Νέα

Ο Ντάνος έγραψε βιβλίο. Ποιά είναι η άποψη σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 216
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nik.Ganid

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
11
Like
5
Πόντοι
0
Ποιός είναι ο Ντάνος;;;
Και τι το αξιόλογο έχει η ζωή του που θα πρέπει να πληρωσω για να το μάθω;;
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.974
Κριτικές
32
Like
11.407
Πόντοι
11.746
Ποιός είναι ο Ντάνος;;;
Και τι το αξιόλογο έχει η ζωή του που θα πρέπει να πληρωσω για να το μάθω;;
Τύπε είσαι σίγουρος ότι μπήκες στο σωστό σαη?  :huh:
Ντάνος και ξερό ψωμί  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
279
Like
273
Πόντοι
21
Ο Ντάνος έβγαλε βιβλίο!!Λες,δε μπορεί..Μετά βλέπεις τις ουρές για το βιβλίο!!Άλαλα τα χείλη των ασεβών!Σου έρχεται μετά στο μυαλό το άρθρο εκείνο που έλεγε πως το 89% των Ελλήνων πιστεύει πως ο πολιτισμός του είναι ανώτερος απο τους άλλους πολιτισμούς!!!Και αναρωτιέσαι μετά..Σεισμός;Τσουνάμι;Καμιά έκρηξη ηφαιστείου;Τι θα γλιτώσει αυτον τον τόπο!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Αστεία-αστεια μέσα σε 4 ώρες 6 σελίδες μυνήματα.Και είναι Τρίτη.Που να ήταν Κυριακή!!
  :think:
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.294
Κριτικές
1
Like
4.944
Πόντοι
1.756
προεκλογικο τεστ ειναι. συμφωνα με την προσελευση κοσμου και την τηλεθεαση του σαρβαηβορ( και παουερ οφ λαβ) οι πολιτικοι μας προσπαθουν να βγαλουν το καταλληλο ψυχογραφημα του κοσμου, για να ταιστει ο απαραιτητος σανος που τους ικανοποιει για την ψηφο τους...

θαρρω μεν οτι αν ο τσιπρας ταξει οτι την επομενη των εκλογων ξεκιναει το επομενο νεξτ τοπ μοντελ (και χωρις την καγια) εχει εξασφαλισει το 80% των ψηφων των γυναικων ηλικιας 18 εως 40...
 

Nik.Ganid

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
11
Like
5
Πόντοι
0

1:04  ''πολλες σελιδες εγω δεν εχω γραψει τοσες''

Εκλαψα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και ποιός τις έγραψε τις υπόποιπες σελίδες της ζωής σου βρε Ντάνο;;;;
Μήπως για να γεμήσει το βιβλίο έχει βάλει ο εκδότης και τις ζωές των γειτόνων σου;;  
 

Nik.Ganid

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
11
Like
5
Πόντοι
0
Τύπε είσαι σίγουρος ότι μπήκες στο σωστό σαη?  :huh:
Ντάνος και ξερό ψωμί  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Τέλεια... βρήκα έναν φανατικό του Ντάνου για να νας ρίξει άπλετο φως για αυτήν την προσωπικότητα που έκανε ουρές ο κόσμος για να πάρει το βιβλίο του!!....
Διαφώτησέ μας φίλε μου... Ποιός είναι ο Ντάνος;...  Και μάλιστα είσαι διαθετημένος να τρώς ξερό ψωμί για πάρτη του..
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Ο Ντάνος έγραψε βιβλίο και εγώ τον έχω γραμμένο στα αρχίδια μου!!!
:takethis: :takethis: :takethis:
 

Nik.Ganid

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
11
Like
5
Πόντοι
0
λιγα λογια απο τον συγγρ.. :2funny: απο τον συγγραφεα:

(απο το σαη της εκδοτικης αθηνων)
Σε αυτό το βιβλίο καταθέτω, μέσα από τις ιστορίες που ακολουθούν, τους δικούς μου αγώνες και απώλειες. Έφτασα στα όριά μου ξανά και ξανά στην προσπάθεια να κάνω την πρόθεσή μου πραγματικότητα, για μια καριέρα, μια επιχείρηση, μια σωστή σχέση - μια αξιοπρεπή και όμορφη ζωή. Όλες οι εμπειρίες μου τελικά συνέβαλαν στο να είμαι εδώ που είμαι σήμερα. Να λέω την ιστορία μου και να ευχαριστώ τον Θεό που είχα το "προνόμιο" της απελπισίας και μια ζωή να σχοινοβατώ χωρίς δίχτυ. Γιατί μόνο έτσι δεν αφήνεις τη δύναμή σου να φύγει από τα μάτια σου. Όταν δεν έχεις κάπου να πιαστείς.
Σιγά να μην πάρω το βιβλίο, να διαβάσω 160 σελίδες για να βγάλω σαν συμπέρασμα ένα κείμενο 7-8 σειρών που στην τελική μου το δίνουν τζάμπα διαφιμήζωντας το !!!...... Το ωραίο είναι ότι πρέπει να δηλώσεις και πόσα βιβλία θέλεις... 3,4,5 όσα θέλεις...  :2funny:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.013
Κριτικές
48
Like
6.322
Πόντοι
11.445
λιγα λογια απο τον συγγρ.. :2funny: απο τον συγγραφεα:

(απο το σαη της εκδοτικης αθηνων)
Σε αυτό το βιβλίο καταθέτω, μέσα από τις ιστορίες που ακολουθούν, τους δικούς μου αγώνες και απώλειες. Έφτασα στα όριά μου ξανά και ξανά στην προσπάθεια να κάνω την πρόθεσή μου πραγματικότητα, για μια καριέρα, μια επιχείρηση, μια σωστή σχέση - μια αξιοπρεπή και όμορφη ζωή. Όλες οι εμπειρίες μου τελικά συνέβαλαν στο να είμαι εδώ που είμαι σήμερα. Να λέω την ιστορία μου και να ευχαριστώ τον Θεό που είχα το "προνόμιο" της απελπισίας και μια ζωή να σχοινοβατώ χωρίς δίχτυ. Γιατί μόνο έτσι δεν αφήνεις τη δύναμή σου να φύγει από τα μάτια σου. Όταν δεν έχεις κάπου να πιαστείς.

ποια επιχειρηση ?? δεν ειχε πει οτι το βενζιναδικο το πουλησε? .... εννοει τα jet ski επιτυχημενη επιχειρηση ή μηπως οτι εγινε ζιγκολο ?? :2funny: :2funny:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Σιγά να μην πάρω το βιβλίο, να διαβάσω 160 σελίδες για να βγάλω σαν συμπέρασμα ένα κείμενο 7-8 σειρών που στην τελική μου το δίνουν τζάμπα διαφιμήζωντας το !!!...... Το ωραίο είναι ότι πρέπει να δηλώσεις και πόσα βιβλία θέλεις... 3,4,5 όσα θέλεις...  :2funny:
Λοιπόν έχουμε και λέμε
16,2€ =1.620 λεπτά.
1.620 λεπτά/160 σελίδες=10,125 λεπτά η σελίδα.
Σωστά είναι ακριβό για προσάναμμα.  :hmm: :truce:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.857
Πόντοι
39.662
ειδα κορασιδα σε οικο στο μεταξι να διαβαζει το βιβλιο του ντανου !!!

βγηκε στο σαλονι μαζι με το βιβλιο !

μεγαλο σουξε στις κορασιδες ο ντανος ! ολες διαβαζουν !! :heavymetalbig:

εχουν επιπεδο τα κοριτσα μας  :wanker:
 

Pusher

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0


εσείς κοροϊδεύετε, αυτός κονομάει, όλοι ευχαριστημένοι
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.492
Κριτικές
16
Like
13.722
Πόντοι
6.515
Θα βγαλει βιβλιο κιο τσιπρας πως ανορθωσε την οικονομια κι η Δουρου πως εδρασε στις φωτιες και τις πλημμυρες  :S
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.413
Κριτικές
15
Like
6.040
Πόντοι
1.496
ειδα κορασιδα σε οικο στο μεταξι να διαβαζει το βιβλιο του ντανου !!!

βγηκε στο σαλονι μαζι με το βιβλιο !

μεγαλο σουξε στις κορασιδες ο ντανος ! ολες διαβαζουν !! :heavymetalbig:

εχουν επιπεδο τα κοριτσα μας  :wanker:
Εδωσες ιδεα για δωρο σε αγαπουληδες τυπε. Αντι για λουλουδια και σοκολατακια για επισκεψεις σε οικους, θα πηγαινουν με το βιβλιο του Ντανου στο χερι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom