Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 432K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (9 μέλη και 22 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Αλήθεια είδες καμία από το παλιό ροστερ ή ήταν εντελώς διαφορετικό;

Την εκανα σε 10 λεπτα...Χαλια κλιμα και ατμοσφαιρα...Συγκριτικα με απέναντι (dream girls) καλυτερα στο απέναντι...Δε θυμίζει κάτι από παλιά...Απ το παλιό ροστερ μερικες ειναι απέναντι...Δε γνωρίζω αν κάποιες μέρες είναι και εδω...
Δηλαδη παίζουν και στα δύο μαγαζιά ανάλογα με τις μέρες...Δεν αποκλείεται...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Α μάλιστα! Το ροχαλητό της δε ξεχνιέται μάγκα μου! Overnight το πήρα το ζωο,καλούτσικο γαμησι,ροχαλητό νταλικιέρης!

Κατάλαβα...Την θυμάμαι πιο παλιά που ρωτούσε:Χορό θέλεις?Τσιμπούκι πριβέ...; :grin:
 

Redmad

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
216
Πόντοι
1
Tιμάω το Λιντό εδώ και χρόνια..έχω ξαναρχίσει και πηγαίνω..βέβαια καμία σχέση με παλιά και πολυβόλα που κυκλοφορούσαν , αλλά 2 ξανθιές από Ουκρανία κ Ρουμανία (?) αξίζουν..στο 100αρι η μία με τίμησε και 2 φορές μπορώ να πω... :cheesy:  :zfuck:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Την εκανα σε 10 λεπτα...Χαλια κλιμα και ατμοσφαιρα...Συγκριτικα με απέναντι (dream girls) καλυτερα στο απέναντι...Δε θυμίζει κάτι από παλιά...Απ το παλιό ροστερ μερικες ειναι απέναντι...Δε γνωρίζω αν κάποιες μέρες είναι και εδω...
Δηλαδη παίζουν και στα δύο μαγαζιά ανάλογα με τις μέρες...Δεν αποκλείεται...
Είχα ακούσει μια φήμη ότι τα σπάσανε μεταξύ τους τα αφεντικά και ότι τα χωρισανε τα μαγαζιά πριν λίγο καιρό, μπορεί και να είναι ράδιο αρβύλα όμως δεν ξέρω.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Είχα ακούσει μια φήμη ότι τα σπάσανε μεταξύ τους τα αφεντικά και ότι τα χωρισανε τα μαγαζιά πριν λίγο καιρό, μπορεί και να είναι ράδιο αρβύλα όμως δεν ξέρω.
Τι να σου πω...Πάντως ψιλομάπα το σκηνικό...Όχι βέβαια ότι αλλου είναι super αλλά εντάξει εδώ απ την είσοδο καταλαβαίνεις την πτώση...
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Και σαν χώρος και μόνο δηλαδή που είναι όπως παλιά προτού επεκταθεί στο δίπλα ε...μάπα.
 

MeniosTsap13

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Η επίσκεψη ημέρα Κυριακή δεν μας άφησε στεναχωρημένους διότι μετά από κουβέντα και χώρο στα 10€, οδεύσαμε στα πριβέ όπου με 50€ είχαμε πολύ καλή περιποίηση με φραπεδάκι. Ο χώρος πολύ καθαρός και κάποια καλά κομμάτια όπως Βαλέρια και Χριστίνα. Κατερίνα πολύ καλή. Οι υπόλοιπες μέτριες με επιθετική τακτική που δεν βγάζει πουθενά
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
49
Like
34
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο μαγαζί παρασκευή βράδυ με ένα φίλο μου. Η 2η φορά που το επισκέπτομαι , η 1η αρκετά πιο παλιά , ο χώρος άνετος κ αρκετά ωραίος . 15αρι η είσοδος ,έπρεπε να την κάνουμε από τότε αλλά λέμε δεν γαμιέται . Ψιλοάδειο το μαγαζί , το ρόστερ αρκετά μέτριο , δεν είχε δηλαδή κάτι το εξωπραγματικό .Πίεση στα όρια του πρηξίματος για χορό κ πριβέ , με την υπόσχεση ότι στο 100 αρι γαμάς κ στο 50 αρι έχει πίπα. Το ρεζουμέ είναι ότι δεν έχει κάτι το παραπάνω απ τα μαγαζιά του γκάζι φερ ειπειν , που έχουν 5 το χορό κ 35 τον πριβέ , για να υπάρχει αυτή η διαφορά στις τιμές . Ίσως ο χώρος. Εγώ θα προτιμήσω γκάζι και για τα λεφτά , αλλά να πω κ την αλήθεια μου χαν φανεί πιο πρόθυμες οι κοπέλες στις τότε εξορμήσεις μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.489
Κριτικές
31
Like
1.323
Πόντοι
6.305
Επίσκεψη στο μαγαζί παρασκευή βράδυ με ένα φίλο μου. Η 2η φορά που το επισκέπτομαι , η 1η αρκετά πιο παλιά , ο χώρος άνετος κ αρκετά ωραίος . 15αρι η είσοδος ,έπρεπε να την κάνουμε από τότε αλλά λέμε δεν γαμιέται . Ψιλοάδειο το μαγαζί , το ρόστερ αρκετά μέτριο , δεν είχε δηλαδή κάτι το εξωπραγματικό .Πίεση στα όρια του πρηξίματος για χορό κ πριβέ , με την υπόσχεση ότι στο 100 αρι γαμάς κ στο 50 αρι έχει πίπα. Το ρεζουμέ είναι ότι δεν έχει κάτι το παραπάνω απ τα μαγαζιά του γκάζι φερ ειπειν , που έχουν 5 το χορό κ 35 τον πριβέ , για να υπάρχει αυτή η διαφορά στις τιμές . Ίσως ο χώρος. Εγώ θα προτιμήσω γκάζι και για τα λεφτά , αλλά να πω κ την αλήθεια μου χαν φανεί πιο πρόθυμες οι κοπέλες στις τότε εξορμήσεις μου.
μισό λεπτάκι, για να ξέρουμε τί λέμε..ποιό μαγαζί στο γκάζι έχει 35 ευρώ πριβέ χορό με σεξ ή πίπα?
το Λίντο μπορεί κατά περιόδους να έχει μέτριο ρόστερ , αλλά οι υπηρεσίες των κοριτσιών είναι ξεκάθαρες.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
μισό λεπτάκι, για να ξέρουμε τί λέμε..ποιό μαγαζί στο γκάζι έχει 35 ευρώ πριβέ χορό με σεξ ή πίπα?
το Λίντο μπορεί κατά περιόδους να έχει μέτριο ρόστερ , αλλά οι υπηρεσίες των κοριτσιών είναι ξεκάθαρες.
Πιθανόν ο συμπαίκτης να αναφέρεται στο string, καθώς αυτό έχει αυτή τη τιμολογιακή πολιτική όπως το Athens στο Χαιδάρι.Χωρίς όμως οι υπηρεσίες να είναι ξεκάθαρες.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.489
Κριτικές
31
Like
1.323
Πόντοι
6.305
Πιθανόν ο συμπαίκτης να αναφέρεται στο string, καθώς αυτό έχει αυτή τη τιμολογιακή πολιτική όπως το Athens στο Χαιδάρι.Χωρίς όμως οι υπηρεσίες να είναι ξεκάθαρες.
προσωπικά δεν έχω ακούσει ένα άτομο να μιλά για πριβέ με πίπα ή σεξ στα 35 ευρώ οπουδήποτε.. αυτά καλά καλά δε γίνονται ούτε σε κωλόμπαρα.
στο Μπουρνάζι -αν δεν κάνω λάθος- στα 70 παίζει σεξ από ορισμένες.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
προσωπικά δεν έχω ακούσει ένα άτομο να μιλά για πριβέ με πίπα ή σεξ στα 35 ευρώ οπουδήποτε.. αυτά καλά καλά δε γίνονται ούτε σε κωλόμπαρα.
στο Μπουρνάζι -αν δεν κάνω λάθος- στα 70 παίζει σεξ από ορισμένες.

Ναι.οκ.Σίγουρα.
Τη τελευταία φορά που είχα περάσει από το string ο χορός ο απλός ήταν στα 5€ και το πριβέ που μου πρότινε μία "μπαλότσα" από 35€.Όπως λες όμως στα 35€ το πριβέ δε κάνει σχεδόν τίποτα παραπάνω από τον απλό χορό.Μόνο η διάρκεια λογικά αλλάζει...


 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Επιπλέον στο Athens στο Χαιδάρι -το οποίο έχει αξιολογότατες κοπέλες, τουλάχιστον την τελευταία φορά που πήγα- το σεξ κοστολογείται 100
Ναι για sex στα 100€ είναι.Και εκεί έχει πριβέ με 35€ αλλά δεν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom