Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 151 άτομα (9 μέλη και 142 επισκέπτες)

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Καλημέρα σε όλους και ελπίζω να είστε καλά και εσείς και οι δικοί σας άνθρωποι.
Κάποιες σκέψεις μου θα γράψω όσον αφορά στην πρωτόγνωρη εμπειρία που βιώνουμε όλοι.
Κακά τα ψέματα όταν παρέλθει η καραντίνα (κανείς δεν γνωρίζει το πότε θα συμβεί αυτό και υπό ποιές προϋποθέσεις) τίποτα από αυτά που γνωρίζαμε στο αγοραίο σεξ (κατά κύριο λόγο αφορά στους οίκους ανοχής των 10-20€) δεν θα είναι το ίδιο και αυτό γιατί ο συγκεκριμένος ιός ανεξάρτητα από την φονικότητά του κατεδάφισε την ήδη πολλαπλά κλονισμένη εμπιστοσύνη στον άλλο. Οι συνευρέσεις με άγνωστες γυναίκες που παίρνουν 20-30 άτομα την ημέρα εμπεριείχε ήδη ρίσκο λόγω των ελλειπών έως ανύπαρκτων ελέγχων υγείας χωρίς να υπάρχει στην εξίσωση ένας ιός που μεταδίδεται με το σάλιο και τα σταγονίδια του στόματος. Σας καλώ να σκεφτείτε τι είδους σεξ μπορεί να γίνει με αυτά τα δεδομένα και τι εμπιστοσύνη μπορεί να υπάρξει σε μια ιερόδουλη η οποία όπως προείπα περιφέρεται από δωμάτιο σε δωμάτιο πολλές φορές χωρίς καθόλου φροντίδα της ατομικής υγιεινής της. Σε αυτό να προσθέσω τα γλωσσόφιλα, τα ακάποτα στοματικά, τα γλειφομούνια κλπ το οποία δημιουργούν ένα εκρηκτικό μείγμα που δεν χρειάζεται περαιτέρω περιγραφή.
Με αυτά τα δεδομένα έχετε όλοι την πλήρη εικόνα και μπορείτε να κρίνετε αν το λαϊκό μπουρδέλο και ο τρόπος λειτουργίας του μπορούν να επιβιώσουν χωρίς δραματικές αλλαγές μετά την παρούσα κρίση.
Σας χαιρετώ, καλό κουράγιο σε όλους
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλημέρα σε όλους και ελπίζω να είστε καλά και εσείς και οι δικοί σας άνθρωποι.
Κάποιες σκέψεις μου θα γράψω όσον αφορά στην πρωτόγνωρη εμπειρία που βιώνουμε όλοι.
Κακά τα ψέματα όταν παρέλθει η καραντίνα (κανείς δεν γνωρίζει το πότε θα συμβεί αυτό και υπό ποιές προϋποθέσεις) τίποτα από αυτά που γνωρίζαμε στο αγοραίο σεξ (κατά κύριο λόγο αφορά στους οίκους ανοχής των 10-20€) δεν θα είναι το ίδιο και αυτό γιατί ο συγκεκριμένος ιός ανεξάρτητα από την φονικότητά του κατεδάφισε την ήδη πολλαπλά κλονισμένη εμπιστοσύνη στον άλλο. Οι συνευρέσεις με άγνωστες γυναίκες που παίρνουν 20-30 άτομα την ημέρα εμπεριείχε ήδη ρίσκο λόγω των ελλειπών έως ανύπαρκτων ελέγχων υγείας χωρίς να υπάρχει στην εξίσωση ένας ιός που μεταδίδεται με το σάλιο και τα σταγονίδια του στόματος. Σας καλώ να σκεφτείτε τι είδους σεξ μπορεί να γίνει με αυτά τα δεδομένα και τι εμπιστοσύνη μπορεί να υπάρξει σε μια ιερόδουλη η οποία όπως προείπα περιφέρεται από δωμάτιο σε δωμάτιο πολλές φορές χωρίς καθόλου φροντίδα της ατομικής υγιεινής της. Σε αυτό να προσθέσω τα γλωσσόφιλα, τα ακάποτα στοματικά, τα γλειφομούνια κλπ το οποία δημιουργούν ένα εκρηκτικό μείγμα που δεν χρειάζεται περαιτέρω περιγραφή.
Με αυτά τα δεδομένα έχετε όλοι την πλήρη εικόνα και μπορείτε να κρίνετε αν το λαϊκό μπουρδέλο και ο τρόπος λειτουργίας του μπορούν να επιβιώσουν χωρίς δραματικές αλλαγές μετά την παρούσα κρίση.
Σας χαιρετώ, καλό κουράγιο σε όλους

Όπως τα λέτε.
Η υγεία είναι το βασικότερο,και ΟΧΙ πολυτέλεια.Πρέπει να προσέχουν και οι κοπέλες,ειδικά όσες είναι Μεταξουργείο και σε κάποια στη Φυλής.

Δεν είναι μόνο για τα στούντιο των 50 η υγιεινή.


 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.352
Like
477
Πόντοι
36
Όπως τα λέτε.
Η υγεία είναι το βασικότερο,και ΟΧΙ πολυτέλεια.Πρέπει να προσέχουν και οι κοπέλες,ειδικά όσες είναι Μεταξουργείο και σε κάποια στη Φυλής.

η δημόσια υγεία είναι βασικά και αποκλειστικά υποχρέωση του κράτους. Και στην ελλάδα αυτό μέχρι σήμερα δεν ισχύει αν κρίνουμε απο την εικόνα των οίκων ανοχής αλλά και των γυναικών που απσχολούνται - χωρίς έλεγχο χωρίς πιστοποιηση υγείας απο καθε χωρα και απο κάθε γεωγραφική περιοχή.  ποσοι εχουν νοσήσει απο ΣΜΑ αλλά και απο covid-19 απο σήμερα άγνωστο αλλά πιθανότατα της ταξης των χιλιάδων .....
οι περισσότεροι δεν σέβονται τους στοιχειώδεις κανόνες υγειηνής και τα αποτελέσματα μπορείτε να τα μάθετε αν έχετε προσβαση στα αρχεία πανδημικών και ΣΜΑ ...... ΘΕΕ ΜΟΥ ΒΟΉΘΑ ...
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Καλησπέρα,

Να μην ξεχνάμε πως από τον ιό θα μολυνθουμε όλοι ή σχεδόν όλοι. Το ζητούμενο είναι να μην αρρωστήσουμε ταυτόχρονα όλοι μαζί.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Κοινή Υπουργική Απόφαση Αριθμ. ΔΙα/ΓΠ.οικ. 19024/2020
ΦΕΚ 915/Β/17-3-2020
Επιβολή του μέτρου της προσωρινής απαγόρευσης λειτουργίας ιδιωτικών επιχειρήσεων, στο σύνολο της Επικράτειας, για το χρονικό διάστημα από 18.3.2020 έως και 31.3.2020, προς περιορισμό της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19.

Άρθρο πρώτο

Την προσωρινή απαγόρευση λειτουργίας στο σύνολο της Επικράτειας, για προληπτικούς λόγους δημόσιας υγείας, για το χρονικό διάστημα από 18.3.2020 έως και 31.3.2020, κατά τα αναφερόμενα στην από 16.3.2020 εισήγηση της Εθνικής Επιτροπής Προστασίας Δημόσιας Υγείας έναντι του κορωνοϊού COVID-19 και προς περιορισμό του κινδύνου της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19, των ιδιωτικών επιχειρήσεων σε ό,τι αφορά τις ακόλουθες δραστηριότητες:

Παρ. 61. Υπηρεσίες ιερόδουλων (ΚΑΔ 96091912).  :tickedoff:
:babycry:  :klapste:
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
η δημόσια υγεία είναι βασικά και αποκλειστικά υποχρέωση του κράτους. Και στην ελλάδα αυτό μέχρι σήμερα δεν ισχύει αν κρίνουμε απο την εικόνα των οίκων ανοχής αλλά και των γυναικών που απσχολούνται - χωρίς έλεγχο χωρίς πιστοποιηση υγείας απο καθε χωρα και απο κάθε γεωγραφική περιοχή.  ποσοι εχουν νοσήσει απο ΣΜΑ αλλά και απο covid-19 απο σήμερα άγνωστο αλλά πιθανότατα της ταξης των χιλιάδων .....
οι περισσότεροι δεν σέβονται τους στοιχειώδεις κανόνες υγειηνής και τα αποτελέσματα μπορείτε να τα μάθετε αν έχετε προσβαση στα αρχεία πανδημικών και ΣΜΑ ...... ΘΕΕ ΜΟΥ ΒΟΉΘΑ ...

Οι κοπέλες στα στούντιο γιατί έχουν πιστοποιητικό υγείας;;

Οι άλλες γιατί βάζουν την υγεία τους σε δεύτερη μοίρα;;;

Δεν τις συμφέρει να μην προστατεύουν την υγεία τους.

Σε δημόσιο νοσοκομείο δεν μπορούν να πάνε;; 120 ευρώ για εξετάσεις σε κλινική δεν μπορούν να πληρώνουν;;;;

 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Κοινή Υπουργική Απόφαση Αριθμ. ΔΙα/ΓΠ.οικ. 19024/2020
ΦΕΚ 915/Β/17-3-2020
Επιβολή του μέτρου της προσωρινής απαγόρευσης λειτουργίας ιδιωτικών επιχειρήσεων, στο σύνολο της Επικράτειας, για το χρονικό διάστημα από 18.3.2020 έως και 31.3.2020, προς περιορισμό της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19.

Άρθρο πρώτο

Την προσωρινή απαγόρευση λειτουργίας στο σύνολο της Επικράτειας, για προληπτικούς λόγους δημόσιας υγείας, για το χρονικό διάστημα από 18.3.2020 έως και 31.3.2020, κατά τα αναφερόμενα στην από 16.3.2020 εισήγηση της Εθνικής Επιτροπής Προστασίας Δημόσιας Υγείας έναντι του κορωνοϊού COVID-19 και προς περιορισμό του κινδύνου της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19, των ιδιωτικών επιχειρήσεων σε ό,τι αφορά τις ακόλουθες δραστηριότητες:

Παρ. 61. Υπηρεσίες ιερόδουλων (ΚΑΔ 96091912).  :tickedoff:
:babycry:  :klapste:

Όλα τα στούντιο ακόμα και λαϊκά μπουρδέλα είναι κλειστά όμως...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Δεν είναι μόνο για τα στούντιο των 50 η υγιεινή.
      Άλλος μεγάλος μύθος οτι τα Studio τηρούνε υψηλότερα στάνταρ υγιεινής από τα μπουρδέλα. Απλώς η μόνη διαφορά είναι η κάθε κοπέλα δεν πέρνει απο 30 άτομα ημερησίως και ίσως κάποιες ομάδες αμφιβόλου υγιεινής δεν έχουν το μπάτζετ να πάνε σε studio.

      Και για να προλάβω τους ελαφριά σκεφτόμενους, το να πλένεται η κοπέλα πιο συχνά ή να αλλάζουν σεντόνια έχει να κάνει με την κοπέλα και την τσατσα και όχι αν είνα €5 €10 €20 ή €50 το κόστος στο μαγαζί...

      Και με τις εξετάσεις που βλέπετε μην τσιμπάτε, στην Ελλάδα είμαστε, κάποιος βγάζει μισθό για να σφραγίζει βιβλιάρια!!
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.959
Like
8.787
Πόντοι
2.306
Έχω μια υποψία ότι γυρίζουμε σελίδα οι οίκοι δεν θα είναι πλέον όπως ήταν πριν.Εσεις πώς πιστεύετε ότι θα είναι οι οίκοι μετά τον κορονοοιο;Πως θα γίνεται το σαλοναρισμα; οι πελάτες θα μπενουν ανά δύο;η κοπέλα θα κάνει μπάνιο μετά από κάθε συνεύρεση;τα γλωσοφιλα και τα ακαποτα τέλος;οι παρτούζες τέλος;Η προφανώς αυξημένη ζήτηση θα ανεβάσει τιμές;
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Την πρώτη μέρα που θα ληξει η καραντίνα βγείτε έξω σε κάνα μαγαζί και θα δείτε ότι όλες οι τουαλέτες των μαγαζιών είναι γεμάτες. Οι γκόμενες θα έχουν αρρωστήσει για να γαμηθουν
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
     Άλλος μεγάλος μύθος οτι τα Studio τηρούνε υψηλότερα στάνταρ υγιεινής από τα μπουρδέλα. Απλώς η μόνη διαφορά είναι η κάθε κοπέλα δεν πέρνει απο 30 άτομα ημερησίως και ίσως κάποιες ομάδες αμφιβόλου υγιεινής δεν έχουν το μπάτζετ να πάνε σε studio.

     Και για να προλάβω τους ελαφριά σκεφτόμενους, το να πλένεται η κοπέλα πιο συχνά ή να αλλάζουν σεντόνια έχει να κάνει με την κοπέλα και την τσατσα και όχι αν είνα €5 €10 €20 ή €50 το κόστος στο μαγαζί...

     Και με τις εξετάσεις που βλέπετε μην τσιμπάτε, στην Ελλάδα είμαστε, κάποιος βγάζει μισθό για να σφραγίζει βιβλιάρια!!

Ισχύει αυτό που λες.
Στη Φυλής που πάνε πολλοί πελάτες και οι τσατσάδες φοβούνται μήπως χάσουν πελάτες και για αυτό δεν αλλάζουν συχνά και γρήγορα τα σεντόνια,ενώ σε στούντιο που πάνε πολύ λιγότεροι,συμβαίνει το αντίθετο..Ωστόσο σε κάποια στούντιο βάζουν πετσέτα πάνω στο σεντόνι.

Αυτό περί λαδώματος,δεν ισχύει στα νοσοκομεία τόσο πολύ..Ποια Ελλάδα,ποια Τουρκία,ποια Ρωσία,ποια Γερμανία !!

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Έχω μια υποψία ότι γυρίζουμε σελίδα οι οίκοι δεν θα είναι πλέον όπως ήταν πριν.Εσεις πώς πιστεύετε ότι θα είναι οι οίκοι μετά τον κορονοοιο;Πως θα γίνεται το σαλοναρισμα; οι πελάτες θα μπενουν ανά δύο;η κοπέλα θα κάνει μπάνιο μετά από κάθε συνεύρεση;τα γλωσοφιλα και τα ακαποτα τέλος;οι παρτούζες τέλος;Η προφανώς αυξημένη ζήτηση θα ανεβάσει τιμές;
    Όλα θα εξαρτηθούν βάση της αντιμετώπισης του ιού, αν για παράδειγμα βρουν κάποιο εμβόλιο που το κάνεις και μετά δεν υπάρχει περίπτωση να κολλήσεις ή να μεταδόσεις, τότε όλα στην κανονικότητα που γνωρίζαμε θα επιστρέψουν.

    Δεν υπάρχει περίπτωση να ανοίξουν οι οίκοι να ανοίξουν σε 2 εβδομάδες. Και μην τυχών δεν ανοίξουν και καθόλου ξανά. Αφού λειτουργούσαν σε ένα καθεστώς ημιπαράνομο ή ημινόμιμο, μπορεί με την ευκαιρία που έχουν κλείσει να μην τους αφήσουν να ξανα ανοίξουν με χίλιες δυο προφάσεις (σωστές ή όχι).

    Η προσωπική μου γνώμη είναι ότι οι οίκοι είναι χρέος της κοινωνίας να είναι ανοχτοί. Με πιο καθεστώς θα ξαναλειτουργήσουν είναι θέμα της πολιτείας.
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Τώρα που μας περισσεύουν να βάλουν και pos στους οίκους να γλιτώσουμε την εφορία αφού μόνο delivery λειτουργεί
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Υπαρχει τίποτα ανοιχτό τελικά?
Πρώτα μου κάνεις like.
Μετά κάνεις το τεστ εδώ: Αν βγείς αρνητικός μου στέλνεις π.μ. (και θετικός να βγείς πάλι στείλε μου, έχουμε και οροθετικές κοπέλες).
Αφού πάρεις διευθύνσεις και ονόματα, θα έχεις μαζί σου €20 και 2 fanta 500ml (μια για εσένα και μια για την κοπέλα).
Αν δεν φέρεις fanta να έχεις €25 μαζί σου (απο €30, €40 ή €50 δεν δίνουμε ρέστα).
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Αν αναλύσουμε τα πράγματα μπορούμε να συμπεράνουμε το εξής:
Έχω (η θέλω να έχω) την εντύπωση πως ο στόχος δεν είναι τα μπουρδέλα. Εξάλλου, αν ήθελαν πραγματικά να τα κλείσουν, θα έκλειναν και τα μέσα που τα διατηρούν: πορνοσάιντ, ταινίες πορνό, αυτό το σάιντ κοκ.
Επομένως, όσο υπάρχουν ακόμα τα πορνοσάιντ, μπορούμε να ελπίζουμε  :cheesy:

Περαιτέρω, ο κορονοιός υπάρχει, όσο τον μεταδίδουν τα ΜΜΕ, μόλις πάψουν να μας πρήζουν με το συγκεκριμένο θέμα, οι μαζάνθρωποι θα ξεχάσουν αμέσως όπως κάνουν πάντα. Ακόμα θυμάμαι, πόσο ωραία περνάω όταν τα ΜΜΕ προπαγανδίζουν ότι βρήκαν δήθεν εταίρες με HIV. Οι μαζάνθρωποι φοβούνται για όσο τα ΜΜΕ αναπαράγουν αυτήν την είδηση, κάτι γίνεται για λίγο, εγώ βολτάρω ανενόχλητος στους άδειους οίκους και μετά επανερχόμαστε από κει που είχαμε μείνει. Κάπως έτσι θα γίνει και τώρα (θέλω να πιστεύω).

Το θέμα είναι, που θα καταλήξει όλο αυτό και πόσο χρόνο θα πάρει  :think:
Θα το μάθουμε σίγουρα προς το τέλος αυτής της υπόθεσης. Θέλουν να πλήξουν Ρωσία και κίνα; Θέλουν να θησαυρίσουν κάποιες/α φαρμακοβιομηχανίες/α; Θέλουν να πλήξουν την οικονομία προκαλώντας εκ νέου κρίση; Ποιος ξέρει τι σχεδιάζει ο διεστραμμένος νους τους, σε καμία περίπτωση δεν νοιάζονται για την υγεία των λαών. Αυτό είναι πολύ μακριά απ τα βρωμερά και άθλια σχέδια τους.

Τέλος, ας γεμίσουμε τους εαυτούς μας με υπομονή (ζηλεύω πολύ εκείνους που βρίσκουν παρηγοριά στον κορωνοιό) και ας ελπίσουμε ότι όλα θα γίνουν όπως ήταν όσο το δυνατό ποιο σύντομα  :hi:  
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Αν αναλύσουμε τα πράγματα μπορούμε να συμπεράνουμε το εξής:
Έχω (η θέλω να έχω) την εντύπωση πως ο στόχος δεν είναι τα μπουρδέλα. Εξάλλου, αν ήθελαν πραγματικά να τα κλείσουν, θα έκλειναν και τα μέσα που τα διατηρούν: πορνοσάιντ, ταινίες πορνό, αυτό το σάιντ κοκ.
Επομένως, όσο υπάρχουν ακόμα τα πορνοσάιντ, μπορούμε να ελπίζουμε  :cheesy:

Περαιτέρω, ο κορονοιός υπάρχει, όσο τον μεταδίδουν τα ΜΜΕ, μόλις πάψουν να μας πρήζουν με το συγκεκριμένο θέμα, οι μαζάνθρωποι θα ξεχάσουν αμέσως όπως κάνουν πάντα. Ακόμα θυμάμαι, πόσο ωραία περνάω όταν τα ΜΜΕ προπαγανδίζουν ότι βρήκαν δήθεν εταίρες με HIV. Οι μαζάνθρωποι φοβούνται για όσο τα ΜΜΕ αναπαράγουν αυτήν την είδηση, κάτι γίνεται για λίγο, εγώ βολτάρω ανενόχλητος στους άδειους οίκους και μετά επανερχόμαστε από κει που είχαμε μείνει. Κάπως έτσι θα γίνει και τώρα (θέλω να πιστεύω).

Το θέμα είναι, που θα καταλήξει όλο αυτό και πόσο χρόνο θα πάρει  :think:
Θα το μάθουμε σίγουρα προς το τέλος αυτής της υπόθεσης. Θέλουν να πλήξουν Ρωσία και κίνα; Θέλουν να θησαυρίσουν κάποιες/α φαρμακοβιομηχανίες/α; Θέλουν να πλήξουν την οικονομία προκαλώντας εκ νέου κρίση; Ποιος ξέρει τι σχεδιάζει ο διεστραμμένος νους τους, σε καμία περίπτωση δεν νοιάζονται για την υγεία των λαών. Αυτό είναι πολύ μακριά απ τα βρωμερά και άθλια σχέδια τους.

Τέλος, ας γεμίσουμε τους εαυτούς μας με υπομονή (ζηλεύω πολύ εκείνους που βρίσκουν παρηγοριά στον κορωνοιό) και ας ελπίσουμε ότι όλα θα γίνουν όπως ήταν όσο το δυνατό ποιο σύντομα  :hi: 

...όλα θα γίνουν όπως ήταν?!?...

...να το ξεχάσεις καλέ μου...δεν έχεις καταλάβει τις επιπτώσεις των όσων γίνονται...και των όσων θα γίνουν στους επόμενους μήνες...

...το πλήγμα θα είναι πολύ βαθύ σε πολλές χώρες ταυτόχρονα...ο κόσμος θα αλλάξει πολύ...θα πάμε αρκετά βήματα πίσω...προσπαθώντας να ξαναβρούμε τον βηματισμό μας...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom