Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.562
Πόντοι
4.766
Kαι αυτη βουλγαρα ειναι? Καποτε νομιζω ηταν τσεχα. 16χρονη μην τη βγαλουν μονο  :2funny:
Εχει οντως πολυ καλο πισω συστημα, ειδικα στο σαλονι δεν αφηνει πολλα περιθωρια επιλογης. Αλλα μεσα δεν για μενα... τη βρισκω πολυ προσποιητη. 60 το τεταρτο? χαχα
Τσεχία και Ισπανία ροξη και Αμαριλης στο ίδιο μαγαζί και οι δύο
είναι  Βουλγάρες.. Επίσης πολλές Αλβανίδες βαπτίστηκαν Ρουμανες  :grin:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.237
Like
1.308
Πόντοι
266
Τσεχία και Ισπανία ροξη και Αμαριλης στο ίδιο μαγαζί και οι δύο
είναι  Βουλγάρες.. Επίσης πολλές Αλβανίδες βαπτίστηκαν Ρουμανες  :grin:
αδελφε δεν εγκρινεις αμαρυλλης;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.562
Πόντοι
4.766
αδελφε δεν εγκρινεις αμαρυλλης;
Αδερφέ 35 χρονών 1.85 είμαι και είχε κρύα συμπεριφορά το βυζί με το ζόρι άφηνε να την αγγίζω ..πολύ κρύα στάση και είμαστε χρόνια στο άθλημα δεν είμαστε εικοσάχρονα.. Για μένα δεν αξίζει όχι
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.237
Like
1.308
Πόντοι
266
Αδερφέ 35 χρονών 1.85 είμαι και είχε κρύα συμπεριφορά το βυζί με το ζόρι άφηνε να την αγγίζω ..πολύ κρύα στάση και είμαστε χρόνια στο άθλημα δεν είμαστε εικοσάχρονα.. Για μένα δεν αξίζει όχι
καλα κανω και περιμενω την ελενιτσα τοτε...
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250
γνωριζουμε για την αννα την ουγγαρεζα την αδυνατουλα με τα βιζια απε"ξω που ηταν στο las vegas(ξυλινα σπιτακια) εαν ακομα ειναι εκει δουλευε πρωινες ωρες μαζι με τον τσατσο παρεα εχω να περασω κανα μηνα απο τα σπιτακια και θελω να κανω καταδρομικη  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
γνωριζουμε για την αννα την ουγγαρεζα την αδυνατουλα με τα βιζια απε"ξω που ηταν στο las vegas(ξυλινα σπιτακια) εαν ακομα ειναι εκει δουλευε πρωινες ωρες μαζι με τον τσατσο παρεα εχω να περασω κανα μηνα απο τα σπιτακια και θελω να κανω καταδρομικη  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:!
Περιπου πριν 2 βδομάδες είπαν εδω οτι ξαναγυρισε , μάλλον ελειπε για καιρό απο οτι κατάλαβα , αλλα δεν ξερω ... εγω δεν πηγα να την δω και δεν ξαναγραψανε τιποτα εδω περα οτι πηγε κάποιος , αλλά φαντάζομαι θα δουλευει αφου δεν εχει πολυ καιρό που γυρισε ... λογικά πρωινή όπως όταν πρωτοηρθε , όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας συμπληρώσει :)
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
134
Πόντοι
11
Πέρασα με Αμαριλης την Βουλγάρα στο Paradise ..μέτρια πράγματα ενώ εμφάνιση είναι μοντελισια είναι σχεδόν σαν την Λαρα ,στο δωμάτιο δεν τα δούλεψε και πολύ τα λεφτά που έδωσα 60Ε..μου έλεγε για time ότι στο απλό είναι δέκα λεπτά και 50-60 είναι 15 λεπτά    :jerking: .. Το μόνο ωραίο της συνεύρεσης όταν έστησε το κωλαράκι της στα τέσσερα φοβερή θεα εκεί ψιλοφτιαχτηκα για τα καλά.. Και στην πίπα όχι σε τέρμα καυλωμένο εργαλείο έβαζε με το ζόρι τον μισό μέσα.. Δεν προτείνεται παρόλο που μόλις την δεις στην αρχή δείχνει άξια πληρωμής

Στα 4 όντως είναι δυνατή. Μια φορά την πήρα και με το καλησπέρα την έστησα στα 4 και έγλυφα τον κώλο της. Μετά απο αυτό ξεδιπλώθηκε και πέρασα καλά. Αλλα δεν με τραβάει να ξαναπάω. Με χάλασε το πλαστικό βυζί
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.237
Like
1.308
Πόντοι
266
Ποσο θα περιμενεις ομως? Τοσο καλη η ελενα ? Με τι προγραμμα την παιρνεις? Τπτ δωρακια κανει?
ναι ειναι σουπερ
εξωτερικα κομψι κομψα
αλλα απο υπηρεσιες σουπερ γουστα
με 60 γιουρια γλωσσοφιλαει κανει γυμνο τσιμπουκι
σε γλυφει τον κωλο και στο τελος σου κανει και χαλαρωτικο μασαζ
20' καθαρος χρονος
υγ:ερχεται τελη του αλλου μηνα ειπε
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω φίλε μου. Εγώ περνάω πάντα τέλεια μαζί της

Θα συμφωνήσω με τον Τάκη , η Εμμανουέλα και για μένα είναι τραγική και την αποφεύγω όπου την συναντήσω.
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Καλημέρα συνάδελφοι. Επισκέφθηκα τον οικο που άνοιξε πρόσφατα στην Πέτρου ερημίτη.  Βόρεια πλευρά τέρμα αριστερά.   Δεν τον εχει ακομη το site για να γράψεις κριτική.  Μια τοσοδούλα Μαρία Ρουμάνα μου εκανε κλικ.  Πιο  Petit γκομενα δεν εχω πηδήξει ποτέ.
Μου άρχισε κατι μα και μου στο δωματιο. Πήγα να χαϊδέψω τα βυζακια μου λεει. sensitive. Πήγα να χούφτώσω λιγο το κωλαρακι γυρνάει προς τα κατω.  
Τελικά την έβαλα στα τέσσερα τη ξεμούνιασα καιι έφυγα.   Αντέχει η άτιμη.  Με. Εντυπωσίασε.  
Ηθελα να τιμωρηθεί παραδειγματικά αλλά τελικά μαλλον γούσταρε
Εχει ενδιαφέρον.  .  Οχι κατι το  σπουδαίο αλλα αξίζει μια επίσκεψη νομιζω.  
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
Καλημέρα συνάδελφοι. Επισκέφθηκα τον οικο που άνοιξε πρόσφατα στην Πέτρου ερημίτη.  Βόρεια πλευρά τέρμα αριστερά.  Δεν τον εχει ακομη το site για να γράψεις κριτική.  Μια τοσοδούλα Μαρία Ρουμάνα μου εκανε κλικ.  Πιο  Petit γκομενα δεν εχω πηδήξει ποτέ.
Μου άρχισε κατι μα και μου στο δωματιο. Πήγα να χαϊδέψω τα βυζακια μου λεει. sensitive. Πήγα να χούφτώσω λιγο το κωλαρακι γυρνάει προς τα κατω. 
Τελικά την έβαλα στα τέσσερα τη ξεμούνιασα καιι έφυγα.  Αντέχει η άτιμη.  Με. Εντυπωσίασε. 
Ηθελα να τιμωρηθεί παραδειγματικά αλλά τελικά μαλλον γούσταρε
Εχει ενδιαφέρον.  .  Οχι κατι το  σπουδαίο αλλα αξίζει μια επίσκεψη νομιζω. 
Τι βάρδια ηταν αυτή ;
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Τι βάρδια ηταν αυτή ;
βράδυ όπως λέει και ο Πρέσπιος Πρόεδρος ...πότε αυτή και πότε μια άλλη πιπινοειδές Ντορίνα , Νταρίνα , ξέρω εγώ ....ψιλοξενέρωτες αν και ομορφούλες
 

Perfect2000

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
ναι ειναι σουπερ
εξωτερικα κομψι κομψα
αλλα απο υπηρεσιες σουπερ γουστα
με 60 γιουρια γλωσσοφιλαει κανει γυμνο τσιμπουκι
σε γλυφει τον κωλο και στο τελος σου κανει και χαλαρωτικο μασαζ
20' καθαρος χρονος
υγ:ερχεται τελη του αλλου μηνα ειπε
ποία ελενα είναι αυτή ?
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
άνοιξε to νέο διπλά στο lux ??
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Καλησπερα στην παρέα ! Εχει τίποτα αξιογαμησιμο βραδινή βάρδια σμρ παιδια; Κανα εκφυλο μιλφ;
Συνάντηση με Μαρία Τσέχα Φρίξου με πολυ καλές εντυπώσεις. Νταρντανα 35αρα ψηλή πλαδαρή κωλαρα που όταν στήνεται στα τέσσερα ειναι ονειρο και Βυζαρες όπως μ αρέσουν. Πολυ καλη πίπα . Θα την ξανά προτιμήσω. Μου κανει εντύπωση που νομίζω διάβασα γ αυτήν οτι δούλευε παλιά και μαλιστα είχατε κ καλύτερες εντυπώσεις κάποιοι. Βλέπεις αυτές τις γυναικάρες και λες γεννηθήκαμε σε λάθος χώρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom