Νέα

Kωλόμπαρο στην Κομοτηνή

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
δεν έχω πάει γιατί δεν το σηκώνει η τσέπη μου απλά πληροφορίες σάς δίνω.. έχει κάποια  κωλομπαρα που έχω ακούσει ότι δίνουν  βίζιτες ένα είναι στην οδό μαραθωνος και λέγετε (το μπαρ) και ένα πιγενοντας για ένα χωριό που λέγετε διμι η θαμνα αν  θυμάμαι καλά ..έχω χρόνια να πάω ήταν κλιστο .. και τώρα έμαθα ότι έγινε στριπτιτζαδικο και έχει βίζιτες ..παιδιά όλα αυτά με επιφύλαξη δεν έχω πάει ο ίδιος απλά έτσι άκουσα ..ιδίως σε αυτό που έχει έξω από την Κομοτηνή έχει κάτι πιτσιρίκες έτσι μου είπαν ..αν πάει κανείς ας μας πει και μας.. :tits:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Ρε παλικαρι γιατι να τρεχεις στην Κομοτινη?

Τοσα κωλομπαρα εχουμε εδω!
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παλικαρι γιατι να τρεχεις στην Κομοτινη?

Τοσα κωλομπαρα εχουμε εδω!
Γιατί να μη ρωτήσει? Αν περασούμε και εμείς καποτέ απο Κομοτηνή να μη ξερούμε που θα βρουμε το επιούσιο?
 

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Ρε παλικαρι γιατι να τρεχεις στην Κομοτινη?

Τοσα κωλομπαρα εχουμε εδω!

Εξυπναδες  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Δηλαδη μονο οσοι μενουν στο μπουρδελο που λεγεται "ΑΘΗΝΑ"  εχουν το δικαιωμα να γραφουν εδω ?????????

 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Γιατί να μη ρωτήσει? Αν περασούμε και εμείς καποτέ απο Κομοτηνή να μη ξερούμε που θα βρουμε το επιούσιο?

Εξυπναδες  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Δηλαδη μονο οσοι μενουν στο μπουρδελο που λεγεται "ΑΘΗΝΑ"  εχουν το δικαιωμα να γραφουν εδω ?????????

Δεν καταλαβαινω τον λογο που πρεπει να κανετε
ολοκληρο ταξιδι (Τουλαχιστον 6 ωρες) για να πατε αλλου να γαμησετε!
 

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Η περιπτωση δηλαδη να ειναι καποιος απο Κομοτηνη η καπου εκει γυρω δεν παιζει καθολου ?  :think: :think: :think: :think:
Συγνωμη το ξεχασα !!!!!!!!
Η Αθηνα ειναι το κεντρο του Συμπαντος για πολλους  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
παλικάρια εντάξει δεν ξέρει το παιδί ..ντόπιος είμαι ρε φίλε ..τέλος πάντων παιδιά άκυρο για αυτό στην μαραθονος... μόλις σήμερα έμαθα ότι το μαγαζί δεν δίνη βίζιτες ..μόνο κονσομασιόν έχει δυστυχώς ..αχχχ που είναι οι παλι καιροί που ήταν γεμάτο κολομπαρα με φουλ βίζιτα !!
 

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
εννοεις μαλλον το μαγαζι λιγο πριν το ξενοδοχειο "Φιλια" ?
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
το μαγαζί που λες είναι μόνο στριπτίζ τορα αν δύνη και βίζιτα δεν το ξέρω.όπως ανέφερα ποιο πάνω είναι ακριβά γούστα για μένα.
 

ddros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια υπαρχει και αλλο ενα που λέγεται χαντρες.Ειναι λιγο εξω απο την Κομοτηνή.
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Αυτό που λες είναι πιγενωντας Αλεξανδρούπολη από τον παλιό δρόμο λίγο μετά την βιομηχανική περιοχή αλλά δεν το κόβω να είναι ανοιχτό ..αν και κατά καιρούς ανοίγει για κανένα μήνα τον χρόνο δεν πατάει κανένας και ξανακλείνει.
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
ΟΚ οι χάντρες όντως είναι ανιχτο το μαγαζί αλλά δεν πήγαμε ..είναι ένα που μιαζει σαν εργοστάσιο με λαμαρίνες αν δεν κάνω λάθος θαλασσί με άσπρο.
σήμερα πήγαμε στα χωριά Άρατος ..βελκιο ...Αριανα ..Αετοκορφι ..πρώτα πήγαμε στα Αριανα εχει 2 κολομπαρα στο 1 δεν έλεγε τίποτα και στο άλλο του κημονα ( έτσι λέγετε το μαγαζί έτσι λέγετε και το αφεντικό είναι ένας με πολύ χοντρή φωνή γύρο στα 60) ειχε καμια 5 με 6 κοπέλες αλλά μόνο οι 2 λέγανε αλλά ήτανε με πελάτες και κολλήσανε εκεί ..εκ Ρουμανίας ..αφού πήραμε τον πουλο από εκεί μετά πήγαμε στο Βελκιο ( όραμα λένε το μαγαζί )..εκεί είχε καμιά 6 με 7 κοπέλες μόνο μια ξανθιά άξιζε λιγάκι .ρώτησα τον σερβιτόρο πόσο πάει το φύκη φύκη (μέσα στο μαγαζί ) και μου είπε μια κατοσταρα ..φύγαμε μόλις ακούσαμε την τιμή πάλι με ελαφρά πηδηματάκια ..πάμε στην Αετοκορφη εκεί πάλι είχε καμιά 6 με 7 κοπέλες άξιζε μόνο η μια άλλα κώλυσε και αυτή με πελάτη ..άιντε λέω του φίλου μου σήμερα δεν είναι η τυχερή μας μέρα !!τον πουλο και από εκεί ( δεν συγκράτησα το όνομα του μαγαζιού )..πάμε Άρατο.. όνομα του μαγαζιού AVANTAZ νομίζω  με κόκκινα γράμματα από έξω νομίζεις ότι είναι κλιστο μόνο το όνομα του μαγαζιού φέγγη ..ρε παιδιά και μπαίνουμε μέσα και έπαθα μουνοπλακα !! είχε γύρο στα 10 κομμάτια απο τα 10 κομμάτια άντε η 4 να μην ήταν όμορφες αλλά τα ιπολιπα ήταν δηλητήριο σκέτο !! μου ήρθε να βγάλω την παλαπερδα και να τις κυνηγάω μέσα στο μαγαζί !!είχε και στριπτίζ !! κάτι κορμιά φιδίσια ..το κακό βέβαια ήταν ότι ούλα τα καλά μουνιά τα είχαν κάτι παραλήδες και της κερνούσαν αβέρτα και δεν ξεκολλούσαν από εκεί ..αλλά έτσι και αλλιώς είχαμε μίνι άφραγη από τα προηγούμενα κολομπαρά ..όσο για την τιμή το φιλαράκι μου που έχει κολιτο εκεί μου είπε ότι παίζει γύρο στα 60 ευρώ ( εκεί μέσα )και βέβαια σε όποιο κολομπαρο και να πας για να σου δόση γυναίκα πρέπει να σε ξέρει ..και ενοιτε δεν είναι για να πουλάς μαγκιά εκεί γιατί για πότε θα σε πάρουν 4 δεν θα το πάρεις χαμπάρι..αυτά από μένα αν έχετε απορίες για το που είναι αυτά τα χωριά  ρωτήστε με .
 

makelele

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
kuriaki 06/03/11 anevasma pros ta kolobara pou leei o filos mou o baklavatzioglou!!! prwti stasi ariana stou kimwna kamia 6-7 kopeles i 1-2 axizan! kernaw poto sti mia pou axize roumana psili 23 xronwn!! poli dynato!! feygei k ti kanw k gw to magazi eripio! poianw sizitisi me to kimwna!! enas tipos ontos 60 xronwn! de borei na milisei!! tou pa poso paei na parw kopela?? mou pe 18 xronia fylaki mastrwpia!! de paizei kanena se olo to nomo!! ola kathara magazia mono pota!! ipothetw prwti fora de me ixere me xefortwthike! deuteri stasi aratos... ontws wraia gomenakia alla sxedon oles me pelates!! poianw sizitisi me 2 gomenakia sto bar!! foititries! rwtisa ti paizei? mou pane katharo magazi!! mono pota!! arxisa na pisteuw telika oti ta kolobara eparxia einai ontws kathara!! perasa gyrw stis 2:30-3 apo arigato 1 arigato 2 giati eixa sikwmares  kleista! sto anaxwma ola kleista!! tin ekana gia pisw k me to pouli sto xeri! eipa na dokimasw ti tyhi mou eparxia alla tzoukou! file baklavatzioglou logo doulias mou anevainw komotini! sta +++ me voithises pou einai ta bourdella me to google maps! de tha ta vriska me ti kamia!! twra gia ta kolobara an boreis psahtw ligo kalitera an  asxolise me ayto to spor k kane mia enimerwsi an matheis kapou sta sigoura an paizei vizita k xwris na se xeroun k an axizei!!
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
καλά ρε φίλε είναι δυνατόν να σου δώσουν γυναίκα χωρίς να σε ξέρουν ; για χαζούς τους περνάς; σε όλα αυτά που έγραψα δίνουν κοπέλες αλλά αν δεν σε ξέρουν δεν παίρνεις γυναίκα ούτε με σφαίρες.
 

deltadelta

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Χθες βράδυ μετά απο δουλειά στην Κομοτηνή επίσκεψη σε Άρατο καθώς την προηγούμενη φορά που με παρέα δοκιμάσαμε να πάμε ήταν γεμάτο κόσμο και δεν κάτσαμε,συνέβη η έκπληξη.Το μαγαζί άδειο και μέσα 5 κοπέλες εξαιρετικά ξεκούραστες και πρόθυμες.Βέβαια όπως μου εξήγησαν ήταν άδειο γιατί οι μουσουλμάνοι γιορτάζουν το ραμαζάνι.
Τώρα στα περαιτέρω προχώρησα στα πριβέ με ρουμάνα 26χρονη με ξανθιά κόμη για να γνωριστούμε καλύτερα :tits2:
Έπαιξε αρκετο μπαλαμούτι στα πληθωρικά της ελαφρώς πεσμένα  :tits: αλλά παρα τα 4 ποτά που κάναμε παρέα και παρά το ότι της έβγαλα το στρινγκ για να νιώθει πιο άνετα και ήταν αρκετά υγρή, ήταν ντροπαλή ώστε να προχωρήσουμε παρακάτω :pipa2: παρά τις υποσχέσεις μου για μερικά ποτά ακόμη.
Στα αξιοσημείωτα ότι σύμφωνα με τα λεγόμενα της έχει 5 μήνες να κάνει σεξ*
Ωρέ που πάμε......αν μέχρι και οι κωλομπαρούδες κόψανε το σεξ......................
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
ρε φίλε τα πιστεύεις αυτά που λες?έλεος δηλαδή πρώτη φορά πας σε κολομπαρά στην ζωή σου ??το αφεντικό σε ξέρει?τώρα αυτήν την στιγμή είμαι με ένα φίλο και βλέπει αυτά που γράφεις και χτυπιέται από τα γέλια..και ξέρεις γιατί?γιατί τις έχει πηδήξει  όλες από το μαγαζί ..απλά έχει κάτι που μάλλον δεν έχεις εσύ..ξέρει και το αφεντικό και τους υπαλλήλους ..τεσπα βρες το Μουσταφά τον καράφλα που παίζει και μουσική και μίλα του..αλλά και πάλι δεν το κόβω να πάρεις γυναίκα από εκεί αν δεν σε ξέρουν.
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
εχουμε κανα νεο με ξεκωλα στην κομοτηνη και περιχωρα;
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: υπαρχει μια πληροφορια σχετικα με το μαγαζι 'ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ' , ειναι  καποια κοριτσια  ( ΟΧΙ ΟΛΑ )που κανουν πιπα και γαμησακι καναπεδατο στα γρηγορα με 40 ευρω. Πηγε φιλος και μου το ειπε , τωρα τι παιζει πραγματικα θα μαθουμε σε λιγες μερες .
 

Συνημμένα

  • ΜΑΡΤΙΟΣ 2012.jpg
    ΜΑΡΤΙΟΣ 2012.jpg
    135,5 KB · Εμφανίσεις: 95

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
:dancing: υπαρχει μια πληροφορια σχετικα με το μαγαζι 'ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ' , ειναι  καποια κοριτσια  ( ΟΧΙ ΟΛΑ )που κανουν πιπα και γαμησακι καναπεδατο στα γρηγορα με 40 ευρω. Πηγε φιλος και μου το ειπε , τωρα τι παιζει πραγματικα θα μαθουμε σε λιγες μερες .
:dancing: :dancing:που ειναι αυτο ακριβως αδερφε :think:
 

k15v15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
60
Κριτικές
23
Like
194
Πόντοι
290
:dancing: :dancing:που ειναι αυτο ακριβως αδερφε :think:
50 μέτρα πιο κάτω από το ξενοδοχείο Anatolia.
Για "έκτροπα" μέσα δεν έχω προσωπική άποψη. Τηλέφωνα πάντως, ως συνήθως, δίνουν άνετα (ό,τι κι αν σημαίνει αυτό...)
Οι εργαζόμενες καλές μου φάνηκαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom