Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Jimmy belarino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2020
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
265
Πόντοι
280
παλιοί συμπολεμιστές, προς ενημέρωση, έχουν ανοίξει σχεδόν τα περισσότερα μασατζίδικα....από στούντιο Ηλία Ηλιού με προσωπικό ασφαλείας Στεφανία και Βίκυ, Αριστοτέλους 5 με Βικτώρια μόνο, Κωνσταντινουπόλεως 132 με Νάντια...αυτά μέχρι στιγμής...
 

kame7410

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2020
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
259
Πόντοι
280
παλιοί συμπολεμιστές, προς ενημέρωση, έχουν ανοίξει σχεδόν τα περισσότερα μασατζίδικα....από στούντιο Ηλία Ηλιού με προσωπικό ασφαλείας Στεφανία και Βίκυ, Αριστοτέλους 5 με Βικτώρια μόνο, Κωνσταντινουπόλεως 132 με Νάντια...αυτά μέχρι στιγμής...
Βουρβαχη, γνωριζει κανεις τι παιζει;
Ευχαριστω
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
οταν εισαι χρονια στο κουρμπετι αναγνωριζεις τ καλο απ τ σαπιο κρεας.κ πιστεψτε φιλοι μ δεν αρκει ν φενετε fresh πρεπει κ να ναι
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
Οι Βενεζουελάνες δεν έχουν γενικά θερμή διάθεση ;
ναι.αλλα δυστηχως φιλε μ αυτες π φεραν εδω εχουν διαυεση μονο για χρημα.μακαρι ν προσφεραν κ τα απαραιτητα.δυστηχως εδω στην ελλαδα οσες ερχονται γ δουλεια εχουν μια ταση ν το παιζουν τουπε.δυστηχως εχουμε πολλα χαιβανια δικους μας π της κακομαθενουν κ δεν πατανε φρενο σ καποια πραγματακια
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
για μενα το χειροτερο ειναι ν μην ξαναπερνας εχει τυχει ν κανω κ φασαρια παλιοτερα κ ν παρω τ λεφτα μ ν φυγω αλλα τωρα πλεον αν δε περασω τη πρωτη καλα δε δινω αλλη ευκαιρια
 

Jimmy belarino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2020
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
265
Πόντοι
280
γνωρίζει κάποιος συμπολεμιστής να μου πει εντυπώσεις από λατίνα Claudia της αλυσίδας Β365,Π193,Θ40?....έχω φάει εδώ και μήνες τρελό σκάλωμα με τις φωτό της και ομολογώ πως είμαι διατεθημένος να χύσω μερικά δάκρυα, θρυνώντας άλλο ένα 50ρικο, στην απάτη της εν λόγω αλυσίδας, προκειμένου να τη δοκιμάσω...εκτός και αν είναι τελείως έπιπλο...αναμένω συμβουλές...ευχαριστώ
 

sakhs132

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2020
Μηνύματα
15
Like
9
Πόντοι
0
από βενεζουελα μονο η πατριτσια πηγενετε κ θα με θημειθητε
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
γνωρίζει κάποιος συμπολεμιστής να μου πει εντυπώσεις από λατίνα Claudia της αλυσίδας Β365,Π193,Θ40?....έχω φάει εδώ και μήνες τρελό σκάλωμα με τις φωτό της και ομολογώ πως είμαι διατεθημένος να χύσω μερικά δάκρυα, θρυνώντας άλλο ένα 50ρικο, στην απάτη της εν λόγω αλυσίδας, προκειμένου να τη δοκιμάσω...εκτός και αν είναι τελείως έπιπλο...αναμένω συμβουλές...ευχαριστώ
...ούτε κρύο ούτε ζέστη την είχα επισκεφθεί 2 φορές..αν και θεωρώ απίθανο να δουλεύει και τωρα ..δεν ηταν τελείως κομοδίνο...γρήγορη στο δωματιο ,διεκπεραιωτικη αλλά έβγαζε κατι .
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.295
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
Καλά.. Η Πατρίτσια _- απο ιδιοκτήτρια τότε,στο πρωην Brazil house, μετα Βριλησσου 55 κλπ, και μετά -μετά στην αλυσίδα αυτη.. πόσες δεκαετίες πρέπει να έχει μαζέψει_ Δεν πρέπει να έχει υπάρξει μακροβιότερη σε στούντιο.. :)
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Καλά.. Η Πατρίτσια _- απο ιδιοκτήτρια τότε,στο πρωην Brazil house, μετα Βριλησσου 55 κλπ, και μετά -μετά στην αλυσίδα αυτη.. πόσες δεκαετίες πρέπει να έχει μαζέψει_ Δεν πρέπει να έχει υπάρξει μακροβιότερη σε στούντιο.. :)

γιατι δεν το αξιζει????τοπ υπηρεσιες και ειναι φουλ καβλιαρα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
Περασμα απο απογευματινο απο Αριστοτελους 5 ανοιχτο(βικτωρια βαλερια κατι τετοιο την λεγανε νομιζω),Αριστοτελους 6 κλειστο.Ελευθεριου Βενιζελου 35 κλειστο,Κωνσταντινουπολεως ολα κλειστα με μονη εξαιρεση το 128 που δουλευε η Αννα την οποια ειχα παρει παλιοτερα με οχι καλες εντυπωσεις (μου μετρησαν κ την θερμοκρασια κιολας με ψηφιακο θερμομετρο,με σημαδεψε στο μετωπο κ σε 2 δευτερολεπτα ειχε την θερμοκρασια μου),Ιωαννινων ολα κλειστα,Κασσανδρας κλειστα,Σπυρου Πατση 40 κλειστα.Καλο βραδυ καλα να περνατε.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.634
Κριτικές
9
Like
3.353
Πόντοι
736
Περασμα απο απογευματινο απο Αριστοτελους 5 ανοιχτο(βικτωρια βαλερια κατι τετοιο την λεγανε νομιζω),Αριστοτελους 6 κλειστο.Ελευθεριου Βενιζελου 35 κλειστο,Κωνσταντινουπολεως ολα κλειστα με μονη εξαιρεση το 128 που δουλευε η Αννα την οποια ειχα παρει παλιοτερα με οχι καλες εντυπωσεις (μου μετρησαν κ την θερμοκρασια κιολας με ψηφιακο θερμομετρο,με σημαδεψε στο μετωπο κ σε 2 δευτερολεπτα ειχε την θερμοκρασια μου),Ιωαννινων ολα κλειστα,Κασσανδρας κλειστα,Σπυρου Πατση 40 κλειστα.Καλο βραδυ καλα να περνατε.

Συναγωνιστη, καποιο μελος ανεφερε οτι καποια στουντιο στη κασσανσρας λειτουργουν στη ζουλα! Σημερα, εκανα ενα περασμα αλλα ολα κλειστα! Επεσε κατι στην αντιληψη σου? :wanker:
 

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
Συναγωνιστη,Johnny87 κατα 99,9999% ολα ηταν κλειστα.Φωτα κλειστα, πορτες κλειστες κ ψυχη απο εξω.Αυτα οσον αφορα την ωρα που περασα.Το αλλο μελος δεν ξερω τι ωρα περασε κ τι ειδε....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom