Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
Ναι φιλε, εχεις δικιο τωρα το επιβεβαιωσα την αναφερουν ακομα στο Ντελουξ χωρις φωτο .Ομως επειδη εχω αμεση ενημερωση , ειμαι φανατικος κι αμετανοητος πελατης της ...χαχα ( συναντηθηκα την Παρασκευη ) μου το ειπε η ιδια, εχει σταματησει την συνεργασια με το ντελουξ .

Σωστά, έστειλα μήνυμα και μου απάντησαν ότι πλέον δεν συνεργάζεται με την εταιρεία....
 

lover12

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Ερώτηση αν ξέρει κάποιος η Κατερίνα μια μικρή σε ηλικία όπως φαινόταν από την φωτογραφία έχει σταματήσει την συνεργασία της με το deluxe; Δεν την βλέπω πλέον στην σελίδα...Την εχει πάρει κάποιος;Την Δανάη την είχα δοκιμάσει παλιότερα αξίζει να την παρει κάποιος.
 

Pell

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά Άντζελα που βρισκουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Spni

Pell

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Φίλε ιοαννας38 αν μπορείς στείλε μου σε πμ το τηλ Άντζελας και δεν μπορω να Στειλω
 

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
52
Like
40
Πόντοι
0
Παίδες τη Δαναη από deluxe την έχει πάρει κανείς σε barefoot ? Το κατέχει το σπορ ?
 

nnngeorge

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα ,οποίος το έχει μου στέλνει κ εμένα το τηλέφωνο της Άντζελας
Ευχαριστώ !
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Φιλοι συμπολεμιστες καλημερα και καλη εβδομαδα επειδη υπαρχει και δικαιολογημενα, πολυ μεγαλο ενδιαφερον για την υπεροχη φιλη Αντζελα ,εισαστε τοσοι πολλοι , δεν το περιμενα ειλικρινα,σας γνωριζω οτι θα απαντησω σε ολους τους φιλους στον ελευθερο χρονο μου, για τον τροπο επικοινωνιας.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.819
Like
404
Πόντοι
36
..Αγγελική, έχει ειπωθει και παλιότερα ότι δενννν, και εγώ όταν δοκίμασα δενν...
απλά ρώτησα μήπως υπάρχει κάποια πιο πρόσφατη δοκιμή.. (τα μικρά μεταλλάσσονται πιο γρήγορα!)
 
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Φιλοι συμπολεμιστες καλημερα και καλη εβδομαδα επειδη υπαρχει και δικαιολογημενα, πολυ μεγαλο ενδιαφερον για την υπεροχη φιλη Αντζελα ,εισαστε τοσοι πολλοι , δεν το περιμενα ειλικρινα,σας γνωριζω οτι θα απαντησω σε ολους τους φιλους στον ελευθερο χρονο μου, για τον τροπο επικοινωνιας.

Αν μπορέσεις και στο ΠΟΥΡΟ.Ευχαριστω
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
..Αγγελική, έχει ειπωθει και παλιότερα ότι δενννν, και εγώ όταν δοκίμασα δενν...
απλά ρώτησα μήπως υπάρχει κάποια πιο πρόσφατη δοκιμή.. (τα μικρά μεταλλάσσονται πιο γρήγορα!)
Ας του δώσουμε λίγο χρόνο...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Φιλοι συμπολεμιστες καλημερα και καλη εβδομαδα επειδη υπαρχει και δικαιολογημενα, πολυ μεγαλο ενδιαφερον για την υπεροχη φιλη Αντζελα ,εισαστε τοσοι πολλοι , δεν το περιμενα ειλικρινα,σας γνωριζω οτι θα απαντησω σε ολους τους φιλους στον ελευθερο χρονο μου, για τον τροπο επικοινωνιας.
Μπορείς να στείλεις ένα μόνο πμ σε πολλαπλούς παραλήπτες ταυτόχρονα, για να μη χανεις χρονο απαντώντας σε κάθε πμ ξεχωριστά
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Έχει δοκιμάσει κανείς Έλενα απο Osmose να μου πει τι παίζει σε πμ?
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Ναι φιλε εχεις δικιο μερικοι φιλοι μονο ζητανε συμπληρωμαιικες  πληροφοριες αλλα  θα κανω μαλλον αυτο που λες και αν θελουν θα ρωτανε και την ιδια για το προγραμμα της
 
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Ναι φιλε εχεις δικιο μερικοι φιλοι μονο ζητανε συμπληρωμαιικες  πληροφοριες αλλα  θα κανω μαλλον αυτο που λες και αν θελουν θα ρωτανε και την ιδια για το προγραμμα της

Μου στελνεις χωρις πληροφορίες
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
100
Like
7.463
Πόντοι
17.806
Καλησπέρα παιδιά. Συνήθως πήγαινα για Μασάζ σε γνωστές αλυσίδες που όλοι ξέρουμε ότι γίνεται αυστηρά μόνο μασάζ. Είπα να δοκιμάσω ένα από τα μασατζίδικα που έχει αναφερθεί πολλάκις εδώ αλλά κανείς δεν λέει σίγουρα. Εγώ πήγα προετοιμασμένος μόνο για μασάζ και ότι θα κάψω 50ευρώ γιατί συνήθως μόνο για μασάζ δίνεις 10-15 ευρώ. Συνάντηση σπίτι μου με αρκετά όμορφο κορίτσι. Λοιπόν παιδιά προχωρήσαμε σε όλα με +20. Περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά η συνάντηση με μισή ώρα μασάζ στο σπίτι μου. Η τύχη του πρωτάρη δεν ξέρω. Ίσως γούσταρε λίγο, ίσως τα κάνει με όλους απλά εγώ το έγραψα  :think: .. Το συναίσθημα πάντως είναι γαμάτο γιατί είναι εντελώς amateur η φάση. Πληρώνεις για μασάζ και καταλήγεις να γαμάς.

Φυσικά δεν θα πω ποια είναι η κοπέλα και το μασατζίδικο . Έγραψα μόνο και μόνο για να δουν μερικοί ότι κάτι γίνεται.  Μην μου γράψετε μηνύματα δεν λέω πουθενά τίποτα γιατί δεν θα το κάψω εγώ. Τώρα καταλαβαίνω αυτούς που κάνουν το συγκεκριμένο σπορ παρόλο που τις περισσότερες φορές πάνε τα χρήματα τζάμπα.
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά. Συνήθως πήγαινα για Μασάζ σε γνωστές αλυσίδες που όλοι ξέρουμε ότι γίνεται αυστηρά μόνο μασάζ. Είπα να δοκιμάσω ένα από τα μασατζίδικα που έχει αναφερθεί πολλάκις εδώ αλλά κανείς δεν λέει σίγουρα. Εγώ πήγα προετοιμασμένος μόνο για μασάζ και ότι θα κάψω 50ευρώ γιατί συνήθως μόνο για μασάζ δίνεις 10-15 ευρώ. Συνάντηση σπίτι μου με αρκετά όμορφο κορίτσι. Λοιπόν παιδιά προχωρήσαμε σε όλα με +20. Περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά η συνάντηση με μισή ώρα μασάζ στο σπίτι μου. Η τύχη του πρωτάρη δεν ξέρω. Ίσως γούσταρε λίγο, ίσως τα κάνει με όλους απλά εγώ το έγραψα  :think: .. Το συναίσθημα πάντως είναι γαμάτο γιατί είναι εντελώς amateur η φάση. Πληρώνεις για μασάζ και καταλήγεις να γαμάς.

Φυσικά δεν θα πω ποια είναι η κοπέλα και το μασατζίδικο . Έγραψα μόνο και μόνο για να δουν μερικοί ότι κάτι γίνεται.  Μην μου γράψετε μηνύματα δεν λέω πουθενά τίποτα γιατί δεν θα το κάψω εγώ. Τώρα καταλαβαίνω αυτούς που κάνουν το συγκεκριμένο σπορ παρόλο που τις περισσότερες φορές πάνε τα χρήματα τζάμπα.
Ο λόγος τότε που μας το αναφέρεις???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom