Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
Natalie
live
 

Συνημμένα

  • 18-10-11-15-30-46-668_deco.jpg
    18-10-11-15-30-46-668_deco.jpg
    29,4 KB · Εμφανίσεις: 29

atsalakotos1

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
98
Κριτικές
4
Like
74
Πόντοι
0
H Ειρήνη από Μάρνης ξέρουμε αν ζει και αν είναι στο χώρο ακόμα? δεν ανοίγει δεν απαντάει γενικά δεν λέτε να μην γουστάρει εμένα ή είναι γενικότερο ευχαριστώ πολύ.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
όποιος γνωρίζει αν εργάζεται η ελίζα από πρώην μούσσες μασάζ και πού speak up please!!!!!! ήταν ένα απίθανο μουνέτο με καταπληκτική πίπα και ένα γαμήσι όνειρο..και όλα αυτά σε ένα μουνάκι όνειρο...πρόλαβα και την πήρα όταν άνοιξε το μούσσες τέλη Ιουνίου αλλά έκατσε μόνο 2 βδομάδες...μετά εξαφανιζόλ!!!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.100
Κριτικές
27
Like
19.431
Πόντοι
5.946
στρίψε το μαχαίρι στην πληγή...
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.413
Like
734
Πόντοι
96
Λόγω έλλλειψης από Ασιατάκια και των αντιφατικών μαρτυριών συναγωνιστών αποφάσισα να επισκεφθώ τον οίκο του Φου Μαντσού.
Κατ'αρχήν ο οίκος βρίσκεται στο Μοσχάτο και είναι δύσκολη η πρόσβαση με αμάξι γιατί εκεί έχει πολλούς πεζόδρομους..Αλλά αν πάρει κανείς το τραίνο και κατέβει στη στάση Μοσχάτο , με τα πόδια είναι 5-10 λεπτά.Βρίσκεται σε κανονική γειτονιά σε ένα παλιό διώροφο και είναι σαν  τη μύγα μες το γάλα.Σε βλέπει όλη η γειτονιά ότι πας εκεί.'Οταν λοιπόν πήγα ένα βράδυ , το σπίτι ήταν σκοτεινό με μισάνοικτη τη πόρτα ,με μια κόκκινη ανταύγεια από μέσα .Δεν μπήκα μέσα αλλά κτύπησα και ήλθε η κινεζούλα η οποία δεν είναι χοντρή όπως γράφτηκε αλλά έχει πιασίματα και μεγάλα στήθη, κοντούλα με μέτριο πρόσωπο και είναι αρκούντως γαμεύσιμη!. Επίσης ήταν καθαρή και μοσχομύριζε σε αντίθεση με κάποιους που είπαν ότι είναι βρώμικη.Επίσης σε εμένα ήταν πρόσχαρη και χαμογελαστή.Μού έδειξε τη περιβόητη κάρτα  για τα 60 ή 100 ευρώ  για μισή ή μια ώρα αντίστοιχα και διάλεξα την μισή ώρα και προκατέβαλα τα χρήματα . Το σπίτι όπως είπα ήταν σκοτεινό και υπήρχε ένα πολύ έντονο κόκκινο φως στη κρεβατοκάμαρα όπου γίνονται οι συνεδρίες.Μόλις μπηκα εκεί μου προσέφερε καθαρή πετσέτα και παντούφλες για να πάω στο λουτρό του σπιτιού , όπου έκανα ντους με ζεστό νερό.  Στη συνέχεια ξάπλωσα στο διπλό κρεβάτι  πάνω σε μια απλωμένη πετσέτα που σημαίνει ότι αυτό χρησιμοποιείται και για ύπνο. Εκεί το κινεζάκι μου έκανε ένα μέτριο έως δυνατό κανονικό μασάζ και όχι αισθησιακό , χωρίς να αγγίζει τις επίμαχες περιοχές.Μετά με γύρισε και άρχισε να με ερεθίζει με υγρά μωρομάντηλα.Στη συνέχεια έφερε ένα ζεστό και  ένα κρύο ρόφημα και αφού ρούφηξε το ζεστό μου έκανε ακάποτο  όπου ένιωθα το ζεστό υγρό στη βάλανο.Μετά ηπιε το κρύο υγρό και έκανε το ίδιο.Στη  συνέχεια ολοκλήρωσα στην ιεραποστολική στάση  σε αργούς ρυθμούς μια που όταν επιτάχυνα εκείνη μου έλεγε όχι τόσο δυνατά θα με χαλάσεις (περιφραστικά μια που δεν ξέρει ελληνικά ή κάνει πως δεν ξέρει) .Ξαναέκανα μπάνιο όπως και η Κνεζούλα και έφυγα μάλλον καλά , αφού με χαιρέτησε εγκάρδια. Ο συνδιασμός ζεστού και κρύου ήταν κάτι το πρωτόγνωρο για εμένα αλλά όχι κάτι τόσο ερεθιστικό όσο ένα αισθησιακό μασάζ.
Μετά από αρκετό καιρό αποφάσισα να ξαναπάω πάλι βράδυ έχοντας τις παραπάνω μάλλον καλές αναμνήσεις.Αυτή τη φορα με υποδέχθηκε μια ψιλόλιγνη όμορφη Κινέζα , μια από αυτές που φαίνονται στις φωτογραφίες της ιστοσελίδας τους.Χαμογελάστή με οδήγησε σε άλλο υπνοδωμάτο με κανονικό φωτισμό και με διπλό κρεβάτι.Μου έφερε την περιβόητη κάρτα όπου η πρώτη αλλαγή (κακός οιωνός) που παρατήρησα ήταν ότι το 30λεπτο είχε γίνει 25λεπτο στα 60 ευρώ και 100 ευρώ για μια ώρα.Όταν της έδειξα τα 25 ψιλοπάγωσε και έφυγε , μίλησε με κάποιον άνδρα στα αγγλικά σε ένα άλλο δωμάτιο και στο δωμάτιο ήλθε η πρώτη κινεζούλα όπου με πηγε στο άλλο δωμάτιο με τον κόκκινο φωτισμό που είχα κάνει την πρώτη συνεδρία. Εκεί μου ξαναέδειξε την κάρτα όπου πάλι υπέδειξα τα  25 λεπτά.Λέω τι 30 τι 25 λεπτά, δεν πειράζει και είχα περάσει και αρκετά καλά την πρώτη φορά.Και εκεί αρχίζουν οι ψυχρολουσίες.Κατ’αρχήνέκανα τη μαλακία και προπλήρωσα  όπως την πρώτη φορά.Αφού πήγε τα λεφτά σε άλλο χώρο και επέστρεψε, της ζήτησα πετσέτα για μπάνιο  και μου λέει όχι , θα σε καθαρίσω με τα μωρομάντηλα .Επέμενα να πάω στο λουτρό και μου έδειξε το ρολόι ότι ο χρόνος μετράει .Δεν δίνω σημασία κάνω μπάνιο μόνο κάτω και πάω στο κρεβάτι περιμένοντας το μασάζ και τα ζεστά-κρύα κόλπα, αλλά μου πιάνει τον λόυτσο και αρχίζει να τον σκουπίζει με τα μωρομάντηλα χωρίς καν να είμαι σηκωμένος και μετά προσπάθησε να μου βάλει το προφυλακτικό  .Για να μην τα πολυλογώ ούτε μασάζ ούτε προκαταρκτικά  και με τα χίλια ζόρια τελείωσα ιεραποστολικά σπασμένος για την απάτη. Όταν της το είπα μου έδειξε πάλι την κάρτα με το δάκτυλο στα 100 ευρώ σαν να μου λέει αν θες καλύτερα δώσε πιο πολλά.Απάτη , μιας που αυτό που προσέφερε δεν ήταν ούτε επιπέδου Μεταξουργείου.Άμα θέλουν ας πουνε ότι κάνουν μόνο για 100 ευρώ και όχι να κλέβουν και να εξαπατούν τον κόσμο!Τώρα υποψιάζομαι ότι δεν φταίει τόσο η Κινεζούλα που όπως είπα την πρώτη φορά ήταν αρκετά καλή.Υποψιάζομαι την όμορφη Κινέζα και τον τύπο που μάλλον Έλληνας  είναι και όπου όταν βγαίνει στο τηλέφωνο της ιστοσελίδας , λέει με ελληνική προφορά στα αγγλικά να μιλάνε μόνο τέτοια και όχι ελληνικά.Όταν πρωτοπήγα , η κινεζούλα ήταν μόνη ένώ τη δεύτερη φορα ήταν και οι άλλοι δύο που μάλλον άλλαξαν την πολιτική του οίκου σε απάτη και αρπαχτή.Ελληνιοκινεζιές κοινώς.  Μακριά λοιπόν από εκεί γιατί εικάζω ότι ακόμη και με 100 ευρώ  παλι δεν έχεις σίγουρο το μασάζ και μια στοιχιεωδώς ανθρώπινη αντιμετώπιση!Βρε ουστ λαμόγια και απατεώνες .Συναγωνιστές μακριά και πάλι μακριά από εκεί .Για να καταλάβουν τα Ελληνοκινέζικα λαμόγια και θα χαρώ να  κλείσουν! :shit:

[/quote]
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.413
Like
734
Πόντοι
96
Ξέχασα να αναφέρω ότι η παραπάνω κριτική  είναι για το Chinese erotic art massage-Αγίου Γερασίμου 35 ή οίκο του Φου Μαντσού στο Μοσχάτο. >:(
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά! Ποιο μαγαζί μου προτείνεται και ποια κορασίδα ώστε να περασω όμορφα?
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα παιδιά! Ποιο μαγαζί μου προτείνεται και ποια κορασίδα ώστε να περασω όμορφα?
Δύσκολη ερώτηση φίλε μου...Οι επιλογές είναι πολλές, το γούστο υποκειμενικό, επομένως πραγματικά δύσκολα να σου απαντήσει κανείς...Θα σου πρότεινα να επιλέξεις κάποιο από τα πιο γνωστά μαγαζιά κ μεγάλο ρόστερ ώστε να έχεις αρκετές επιλογές. Θα σου τύχουν εξαιρετικές περιπτώσεις αλλά κ φόλες στην διάρκεια των αναζητήσεων σου, επομένως εσύ ο ίδιος θα προσδιορίσεις με βάση τα θέλω και τις προτιμήσεις σου, αγαπημένους χώρους κ σταθερές επιλογές. Μην ξεχάσεις απλά στις αρχικές επιλογές, ότι πολλές φορές η εμφάνιση δεν αρκεί για τις υπηρεσίες καθώς και ότι μια πιο ώριμη-δοκιμασμένη επιλογή μπορεί να σου προσφέρει περισσότερα από μια εντυπωσιακή-φρέσκια παρουσία. καλές αναζητήσεις φίλε μου
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
[size=22pt] Καλημέρα  σήμερα στο χώρο μας θα εργάζονται η εξής δεσποινιδες:  :rose: Αντριάνα Ειρηνη  Εύα  Αλινα  Εμμανουελα  :rose: .ΓΙΑ περισσότερες πληροφορίες  στο τηλέφωνο 6978091034 [/size]
 

Συνημμένα

  • received_689502951405523.jpeg
    received_689502951405523.jpeg
    122 KB · Εμφανίσεις: 13

gr777

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπερα καλό μασαζ με  αναναλογες υπηρεσιες  με Έλενα ΑΠΌ μπακνανα  υπάρχει κάτι αντίστοιχο ?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
190
Like
230
Πόντοι
21
εκτος απο το 40-42 πιο αλλο μασατζιδικο προσφερει στα 80€ την ωρα δυο χυσιματα?
 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους,

εχετε να προτεινετε μασαζ με βυζαρουδες κ δραση?? Γιατι στις περισσοτερες φωτος δεν διακρινεται ευκολα το μεγεθος.

Ευχαριστω
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.621
Κριτικές
190
Like
48.698
Πόντοι
41.443
Καλημερα σε ολους,

εχετε να προτεινετε μασαζ με βυζαρουδες κ δραση?? Γιατι στις περισσοτερες φωτος δεν διακρινεται ευκολα το μεγεθος.

Ευχαριστω


ο guru θα σου πει. :grin:

ειναι ο αρμοδιος εδω σχετικα με βυζους  :tits: :tits:
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
[size=24pt] Κάθε Κυριακή το κατάστημα μας θα είναι ανοιχτό από τις 11:00 Μέχρι 19:00 .Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 6978091034 [/size]
 

Συνημμένα

  • received_1939934519379169.jpeg
    received_1939934519379169.jpeg
    101,2 KB · Εμφανίσεις: 13

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom