Νέα

Mr. MALAKAS Bourdela.com 2019

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 216K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιον επιλέγετε για Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2019;

  • whois

    Ψήφοι: 65 46,4%
  • Peter Van Norden

    Ψήφοι: 75 53,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    140
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
νομιζω πως πρεπει να φτιαχτει ένα θεμα για τα μελη που εχουν γραψει ιστορια στο σιτε, αν δεν υπαρχει ηδη. οπου θα αναφέρονται μελη που η παρουσια τους στο σιτε εχει μεινει ανεξιτηλη ειτε θετικα ειτε αρνητικα. για να μαθαινουν οι νεωτεροι και να θυμούνται οι παλαιοτεροι :rockon: και φυσικα θα παραθέτουμε επικα ποστ αυτων των τυπων :rockon:
ισως το κανω αν εχω χρονο :rockon:
που να σε αφησουν τα τραβελια να βρεις χρονο μωρη τρυπια :think: :S :S :S
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
νομιζω πως πρεπει να φτιαχτει ένα θεμα για τα μελη που εχουν γραψει ιστορια στο σιτε, αν δεν υπαρχει ηδη. οπου θα αναφέρονται μελη που η παρουσια τους στο σιτε εχει μεινει ανεξιτηλη ειτε θετικα ειτε αρνητικα. για να μαθαινουν οι νεωτεροι και να θυμούνται οι παλαιοτεροι :rockon: και φυσικα θα παραθέτουμε επικα ποστ αυτων των τυπων :rockon:
ισως το κανω αν εχω χρονο :rockon:
να ενα προχειρο  :rockon: :rockon:

Μετα το παθημα της διαρρηξεως και το περσινο κλεψιμο του σκυλιου μου απο το μπαλκονι (το βρηκα)
Και επειδη δεν γουσταρω αλλα τραβηγματα και χασουρες με τον καθεναν
και αφου εχω βαλει καποια συστηματα ασφαλειας ......
Σκεφτομαι να κανω καποιες μετατροπες στα καγκελα των μπαλκονιων του διαμερισματος μου, ωστε να ειναι αδυνατον να εχει κανεις προσβαση απο εκει.
Εχω βαλει ρανταρ ηδη και σκεφτομαι και για καγκελα συρομενα στις μπαλκονοπορτες
Θελω ομως να βαλω και λαμες ακονισμενες να κοβουν σαν ξυραφια, σε ολες τις πλευρες των μπαλκονιων, ωστε οποιος τολμησει να πιαστει να του κοβεται το χερι και ας γκρεμοτσακιστει στο κενο.....
Και για τα πλαινα εχω σκεφτει μια ιδιοκατασκευη, παλι με ακονισμενες λαμες

Η ολη κατασκευη σκεφτομαι να ειναι απο γαλβανισμενο σιδερο ωστε να μην στομωνει το ακονισμα απο σκουρια και να ακονιζεται ελαφρως καθε χρονο, ωστε να διατηρει την λεπιδα οπως την θελω

Το ερωτημα ειναι, θα υπαρχει κινδυνος να βρω μπελα, αν τυχει να τσακιστει κανενας επιδοξος διαρρηκτης ?

Σημειωτεον οτι δεν υπαρχει κατι αξιας μεσα στο σπιτι πλεον αφου οτι υπηρχε εφυγε για θυριδα ....
Απλα δεν θελω να δω κανεναν πανω απο το κεφαλι μου στα καλα καθουμενα.....
 

Αλεκος_3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
798
Like
6
Πόντοι
6
ακομα γελαω με την εριναλ που το επαιζε εισαγγελεας και ο εχτορακος την αποκαλουσε κλητηρα  :2funny:

ο εκτωρ λοπεζ παιζει να είναι ο μεγαλύτερος μαλακας που περασε από το σιτε.
ο μαυριδερος κοντοστούπης και άφραγκος το επαιζε μια μπατσος, μια εφοπλιστης με ιστιοπλοικο μπας και βγαλει γκομενα στο μπου. και δουλευε σεκιουριτας. εβγαινε δε τα σ/κ γλυφαδα και ν.προαστια και το επαιζε ότι εχει αποψη για τη νυχτα. οσοι τον γνωρισαν εσπασαν πλακα και τον εδωσαν στεγνα για αυτό χαθηκε

 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
ο εκτωρ λοπεζ παιζει να είναι ο μεγαλύτερος μαλακας που περασε από το σιτε.
ο μαυριδερος κοντοστούπης και άφραγκος το επαιζε μια μπατσος, μια εφοπλιστης με ιστιοπλοικο μπας και βγαλει γκομενα στο μπου. και δουλευε σεκιουριτας. εβγαινε δε τα σ/κ γλυφαδα και ν.προαστια και το επαιζε ότι εχει αποψη για τη νυχτα. οσοι τον γνωρισαν εσπασαν πλακα και τον εδωσαν στεγνα για αυτό χαθηκε
Οντως μεγάλος φιδέμπορας. Αλλά είχε χιούμορ.
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.197
Κριτικές
3
Like
1.354
Πόντοι
566
ααααααααχαχαχαχαχα... Ναι και οταν ηταν να βγει αρχιμαλακας κλαιγοταν και ελεγε οτι δεν θα ξαναγραψει...ειχε αποχη για ολα...γελαγε δυνατα...δεν ξερω τι κομμα υποστηριζε...εγω που του ειχα πει που δουλευα μια φορα με κοροιδευε κ ελεγε οτι ηταν διευθηντης σε πολυεθνικη...τωρα αυτος ολη μερα στο φορουμ ηταν...ποτε προλαβαινε κ δουλευε δεν ξερω...εχω υποψιες οτι λακης33=περσονανονγρατα το ιδιο στυλ γραψιματος ειχαν σχεδον

Ο περσονας ήταν αριστερός, γιος χουντικού δημάρχου ....
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.218
Like
45.597
Πόντοι
6.256
μαλακα το θυμαμαι αυτο το ποστ ηταν που τον ειχαν κλεψει και ειχε φρικαρει :Pτα καλυτερα του ηταν οταν ηταν και Αγγελικη και συνομιλουσε με τον κλωνο του επικα ποστ :grin:
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
ρε τυποι ο ΜΕΓΑΣ αγαπουλης ορεστης_κου τι απογινε?
 

Επισκέπτης
αφου βλέπεις ότι σε γραφουμε στ αρχιδια μας γιατι επιμενεις :S :S

Ρε ξεφτυλισμενο ναυαγιο αφου η περσονα του ανορθογραφου τραβελορουφηχτρα απετυχε παταγωδως τωρα το παιζεις Πικεριστης μπας και νιωσεις οτι ανηκεις καπου και μιλας και απο πανω; :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε τυποι ο ΜΕΓΑΣ αγαπουλης ορεστης_κου τι απογινε?

απο τοτε που εφαγε το χ απο την δεσποινα που ειχαν βγει ραντεβου

ο σκοπος του να πιασει γκομενα ιεροδουλη επεσε στο κενο


εκανε και κατι προσπαθειες με μια στην φωκαιας που της πηγαινε λουλουδια και τον εψαχνε ο νταβατζης της να του ζητησει το λογο γιατι  την ενοχλει,

η τον εψαχνε να τον βαρεσει

δεν ξερω

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλα

παιζει να ειστε τερμα αμεα στο μυαλο να πιστευετε οτι τα νικ με θυληκο προφιλ ειναι οντως γυναικες και οχι αντρες για να σας δουλευουν


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εδω ο λιλας παιζει να μην ηταν καν το ατομο στης φωτογραφιες

ειχαν τσιμπησει μερικοι κουνιστοι του στελναν πμ για ραντεβου ,τα πμ τα εβγαζε στην φορα και τους ξεφτυλιζε

οποτε..  ;) το παρασκηνιο αγνωστο/γνωστο  :birdman:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.218
Like
45.597
Πόντοι
6.256
καλα

παιζει να ειστε τερμα αμεα στο μυαλο να πιστευετε οτι τα νικ με θυληκο προφιλ ειναι οντως γυναικες και οχι αντρες για να σας δουλευουν


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εδω ο λιλας παιζει να μην ηταν καν το ατομο στης φωτογραφιες

ειχαν τσιμπησει μερικοι κουνιστοι του στελναν πμ για ραντεβου ,τα πμ τα εβγαζε στην φορα και τους ξεφτυλιζε

οποτε..  ;) το παρασκηνιο αγνωστο/γνωστο  :birdman:
απο τις παλιες ηταν γυναικες οντως...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom