Νέα

δεν έχει ταμίες η Πειραιώς!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.787
Like
4.384
Πόντοι
506
Θεωρώ τραγικό πάντως εν ετει 2020 να πηγαινει καποιος ακομη σε Καταστημα Τραπεζας για συναλλαγες. Εκτος αν του αρεσει. Υπαρχουν πλεον χιλιοι τροποι για να κανει καποιος τα παντα απο το σπιτι του η στη χειροτερη απο το ΑΤΜ οτι ωρα γουσταρει.
Εξαιρουνται οι παππουδες που δεν εχουν smartphone.
Οποιος εχει smartphone πρεπει να του απαγορευεται η εισοδος στα Καταστηματα των τραπεζων, πλην ελαχιστων συναλλαγων οπως εκδοση δανειου, εγγυητικης επιστολης, κλπ

Η κατοχη smartphone συνεπαγεται αυτοματα οτι ο κατοχος γνωριζει πως να κανει χρηση ενος app και δεν υπαρχει δικαιολογια οτι δε μπορει-ξερει πως να κανει συναλλαγες μεσω mobile banking

Το ιδιο γινοταν και παλια με τις καρτες ΑΤΜ. Ειχε ο αλλος κινητο τηλεφωνο που ηθελε 100 κουμπια για να το χειριζεσαι και φοβοταν να βγαλει καρτα που απλα πατας ενα πιν και ακομα 2-3 επιλογες σε μια τεραστια οθονη
Οι απαγορεύσεις τέτοιου είδους δεν μπορούν να γίνουν
Για να μην δημιουργηθούν οι ουρές ΠΡΩΤΑ  καταπολεμά τις αιτιες.
Θυμάμαι πριν χρόνια είχα απόφασισει να κάνω την φορολογική δήλωση με TAXISNET (όταν είχε πρώτοξεκινησει δεκαετία 90) Στηθηκα στην ουρά 2 μέρες φυσικά για να πάρω κωδικούς!Πως λυνόταν με συστημένη επιστολη!Ξαφνικα η Δου έκανε υποχρεωτική την δήλωση με taxinet (δεκαετία 20). Το παράλογο ήταν πως επειδή αναβαθμίσε το σύστημα ανάγκαζε κι εμένα κι όλους όσους είχαμε ΗΔΗ ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΑΛΟΥΜΕ ΞΑΝΆ ΣΕ ΟΥΡΆ!!!! Πως λυνόταν??? Φυσικά με συστημένη επιστολή....
Ουρές δεν κάνουν μόνο οι συνταξιούχοι αλλά και πολλές άλλες συναλλαγές
Λυσεις υπάρχουν πιο εύκολες και πιο απλες
ΥΓ : Η πλειοψηφία όντως είναι από παππούδες τουλάχιστον κάποιες μέρες οπότε και πάλι το smartphone δεν το λύνει όπως δεν το λυσαν τα αυτόματα ταμεία που μετέφεραν την ουρά σε ένα μηχάνημα απλώς και μάλιστα αύξησαν και την αναμονη
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.413
Κριτικές
16
Like
13.586
Πόντοι
5.577
τυποι από (και για) συνταξιούχους και παππούδες ζει το κρατος δεν μπορει να τους δυσαρεστησει

αυτοι αλλωστε τους ψηφιζουν. Τι συμμετοχη στις εκκλογες εχουν οι κατω των 35?

αν το θελετε κι αλλιως για τους παππούδες, την πελατεια τους δηλαδή, η καραντινα σ' εμας κραταει περισσοτερο παρ ολο ότι τα νοσοκομεια είναι μισο-αδεια
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.138
Κριτικές
3
Like
1.442
Πόντοι
496
τυποι από (και για) συνταξιούχους και παππούδες ζει το κρατος δεν μπορει να τους δυσαρεστησει

αυτοι αλλωστε τους ψηφιζουν. Τι συμμετοχη στις εκκλογες εχουν οι κατω των 35?

αν το θελετε κι αλλιως για τους παππούδες, την πελατεια τους δηλαδή, η καραντινα σ' εμας κραταει περισσοτερο παρ ολο ότι τα νοσοκομεια είναι μισο-αδεια

τυπε μην τα λες ετσι χυμα  :orchestra:
θα κατηγορηθεις εδω μεσα οτι δεν νοιαζεσαι για την τριτη ηλικια :grin:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.932
Κριτικές
26
Like
2.323
Πόντοι
6.955
Που να δείτε τι αλητείες κάνει στο προσωπικό η Πειραιώς. Σιωπηρά έχει εφαρμόσει στην πράξη το "διευθυντικό δικαίωμα". Εάν ο διευθυντής σου είναι λόγου χάρη μπινές πρέπει κι ο υφιστάμενος του να είναι σαν κι αυτόν διαφορετικά τον βγάζει σε δυσμένεια.
Η Eurobank έχει βελτιωθεί από τότε που πούλησε τις μετοχές του ο Λάτσης, καμία σχέση με αυτήν που ξέρατε προ 15 ετών.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Θυμάμαι πριν χρόνια είχα απόφασισει να κάνω την φορολογική δήλωση με TAXISNET (όταν είχε πρώτοξεκινησει δεκαετία 90) Στηθηκα στην ουρά 2 μέρες φυσικά για να πάρω κωδικούς!Πως λυνόταν με συστημένη επιστολη!Ξαφνικα η Δου έκανε υποχρεωτική την δήλωση με taxinet (δεκαετία 20). Το παράλογο ήταν πως επειδή αναβαθμίσε το σύστημα ανάγκαζε κι εμένα κι όλους όσους είχαμε ΗΔΗ ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΑΛΟΥΜΕ ΞΑΝΆ ΣΕ ΟΥΡΆ!!!! Π
Τη δεύτερη φορά γιατί στήθηκες σε ουρά;
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.787
Like
4.384
Πόντοι
506
Τη δεύτερη φορά γιατί στήθηκες σε ουρά;
Γιατι αν θυμάσαι τα ζώα είχαν αναβαθμίσει το TAXISNET και οι παλιοί κωδικοί καταργήθηκαν και έπρεπε να βγάλεις καινούριους ας είχες παλιούς και φυσικά με επίσκεψη σε κατάστημα εννοείται!!!!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Γιατι αν θυμάσαι τα ζώα είχαν αναβαθμίσει το TAXISNET και οι παλιοί κωδικοί καταργήθηκαν και έπρεπε να βγάλεις καινούριους ας είχες παλιούς και φυσικά με επίσκεψη σε κατάστημα εννοείται!!!!
Όχι τύπε δεν ισχύει αυτό. Οι κωδικοί μου στο taxis δεν καταργηθηκαν και δεν άλλαξαν ποτέ. Και τους έχω από τον πρώτο χρόνο εφαρμογής του συστήματος. Τη μακρινή δεκαετία του 1990. Και ούτε πήγα ξανά στην εφορία για άλλους κωδικούς. Για τους παλιούς χρήστες δεν προέκυψε κανένα θέμα με την αναβάθμιση του συστήματος. Συνέχισαν με τους ίδιους κωδικούς.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.787
Like
4.384
Πόντοι
506
Όχι τύπε δεν ισχύει αυτό. Οι κωδικοί μου στο taxis δεν καταργηθηκαν και δεν άλλαξαν ποτέ. Και τους έχω από τον πρώτο χρόνο εφαρμογής του συστήματος. Τη μακρινή δεκαετία του 1990. Και ούτε πήγα ξανά στην εφορία για άλλους κωδικούς. Για τους παλιούς χρήστες δεν προέκυψε κανένα θέμα με την αναβάθμιση του συστήματος. Συνέχισαν με τους ίδιους κωδικούς.
Είσαι λάθος και δεν θυμάσαι καλά ή ΔΕΝ είσαι από τους πρώτους χρήστες αλλά από τους πρώτους που έγινε ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ η φορολογική δήλωση με κωδικούς.
Και φυσικά οι ουρές δημιουργήθηκαν διότι ταχαμου δεν μπορούσε να ταυτοποιηθει ότι αυτός που θα παραλαμβάνε τον κλειδαριθμος μέσω ταχυδρομείου θα ήταν ο ίδιος!!!!! Φυσικά τώρα ξαφνικά γίνεται λες και τότε δεν υπήρχαν συστημενες επιστολές!!!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Είσαι λάθος και δεν θυμάσαι καλά ή ΔΕΝ είσαι από τους πρώτους χρήστες αλλά από τους πρώτους που έγινε ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ η φορολογική δήλωση με κωδικούς.
Και φυσικά οι ουρές δημιουργήθηκαν διότι ταχαμου δεν μπορούσε να ταυτοποιηθει ότι αυτός που θα παραλαμβάνε τον κλειδαριθμος μέσω ταχυδρομείου θα ήταν ο ίδιος!!!!! Φυσικά τώρα ξαφνικά γίνεται λες και τότε δεν υπήρχαν συστημενες επιστολές!!!
Έβαλα ίντερνετ στο σπίτι μου το 1998, το taxis  άνοιξε το 1999 με εγγραφές μητρώου για e-ΦΠΑ, το 2000 ιδρύθηκε ο ιστότοπος και λειτούργησε πιλοτικά ο ΦΠΑ και το 2001 ξεκίνησε η εφαρμογή εισοδήματος. Ο κωδικός μου δεν άλλαξε ποτέ. Αυτός ο πρώτος κωδικός. Που ο λογιστής μου τον θεωρεί μουσειακό, γιατί δε δίνονται με αυτή τη μορφή από τότε που έγινε καθολική η δήλωση μέσω δικτύου. Για κανένα μέλος της οικογένειάς μου δεν άλλαξε. Ούτε για κάποιους φίλους που ξεκινήσαμε μαζί. Μια χαρά τα θυμάμαι. Εσύ δεν τα θυμάσαι και προφανώς κάποιο μπέρδεμα υπήρχε για να σε ξανακαλέσουν.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.787
Like
4.384
Πόντοι
506
Έβαλα ίντερνετ στο σπίτι μου το 1998, το taxis  άνοιξε το 1999 με εγγραφές μητρώου για e-ΦΠΑ, το 2000 ιδρύθηκε ο ιστότοπος και λειτούργησε πιλοτικά ο ΦΠΑ και το 2001 ξεκίνησε η εφαρμογή εισοδήματος. Ο κωδικός μου δεν άλλαξε ποτέ. Αυτός ο πρώτος κωδικός. Που ο λογιστής μου τον θεωρεί μουσειακό, γιατί δε δίνονται με αυτή τη μορφή από τότε που έγινε καθολική η δήλωση μέσω δικτύου. Για κανένα μέλος της οικογένειάς μου δεν άλλαξε. Ούτε για κάποιους φίλους που ξεκινήσαμε μαζί. Μια χαρά τα θυμάμαι. Εσύ δεν τα θυμάσαι και προφανώς κάποιο μπέρδεμα υπήρχε για να σε ξανακαλέσουν.
Σου ανέφερα κάτι πολύ συγκεκριμένο κι όχι ότι με καλεσανε
 

Συνημμένα

  • IMG_20200417_010532.png
    IMG_20200417_010532.png
    264,6 KB · Εμφανίσεις: 16
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Μου ανέφερες αυτό και σου είπα ότι δεν ισχύει και ότι δεν άλλαξαν οι κωδικοί. Και επέμενες.

Γιατι αν θυμάσαι τα ζώα είχαν αναβαθμίσει το TAXISNET και οι παλιοί κωδικοί καταργήθηκαν και έπρεπε να βγάλεις καινούριους ας είχες παλιούς και φυσικά με επίσκεψη σε κατάστημα εννοείται!!!!
Και το ξαναεγραψες.

Στηθηκα στην ουρά 2 μέρες φυσικά για να πάρω κωδικούς!Πως λυνόταν με συστημένη επιστολη!Ξαφνικα η Δου έκανε υποχρεωτική την δήλωση με taxinet (δεκαετία 20). Το παράλογο ήταν πως επειδή αναβαθμίσε το σύστημα ανάγκαζε κι εμένα κι όλους όσους είχαμε ΗΔΗ ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΑΛΟΥΜΕ ΞΑΝΆ ΣΕ ΟΥΡΆ!!!!
Και μετά μου παραθέτεις απάντηση της ΔΟΥ, για υποχρεωτική παραλαβή κλειδαρίθμου, που δε λέει πουθενά ότι οι κωδικοί καταργούνται και πρέπει να παρεις νέους από τη ΔΟΥ, αλλά ότι έχουν ισχύ ενός χρόνου αν στο μεσοδιάστημα δεν πάρεις τον κλειδάριθμο. Τον οποίο μπορείς να παραλάβεις όποτε θέλεις στη διάρκεια του χρόνου. Καμία σχέση με κωδικούς λοιπόν, που δεν άλλαξαν για τους παλιούς χρήστες.
Δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.401
Like
10.941
Πόντοι
3.556
Που να δείτε τι αλητείες κάνει στο προσωπικό η Πειραιώς. Σιωπηρά έχει εφαρμόσει στην πράξη το "διευθυντικό δικαίωμα". Εάν ο διευθυντής σου είναι λόγου χάρη μπινές πρέπει κι ο υφιστάμενος του να είναι σαν κι αυτόν διαφορετικά τον βγάζει σε δυσμένεια.
Η Eurobank έχει βελτιωθεί από τότε που πούλησε τις μετοχές του ο Λάτσης, καμία σχέση με αυτήν που ξέρατε προ 15 ετών.

Τι εννοείς "διευθυντικό δικαίωμα"; Τι ακριβώς σκηνικά δηλαδή κάνει στους υπαλλήλους;
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
H Εurobank είναι μια κατηγορία από μόνη της... αν και τώρα λένε τα πάει καλύτερα! Πριν μερικά χρόνια πάντως (το 05 ή το 06) μου είχε έρθει ταχυδρομικώς λογαριασμός VISA που δεν είχα ποτέ από την Eurobank.
καποια λαμογακια υπαλληλοι "την γλυτωσαν"

πηραν "αποσπαση" για μερικα χρονια και ξαναηρθαν στα "παλια τους λημερια" απο δευτερα εως τεταρτη

εχει ακομα να διωξει "κοπρο του αυγεα" ακομα η τραπεζα    πολυ κοπρια ακομα
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.787
Like
4.384
Πόντοι
506
Μου ανέφερες αυτό και σου είπα ότι δεν ισχύει και ότι δεν άλλαξαν οι κωδικοί. Και επέμενες.
Και το ξαναεγραψες.
Και μετά μου παραθέτεις απάντηση της ΔΟΥ, για υποχρεωτική παραλαβή κλειδαρίθμου, που δε λέει πουθενά ότι οι κωδικοί καταργούνται και πρέπει να παρεις νέους από τη ΔΟΥ, αλλά ότι έχουν ισχύ ενός χρόνου αν στο μεσοδιάστημα δεν πάρεις τον κλειδάριθμο. Τον οποίο μπορείς να παραλάβεις όποτε θέλεις στη διάρκεια του χρόνου. Καμία σχέση με κωδικούς λοιπόν, που δεν άλλαξαν για τους παλιούς χρήστες.
Δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο.
Τυπε δεν έχει νόημα να το συζητάμε αλλά το συζητάμε γιατί παίζεις με τις λέξεις από την αρχή και δεν κοίτας την ουσία της υποχρεωτικής ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΦΟΡΑΣ ΟΥΡΑΣ  όταν υπήρχαν εύκολες λύσεις (συστημένη επιστολή) οταν και αυτό ήταν και το νόημα του post. Σε αυτό που σου παραθέτω δεν διαβάζεις αυτό που γράφει "αν είστε παλιός χρήστης οι κωδικοί σας θα είναι σε ισχύ μέχρι 31/12/2011"
Το θα είναι σε ισχύ μέχρι 31/12/2011 σημαίνει πως 1/1/2012 δεν θα είναι σε ίσχυ δηλαδη θα έχουν καταργηθεί δηλαδή θα είναι ανενεργόι δηλαδή θα έχουν λήξει δηλαδή δεν θα λειτουργούν δηλαδή θα έχουν καταργηθεί αν είναι να παίζουμε με τις λέξεις.
Η ουσία λοιπόν που δε θες να καταλάβεις είναι πως ένας Χ χρήστης έχει πρόσβαση σε μια υπηρεσία του κράτους την οποία την απέκτησε μεσω μιας ουράς όπου και πιστοποιηθηκε ως πρόσωπο από το ίδιο το κράτος, για πολλά χρόνια το κράτος αναγνώριζε τις συναλλαγές του προσώπου αυτού, και ξαφνικά ενημέρωσε το πρόσωπο αυτό πως για να συνεχίσει να το αναγνωρίζει ως το ίδιο πρόσωπο μετά από μια καταληκτική ημερομηνία θέλει εκ νέου την πιστοποίηση του. Τώρα αν το πρόβλημα σου είναι πως στη 2η ουρά δεν "ξαναβγαζαμε κωδικούς" αλλά λάμβαναμε πάρα του υπαλλήλου φάκελλο με εισωκλειωμενο έντυπο όπου αναγράφετο μοναδική αριθμόσειρα δια την πληκτρολογηση της σε ιστοσελίδα διαδικτύου δια τον ορισμό λογαριασμού χρήστη με μοναδιαιο προσωπικό αναγνωριστικό όνομα χρήστη και συνθηματικο επαλήθευσης ναι έχεις δίκαιο.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.932
Κριτικές
26
Like
2.323
Πόντοι
6.955
Τι εννοείς "διευθυντικό δικαίωμα"; Τι ακριβώς σκηνικά δηλαδή κάνει στους υπαλλήλους;

Παράδειγμα Νο1. Εάν δεν σε πάει ο προϊστάμενος σου, δεν τον γλύφεις επί του πρακτέου, δεν σου μαθαίνει νέες εργασίες κι ούτε έχεις πρόσβαση π.χ. σε όλα τα συστήματα. Κάνεις δηλαδή την γραμματιακή εργασία που είναι η λάντζα κι όχι τις χρεωπιστώσεις στο σύστημα, πολύ χονδρικά στα περιγράφω για να έχεις εικόνα.

Παράδειγμα Νο2. Τρως ξαφνικά δυσμενή μετάθεση σε τμήμα ανεπιθύμητων και βρίσκεσαι με τρελούς, κουτσούς και ηλικιωμένους. Το αντικείμενο δραστηριότητας..για τον πούτσο.


Ότι θέλουν οι κατά τόπους επικεφαλής χωρίς να λειτουργεί το HR με τρόπο οργάνωσης μεγάλης εταιρείας ως θα έπρεπε.

Όλα αυτά τα έχω ακούσει να λέγονται...........
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Ρε τυπε, εχω καμμια ορεξη να γραφω μαλακιες?

Παρτα και απ'το ιστορικο του ebanking:

pNz7npe.png

ΔΕΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ...

δε πληρωνεις μεσα απο τη σελιδα της τραπεζας αλλα απο τη σελιδα της ΔΕΗ.... και σιγα τη χρεωση το 0.50. στα προποτζιδικα 0.80 ειναι... οι χρεωσεις στο γκισε ειναι μεγαλυτερες απο το ebank και ειδικα σε εμβασματα οπου σε πετσοκοβουν...
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Εμεις ως καταναλωτες δεν εχουμε συμφερον να λιγοστεψουν. Απ'το consolidation κλεινουν μαγαζια, αυξανονται οι ουρες, τα επιτοκια καταθεσεων ειναι χωμα και δεν μπορεις να "πας αλλου" γιατι εχουν συμπεριφορα καρτελ, τα ιδια και με τους λογαριασμους.

Γιατι ειχαμε 14 πριν 15 χρονια και δουλευε οκ η αγορα.

Οι διαφορες στη τιμολογιακη πολιτικη εξαντλουνται στο αν θα σου παιρνει 3 ή 4 στο εισερχομενο εμβασμα ή αν θα σε χρεωνει 50 ή 60 σεντς. Αυτα δεν ειναι ανταγωνισμος. Μιλαμε να εχεις δυνατοτητα να επιλεξεις καποιον που δε σε χρεωνει. Εδω πλεον μεχρι και τις καρτες τις πλαστικες χρεωνουν. Καρτελ ειναι, οτι θελουν κανουν.

Τωρα οσον αφορα τη δικη μας δυνατοτητα εξοφλησης, παλι το πληρωνουμε εμμεσως. Οι τραπεζες συνεχιζουν να τα παιρνουν γιατι χρεωνουν την επιχειρηση. Η επιχειρηση δε δουλευει για τη ψυχη της μανας της αρα δε θα κατσει να φαει τη χασουρα. Δλδ αμα 30 εκ λογαριασμοι της ΔΕΗ πληρωθουν σε ενα ετος μεσω πιστωτικης και η πιστωτικη ζηταει απ'τη ΔΕΗ 30 cents για το καθε credit card processing, μιλαμε για 9 εκατομμυρια ευρω. Ε αυτα θα τα βαλει ως κοστος πωλησης / λειτουργικα κοστη της επιχειρησης (δε γινεται να στα χρεωσει ως επιβαρυνση ηλεκτρονικης πληρωμης γιατι απαγορευεται) αυξανοντας το συνολικο τιμολογιο του καταναλωτη. Δε θα τα βαλει απ'τη τσεπη της.
η δεη η ιδια σε χρεωνει 1 ευρω για καθε επιστολη λογαριασμου που σου στελνει σε περιπτωση που δε το ξερεις... τοσα χρονια στο εστελνε τσαμπα το ραβασακι
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.949
Κριτικές
1
Like
5.483
Πόντοι
2.356
Μου ανέφερες αυτό και σου είπα ότι δεν ισχύει και ότι δεν άλλαξαν οι κωδικοί. Και επέμενες.
Και το ξαναεγραψες.
Και μετά μου παραθέτεις απάντηση της ΔΟΥ, για υποχρεωτική παραλαβή κλειδαρίθμου, που δε λέει πουθενά ότι οι κωδικοί καταργούνται και πρέπει να παρεις νέους από τη ΔΟΥ, αλλά ότι έχουν ισχύ ενός χρόνου αν στο μεσοδιάστημα δεν πάρεις τον κλειδάριθμο. Τον οποίο μπορείς να παραλάβεις όποτε θέλεις στη διάρκεια του χρόνου. Καμία σχέση με κωδικούς λοιπόν, που δεν άλλαξαν για τους παλιούς χρήστες.
Δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο.
Έχει δίκιο ο nickpie2008.

Πρέπει να ήταν εκεί γύρω στο 2013. Στηθήκαμε ξανά στις ουρές για να πάρουμε νέο κλειδάριθμο, διότι αναβάθμισε η πουτάνα η Intracom το σύστημα (με μπουρδελοτρόπο προφανώς) το οποίο δεν υποστήριζε τους παλιούς κωδικούς.

Θυμάμαι πολύ καλά τη φάση.
 
OP
OP
tasos999

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδιά, επανέρχομαι πολύ γρήγορα στο topic. Ξέρει κανείς αν η Eurobank κάνει ενημέρωση βιβλιαρίων (πριντάρισμα κίνησης)? Παρακαλώ να απαντήσει μόνο αν κάποιος τις τελευταίες μέρες το έχει κάνει..
 

Inherent Vice

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
Παιδιά, επανέρχομαι πολύ γρήγορα στο topic. Ξέρει κανείς αν η Eurobank κάνει ενημέρωση βιβλιαρίων (πριντάρισμα κίνησης)? Παρακαλώ να απαντήσει μόνο αν κάποιος τις τελευταίες μέρες το έχει κάνει..
Όχι δέν κάνει.Έχει βγει και ΠΝΠ που το αναφέρει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom