Νέα

Νέα κινητοποίηση μπουρδελιαριδων ,αποχή διαρκείας από της 6 μαϊου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Περιπτερας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Panosssss21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2017
Μηνύματα
27
Like
5
Πόντοι
0
Σχεδον ολα τα Στουντιο δεχοντα και παζαρια πλεον-Τα 50 αρια ας τα εφαρμοσουν στους κουστουματους Gay του Κολω...νακιου!Διασταυρωμενο αυτο που σας λεω!Πλεον παιζει πολυ το 40 ..και το 30 καμια φορα!!
 

Επισκέπτης
Αγαπητε Πικερ Βαν Πουτσεν, θα μου εκανες τεραστια χαρη, εαν με ενημερωνες η αναρτουσες καπου, αυτα τα οικονομικα στουντιο με τα 40 ευρω!
υγ.
Προσεχε την υγεια σου, γιατι τετοια παυση μπορει να χτυπησει τον οργανισμο σου... ακομη και απο πισω!
Σε ολη την Κωνσταντινουπολεως παιζει στα 40 το απλο. Περισσοτερα δν γνωριζω καθοτι δεν ειμαι στουντιακιας.

Ο οργανισμος μου κυκλοφορει παντα εξοπλισμενος με ενισχυμενο σκυροδεμα για να διατηρειται ακμαιος.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Σας στελνω τους αγωνιστικους χαιρετισμους απο Θεσσαλονίκη και θα συμπαραστεκομαι και εγω στον αγώνα σας.Αποχη απο τα στούντιο και απο τα ντελα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.535
Κριτικές
1
Like
30.292
Πόντοι
8.006
Σχεδον ολα τα Στουντιο δεχοντα και παζαρια πλεον-Τα 50 αρια ας τα εφαρμοσουν στους κουστουματους Gay του Κολω...νακιου!Διασταυρωμενο αυτο που σας λεω!Πλεον παιζει πολυ το 40 ..και το 30 καμια φορα!!
Σε στουντιο 30 και 40?
Α καλα.
Και μετα θα βγαινεις και θα γραφεις "αδιαφορη και κομοδινο η πουτανα".

 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Αγαπητε Πικερ Βαν Πουτσεν, θα μου εκανες τεραστια χαρη, εαν με ενημερωνες η αναρτουσες καπου, αυτα τα οικονομικα στουντιο με τα 40 ευρω!
υγ.
Προσεχε την υγεια σου, γιατι τετοια παυση μπορει να χτυπησει τον οργανισμο σου... ακομη και απο πισω!
Εισαι απεργοσπαστης.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
παιδιά όλα εξαρτώνται από α) την φιλοτιμία της κοπέλας και β) το 'μαγαζί'-τσατσά κτλ. Επίσης ρόλο παίζει αν κάνει χρήση, της κρατάνε το διαβατήριο και μιλώντας από εμπειρία αν είναι τσιγγάνες. Κυριολεκτικά μισούν τους πελάτες και ξεσπούν πάνω τους αν κάνουν το λάθος να μπουν στο δωμάτιο! Αποχή διαρκείας παντού!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.086
Κριτικές
2
Like
8.809
Πόντοι
2.456
παιδιά όλα εξαρτώνται από α) την φιλοτιμία της κοπέλας και β) το 'μαγαζί'-τσατσά κτλ. Επίσης ρόλο παίζει αν κάνει χρήση, της κρατάνε το διαβατήριο και μιλώντας από εμπειρία αν είναι τσιγγάνες. Κυριολεκτικά μισούν τους πελάτες και ξεσπούν πάνω τους αν κάνουν το λάθος να μπουν στο δωμάτιο! Αποχή διαρκείας παντού!
Τυπε δεν είμαστε στο 1990 του "προσεχώς βουλγαρες"..
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Τυπε δεν είμαστε στο 1990 του "προσεχώς βουλγαρες"..

??? τι εννοείς? Πάντως όλο το site έχει φτιαχτεί για να μειωθεί η ασύμμετρη πληροφόρηση δηλαδή το κατά πόσο ή όχι μια κοπέλα είναι φόλα στο δωμάτιο, σε μια υπηρεσία που την πληρώνεις πάντα προκαταβολικά χωρίς ποτέ να έχεις δικαίωμα επιστροφής χρημάτων. Άλλο αν τώρα υπάρχει σύγκρουση συμφερόντων μιας και το site πληρώνεται από φολο-στούντιο οπότε...
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
θα παρει η μπαλα και τα στουντιο. παντου εξυγιανση.
Δεν εχει καταλαβει το γατακι, οτι μιλαμε πλεον για επιχειρηση καθαρα χερια απο τον ελληνα Di Pietro Fan Poytsen!
Ακομα και το Χολυγουντ αντιγραφει τους πρωτοπορους του Πικερισμου...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.332
Πόντοι
39.662
θα παρει η μπαλα και τα στουντιο. παντου εξυγιανση.

τυπε η αποψη μου ειναι οτι οι στουντιοκορασιδες με το 50αρικο θα πρεπει να εχουν στανταρ ελευθερο στοματικο τελειωτικο - 69-

κωλο και 20 λεπτα δωματιο.  :heavymetalbig:
 

Επισκέπτης
Κυριακη βραδυ και τραγικα πεσμενη κινηση. Ο κοσμος σιχαθηκε τις ξεπετες.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Κυριακη βραδυ και τραγικα πεσμενη κινηση. Ο κοσμος σιχαθηκε τις ξεπετες.
Παιδιά βαστάτε κερδίζουμε! Άντε με τις τσιγγανορουμάνες που μας βλέπουν σαν εύκολα-τεμπέλικα φράγκα, να πάνε ΗΠΑ ή Γερμανία να τα κάνουνε! Ούτε Ευρώ σε ξεπέτες, αποχή διαρκείας!
 

Επισκέπτης
Απο οταν ξεκινησε η αποχη δεν εχει γραφτει καλη κριτικη για Φυλης. Οσοι ειναι κοροιδα, τους μεταχειριζονται σαν κοροιδα.

Μονο προμοτορες προσπαθουν να ωραιοποιησουν την κατασταση. διαβαστε να γελασετε

Ρε μαλακες, βγαινει ενα καβλιτζεκι εξω διμετρο πιτσιρικι, μια κωλαρα μια φατσα απο αυτες που σε πιανει να της πεις γαμω το σπιτι μου γιατι τετοια δουλεια βρε καμαρι μου. Γυαλακι πατομπουκαλοGlasses για να σου ουρλιαζει χυσε με στα ματια. Χαμογελο κατασπρο ετοιμο για γλωσσοφιλα και ας ρουφαγε το πουτσακλικι του χιμπατζη που ηταν μεσα πριν. Σωμα υπερτουμπανο που δυσκολα πολυ δυσκολα βρισκεις στη φυλης. Χωρις δευτερη σκεψη μπηκα μεσα με τα μπουνια αφου ημουν σουρα πρεπει να εδωσα παραπανω στην τσατσα. Τσαχπινα, μια πιπα που κοντεψα να χυσω απτα ρουθουνια, στα 4 φωτια και λαυρα. Δε χρειαστηκα παραπανω απο 4 λεπτα
 

Επισκέπτης
Σημερινη κριτικη:

Ειχα ορεξοθλα για βολτα,παρκαρα χαμηλα και ξεκινησα απο Διδύμου ,οποτε εφτασα εδω ,μετα απο 5-6 σπιτακια!
Η κοπελα ηταν ομορφη και χαμογελαστη στο σαλόνι και παροτι φοβηθηκα την φολα ειπα ας μπω!
Την περιμενα με εσωρουχο καθιστός στο κρεβατι και μολις μπηκε απλωσα χερι να χαιρετισω μα εκεινη προχωρησε προς το βαθος και μου εδειξε μιας και δεν μιλουσε ελληνικα,ουτε αγγλικα το κρεβατι να ξαπλωσω.
ειπα μεσα μου να σηκωθω να φυγω μα....κολησα
Με τα πολλα σταματησε να μου δειχνει να ξαπλωσω,ηρθε την αγκαλιασα και αρχισα τα χαδια ενω εκεινη κοιτουσε τα αστρα!Εκανε και κανα δυο γκριματσες σταρβομουτσουνιασματα!Την ξαπλωσα και πηγα για να δοκιμασω το νινι της μα πικριζε απο κρεμα,οποτε δεν συνεχισα.
Φορεσε σε ημιορθιο οργανο καποτα,και εκανε μια μετρια εως συμπαθητικη πιπα,ενω ρωτησε πως θελω.Την εφερα απο πανω μου ψιλοκουνιοταν ,δεν μου εβγαζε ομως κατι παρα την ομορφια της.Οποτε την γυρισα στα τεσσερα μπας και τελειωσω γιατι εβλεπα οτι δεν παμε καλα!
Εβαλε τρια μαξιλαρια που ειχε κατω απο σωμα ,οποτε δεν εβλεπα ουτε βυζακια να κουνιουνται ,ενω εκεινη λες και κοιμοταν!Με χαλασε
ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΕΙ,ΜΠΑς ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ,ΑΤΟΝΑ,ΑΝΕΥΡΑ,ΛΕς ΚΑΙ ....ΕΝΩ ΕΚΑΝΕ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕς ,και παοια στιγμη στο δεκαλεπτο λεει ταιμ φινις,εγω της λεω οχι φινις,μα τσαντισμενος της ειπα να φυγει και οτι ηταν πολυ κακες υπηρεσιες.Εκεινη κατι ελεγε στα ρωσικα,μαλλον με εβριζε...

Αλλο ενα εικοσαευρο που επιασε τοπο. :2funny:
ΚΑΝΕΝΑ ΕΛΕΟΣ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΣΠΑΝΕ ΤΗΝ ΑΠΟΧΗ!
 

Επισκέπτης
Μονο με 30 ευρω τρεξτε να προλαβετε!

Ηταν σαν κακομοιριασμενες και μιζερες ελλε'ι'νιδες μεσα σε μια λαμπερη και σαφως παραπλανητικη συσκευασια.Η ψηλη αρχισε να πεταει και την ακρως ξενερωτικη φραση οτι επρεπε να τελειωνω λιγο μετα το πενταλεπτο...
Οπως ημουν ξαπλωμενος ανασκελα προτεινα να βγαλω το προφυλακτικο και να τελειωσω με το χερι μου για οικονομια χρονου .Αντι να ακουσω εστω ενα ξερο οχι ,τα κοριτσια αποχωρησαν σαν ...να προσβληθηκαν απο την προταση μου(!).Απλως η ψηλη εδωσε το παραγγελμα της αποχωρησης ενω η συναδελφισσα της με κοιτουσε σαν να ελεγε...θελω να μεινω αλλα δεν γινεται, εγω εκτελω εντολες...πειθαρχημενη,δεν μπορω να πω!
Ευτυχως αντεδρασα ψυχραιμα και δεν υπηρχε πλεον λογος να τελειωσω μονος μου.Δεν ειχε και νοημα να ζητησω λεφτα πισω αφου η τσατσα ειχε επικαλεσθει αγνοια περι των υπηρεσιων των κοριτσιων.Ημουν αρκετα αισιοδοξος οτι θα επεφτα σε καποια καλυτερη καπου κοντα οπως και εγινε.Ετσι και αλλιως το προσιτο εισιτηριο εισοδου της ταξης των 30
 

Επισκέπτης
Αλλος ενας αποχοσπαστης τρωει το προστιμο του. Δεν ηξερες, δε ρωταγες;

την Κρίστι την είχα πρωτοπάρει στο Μεταξουργείο όταν εργαζόταν στο κολωνού 32α ως Αννιτα από θεσσαλόνικα Jerking με μέτριες εντυπώσεις ως προς την απόδοση (πλήρως Αποστηρωμένο με άλφα κεφαλαιο πρόγραμμα) παρόλο αυτά λόγω του ανεβασμένου παρουσιαστικού της πλήρωσα 4 συνεδρίες για την εμπειρία αν και είχα προειδοποιηθει για ΙΚΕΑ κάποιες φορές ίσχυε άλλες όχι.

Στο Φ74 2 συναντήσεις ήταν αρκετές για να καταλάβω ότι η αύξηση του κόμιστρου δεν ισοδυναμεί με καλη εξυπηρέτηση (παίζει κοινή γραμμή εξυπηρέτησης στην οδό Φυλής πιθανόν) έγινε διαικπεραιωτικη, περισσοτερο τζελ, προσπαθούσε να με τελειώσει με πίπα μόνο και γρήγορα, με πονάει το πόδι, πλάτη κλπ. Τι να πω εξυπηρέτηση από Lidl.
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
639
Πόντοι
86
Άλλαξε τίποτα συντροφια ή θα αρχίσουμε νέες κινητοποιήσεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom