Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

12nikos1995

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2019
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες ποια κατά την γνώμη σας γουστάρει περισσότερο να είναι ενεργητική παρά παθητική στην Θεσσαλονίκη
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.223
Like
3.695
Πόντοι
456

Ποιος έψαχνε για τρίο εδώ μέσα ? :bigdick: :rockon:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
2
Like
5.350
Πόντοι
1.056

Ποιος έψαχνε για τρίο εδώ μέσα ? :bigdick: :rockon:

Απευθείας τελικό champion's league θα πάει
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
ΗΑννα εχει αναλαβει τ βαρυ πυροβολικο !!!!απεχτο δυδημο αν και εγω θα τις προτημουσα την καθεμια ξεχορηστα
 

potetote

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
46
Like
122
Πόντοι
0
ΗΑννα εχει αναλαβει τ βαρυ πυροβολικο !!!!απεχτο δυδημο αν και εγω θα τις προτημουσα την καθεμια ξεχορηστα
Τοσο καλες και οι 2?
και κατι ασχετο, επειδη εσυ εισαι πολυ μπροστα σ αυτα, σε διαβαζω καιρο αν και δεν γραφω, αυτη η ερικα νομικου μουφα ειναι? μου εμφανιζειται ολη την ωρα κ δεν εχω διαβασει κατι σχετικο...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Η ερρικα αγαπητε δεν ειναι μουφα.Απλα εχει πολυ καλο κινητο και βγαζει ωραιες φωτο.Εξηγουμαι...ειναι πολυ πιο μελαμψη απο οτι δειχνει στις φωτο.Την ειχα παρει καλοκαιρι το 2019.Η συμφωνια ηταν να ειναι παθητικη αλλα να τελειωσει.Εγινε οτι συμφωνηθηκε .Τελειωσε με ικανοποιητικη ποσοτητκαι δεν ειπε οχι σε κατι.Τα μειον ειναι οτι μιλαει πολυ και ο χωρος που με πηγε τοτε ηταν επιεικως αχουρι.
Υ.Γ.Ας το επαναλαβω..την πηρα το 2019 αρα μπορει οι υπηρεσιες της τωρα να εχουν βελτιωθει η να εχουν χαλασει.Εμπειρια καταθετω.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Η ερρικα αγαπητε δεν ειναι μουφα.Απλα εχει πολυ καλο κινητο και βγαζει ωραιες φωτο.Εξηγουμαι...ειναι πολυ πιο μελαμψη απο οτι δειχνει στις φωτο.Την ειχα παρει καλοκαιρι το 2019.Η συμφωνια ηταν να ειναι παθητικη αλλα να τελειωσει.Εγινε οτι συμφωνηθηκε .Τελειωσε με ικανοποιητικη ποσοτητκαι δεν ειπε οχι σε κατι.Τα μειον ειναι οτι μιλαει πολυ και ο χωρος που με πηγε τοτε ηταν επιεικως αχουρι.
Υ.Γ.Ας το επαναλαβω..την πηρα το 2019 αρα μπορει οι υπηρεσιες της τωρα να εχουν βελτιωθει η να εχουν χαλασει.Εμπειρια καταθετω.
οπως κ ν χει οποιος θελει παει!!!!
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
488
Πόντοι
4.460
Συναγωνιστές έχουμε κατι για το μωρό αυτο?
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Συναγωνιστές έχουμε κατι για το μωρό αυτο?
Πολύ φίλτρο πέφτει νομίζω, δεν έχω άποψη. Πάντως στη πόλη τώρα που μιλάμε υπάρχουν σαφώς καλύτερα κομμάτια!
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
Η ερρικα αγαπητε δεν ειναι μουφα.Απλα εχει πολυ καλο κινητο και βγαζει ωραιες φωτο.Εξηγουμαι...ειναι πολυ πιο μελαμψη απο οτι δειχνει στις φωτο.Την ειχα παρει καλοκαιρι το 2019.Η συμφωνια ηταν να ειναι παθητικη αλλα να τελειωσει.Εγινε οτι συμφωνηθηκε .Τελειωσε με ικανοποιητικη ποσοτητκαι δεν ειπε οχι σε κατι.Τα μειον ειναι οτι μιλαει πολυ και ο χωρος που με πηγε τοτε ηταν επιεικως αχουρι.
Υ.Γ.Ας το επαναλαβω..την πηρα το 2019 αρα μπορει οι υπηρεσιες της τωρα να εχουν βελτιωθει η να εχουν χαλασει.Εμπειρια καταθετω.
τιμουλα? ειναι δεκτικη η μη μου απτου...
 

potetote

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
46
Like
122
Πόντοι
0
Απευθείας τελικό champion's league θα πάει
Να καταθεσω και γω την αποψη μου, ενεδωσα σ αυτο το διδυμο φωτια..εχουν χωρο σε airbnb αγιας σοφιας πολυ καθαρο. ειναι και οι 2 πολυ συμπαθητικες και κανουν τρομερο προγραμμα μαζι! συνειστω ανεπιφυλακτα! η νανσυ ειναι πανεμορφη! σαν γυναικα, δεν καταλαβαινεις διαφορά. και η αννα στο ρολο του ορχιστρωτη (γαμαει οτι βρει! :-) ) Πηγαινετε οσο προλαβαινετε μαγκες τετοια ντουετα ειναι σπανια ειδικα εδω στη θεσσαλονικη
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Να καταθεσω και γω την αποψη μου, ενεδωσα σ αυτο το διδυμο φωτια..εχουν χωρο σε airbnb αγιας σοφιας πολυ καθαρο. ειναι και οι 2 πολυ συμπαθητικες και κανουν τρομερο προγραμμα μαζι! συνειστω ανεπιφυλακτα! η νανσυ ειναι πανεμορφη! σαν γυναικα, δεν καταλαβαινεις διαφορά. και η αννα στο ρολο του ορχιστρωτη (γαμαει οτι βρει! :-) ) Πηγαινετε οσο προλαβαινετε μαγκες τετοια ντουετα ειναι σπανια ειδικα εδω στη θεσσαλονικη
Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του συναγωνιστή έχοντας επισκεφτεί τα κορίτσια ήδη 2 φορές, κάτι τέτοια απλά ΔΕΝ ΤΑ ΧΑΝΕΙΣ!!! Αυτό που κάνει εντύπωση είναι η χημεία μεταξύ τους,πράγμα πολύ δύσκολο ανάμεσα σε τρανς
 
Τελευταία τροποποίηση:

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
2
Like
5.350
Πόντοι
1.056
Επισκέφθηκα και γω τα κορίτσια και οι δυο πολύ ανοιχτές χωρίς ίχνος σνομπαρίας, προχώρησα μόνο με Νάνσυ πολύ cool τυπάκι καθόλου ξεπέτα πολύ θηλυκή στο σεξ τα δίνει όλα αντέχει και γουστάρει δυνατές καταστάσεις.
Αν πρέπει οπωσδήποτε να βρω κάτι αρνητικό είναι ότι χρησιμοποιεί τυποποιημένες εκφράσεις και σε στιγμές που δεν ταιριάζουν αλλά ποιος δίνει σημασία!!
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
Να καταθεσω και γω την αποψη μου, ενεδωσα σ αυτο το διδυμο φωτια..εχουν χωρο σε airbnb αγιας σοφιας πολυ καθαρο. ειναι και οι 2 πολυ συμπαθητικες και κανουν τρομερο προγραμμα μαζι! συνειστω ανεπιφυλακτα! η νανσυ ειναι πανεμορφη! σαν γυναικα, δεν καταλαβαινεις διαφορά. και η αννα στο ρολο του ορχιστρωτη (γαμαει οτι βρει! :-) ) Πηγαινετε οσο προλαβαινετε μαγκες τετοια ντουετα ειναι σπανια ειδικα εδω στη θεσσαλονικη
τιμη?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Σαββατο απογευμα στον οπαπ η Νανα και η Σουζυ στα αυτοκινητα τους και η Γιωτα πεζή να κόβει βολτες στο τετραγωνο...ακόμα ήλιο ειχε.
Πολλά παρακμιακά πουτανάκια σε όλη την Γιαννιτσών...αλλα δεν είδα πελάτες να φορτώνουν
Απο κάτω στην 26ης δεν είδα κάτι και στα μπουρδελα περιξ της Νικ.Ουρανού απόλυτη ησυχία αν και στη Μινωταυρου είχε αυτοκίνητα:wink:

Τελοσπαντων δεν ξερω τι συνεβαινε το προηγουμενο διάστημα ή τις καθημερινες γιατί είχα μήνες να κατέβω αλλά προφανώς η χαλάρωση στις μετακινήσεις τα ΣΚ ανοίγει το δρόμο για αύξηση της πεζοδρομιακής πορνείας.Θα δηλώνουν όλοι ότι κατέβηκαν για σωματική άσκηση.Τώρα σωστό λάθος θέλει πολλή κουβέντα...

Εξακολουθώ να θεωρώ εντελώς μαλακία όπως έγινε το σάιτ,γι'αυτό δεν μπαίνω κιόλας και ιδιαίτερους χαιρετισμούς στο fashion icon της πιάτσας Λία και στο διαχρονικό είδωλο Νίνα :tits:
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.172
Σαββατο απογευμα στον οπαπ η Νανα και η Σουζυ στα αυτοκινητα τους και η Γιωτα πεζή να κόβει βολτες στο τετραγωνο...ακόμα ήλιο ειχε.
Πολλά παρακμιακά πουτανάκια σε όλη την Γιαννιτσών...αλλα δεν είδα πελάτες να φορτώνουν
Απο κάτω στην 26ης δεν είδα κάτι και στα μπουρδελα περιξ της Νικ.Ουρανού απόλυτη ησυχία αν και στη Μινωταυρου είχε αυτοκίνητα:wink:

Τελοσπαντων δεν ξερω τι συνεβαινε το προηγουμενο διάστημα ή τις καθημερινες γιατί είχα μήνες να κατέβω αλλά προφανώς η χαλάρωση στις μετακινήσεις τα ΣΚ ανοίγει το δρόμο για αύξηση της πεζοδρομιακής πορνείας.Θα δηλώνουν όλοι ότι κατέβηκαν για σωματική άσκηση.Τώρα σωστό λάθος θέλει πολλή κουβέντα...

Εξακολουθώ να θεωρώ εντελώς μαλακία όπως έγινε το σάιτ,γι'αυτό δεν μπαίνω κιόλας και ιδιαίτερους χαιρετισμούς στο fashion icon της πιάτσας Λία και στο διαχρονικό είδωλο Νίνα :tits:
να σε ενημερωσω οτι απεχω απο τη δουλεια λογο της καταστασης τα φιλια μου και απλα να προσεχεις
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.144
Like
7.975
Σαββατο απογευμα στον οπαπ η Νανα και η Σουζυ στα αυτοκινητα τους και η Γιωτα πεζή να κόβει βολτες στο τετραγωνο...ακόμα ήλιο ειχε.
Πολλά παρακμιακά πουτανάκια σε όλη την Γιαννιτσών...αλλα δεν είδα πελάτες να φορτώνουν
Απο κάτω στην 26ης δεν είδα κάτι και στα μπουρδελα περιξ της Νικ.Ουρανού απόλυτη ησυχία αν και στη Μινωταυρου είχε αυτοκίνητα:wink:

Τελοσπαντων δεν ξερω τι συνεβαινε το προηγουμενο διάστημα ή τις καθημερινες γιατί είχα μήνες να κατέβω αλλά προφανώς η χαλάρωση στις μετακινήσεις τα ΣΚ ανοίγει το δρόμο για αύξηση της πεζοδρομιακής πορνείας.Θα δηλώνουν όλοι ότι κατέβηκαν για σωματική άσκηση.Τώρα σωστό λάθος θέλει πολλή κουβέντα...

Εξακολουθώ να θεωρώ εντελώς μαλακία όπως έγινε το σάιτ,γι'αυτό δεν μπαίνω κιόλας και ιδιαίτερους χαιρετισμούς στο fashion icon της πιάτσας Λία και στο διαχρονικό είδωλο Νίνα :tits:
Γεια σου ρε al ?
Ελπίζω να είσαι καλά ! Και προσεκτικός ?
Και εγώ αποχή από Οκτώβριο ...
Επιστροφή στο έργο μόλις μας ανοίξουν ........
Φιλαρες ????
 

Συνημμένα

  • VID_20210411_215802.mp4
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 58

Giannischal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
1.934
Πόντοι
201
να σε ενημερωσω οτι απεχω απο τη δουλεια λογο της καταστασης τα φιλια μου και απλα να προσεχεις
Καλησπέρα Λία. Ελπίζω όταν ανοίξουμε με το καλό και επιστρέψεις να βρεθούμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Γεια σου ρε al ?
Ελπίζω να είσαι καλά ! Και προσεκτικός ?
Και εγώ αποχή από Οκτώβριο ...
Επιστροφή στο έργο μόλις μας ανοίξουν ........
Φιλαρες ????

Γεια σας κορίτσια χαίρομαι που είστε καλά, σας τιμά το γεγονός ότι απέχετε και δείχνετε υπεύθυνη στάση... Εννοείται κι εγώ προσέχω αφού δεν έχω κάνει έρωτα από αρχές Οκτωβρίου :undecided-old:...η μαλακια πάει σύννεφο κυριολεκτικά

Επίσης ξέχασα να γράψω χθες ότι και στην οδό Βουτυρα είχε μία τρανς που είναι πάντα εκεί τις νύχτες , νομίζω είναι η Βανέσα που βάζει και αγγελίες στο κανεσεξ... Και δεν εννοώ κάποιο από τα γυφτοκροσακια
Μιλάμε γύρω στις 19.00 το απόγευμα αυτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom