Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 774
  • Εμφανίσεις 144K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panos_21

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Τι ακριβως εννοεις συναδελφε?

Για δωσε μια περιγραφη του "παρκου με γυναικες"

 
OP
OP
A

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
270
Like
14
Πόντοι
1
μπές στο εν λόγω σαϊτ και θα καταλάβεις είναι πάρκο ψυχαγογίας έξω από τη Φρανκφούρτη αποκλειστικά για άντρες, με πάνω από 100 γυναίκες, με σινεμά,σάουνες, πισίνες και δωμάτια φυσικά...δυστυχώς όμως κάτι τέτοιο στην Ελλάδα θα ήταν παράνομο...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παιδια ελεος μην ανοιγετε θεματα που μας κανουνε να μελαγχολουμε. Δυστυχως ζουμε στην Ελλαδα του Μεταξουργειου και της Φυλης.
 

panos_21

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ σωστος ο bourdeliaris1984!
Κι εγω τοση ωρα χαζευα στις φωτο και μελαγχολησα....

Δυστυχως νομιζω  οτι δεν θα δουμε ΠΟΤΕ εστω κατι που να πλησιαζει σε αυτο....


 
OP
OP
A

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
270
Like
14
Πόντοι
1
θα δούμε μόνο αν αλλάξει το νομικό πλαίσιο που θέλει κάθε ιερόδουλη να δουλεύει στο ονομά της το μαγαζί της...έχετε δίκιο να λέτε πως είναι μελαγχολικό να το συγκρίνουμε με την Ελληνική πραγματικότητα αλλά είναι σίγουρα κάτι που είναι πολύ ποιό κοντά από ότι είναι η Ταϊλάνδη για παράδειγμα.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
με 65 ευρω λεει οτι πινεις ποτα κανεις πισινες σαουνες χρησιμοποιεις πετσετες και φανταζομαι με κατι παραπανω τρως και κρεας!ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ  :dancing:
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Έχω πάει στο The Palace στην ίδια πόλη. (υπάρχουν αντίστοιχα θέματα)

Έχει πάει κανείς και στα 2 ώστε να μας πει ποιο είναι καλύτερο?
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
τη δευτερα επεστρψα απο το οαse. απο τα καλυτερα μαγαζια. απιστευτες γυναικες και ποιοτητα φοβερη.
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
μπραβο, ωραια μας τα περιεγραψες, σουπερ!!!

να΄σαι καλα... :thumbsup:
Τα εχω γραψει και στο Γερμανια και εχεις απαντησει απο κατω και εχουν κανει και αλλοι αναφορα πριν απο μενα.
Λοιπον αναλυτικα!
Το ΟΑΣΕ ειναι λιγο εξω απο την φρανκφουρτη με πισινες,μπαρ,σαουνες,σινεμα κλπ και 50-60 γυναικες τουλαχιστον!!
Πληρωνεις 65ε εισοδο για να κατσεις οση ωρα γουσταρεις και να χρησιμοποιεις τις παροχες με ελευθερα ποτα,φαι κλπ
Οι γυναικες σε πλησιαζουν μιλας,χαιδευεις και οποια θελεις τη φορτωνεις
Ξεκινας με μια ακαποτη πιπα στο σινεμα σε κοινη θεα η κατευθειαν στο δωματιο
Το κοστος ειναι 50ε για μισαωρο και οχι 10λεπτο με ακαποτη πιπα,69,φιλια,γενικα οτι γουσταρεις χωρις να ακους μη!!!!!
Εχτρα 50ε χρεωνεται μονο ο κωλος και το χυσιμο στο στομα.
Οι γυναικες ειναι επιπεδου μοντελα και πεντακαθαρες!
Παιζει και μια ελληνιδα!!
Οποιος παει περιμενω εντυπωσεις!
Προσοχη μην τις κακομαθενεται με παραπανω χρηματα.Επειδη εχει φοβερη ποιοτητα σε χαμηλες τιμες εχει αρχισει και βρωμαει η δουλεια!!!
Οι ελληναρες ειναι πανταχου παροντες! 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
μήπως ξέρει κανείς συναγωνιστής πόσο κάνει το εισητήριο μέχρι  Φρανκφούρτη καιμε ποια εταιρεία συμφέρει
Σκέφτομαι να πάω με ένα φιλαράκι μου....
έχω ακούσει ότι η air berlin κάνει καλές τιμές ισχύει;
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
μήπως ξέρει κανείς συναγωνιστής πόσο κάνει το εισητήριο μέχρι  Φρανκφούρτη καιμε ποια εταιρεία συμφέρει
Σκέφτομαι να πάω με ένα φιλαράκι μου....
έχω ακούσει ότι η air berlin κάνει καλές τιμές ισχύει;
Οι πιο καλες επιλογες lufthansa και ολυμπιακη γυρω στα 200ε το φτηνο τους εισητηριο που το πετυχαινεις σχετικα ευκολα.
Η  αεgean exei πιο φτηνο αλλα θα το πετυχεις δυσκολα και πρεπει να κλεισεις αρκετα πιο πριν.
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Ειχα παει τον σεπτεμβριο και εγω στο συγκεκριμενο κλαμπ παιδια δεν παιζετε η ποιοτητα και η
συμπεριφορα  των κοριτσιων υπαρχει ενα κλιμα σαν να ειναι το κοριτσι σου αυτη που θα στην πεσει ενα ειδοs φλερτ .



 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Ειχα παει τον σεπτεμβριο και εγω στο συγκεκριμενο κλαμπ παιδια δεν παιζετε η ποιοτητα και η
συμπεριφορα  των κοριτσιων υπαρχει ενα κλιμα σαν να ειναι το κοριτσι σου αυτη που θα στην πεσει ενα ειδοs φλερτ .

Καί εδώ πληρώνουμε 50 ευρα για 10 λεπτά μάξιμουμ......
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Ααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχ  το θεμα ειναι πωs σε οσουs και να το ειπα δεν με πιστευε κανειs
μου λεγαν πωs εχω μεγαλη φαντασια και πωs δεν γινεται να συμβενει κατι τετοιο και μαλιστα επι
χρημασι με εβγαλαν τρελο.
 

dempaj

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πολυ καλα τα λετε ολοι σας
εγω εχω παει και στα 2 μαγαζια ειναι περιπου τα ιδια πληρονεις στην εισοδο
και μετα γαμας οσο θες.
κανεις διαλειμα μετα το 1 γαμισι που ειναι γρηγορο διοτι με τις πολλες γκομενες
που σου την πεφτουν δεν ξερεις πια θα γαμισις πρωτη πινης 1 ποτακι και μετα ξαναδιαλεγεις αλλη γκομενα
το μονο που δεν χερο ειναι ποσο καθαρες ειναι οι γκομενες εκι μεσα και ποσο ελεγμενες.
μιπος ξερεται αν εχι κατι τετιο στο Amsterdam?
η σε καποια αλλη χωρα?
:boobies:
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους..
Υπαρχει κανεις τοσο εμπειρος που να γνωριζει καποιο παρομοιο μαγαζι/κλαμπ που να εχει ολων των ειδων γυναικες μαζεμενες?
( πχ..αδυνατες, χοντρες, ολες τις ηλικιες..γενικα να παιζουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ σαν ποικιλια..), ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ στην Ευρωπη?

εαν καποιος μπορει αν βοηθησει...
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες θα ζήσετε πολλά χρόνια (και ευχομαι να γαμάτε άλλα τόσα).Σήμερα έχω ήδη προγραμματίσει νά φύγω μ'ένα φιλαράκι γιά Φρανγκφούρτη και έχω ήδη στοχοποιήσει το ανωτέρω club.Φεύγω σήμερα τ'απόγευμα στίς 18,30 με LH.
Τήν Κυριακή πού επιστρέφω θα σας έχω αναλυτικότατο review.
Ως τότε ευχηθείτε μου καλά γαμήσια.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom