναι μάλλον περιορισμένες. Ευχαριστώ τον φίλο bigerjohn τόσο για την κατατοπιστική του παράθεση της έρευνάς του, όσο και για την απάντηση για το συγκεκριμένο μασατζίδικο!
 

ΑΓΓΕΛΟΣ(1)

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Απορώ γιατί επανέρχεστε στο ίδιο ερώτημα συνέχεια....λοιπόν 2 καλά γραφεία Πόπη (Αλίσια πολύ καλή) και Μαρίνα( δύο φοβερές Τσέχες μουνάρες Σιμόνα και Βερόνικα)....4-5 μέτρια για γνωστούς και φίλους....από μασάζ Μπόντι φρι,Π.Συνδίκα φουλ πρόγραμμα,Βολγας μόνο εκτόνωση,Βαρδάρη μέτρια πράγματα,Ολυμπιάδος μακριά χοντρές μπάζα,Μαρτίου και Ανθέων το ίδιο μπάζα μακριά,Β.Γεωργίου μέτρια....Μακριά από οτιδήποτε είναι γραμμένο σε Αγγελιοφόρο και Μακεδονία,ιδίως Αννα Λίζα,ξανθιά αφέντρα(τραβέλι) κλπ....Και κάτι σκόρπιες ανεξάρτητες αμφιβόλου αξίας...Γενικά,αν εξαιρέσεις τα δύο γραφεία που κατά καιρούς φέρνουν πολύ καλά κομμάτια,δεν υπάρχει καλό σεξ στη Θεσσαλονίκη!!!
Φίλε εγώ ήμουν πελάτης από παλιά στο BODY FREE, τώρα το βρήκα αλλά δυστυχώς επειδή δεν με θυμόταν έφαγα πόρτα.
Μπορείς να μου στείλεις με pm τα τηλέφωνα από τα άλλα 2 γραφεία που αναφέρεις και να με ενημερώσεις αν έχουν δικό τους χώρο ή πρέπει να πάω σε ξενοδοχείο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom