Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
4
Like
7.237
Πόντοι
2.586
Αν δεν πινεις φαντα φυσικα

Ρεεε ανευθυνοι μην διασπειρετε ψευδεις ειδησεις και ανακριβειες και την πατησει κανεις που δεν ξερει!!!  :idiot:

ΦΑΝΤΑ ΜΕ ΑΝΘΡΑΚΙΚΟ πρεπει, μην πιεις καμμια γαλαζια και τρεχεις με αντιρετροϊκα μετα!
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Ρεεε ανευθυνοι μην διασπειρετε ψευδεις ειδησεις και ανακριβειες και την πατησει κανεις που δεν ξερει!!!  :idiot:

ΦΑΝΤΑ ΜΕ ΑΝΘΡΑΚΙΚΟ πρεπει, μην πιεις καμμια γαλαζια και τρεχεις με αντιρετροϊκα μετα!

My fault
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.047
Like
1.480
Πόντοι
216
Υπάρχει τετοιος κινδυνος ;;;
Γι αυτο φωναζουμε ρε φιλαρακο τοσα χρονια εδω μεσα να παραγγελνετε φαντα στο κωλομπαρο.
Πατε και βαζετε σε ρισκο τα αχρηστα και πλαδαρα τσουτσουνια σας και μετα κλαιτε και οδυρεστε.
Μην ακους κατι ημιμαθεις τσογλανους που παραγγελνουν ουισκια για να φτιαξουν κεφαλι, αυτοι τη φαγαν και μυαλο δε βαλαν, ασε που οι μισοι ειναι και ακαποτοι καταδρομεις. Το εχουν βιτσιο να παιζουν με τη φωτια.
Και να σε λοιδωρησουν και να σε χλευασουν, εσυ θα κανεις το καθηκον σου σαν σωστος χυστης.
Παρε μια εξάδα να εχεις και στο σπιτι να συνηθιζεις τη γευση.
 

Συνημμένα

  • fanta-mple.jpg
    fanta-mple.jpg
    23,2 KB · Εμφανίσεις: 68

mikaelvol

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
55
Like
3
Πόντοι
0
Όλοι οι έμπειροι ας μας επισημάνουν το κινδυνο για τα μπουρδέλα.Κολλησατε κάτι με προφύλαξη?και αν είναι χειρότερα φυλής η Μεταξουργείο
 

BigJay

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
78
Πόντοι
1
Θέλω να ρωτήσω πόσο μας προστατεύει το προφυλακτικό. Δηλαδή από το προφυλακτικό δεν περνάει τίποτα; Είμαστε πλήρως καλυμμένοι;  :orchestra:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Θέλω να ρωτήσω πόσο μας προστατεύει το προφυλακτικό. Δηλαδή από το προφυλακτικό δεν περνάει τίποτα; Είμαστε πλήρως καλυμμένοι;  :orchestra:

αν δεν σπασει ναι

αν τωρα γλυφεις ή σου παρουν ακαποτη πιπα ή επαφη ανοιχτων πληγων μπορει να αρπαξεις κατι
 

leondardos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
114
Like
53
Πόντοι
1
Yπαρχει παντα και η σχολη του χρηστη dmtrsxxx
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.572
Like
13.686
Πόντοι
3.656
Θέλω να ρωτήσω πόσο μας προστατεύει το προφυλακτικό. Δηλαδή από το προφυλακτικό δεν περνάει τίποτα; Είμαστε πλήρως καλυμμένοι;  :orchestra:

Ναι, αν δεν σπάσει και το βγάλεις προσεκτικά χωρίς να ακουμπήσει το πουλί σου κάτι γυμνό. Πλύνε και τα χέρια σου με μπεταντιν, και μην φοβάσαι Πήδηξα έξι οροθετικές και δεν έπαθα τίποτα
 

BigJay

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
78
Πόντοι
1
Ναι, αν δεν σπάσει και το βγάλεις προσεκτικά χωρίς να ακουμπήσει το πουλί σου κάτι γυμνό. Πλύνε και τα χέρια σου με μπεταντιν, και μην φοβάσαι Πήδηξα έξι οροθετικές και δεν έπαθα τίποτα
Δεν πάω με οροθετικές. Έκανες εξετάσεις;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.572
Like
13.686
Πόντοι
3.656
Δεν πάω με οροθετικές. Έκανες εξετάσεις;

Ούτε εγώ το ήξερα ότι ήταν οροθετικές, πριν δω τις φάτσες τους τότε που αποκαλύφθηκαν, το 2012, ναι, έκανα εξετάσεις και γι αυτό με βλέπεις εδώ μετά από 8 χρόνια που τις φυστίκωσα
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ούτε εγώ το ήξερα ότι ήταν οροθετικές, πριν δω τις φάτσες τους τότε που αποκαλύφθηκαν, το 2012, ναι, έκανα εξετάσεις και γι αυτό με βλέπεις εδώ μετά από 8 χρόνια που τις φυστίκωσα
Γιάννη συγγνώμη για την αδιακρισία, τις είχες πάρει με ελεύθερο στοματικό;
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.534
Κριτικές
4
Like
2.014
Πόντοι
266
Ούτε εγώ το ήξερα ότι ήταν οροθετικές, πριν δω τις φάτσες τους τότε που αποκαλύφθηκαν, το 2012, ναι, έκανα εξετάσεις και γι αυτό με βλέπεις εδώ μετά από 8 χρόνια που τις φυστίκωσα
τυπε μου, αν γαμαγες αυτές που είχε βγάλει στα μανταλάκι ο Λοβέρδος, είσαι άρρωστος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom