Νέα

Η αυθεντική Ελληνίδα Domina Lola

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
477
Κριτικές
3
Like
1.328
Πόντοι
481
Κάτι είχε αναφέρει ότι θα κάνει διάλλειμα από τα show, εγώ πάντως έκανα κανονικά session τον Δεκέμβριο
Όχι για session λέω, απλά δεν απάντησε στο τηλέφωνο πρόσφατα.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Όχι για session λέω, απλά δεν απάντησε στο τηλέφωνο πρόσφατα.

Ενταξει ρε φίλε για τη Λόλα μιλάς όσο να το κάνεις λίγο busy θα είναι εδώ έχουν δουλειά κάτι τσόκαρα που αν δεν ήταν σε έξαρση η τάση για λίγο πιο Kinky καταστάσεις ούτε για ταμίες στον Σκλαβενίτη δε θα τις έπαιρναν. Κανονικά ενεργή ειναι η Λόλα, η Νανά αποσύρθηκε. Το γράφω αυτό επειδή αυτές οι δυο ξεκίνησαν περίπου την ίδια περίοδο δεν κάνω σύγκριση.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
477
Κριτικές
3
Like
1.328
Πόντοι
481
Ενταξει ρε φίλε για τη Λόλα μιλάς όσο να το κάνεις λίγο busy θα είναι εδώ έχουν δουλειά κάτι τσόκαρα που αν δεν ήταν σε έξαρση η τάση για λίγο πιο Kinky καταστάσεις ούτε για ταμίες στον Σκλαβενίτη δε θα τις έπαιρναν. Κανονικά ενεργή ειναι η Λόλα, η Νανά αποσύρθηκε. Το γράφω αυτό επειδή αυτές οι δυο ξεκίνησαν περίπου την ίδια περίοδο δεν κάνω σύγκριση.
Πάμε γι'άλλα.
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Σε πρόσφατη επίσκεψη έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Το καλύτερο breath control που μου έχουν κάνει, πανέμορφη, με κορμάρα και με πολύ καλό social (μιλάγαμε 15' πριν ξεκινήσουμε σχετικά με το τι θέλω και τι μπορούμε να κάνουμε). Στο trampling πολύ δυνατή αφού με γέμισε σημάδια με τις τακουνάρες της, ενώ το ballbusting σταμάτησε νωρίς γιατί εγώ δεν άντεξα περισσότερο. Στο χρόνο της πολύ σωστή αφού έμεινα μαζί με το social περίπου μιάμιση ώρα. Αν αντέχετε το κόστος, αξίζει!!
 

johann1

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2017
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Το έχω ξαναγράψει....είναι πολυ μακραν 2ης, κορυφαία.
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Έχει χώρο δικό της ???????
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Θέλω να πάω σαν τρελος
 

george.dimou

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εχω 2 χρονια να την δω αλλα ειναι απλα κορυφη , δεν εχω περάσει ετσι καλα με καμία απο τότε. Αχχχχ
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Και μετα λετε γιατι δε γαματε οι Ελληνες. Αν ειστε φλωρουμπες και δινετε λεφτα για να σας στραποναρουν, ποια γυναικα θα σας παρει στα σοβαρα? Μαλθακοπουληδες φλωροι, ευτυχως βρισκουν και οι Ελληνιδες αλβανους και ξεδινουν
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Και μετα λετε γιατι δε γαματε οι Ελληνες. Αν ειστε φλωρουμπες και δινετε λεφτα για να σας στραποναρουν, ποια γυναικα θα σας παρει στα σοβαρα? Μαλθακοπουληδες φλωροι, ευτυχως βρισκουν και οι Ελληνιδες αλβανους και ξεδινουν

Και μετα λετε γιατι δε γαματε οι Ελληνες. Αν ειστε φλωρουμπες και δινετε λεφτα για να σας στραποναρουν, ποια γυναικα θα σας παρει στα σοβαρα? Μαλθακοπουληδες φλωροι, ευτυχως βρισκουν και οι Ελληνιδες αλβανους και ξεδινουν
Ρε σάλτα από δω, εσύ παίζει να είσαι ο μεγαλύτερος μαλάκας και μισογύνης.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Ρε σάλτα από δω, εσύ παίζει να είσαι ο μεγαλύτερος μαλάκας και μισογύνης.
Εσύ γιατί μπαίνεις σε νήμα για bdsm αφού είσαι άσχετος,τζάμπα
Γιατι βριζεις ρε τυπε? Αφου να σε βριζουν γουσταρεις, κανε το ρολο σου

Ρε σάλτα από δω, εσύ παίζει να είσαι ο μεγαλύτερος μαλάκας και μισογύνης.
Εσύ γιατί αφού δεν ασχολείσαι με το bdsm μπαίνεις και γράφεις μαλακίες? τζάμπα μαλάκας και όχι μάγκας, κρυφός πισογλέντης είσαι, για αυτό μπαίνεις και διαβάζεις για να λουκάρεσαι μόνο σου ,επειδή δεν έχεις φράγκα να πας με αφέντρα μπαίνεις διαβάζεις για να μαλακίζεσαι, ούτε στον ύπνο σου δεν μπορείς να δεις την λόλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom