Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
1.094
Πόντοι
201
Γύρω στο 2003-2004 εποχές παχιών αγελάδων στη Θεσσαλονίκη ως φοιτητής, σε μπουρδέλο στην Ταντάλου, περίμενα ρέστα και θα τα έφερνε η τσατσά στο δωμάτιο - 25 ευρώ ήταν τότε το αντίτιμο αν δεν κάνω λάθος.
Κάποιες έβαζαν μόνο το χέρι μέσα στο δωμάτιο να δώσουν ρέστα, κάποιες (ελάχιστες), έμπαιναν μέσα στο δωμάτιο.
Για το λόγο αυτό ξεντυνόμουν γρήγορα μήπως κάτσει τυχερό.
Μία φορά όμως έφερε η τσατσά στο συγκεκριμένο μπουρδέλο τα ρέστα μέσα στο δωμάτιο με εμένα εντελώς γυμνό.
Μου λέει ωωω μωράκι καυλωμένος είσαι ήδη και δεν έχασε την ευκαιρία να μου τον πιάσει και να τον παιξει 3-4 φορές.
περιττό να πω ότι κόντεψα να χύσω σε δευτερόλεπτα...
Ως προς την εμφάνιση, θεία 50-60 ψιλογυφτέ και BBW. Αλλά ακόμα και τώρα που το θυμάμαι καυλώνω.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.054
Κριτικές
33
Like
7.146
Πόντοι
3.496
Μου την ειχε πει αγρια μια πρωινη τσατσα στο αγκ/12α  πριν 5χρονια, για να περασω μαζι της στο δωματιο χωρις blue ticket, αλλα μου φανηκε ασχημη και δεν περασα..
Tωρα προσφατα περασα με μια στο Mεγ.Αλεξ/21 εγραψα και μια κριτικη για το συμβαν, με τιτλο: ενα cha-cha με την τσατσα  :sunglasses:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.762
Κριτικές
183
Like
3.140
Πόντοι
8.535
Γύρω στο 2003-2004 εποχές παχιών αγελάδων στη Θεσσαλονίκη ως φοιτητής, σε μπουρδέλο στην Ταντάλου, περίμενα ρέστα και θα τα έφερνε η τσατσά στο δωμάτιο - 25 ευρώ ήταν τότε το αντίτιμο αν δεν κάνω λάθος.
Κάποιες έβαζαν μόνο το χέρι μέσα στο δωμάτιο να δώσουν ρέστα, κάποιες (ελάχιστες), έμπαιναν μέσα στο δωμάτιο.
Για το λόγο αυτό ξεντυνόμουν γρήγορα μήπως κάτσει τυχερό.
Μία φορά όμως έφερε η τσατσά στο συγκεκριμένο μπουρδέλο τα ρέστα μέσα στο δωμάτιο με εμένα εντελώς γυμνό.
Μου λέει ωωω μωράκι καυλωμένος είσαι ήδη και δεν έχασε την ευκαιρία να μου τον πιάσει και να τον παιξει 3-4 φορές.
περιττό να πω ότι κόντεψα να χύσω σε δευτερόλεπτα...
Ως προς την εμφάνιση, θεία 50-60 ψιλογυφτέ και BBW. Αλλά ακόμα και τώρα που το θυμάμαι καυλώνω.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.
στο τσαρδι γωνια Τανταλου με Σαπφους (το πρασινο) με τσατσα την τοτε γνωστη ψιλογυφτε bbw θειτσα ,μου ετυχε το ιδιο περιστατικο...μπηκε δωματιο να μου δωσει 10 αρικο ρεστα με ειδε γυμνο ατσαλωμενο καυλωμενο κ μου τον επιασε...λογικα λεμε την ιδια ασχημη τσατσα χοντρη,αλλα το σκηνικο δεν με χαλασε καθολου...μου τον επιασε ,τον επαιξε λιγο κ εφυγε...την ειπα να τον ρουφηξει αμα θελει αλλα δεν δεχτηκε. :grin:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.874
Like
473
Πόντοι
36
Παλια στα μεγαλα νουμερα της Φυλης μου την εχει πεσει η τσατσα λεγοντας γλυκολογα και κοπλιμεντα, αλλα αρνηθηκα ευγενικα. Αν γινοταν σημερα θα πηγαινα ανετα, τοτε ημουν πιτσιρικας και κολωσα. :idiot: :idiot:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Γύρω στο 2003-2004 εποχές παχιών αγελάδων στη Θεσσαλονίκη ως φοιτητής, σε μπουρδέλο στην Ταντάλου, περίμενα ρέστα και θα τα έφερνε η τσατσά στο δωμάτιο - 25 ευρώ ήταν τότε το αντίτιμο αν δεν κάνω λάθος.
Κάποιες έβαζαν μόνο το χέρι μέσα στο δωμάτιο να δώσουν ρέστα, κάποιες (ελάχιστες), έμπαιναν μέσα στο δωμάτιο.
Για το λόγο αυτό ξεντυνόμουν γρήγορα μήπως κάτσει τυχερό.
Μία φορά όμως έφερε η τσατσά στο συγκεκριμένο μπουρδέλο τα ρέστα μέσα στο δωμάτιο με εμένα εντελώς γυμνό.
Μου λέει ωωω μωράκι καυλωμένος είσαι ήδη και δεν έχασε την ευκαιρία να μου τον πιάσει και να τον παιξει 3-4 φορές.
περιττό να πω ότι κόντεψα να χύσω σε δευτερόλεπτα...
Ως προς την εμφάνιση, θεία 50-60 ψιλογυφτέ και BBW. Αλλά ακόμα και τώρα που το θυμάμαι καυλώνω.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.

Ναι ρε συ, είναι που σε εξιτάρει εγκεφαλικά το σκηνικό... Εν τω μεταξύ τα μπουρδέλα στην Ταντάλου νομίζω έχουν κλείσει πια, έτσι;
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Ειναι η ολη φαση του: δεν ειναι αυτο που πηγες να κανεις, ειναι που σου θυμιζει αματουρ φαση, ειναι τις πιο πολλες φορες ειναι μεγαλυτερη κατι σαν την γειτονισα που γουσταρες μικρος! Παιζει πολλα παιχνιδια το μυαλο σου!! εγω παλι δεν ειχα θεμα, οσοπιο θειτσα φαινοταν τοσο πιο πολυ γουσταρα φαση! Και καλα με "αποπλανησε" δεν το θελα αλλα να ξερεις ημουν καυλωμενος και ... Ειπαμε το μυαλο τα κανει ολα!
Εχει κατσει φαση να μου παρει πιπα στα ορθια η τσα και να μπει η πουτανα την ωρα που την χυνω και να το παιξει εκνευρισμενη και να λεει: Ααα ναι? για εμενα δεν πληρωσες? Θα με γαμησεις και θα χυσεις και με εμενα! Γελιο και καλτ φαση ταυτοχρονα. Στο Μεταξουργειο, εποχες αλησμονητες.
 

fang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
1.094
Πόντοι
201
στο τσαρδι γωνια Τανταλου με Σαπφους (το πρασινο) με τσατσα την τοτε γνωστη ψιλογυφτε bbw θειτσα ,μου ετυχε το ιδιο περιστατικο...μπηκε δωματιο να μου δωσει 10 αρικο ρεστα με ειδε γυμνο ατσαλωμενο καυλωμενο κ μου τον επιασε...λογικα λεμε την ιδια ασχημη τσατσα χοντρη,αλλα το σκηνικο δεν με χαλασε καθολου...μου τον επιασε ,τον επαιξε λιγο κ εφυγε...την ειπα να τον ρουφηξει αμα θελει αλλα δεν δεχτηκε. :grin:
Ακριβως αυτο το ιδρυμα εννοω και κατα 99% λεμε την ιδια τσατσά ;)
Χαχαχα
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.874
Like
473
Πόντοι
36
Ειναι η ολη φαση του: δεν ειναι αυτο που πηγες να κανεις, ειναι που σου θυμιζει αματουρ φαση, ειναι τις πιο πολλες φορες ειναι μεγαλυτερη κατι σαν την γειτονισα που γουσταρες μικρος! Παιζει πολλα παιχνιδια το μυαλο σου!! εγω παλι δεν ειχα θεμα, οσοπιο θειτσα φαινοταν τοσο πιο πολυ γουσταρα φαση! Και καλα με "αποπλανησε" δεν το θελα αλλα να ξερεις ημουν καυλωμενος και ... Ειπαμε το μυαλο τα κανει ολα!
Εχει κατσει φαση να μου παρει πιπα στα ορθια η τσα και να μπει η πουτανα την ωρα που την χυνω και να το παιξει εκνευρισμενη και να λεει: Ααα ναι? για εμενα δεν πληρωσες? Θα με γαμησεις και θα χυσεις και με εμενα! Γελιο και καλτ φαση ταυτοχρονα. Στο Μεταξουργειο, εποχες αλησμονητες.
 ε ρε γελια , χαχα , σωστη η εργαζομενη :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
  Να πω και εγώ παιδιά την ιστορία μου  με μια Τσατσα  Ήμουν φαντάρος το 1980  Και πήρα μετάθεση από Αθήνα για Αλεξανδρούπολη κατεβαίνοντας στο σταθμό Λαρίσης με τα στρατιωτικά ρούχα γιατί  Απαγορευόταν να φοράμε πολιτικά ρούχα για να κλείσω  Εισιτήριο με το τρένο πρωινή ώρα λέω δεν πάω και μια μπουρδελότσαρκα  Αφού πήγα σε δυο τρια και δεν μου άρεσε η κοπέλα στο τέταρτο που πήγα μου ανοίγει η τσατσά πέρασα μέσα και μου λέει η κοπέλα δεν εχει έρθει ακόμα κάθισε να την περιμένεις δεν πρόκειται να αργήσει  Όχι λέω εγώ θα φύγω και θα γυρίσω αργότερα  Καθώς σηκώθηκα να φύγω μου λέει  Φανταράκι δεν έρχεσαι να γαμήσεις εμένα ούτε λεφτά θα σου πάρω και θα το ευχαριστηθείς  Και μόνο από τον τρόπο που μου το πρότεινε με έφτιαξε αμέσως και της λέω πάμε  Σίγουρα ήταν πάνω από 50 χρονών σχετικά εμφανίσιμη, τις  Έριξα δύο απανωτά  Μέσα σε ένα τέταρτο τέταρτο λίγο πριν τελειώσω το δεύτερο μπαίνει η πουτάνα στο δωμάτιο μας βλέπει Σκάι 1 πονηρό χαμόγελο και λέει συνεχίστε τη δουλειά σας δουλειά σας  Έχω να πω ότι η θείτσα τα έδωσε όλα δεν ξέρω πόσον καιρό ήταν αγάμητη το ευχαριστήθηκε και αυτή και εγώ  Από τότε μου έχει κολλήσει το μικρόβιο αλλά τώρα είμαι πελάτης σε μασατζίδικα και όταν βλέπω ωραία κοπέλα στην υποδοχή της λέω εσένα θέλω Κάποιες φορές μου έχει βγει αλλά πιστεύω ότι και άλλος να της το ζητούσε θα πήγαινε
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
παω σε ένα στουντιο και βλεπω μια τσατσα 55 ετων μου αρεσε περισσοτερο από την εκδηδωμενη κοπελα,καθως παω να φυγω της λεω να σας κανω μια ερωτηση εσεις κανετε σεξ όχι αγαπη μου μου λεει εγω δεν κανω και μου προτεινε μια άλλη τσατσα ότι εκανε,την πιεσα λιγο παραπανω αλλα ηταν ανενδοτη τελος παντων φευγω να δω την άλλη τσατσα που μου ειπε αλλα δεν μου αρεσε και ξαναγυρισα στην ιδια,της λεω ξαναηρθα μου λεει παλι για μενα ηρθες ναι της λεω να σας δωσω κανονικα λεφτα χωρις σεξ μονο προκαταρκτικα,εκει ψηνεται αυτή και μου λεει ελα μεσα στο δωματιο μπαινω στο δωματιο και διαπραγματευόμασταν τι θα καναμε αφου συμφωνήσαμε ερχεται αρχισαμε το μπαλαμουτι και αρχιζε να αναβει ενώ η συμφωνια ηταν όχι σεξ βαζει καποτα και τον χωνει μεσα και αρχιζε μια λυσασμενη ιππασια όλα τα λεφτα τρελα η 55αρα αφου λυσαξε και με εγλειφε παντου.απο τις καλυτερες εμπειριες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Και εγώ που νόμιζα όταν η τσατσά μου είχε γλύψει τα αρχίδια... είχα κάνει κάτι... :sopase:
Φυλής 61, αν θυμάμαι καλά 2014 κάπου εκεί, Αλεξάνδρα, έρωτας μεγάλος  :kneel: , φώναξε την τσατσά στο δωμάτιο να μου γλύψει τα αρχίδια... Το αστείο του θέματος είναι ότι μετά από μερικά χρόνια διαβάζω κριτικές για την Αλεξάνδρα, και υπάρχει μια κριτική από έναν τύπο που της ζήτησε να του γλύψει τα αρχίδια και του είπε αν θες η τσατσά γλύφει αρχίδια, να την φωνάξω;;

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Ειναι η ολη φαση του: δεν ειναι αυτο που πηγες να κανεις, ειναι που σου θυμιζει αματουρ φαση, ειναι τις πιο πολλες φορες ειναι μεγαλυτερη κατι σαν την γειτονισα που γουσταρες μικρος! Παιζει πολλα παιχνιδια το μυαλο σου!! εγω παλι δεν ειχα θεμα, οσοπιο θειτσα φαινοταν τοσο πιο πολυ γουσταρα φαση! Και καλα με "αποπλανησε" δεν το θελα αλλα να ξερεις ημουν καυλωμενος και ... Ειπαμε το μυαλο τα κανει ολα!
Εχει κατσει φαση να μου παρει πιπα στα ορθια η τσα και να μπει η πουτανα την ωρα που την χυνω και να το παιξει εκνευρισμενη και να λεει: Ααα ναι? για εμενα δεν πληρωσες? Θα με γαμησεις και θα χυσεις και με εμενα! Γελιο και καλτ φαση ταυτοχρονα. Στο Μεταξουργειο, εποχες αλησμονητες.

Για ποια εποχή περίπου λέμε φίλε αυτό το σκηνικό;
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
579
Like
375
Πόντοι
26
Δεν μου έτυχε αλλά μια φορά η κοπέλα στο δωμάτιο ήταν τόσο χάλια που μου πέρασε από το μυαλό η σκέψη.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μου σηκώθηκε με τις τελευταίες αφηγήσεις.

Τσατσάδες μόνο.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Το καλοκαιρι γαμησα στη Μεγαλου Αλεξανδρου εκει που εργαζετε η Ναταλι τη χοντρη που εκτελουσε χρεη τσατσας,το ειχε γραψει ενα παλικαρι εδω μεσα,ειχε  μια καβλα η φαση που εσκασε με τα ρουχα μεσα στο δωματιο και απλα σηκωσε τη φουστα της,βεβαια απο οτι  μου ειπε και η ιδια εργαζετε σαν ιεροδουλος απλα την απογευματινη βαρδια.
Επισης οποιος εχει την καβλα να γαμησει τσατσα μπορει να παει στο Κωλονου 48 το απογευμα που εκτελει χρεη τσατσας η μιλφ Αντζελα  απο την πρωινη βαρδια,την ειχα δει και την ρωτησα αν σταματησε και μου ειπε οτι θα το κανει για λιγο (την διπλοβαρδια εννουσε)μεχρι να γυρισει η κανονικη τσατσα απο της διακοπες.
Πιο παλια στο Ιασωνος 46 ειχε μια τσατσα 50αρα Ελληνιδα χοντρη με τεραστια βυζια που ηταν καβλα,πληρωσα για την κοπελα που εργαζοταν και αφου ειχα μπει στο δωματιο και με ειχε ακολουθησει η τσα για να πληρωθει της εκανα πεσιμο,χαμογελοντας μου ειπε οχι,της αντιπροτινω απλα να μου το παιξει και μου τον πιανει πανω απο τα ρουχα και μου λεει την επομενη φορα,ξαναπηγα 1-2 φορες αλλα δεν την ξανα ειδα.
Σιγουρα τοτε (μπορει και τωρα) δουλευει σε αλλον οικο αλλα δεν τσαρκαρω συχνα απο την περιοχη να την πετυχω.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Να τοποθετηθει στο θεμα αυτο ο ΤΑΚΜΑΝ (που χαθηκε αυτος ο μουμιολαγνος?)
οντως που χαθηκε αυτος ο καταδρομεας,τα παλια μελοι του σαιτ ηταν γαμωτυπακια τακμαν γκουινο κορυφη.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
2 περιπτώσεις

μια το ότι έχω πάει πριν από 20κατι χρόνια με κάποια που τώρα δουλεύει υπηρεσία στο μετάξι.

δεύτερη πριν από λίγα χρόνια μπήκα σε ένα και κυριολεκτικά η υπηρεσία ήταν πιο μικρή και πιο γλυκούλα από την κοπέλα.
Της είπα χύμα οτι προτιμώ αυτή αλλά είπε οτι δεν μπορεί. 3-4 μέρες αργότερα την πέτυχα σαν κοπέλα βάρδιας και την πήρα. την ρώτησα και να βεβαιωθώ αν ήταν αυτή υπηρεσία πριν λίγες μέρες και μου επιβεβαίωσε πως ήταν αδιάθετη και έκανε την τσα2χ

φυσικά και στην γνωστή σε όλους μας στην φυλής είχα προσπαθήσει αρκετές φορές αλλά πάντα το γύρναγε στην πλάκα.
 

skipper69

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
0
Ναι μου ετυχε πολυ παλια να γαμησω και την τσατσα!...τοτε ο οικος δουλευε με την ωρα, δηλαδη 1000 δραχμες  η και παραπανω δεν θυμαμαι  το μισαωρο η καπως ετσι!....ομως δεν ειχα ραντεβου και θα εκλειναν μετα απο τον τυπο που περιμενε στο δωματιο. Ειπα να φυγω αλλα η τσατσα (μια 50 plus milfαρα) μου λεει "μη φευγεις θα κλειδωσω την εξωπορτα θα σου κανω παρεα μεχρι να τελειωσει η κοπελα !!!...πρεπει να επαιζε προγραμμα "παρτουζα"με ενα χυσιμο δεν θυμαμαι....καυλωσα ακομα περισσοτερο...μπηκα στο δωματιο, ενω πλενομουνα μπηκε η τσατσα στο δωματιο μου επιασε τον πουτσο που ηταν ηδη ετοιμος!!...""εσυ δεν χρειαζεσαι προκαταρτικα μου λεει εισαι ετοιμος"'...παρ ολα αυτα συνεχεισε να μου τον παιζει.....της επιασα τον κωλο , φορουσε μια στενη φουστα που ματαια προσπαθουσε να χωρεσει την τεραστια κωλαρα της...την στριμωξα στον τοιχο και εβαλα το χερι μου κατω απο την φουστα της!!!!!!....καυλαααα  σηκωσα την φουστα της και αποκαλυφτηκε αυτο που φανταζομουν....μια κωλαρα απιστευτη, εσκυψε να μου τριφτει στον πουτσο μου!!!!.....φορουσε ενα μαυρο στρινγκ που δεν μπορουσε να κρυψει την μαυριλα γυρω απο την κψλοτρυπιδα της !!....θολωσα !!....στηθηκε στα 4 στο κρεβατι...την κωλοδαχτυλιασα αγρια !...γουσταρε ..το αλλο χερι μου στο μουνι τηε ηταν ηδη υγρο..της εφαγα τον κωλο στην κυριολεξια!.."για τον κωλο σου εμεινα της ειπα"".....γυρισε ανασκελα μισογυμνη ακομα και ανοιξε την μουναρα της με τα χερια της ....τρελο γλυφομουνι που κατεληξε σε 69....μου φορεσε καποτα και στηθηκε στα 4 ...αρχισα να την σφυροκοπαω με ειχε κατακαυλωσει ετσι οπως ανοιγε την κωλαρα της με τα χερια της!!...αυτο για μενα ειναι η υψιστη καυλα.......μια ορθανοιχτη κωλαρα....βγηκα απο το μουνι της για να μην χυσω και αρχισα να της τριβω τον πουτσο μου στην κωλοτρυπιδα της..."γαμα με" ..."γαμα με"" φωναξε...της τον εχωσα στο κωλο και μετα απο μερικες σπρωξιες εβγαλα το προφυλακτικο και της γεμισα τον κωλο χυσια.....βογκηξε απο ηδονη ""ὁχι γαμωτο  ειπε""...και ναι μπαινει στο δωματιο η μουναρα  που ειχε τελειωσει με τον αλλο και της λεει "γαμωτο σου ειπα να μην χυσει""...πηγε να ανοιξει να φυγει ο  αλλος και γυρισε. Η τσατσα δεν εφυγε απο το δωματιο μας εβλεπε να με τσιμπουκωνει η πουτανα και μαλακιζοταν σαν τρελη...."σε ξεζουμισε η τσουλαρα"" μου λεει.."μην σε νοιαζει της λεω με καυλωνετε και οι δυο σας και θα σε χυσω γρηγορα""  η τυπισα μετα απο ενα θεικο τσιμπουκι στηθηκε στα 4 να την γαμησω γιατι η πουτσα μου δεν προλαβε να πεσει!..την σφυροκοπησα με ολη μου την δυναμη ...οτε εβλεπα την τσατσα να μαλακιζεται και ποτε την απιστευτη κωλαρα της πουτανας....εβγαλα το προφυλακτικο και της τσιμπουκωσα και τις δυο...εχυσα στα προσωπα τους σαν σε τσοντα....μουναρος η πουτανα δεν λεω αλλα η τσατσα ηταν ολα τα λεφτα !!!....δεν ξερω αν εχυσε μια, δυο η καμμια φορα η τσατσα αλλα το γαμησι που εκανε μονο τυπικο δεν ητανε...ξαναπηγα στο μπουρδελακι μερικες φορες ακομα και παντα λεγαμε δυο κουβεντες με την τσατσα οταν δεν ειχε αλλους μπροστα ...μετα χαθηκαμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom