Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Ε ναι παίρνει ο αλλος τσάμπα μασαζακια από τη τεα και ερχετε και μας ζαλίζει τον έρωτα..ρε τι κάνει ο άνθρωπος για το μεροκαματο
είσαι λάθος και αν με εμπιστεύεσαι έστω και λίγο και είσαι και εσύ καθαρός τότε άκουσε με!
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Παίδες έχει δοκιμάσει κανείς τις παρακάτω θεραπέυτριες απο Velvet?
Ξένια
Σοφία
Σταυρίνα
Είναι στα ΔΕΝ ή υπάρχει και happy ending?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απόψεις σας. :hi:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Πρόσεχε φίλε alpula ...αναφέρεις ένα όνομα που " μερικοί " παθαίνουν αναφυλαξία ! Μην μπεις και εσυ στο στόχαστρο
Προσωπικά δεν έχω να φοβηθώ κάτι μιας και είμαι πολλά χρόνια εδώ, έχω δείξει ποιος είμαι και τι κάνω πολύ καιρό τώρα και δεν θα έρθει κανένας τυχάρπαστος να μου προσάψει κάτι γιατί δεν μπορεί!
Μου φτάνει που γνωρίζω εγώ και κάποια παλιά μέλη με ιστορία ποιος είμαι!
Επίσης να ενημερώσω ότι έχουν μπαναριστεί κι άλλοι που γράφανε "διάφορα" απλά έγινε χωρίς κρότο!
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστές.
φιλε αλπουλα είσαι Παλιος εδώ και το ξέρουμε όλοι.Για έναν νεο όμως όπως ο τόνος που ενώ ουσιαστικά εχει κανει δυο ραντεβού όλα και όλα εδώ και 3,4 μήνες που εχει ξεκινήσει στο φόρουμ και γράφει συνεχώς κάθε μέρα σα να είναι ο μάστερ του είδους αυτό το έχουμε προσέξει όλοι.
Επισης: η Αφροδίτη όταν δούλευε στην Τεα τον ήξερε τον tonos ποιος είναι και έγραψε αναλυτικά πριν 1 μήνα. Οσοι είχαμε διαβάσει ξέρουμε. Που τον ήξερε τον tonos? Γιατί δεν ήξερε εμένα η Αφροδίτη ή κάποιον άλλο;Και εγώ την είχα πάρει και είχα γράψει και άσχημη κριτική μάλιστα. Επίσης είχε γράψει ότι τον ξέρουν αρκετές κοπελες απο την Τεα. Γιατί δεν είχε γράψει κριτικές για τις υπόλοιπες κοπελες. Γιατί δεν της είχε απαντήσει τότε; Γιατί γράφει συνεχώς και σχεδόν μόνο για την Τεα; Εγώ αν μου είχε κανει τέτοια επίθεση η Αφροδίτη ή η κάθε Αφροδίτη εδώ μέσα θα την έπαιρνε και θα την σήκωνε. Γιατί δεν απάντησε καν ;; Είναι άξια απορίας όλα αυτά. Με τον ψαρά δεν συμφωνώ με το ύφος του γιατί κράζει και εχει κράξει και κοπέλα του ντελουξ άσχημα που δεν θα έπρεπε. Αλλά αν εχει αυτό το ύφος και με τις κοπελες ,τέτοιο ύφος θα λάβει. Αλλά ως προς τον τόνος έχω και εγώ σκέψεις. Και νομίζω δεν είμαι ο μόνος. Ειδικά εδώ και μια βδομάδα. Έγραψα εγώ κριτική για Αφροδίτη και μου παρέθεσε τα λόγια μου και έγραψε από κατω τρομερό Μποντι του Μποντι η Τεα.Άσχετο αλλά οκ.
Αυτα από μένα. Ελπίζω να μην κούρασα πολύ.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.656
Like
8.421
Πόντοι
1.056
Το να γράφει κάποιος για μια κοπέλα δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είναι ύποπτο. Εγώ είμαι περιστασιακός πελάτης στα μασάζ.. Έχω πάει δυο - τρεις φορές μόνο με μια κοπέλα και δεν δοκίμασα με άλλη. Αν δηλαδή γράψω μόνο για αυτή με κάνει προμότορα ή ότι τα παίρνω για να της κάνω διαφήμιση;
Και δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το μένος με την Τέα.. Να πω ότι είναι άσχημη, χοντρή, γριά, που δεν κάνει καλά τη δουλειά της ,θα συμφωνήσω ότι κακώς γίνεται συνεχόμενη προβολή.
Αλλά είναι μια νέα γυναίκα όμορφη που κάνει καλά αυτό που κάνει και όσοι έχουν πάει μαζί της πέρασαν όμορφα.
Αυτό δεν είναι το ζητούμενο; Να βρίσκουμε σωστές και εμφανίσιμες επαγγελματίες;; Γιατί λοιπόν τέτοια επίθεση; Μήπως χαλάει την πιάτσα και την κονόμα σε μερικούς;
Μύστες..προτείνετε μου μια για σούπερ body to body massage...που να έχει έστω εκτόνωση.
Κι εγώ Τέα θα προτείνω και Έλενα από Μπακνανά. Αυτές έχω δοκιμάσει. Μπορεί να υπάρχουν κι άλλες αλλά δεν τις ξέρω.
Πάντως με Τέα που πήρα να κλείσω ραντεβού, μου είπε από 1η Ιουνίου και μετά. οπότε θα πρέπει να περιμένεις αν θες να κλείσεις μαζί της.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
237
Like
982
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε ολα τα Μέλη του Φόρουμ

Θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι

Απο αύριο θα ξεκινήσει ο Νέος μας Θεραπευτής Άκης

ο οποίος προσφέρει όλα τα είδη μασάζ σε άντρες και γυναίκες .



Επίσης η εταιρία του VIP MASSAGE

παρέχει μασάζ στα 50 ευρώ για 1 ώρα και στα 70 ευρώ για μιάμιση ώρα μασάζ

Κάθε μέρα έως της 15:00 !


Δηλαδή το κόστος του μασάζ τη πρωινή ζώνη μέχρι της 15:00 είναι προσφορά στα 50 ευρώ / ώρα .

Μετά της 15:00 είναι στα 60 ευρώ / ώρα .




Επίσης προσφέρουμε

Στις 5 Συνεδρίες μασάζ , η 6η συνεδρία είναι -50%


Η εταιρία μας παρέχει και περιποίηση ομορφιάς για άντρες στο χώρο σας .





ΤΗΛ : 698 0 280 270

VIBER : 698 097 2778


Με εκτίμηση
Χρύσα
VIP MANAGER
Εκτος απο την Τεα θα μας τα ξυριζουν κι αλλες ?για να εχουμε επιλογεςςς ?
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Το να γράφει κάποιος για μια κοπέλα δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είναι ύποπτο. Εγώ είμαι περιστασιακός πελάτης στα μασάζ.. Έχω πάει δυο - τρεις φορές μόνο με μια κοπέλα και δεν δοκίμασα με άλλη. Αν δηλαδή γράψω μόνο για αυτή με κάνει προμότορα ή ότι τα παίρνω για να της κάνω διαφήμιση;
Και δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το μένος με την Τέα.. Να πω ότι είναι άσχημη, χοντρή, γριά, που δεν κάνει καλά τη δουλειά της ,θα συμφωνήσω ότι κακώς γίνεται συνεχόμενη προβολή.
Αλλά είναι μια νέα γυναίκα όμορφη που κάνει καλά αυτό που κάνει και όσοι έχουν πάει μαζί της πέρασαν όμορφα.
Αυτό δεν είναι το ζητούμενο; Να βρίσκουμε σωστές και εμφανίσιμες επαγγελματίες;; Γιατί λοιπόν τέτοια επίθεση; Μήπως χαλάει την πιάτσα και την κονόμα σε μερικούς;

Κι εγώ Τέα θα προτείνω και Έλενα από Μπακνανά. Αυτές έχω δοκιμάσει. Μπορεί να υπάρχουν κι άλλες αλλά δεν τις ξέρω.
Πάντως με Τέα που πήρα να κλείσω ραντεβού, μου είπε από 1η Ιουνίου και μετά. οπότε θα πρέπει να περιμένεις αν θες να κλείσεις μαζί της.
Φίλε μου δες λίγο το ποστ που έγραψα αναλυτικά. Αυτά που με προβλημάτισαν είναι άλλα όχι ότι γράφει για την Τεα. Για την Τεα γράφει 4 μήνες τώρα και δεν ειπα κάτι.Μια χαρά τα λέγαμε. Δεν θέλω να κάνω ούτε επίθεση ούτε τίποτα. Απλά τους προβληματισμούς μου εξέφρασα που τελικά δεν είμαι ο μόνος. Η άλλη που τον ήξερε; Και γιατί δεν της απάντησε καν. Τεσπα. Ο κάθενας ότι καταλαβαίνει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.656
Like
8.421
Πόντοι
1.056
Stambal δεν αναφερόμουν αποκλειστικά σε σενα. Αναφερόμουν σε όλα τα μέλη. Αυτη την περίοδο είναιη Τέα στο προσκήνιο. παλιά ήταν η Φαίδρα πιο παλιά κάποια άλλη και πάει λέγοντας
Εγω τη σκέψη μου εξεφρασα και τις απορίες μου.. Γιατι πολλές φορές θέλω να γράψω την κριτική μου για τις επισκέψεις που κάνω, αλλα επειδη πάω στανταρ σε μια συγκεκριμενη τον τελευταίο καιρό, φοβάμαι να γράψω για να μη μου κολλήσουν την ταμπέλα του προμότορα

Για τα αλλα που αναφέρεις στο μήνυμα σου, δεν εχω άποψη γιατί δεν πρόλαβα να διαβάσω τις τότε αντιπαραθέσεις και το ξεκατίνιασμα επειδη διαγράφτηκαν τα μυνήματα.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Φίλοι και συναγωνιστές μου πριν λίγο τελείωσε το ραντεβού μου με Ξένια από velvet.... Έφτασε στην ώρα της χωρίς καμία καθυστέρηση , από το γραφείο γενικά εξυπηρετηθηκα άμεσα ..... λοιπόν φίλοι μου , σώμα πάρα πολύ καλο , ήρθε με σορτσ το οποίο και έβγαλε αφού το ζήτησα ευγενικά.....πάρα πολύ καλό μασάζ άκρως επάγγελματικο, πολύ άνετη και ευχάριστη......το φραπεδακι το έδωσε με υπέροχο τρόπο....καλαμάκι δεν έδωσε , αλλά το κάνει εύκολα φανταζομαι από το δεύτερο ραντεβού.....το σώμα υπέροχο και απαλό. Είναι πολύ δυνατή και πληροφορίες λένε ότι γενικά το έχει τερματίσει... αυτά συνάδελφοι μου .καλή συνέχεια
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
σπαρτιατη,θα τα κανεις ιβαλα τωρα που κατευθασες.καλως ηρθες καλε μου φιλε.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
σπαρτιατη,θα τα κανεις ιβαλα τωρα που κατευθασες.καλως ηρθες καλε μου φιλε.
Σε ευχαριστώ Frank63 και σε σένα καλό καλοκαίρι με υγεία και δύναμη φίλε μου και θα χαρώ να μου προτείνει ς από την εμπειρία σου οποία κοπέλα νομίζεις και από οποίο γράφειο νομίζεις
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Παίδες έχει δοκιμάσει κανείς τις παρακάτω θεραπέυτριες απο Velvet?
Ξένια
Σοφία
Σταυρίνα
Είναι στα ΔΕΝ ή υπάρχει και happy ending?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απόψεις σας. :hi:
Φίλε μου Ξένια οπωσδήποτε , πάρα πολύ δυνατή και άνετη ....για τις άλλες δύο δεν έχω γνώμη...Η Ξένια δίνει Φραπεδακι πολύ άνετα και γενικά προχωράει πολύ χωρίς κόμπλεξ
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
984
Κριτικές
4
Like
3.331
Πόντοι
446
Από εδώ το πάτε από εκεί το πάτε να δοκιμάσω Τεα...έτσι για το γαμωτο..αλλά και μετά από 01/06 που λέει Περάματιωτης, κάτι θα κάνει καλά...Θα δώσω κ εγώ info αν πάω μαζί της.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
984
Κριτικές
4
Like
3.331
Πόντοι
446
Επίσης έχει κανείς να αναφέρει για το σκουροχρωμο της επιδερμίδας για Κελλυ από Velvet ???? Η δε θυμάμαι τόσο καλά γιατί δεν είχε φωτισμό το δωμάτιο..
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Το να γράφει κάποιος για μια κοπέλα δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είναι ύποπτο. Εγώ είμαι περιστασιακός πελάτης στα μασάζ.. Έχω πάει δυο - τρεις φορές μόνο με μια κοπέλα και δεν δοκίμασα με άλλη. Αν δηλαδή γράψω μόνο για αυτή με κάνει προμότορα ή ότι τα παίρνω για να της κάνω διαφήμιση;
Και δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το μένος με την Τέα.. Να πω ότι είναι άσχημη, χοντρή, γριά, που δεν κάνει καλά τη δουλειά της ,θα συμφωνήσω ότι κακώς γίνεται συνεχόμενη προβολή.
Αλλά είναι μια νέα γυναίκα όμορφη που κάνει καλά αυτό που κάνει και όσοι έχουν πάει μαζί της πέρασαν όμορφα.
Αυτό δεν είναι το ζητούμενο; Να βρίσκουμε σωστές και εμφανίσιμες επαγγελματίες;; Γιατί λοιπόν τέτοια επίθεση; Μήπως χαλάει την πιάτσα και την κονόμα σε μερικούς;

Κι εγώ Τέα θα προτείνω και Έλενα από Μπακνανά. Αυτές έχω δοκιμάσει. Μπορεί να υπάρχουν κι άλλες αλλά δεν τις ξέρω.
Πάντως με Τέα που πήρα να κλείσω ραντεβού, μου είπε από 1η Ιουνίου και μετά. οπότε θα πρέπει να περιμένεις αν θες να κλείσεις μαζί της.
Νεα είναι μια κοπέλα 20-35 τώρα η τεα μια τυπισα κοντά 48 σπασμένη με φάτσα άγρια σαν το μπουλντογ να βγήκε από το τελευταίο σκυλαδικο της Αθηνών λαμιας που έχει πάρει και τις πέτρες είναι νεα και όμορφη δεν ξέρω ρε φιλαράκι...έχω κάνει μαζί της και ξέρω πολύ καλα τι λέω....βέβαια και γω νεα θα την εκανα και ναομι αν μου έσκαγε χαρντζιλικακι αν μου έκανε τσάμπα μασαζ...από την άλλη το σενάριο όλοι εσείς που γράφετε να είμαι η ίδια η τεα δεν είναι διόλου απίθανο....από την άλλη διαβαζω εδώ μέσα προμοτοριλικη φουλ από όλα τα μαγαζιά σχεδόν...χαμουλις γίνετε....συνεχίστε να μας διασκεδάζετε....
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Εκτος απο την Τεα θα μας τα ξυριζουν κι αλλες ?για να εχουμε επιλογεςςς ?
Χαχαχαχα η τεα ξυρίζει ε;θα ανταγωνίζεται πλέον με το ακή ποιος θα κάνει το καλύτερο ξυρισμα...παιδιά οντως τώρα αυτό εδώ δεν είναι μασαζ κατοικον αυτό είναι κατάντια..βρώμικα πολύ τα πράγματα...
 

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Φίλοι και συναγωνιστές μου πριν λίγο τελείωσε το ραντεβού μου με Ξένια από velvet.... Έφτασε στην ώρα της χωρίς καμία καθυστέρηση , από το γραφείο γενικά εξυπηρετηθηκα άμεσα ..... λοιπόν φίλοι μου , σώμα πάρα πολύ καλο , ήρθε με σορτσ το οποίο και έβγαλε αφού το ζήτησα ευγενικά.....πάρα πολύ καλό μασάζ άκρως επάγγελματικο, πολύ άνετη και ευχάριστη......το φραπεδακι το έδωσε με υπέροχο τρόπο....καλαμάκι δεν έδωσε , αλλά το κάνει εύκολα φανταζομαι από το δεύτερο ραντεβού.....το σώμα υπέροχο και απαλό. Είναι πολύ δυνατή και πληροφορίες λένε ότι γενικά το έχει τερματίσει... αυτά συνάδελφοι μου .καλή συνέχεια
Η Ξένια είναι η στεγνή, άκολη, άβυζη πρώην Μαρία του πριβέ;
Ήρεμα ρωτάω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom