Νέα

Xylocaine 10% spray έχει χρησιμοποιήσει κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα brusselmale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

brusselmale

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
140
Like
4
Πόντοι
1
Έχουμε εντυπώσεις και πόσο ακίνδυνο είναι το σπρέι xylocaine 10%; Έχει χρησιμοποιήσει κανείς να μας πει εντυπώσεις;;
 

JosepG

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
297
Like
91
Πόντοι
1
Έχουμε εντυπώσεις και πόσο ακίνδυνο είναι το σπρέι xylocaine 10%; Έχει χρησιμοποιήσει κανείς να μας πει εντυπώσεις;;




Xylocaine 10% στο πέος;
Πόσο χρονών είσαι; γιατί παίζει να μην σου σηκώνεται με τίποτα!
 

gorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
ασε μια φορα το πασπαλειψα αρκετα για να εχω διαρκεια και τελικα δεν μπορουσα να χυσω με τιποτα. συν ότι μουδιασε το στομα της κοπελλας
 
OP
OP
B

brusselmale

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
140
Like
4
Πόντοι
1
Χ ΧΑχαχαχα, ναι αυτό φοβάμαι και εγώ αναφορικά με το στόμα!! 35 είμαι αλλά δεν έχω πρόβλημα με τη στύση απλά θέλω το λίγο παραπάνω από τη πρώτη φορά.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Mια κ μοναδικη φορα, ενοιωθα πως γαμουσα χωρις πουτσα
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
τελικα τι εκανες μυστη;
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
131
Like
6.740
Πόντοι
17.336
Έχουμε εντυπώσεις και πόσο ακίνδυνο είναι το σπρέι xylocaine 10%; Έχει χρησιμοποιήσει κανείς να μας πει εντυπώσεις;;
στην πουτσα μου μια φορά...έφυγα με την γκόμενα μετά από πάρα πολύ ώρα αχυστος η γκόμενα είχε σκάσει στα γέλια...άσε που την άλλη ημέρα μάλλον λόγο του ότι δεν έχυσα αλλά πάλευα πολύ ώρα με πονούσαν τα παπάρια μου...δεν νιώθεις ΤΊΠΟΤΑ... ΜΑΛΆΚΙΑ...!!! Εκτός και να θες να το βάλεις αλλού...εκεί δεν μπορώ να έχω γνώμη...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Έχουμε εντυπώσεις και πόσο ακίνδυνο είναι το σπρέι xylocaine 10%; Έχει χρησιμοποιήσει κανείς να μας πει εντυπώσεις;;
μόνο για τον πρωκτό  της κοπέλας είναι καλή η ξυλοκαινη και εννοείται να την γαμησεις με καποτα για να μην σου Μουδειαση το πουλί !!
 

stelios alev

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
0
μόνο για τον πρωκτό  της κοπέλας είναι καλή η ξυλοκαινη και εννοείται να την γαμησεις με καποτα για να μην σου Μουδειαση το πουλί !!
για πρωκτο κοπελας ειναι καλο.ετσι δε ποναει η κοπελα
 

Panagiotis(1)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
μόνο για τον πρωκτό  της κοπέλας είναι καλή η ξυλοκαινη και εννοείται να την γαμησεις με καποτα για να μην σου Μουδειαση το πουλί !!

ούτε για εκεί δεν κάνει. Επειδή προκαλεί αναισθησία μπορεί να υπάρξει τραυματισμός και να μην το καταλάβει η κοπέλα.
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
στην πουτσα μου μια φορά...έφυγα με την γκόμενα μετά από πάρα πολύ ώρα αχυστος η γκόμενα είχε σκάσει στα γέλια...άσε που την άλλη ημέρα μάλλον λόγο του ότι δεν έχυσα αλλά πάλευα πολύ ώρα με πονούσαν τα παπάρια μου...δεν νιώθεις ΤΊΠΟΤΑ... ΜΑΛΆΚΙΑ...!!! Εκτός και να θες να το βάλεις αλλού...εκεί δεν μπορώ να έχω γνώμη...
:2funny:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
ούτε για εκεί δεν κάνει. Επειδή προκαλεί αναισθησία μπορεί να υπάρξει τραυματισμός και να μην το καταλάβει η κοπέλα.
Θα παρακολουθείς  ενώ παραβιάζεις τον πρωκτό της... και θα κρίνεις ανάλογος την ένταση την δύναμη και την ταχύτητα που μπαινοβγαίνεις ...!!!
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Μαλακια είναι.  Μην το χρησιμοποιήσεις τυπε
 
OP
OP
B

brusselmale

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
140
Like
4
Πόντοι
1
Τόσο κακό;; Πόσο διαρκεί η δράση;;δεν μπορείς να ξεκινήσεις το έργο και να έχει φύγει η δράση στο τελείωμα;;
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
545
Πόντοι
301
Μπορεί νά ψεκάσει και μόλις δράσει τότε νά πλυθεί.. δεν νομίζω νά επηρεάσει την γκόμενα κάπου.. δηλαδή αν τον τσιμπουκοση..
 

Κωλάνθρωπος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2016
Μηνύματα
46
Κριτικές
7
Like
565
Πόντοι
280
Αν έχεις πρόβλημα με γρήγορη εκσπερμάτωση μία λύση είναι τα αντικαταθλιπτικά. Γενικότερα στην πλειοψηφία τους έχουν την εξής παρενέργεια και σε πολλούς μάλιστα και σε εκνευριστικό βαθμό (τουλάχιστον με βάση την πλειοψηφία των καταγεγραμμένων παρενεργειών από όσους ακολουθούν αγωγή). Αν χύνεις σε φυσιολογικά πλαίσια και θες το κάτι παραπάνω όπως αναφέρεις τότε δεν είναι για σένα γιατί μετά θα εκνευρίζεσαι που δεν χύνεις.

Βέβαια αν θες να εξερευνήσεις αυτή τη λύση πρέπει να συμβουλευτείς ειδικό για δοσολογία και να σου πει κι αν χρειάζεσαι στην πραγματικότητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom