Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
δεν χριαζετε πληροφοριες σου δινω τ πρασινο φως προχωρα !!!!!τ να πω για την Αννα δεν υπαρχει σε ολα αριστη χαρακτήρα εμφάνιση ..μ πρωτη ευκερια θα βρεθω κ γω ξανα μαζι της
 

stourkos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά δεν ξέρω αν έχει γίνει σχολιασμός παλαιότερα... Για την Νανά την Κύπρια έχει κάποιος άποψη και λεπτομέρειες?
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Καλημέρα μύστες μου.. Είμαι ανάμεσα στην Άννα και στην Αμάντα.. Θέλω τις γνώμες σας
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Καλημέρα μύστες μου.. Είμαι ανάμεσα στην Άννα και στην Αμάντα.. Θέλω τις γνώμες σας
Αμάντα με χίλια
Υπές της μιας και της αλλης καρντάση???
με την Αμαντα νομιζεις οτι εισαι με τη γκομενα σου, η αλλη εχει πολύ επαγγελματικη συμπεριφορα
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Καλημέρα μύστες μου.. Είμαι ανάμεσα στην Άννα και στην Αμάντα.. Θέλω τις γνώμες σας
Αμάντα με χίλια
Υπές της μιας και της αλλης καρντάση???
με την Αμαντα νομιζεις οτι εισαι με τη γκομενα σου, η αλλη εχει πολύ επαγγελματικη συμπεριφορα
Για αμάντα ειμαι αλλα και η αλλη η σκρόφρα εχει κορμάρα
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Καλημέρα μύστες μου.. Είμαι ανάμεσα στην Άννα και στην Αμάντα.. Θέλω τις γνώμες σας
Αμάντα με χίλια
Υπές της μιας και της αλλης καρντάση???
με την Αμαντα νομιζεις οτι εισαι με τη γκομενα σου, η αλλη εχει πολύ επαγγελματικη συμπεριφορα
Δωσε υψος και για τις δυο και ταριφα για να με ξεμπερδεψεις μυστη
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Καλημέρα μύστες μου.. Είμαι ανάμεσα στην Άννα και στην Αμάντα.. Θέλω τις γνώμες σας
Αμάντα με χίλια
Υπές της μιας και της αλλης καρντάση???
με την Αμαντα νομιζεις οτι εισαι με τη γκομενα σου, η αλλη εχει πολύ επαγγελματικη συμπεριφορα
Δωσε υψος και για τις δυο και ταριφα για να με ξεμπερδεψεις μυστη

Καλυτερα να τις πάρεις τηλέφωνο ο ίδιος να ενημερωθείς για όλα. Είναι προσεγγίσιμες και ευγενικές. Ειδικά η Αμαντα.
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Καλημέρα μύστες μου.. Είμαι ανάμεσα στην Άννα και στην Αμάντα.. Θέλω τις γνώμες σας
Αμάντα με χίλια
Υπές της μιας και της αλλης καρντάση???
με την Αμαντα νομιζεις οτι εισαι με τη γκομενα σου, η αλλη εχει πολύ επαγγελματικη συμπεριφορα
Δωσε υψος και για τις δυο και ταριφα για να με ξεμπερδεψεις μυστη

Καλυτερα να τις πάρεις τηλέφωνο ο ίδιος να ενημερωθείς για όλα. Είναι προσεγγίσιμες και ευγενικές. Ειδικά η Αμαντα.
Να το κλείσουμε το θέμα τοτε ρε μπούφο και να παιρνουμε τις αγγελιες τηλ..
 

tolathos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Μήπως πήγε κανείς στην Ροζαλία π είναι αυτές τις μέρες Salonica για να μας πει εντυπώσεις;
:)
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
171
Πόντοι
0
@Παναγιωτης Π: μην ασχολείσαι με @KostasToumpanos"...πρόκειται για Μαλάκα. Το αναφέρω επειδή αντάλλαξα κάποια μηνύματα μαζί του και το μόνο που κάνει είναι να ζητάει πληροφορίες και αφού του τις δώσεις, σε βρίζει και απο πάνω.


@KostasToumpanos: αντε αγόρι μου, πάρε τηλέφωνο, μάθε αυτό που ρωτάς και γράψε κάτι χρήσιμο στο φόρουμ!
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
@Παναγιωτης Π: μην ασχολείσαι με @KostasToumpanos"...πρόκειται για Μαλάκα. Το αναφέρω επειδή αντάλλαξα κάποια μηνύματα μαζί του και το μόνο που κάνει είναι να ζητάει πληροφορίες και αφού του τις δώσεις, σε βρίζει και απο πάνω.


@KostasToumpanos: αντε αγόρι μου, πάρε τηλέφωνο, μάθε αυτό που ρωτάς και γράψε κάτι χρήσιμο στο φόρουμ!

Πού είσαι ρε Μπάμπη :)



@tolathos# όμορφη αλλά μέχρι εκεί.
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Γεια σας, παίδες! Δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία με τρανς. Έχω πάει μόνο με τη Νάταλι,που πρέπει να έχει σταματήσει για το τραγούδι. Μετά από έρευνα και χάρη στις κριτικές και στις ενημερώσεις από γνώστες του είδους,τους οποίους ευχαριστώ, θα προτιμήσω ή την Ρία ή την Αμάντα. Όταν μπορέσω και πάω, θα ενημερώσω
 

kostis(2)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2021
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ξερουμε αν η Αννα εφυγε? Πηρα τηλεφωνο αλλα δεν απαντουσε
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
@Παναγιωτης Π: μην ασχολείσαι με @KostasToumpanos"...πρόκειται για Μαλάκα. Το αναφέρω επειδή αντάλλαξα κάποια μηνύματα μαζί του και το μόνο που κάνει είναι να ζητάει πληροφορίες και αφού του τις δώσεις, σε βρίζει και απο πάνω.


@KostasToumpanos: αντε αγόρι μου, πάρε τηλέφωνο, μάθε αυτό που ρωτάς και γράψε κάτι χρήσιμο στο φόρουμ!
Πλάκα σου έκανα και σορρυ αν το πήρες στραβα..
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους!!!!
Για πρωταρη κ ενεργητικο ποια προτεινετε;;
Ρια ή αμαντα;;
Ή αν υπαρχει καποια αλλη που μου διαφευγει;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom