Νέα

Οι καλες ειναι πιασμενες κι οι ελευθερες χεσμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
Ακόμα και έτσι να είναι, με τη φιλική ξένη το μόνο πρόβλημα είναι πώς θα την ρίξεις στο κρεβάτι. Με τις ελλεηνίδες έχει δύο προβλήματα: Και πως θα της μιλήσεις αφού είναι απρόσιτη και πως θα την ρίξεις στο κρεβάτι.

αμα δεν σε θελει η αλλη οτι και να της πεις δεν θα την φας
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
δεν υπαρχουν καλες γυναικες ειναι ολες πουταναρες και ελλεινιδες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αμα δεν σε θελει η αλλη οτι και να της πεις δεν θα την φας
σε θελουν αναλογα το πως μιλας και τι θα της πεις.

αμα δεν μιλησεις εννοείτε δεν θα φας.

η διαφορα είναι ότι στην ξενη αμα μιλησεις ευγενικα και ωραια θα κατσι να ασχολειθει και αμ εχει το μπιρι μπιρ για ωρα μετα κανεις και κινηση να απλωθεις.

η ελληνιδα το ιδιο πραγμα να κανεις, αρχικα θα σε σουταρει γιατι είναι αγενης και ετσι εχει μαθει.
μετα αν επιμενεις και δεν απογοητευτείς θα συνεχιζει να ξυνιζει τα μουτρα της
και αν συνεχισεις τοτε θα σου κατσει.

δηλαδή η ξενη σε περναει 1 κυμα και είναι και πιο ψηλη και πιο λεπτη.
η ελληνιδα με την χειροτερη εμφανιση σε περναει από 3 κυματα.

για αυτό οσοι ελληνες πανε εξωτερικο βλεπουν θεου προσωπο.
ή σοι δουλευουν σε τπουριστικα επαγγελματα ή σε τουριστικες περιοχες.

η γαλλιδα στην χωρα της είναι ευκολη και στις διακοπες είναι ευκολη.
η ελληνιδα στην χωρα της είναι δυσκολη και στις διακοπες παλι είναι πιο δυσκολη από την ξενη.


δεν τα λεμε εμεις επειδή τρωμε τα μουτρα μας με τις ελληνιδες ετσι είναι δες όλα τα σχετικα βιντεο στο γιουτιουμπ και θα δεις ότι ΜΟΝΟ η ελληνιδα σε χυλοπιταζει με το καλημέρα οσο καλυτερος της και να εισαι.

 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
σε θελουν αναλογα το πως μιλας και τι θα της πεις.

αμα δεν μιλησεις εννοείτε δεν θα φας.

η διαφορα είναι ότι στην ξενη αμα μιλησεις ευγενικα και ωραια θα κατσι να ασχολειθει και αμ εχει το μπιρι μπιρ για ωρα μετα κανεις και κινηση να απλωθεις.

η ελληνιδα το ιδιο πραγμα να κανεις, αρχικα θα σε σουταρει γιατι είναι αγενης και ετσι εχει μαθει.
μετα αν επιμενεις και δεν απογοητευτείς θα συνεχιζει να ξυνιζει τα μουτρα της
και αν συνεχισεις τοτε θα σου κατσει.

δηλαδή η ξενη σε περναει 1 κυμα και είναι και πιο ψηλη και πιο λεπτη.
η ελληνιδα με την χειροτερη εμφανιση σε περναει από 3 κυματα.

για αυτό οσοι ελληνες πανε εξωτερικο βλεπουν θεου προσωπο.
ή σοι δουλευουν σε τπουριστικα επαγγελματα ή σε τουριστικες περιοχες.

η γαλλιδα στην χωρα της είναι ευκολη και στις διακοπες είναι ευκολη.
η ελληνιδα στην χωρα της είναι δυσκολη και στις διακοπες παλι είναι πιο δυσκολη από την ξενη.


δεν τα λεμε εμεις επειδή τρωμε τα μουτρα μας με τις ελληνιδες ετσι είναι δες όλα τα σχετικα βιντεο στο γιουτιουμπ και θα δεις ότι ΜΟΝΟ η ελληνιδα σε χυλοπιταζει με το καλημέρα οσο καλυτερος της και να εισαι.


τι μαλακια βιντεο ειναι αυτο?
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
σε θελουν αναλογα το πως μιλας και τι θα της πεις.

αμα δεν μιλησεις εννοείτε δεν θα φας.

η διαφορα είναι ότι στην ξενη αμα μιλησεις ευγενικα και ωραια θα κατσι να ασχολειθει και αμ εχει το μπιρι μπιρ για ωρα μετα κανεις και κινηση να απλωθεις.

η ελληνιδα το ιδιο πραγμα να κανεις, αρχικα θα σε σουταρει γιατι είναι αγενης και ετσι εχει μαθει.
μετα αν επιμενεις και δεν απογοητευτείς θα συνεχιζει να ξυνιζει τα μουτρα της
και αν συνεχισεις τοτε θα σου κατσει.

δηλαδή η ξενη σε περναει 1 κυμα και είναι και πιο ψηλη και πιο λεπτη.
η ελληνιδα με την χειροτερη εμφανιση σε περναει από 3 κυματα.

για αυτό οσοι ελληνες πανε εξωτερικο βλεπουν θεου προσωπο.
ή σοι δουλευουν σε τπουριστικα επαγγελματα ή σε τουριστικες περιοχες.

η γαλλιδα στην χωρα της είναι ευκολη και στις διακοπες είναι ευκολη.
η ελληνιδα στην χωρα της είναι δυσκολη και στις διακοπες παλι είναι πιο δυσκολη από την ξενη.


δεν τα λεμε εμεις επειδή τρωμε τα μουτρα μας με τις ελληνιδες ετσι είναι δες όλα τα σχετικα βιντεο στο γιουτιουμπ και θα δεις ότι ΜΟΝΟ η ελληνιδα σε χυλοπιταζει με το καλημέρα οσο καλυτερος της και να εισαι.


φιλε εχεις γαμισει ποτε ξενη η μονο θεωρια?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τι μαλακια βιντεο ειναι αυτο?
σειρα από βιντεο είναι και νομιζω πεφτει μεσα από ότι εχω δει και στην ρωσσιδα που εχω σχεση αλλα και στην πολωνεζα που παροτι δεν γαμησα εκανα παιχνιδι, αρα φανταζομαι δεν λεει παπατζες ουτε για την εβραια ουτε για την τουρκαλα την γαλλιδα κλπ
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
σειρα από βιντεο είναι και νομιζω πεφτει μεσα από ότι εχω δει και στην ρωσσιδα που εχω σχεση αλλα και στην πολωνεζα που παροτι δεν γαμησα εκανα παιχνιδι, αρα φανταζομαι δεν λεει παπατζες ουτε για την εβραια ουτε για την τουρκαλα την γαλλιδα κλπ

αν δεν γαμισες δεν μετραει αν μετραμε και τα παιχνιδια τοτε ειμαι ο σπαλιαρας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αν δεν γαμισες δεν μετραει αν μετραμε και τα παιχνιδια τοτε ειμαι ο σπαλιαρας
ωραια με ελληνιδα και ρωσιδα που γαμησα πεφτει μεσα.
για τις αλλες δεν ξερω απλα υποθετω οτι και εκει πεφτει μεσα, αλλα δεν με ενδιαφερει κιολας δεν ειναι αυτο το θεμα μας, το θεμα μας ειναι οτι για να ριξεις μια ελληνιδα συνηθως σου ριχνει πρωτα 2-3 χυλοπιττες και πρεπει να επιμεινεις ενω η ξενη φερεται νορμαλ, αν σε γουσταρει σου καθεται εξ αρχης δεν λεει μαλακιες πχ "δεν δινω το τηλεφωνο μου σε αγνωστους" "δεν σε ξερω καλα ακομη" κλπ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
της γαμας τον κωλο η τον γαμαει αλλος?
δεν της γαμαω τον κωλο και δεν της τον γαμαει άλλος. είναι πολύ μικρος με σφικτη κωλοτρυπιδα γιατι είναι πολύ κοντη και λεπτη. και μονο που πλησιάζω εκει η σπρωχνω να της το βαλω όταν γυρναει στα 4. πεταγεται και φωναζει.

συνεχιζεις να πιστευεις ότι τον κραταει για αλλον ενώ μαζι κανουμε σεξ πανω από 5 χρονια σε ολες τις άλλες στασεις?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.313
Κριτικές
6
Like
10.360
Πόντοι
3.936
Τι πιασμένες .. τι ελεύθερες ..  :-
Αφού όλες είναι εν δυνάμει έτοιμες να το δώσουν στο πιάτο, όταν βρεθεί ο κατάλληλος .. Και ας σέρνουν πίσω τους 2-3 παιδιά. Αυτές δεν μασάνε ..  ;)
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
Τι πιασμένες .. τι ελεύθερες ..  :-
Αφού όλες είναι εν δυνάμει έτοιμες να το δώσουν στο πιάτο, όταν βρεθεί ο κατάλληλος .. Και ας σέρνουν πίσω τους 2-3 παιδιά. Αυτές δεν μασάνε ..  ;)

ετσι ακριβως μεγαλυτερες ξεκολιαρες απο τις ελλεεινιδες δεν υπαρχουν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τρελα ευκολες οι ελληνιδες,
μωρ τι μας λετε,

ψηλος, γαλανοματης , λεπτος, επιστημονας, φιλος μου μεχρι τα 28 ηταν παρθενος.
πηγε στην αγγλια για να συνεχισει στην ερευνα και εβγαλε γκομενα σε λιγους μηνες.

ηρθαν αγγλιδες με ανταλαγη μαθητων στην επαρχιακη πολη της νυφης μου.
αυτες ξεπαρθενιασαν ΟΛΟΥΣ τους συμμαθητες της.

μου εχουν τυχει παρθενες ελληνιδες ετων 21, 34, 36, 41.

αυτα στον υπολοιπο κοσμο ειναι ανεκδοτο
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
τρελα ευκολες οι ελληνιδες,
μωρ τι μας λετε,

ψηλος, γαλανοματης , λεπτος, επιστημονας, φιλος μου μεχρι τα 28 ηταν παρθενος.
πηγε στην αγγλια για να συνεχισει στην ερευνα και εβγαλε γκομενα σε λιγους μηνες.

ηρθαν αγγλιδες με ανταλαγη μαθητων στην επαρχιακη πολη της νυφης μου.
αυτες ξεπαρθενιασαν ΟΛΟΥΣ τους συμμαθητες της.

μου εχουν τυχει παρθενες ελληνιδες ετων 21, 34, 36, 41.

αυτα στον υπολοιπο κοσμο ειναι ανεκδοτο

τους ξεπαρθενιασαν ολους δεν αφησαν κανεναν παραπονεμενο? μπραβο οι κοπελες. σε ποια πολη αυτα?
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
τρελα ευκολες οι ελληνιδες,
μωρ τι μας λετε,

ψηλος, γαλανοματης , λεπτος, επιστημονας, φιλος μου μεχρι τα 28 ηταν παρθενος.
πηγε στην αγγλια για να συνεχισει στην ερευνα και εβγαλε γκομενα σε λιγους μηνες.

ηρθαν αγγλιδες με ανταλαγη μαθητων στην επαρχιακη πολη της νυφης μου.
αυτες ξεπαρθενιασαν ΟΛΟΥΣ τους συμμαθητες της.

μου εχουν τυχει παρθενες ελληνιδες ετων 21, 34, 36, 41.

αυτα στον υπολοιπο κοσμο ειναι ανεκδοτο

οι ελλεεινιδες να ξερεις μπορει να μην το δινουν στον ωραιο επιστημονα και να ξεκολιαζονται με τον αμορφοτο καμπουρη καγκουρα αλβαναρα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οι ελλεεινιδες να ξερεις μπορει να μην το δινουν στον ωραιο επιστημονα και να ξεκολιαζονται με τον αμορφοτο καμπουρη καγκουρα αλβαναρα
ε οι συμμαθητες της νυφης δεν ηταν ολοι φλωροι επιστημονες, οι μισοι δεν εδωσαν καν πανελλαδικες, αλλα οι ελληνιδες το παιζαν δυσκολες οι αγγλιδες ΟΧΙ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
οι ελλεεινιδες να ξερεις μπορει να μην το δινουν στον ωραιο επιστημονα και να ξεκολιαζονται με τον αμορφοτο καμπουρη καγκουρα αλβαναρα

στον ωραιο επιστημονα δεν θα το δωσουν διοτι τον θελουν για μελοντικο γαμπρο και για να μην τις περασει για ευκολες.

ενω στο χλεμπονιαρη αμορφωτο σκουπιδιαρη το μουνακι τους θα το δωσουν για σεξ, διοτι καποιος πρεπει να τις καλυπτει τις σεξουαλικες αναγκες (συνηθως αυτους δεν τους παρουσιαζουν πουθενα τους μονο για πηδημα τους εχουν) μεχρι να βρουνε τον μορφωμενο και φραγκατο γαμπρο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
να και μια πλήρη και τεκμηριωμένη ανάλυση από τον φίλο μου dragrcx για τις Ελλεινίδες


Ενα τεραστιο θεμα που θελει πολλες σελιδες για να αναλυθει..Παιρνω την πασα και λεω μερικες εμπειριες αφου ειμαι απο τους ελλαχιστους 40+ που χτυπιουνται ακομα στα κλαμπ στην Ελλαδα και κανουν παρεα απο 18χρονους μεχρι 60 χρονους...
Η παλαιοτερη προσκληση ισχυει οποιος θελει φερνω εγω τις γκομενες κλεινω πρωτο τραπεζι με την προυποθεση να μην με εκθεσουν με κακες συμπεριφορες και να εχουν λεφτα να πληρωσουν το τιμημα γιατι καλες οι θεωριες αλλα αφου μπορουμε στην πραξη να κανουμε αναπαρασταση all are welcome
Παμε βημα βημα η μεση Ελληνιδα αδερφε εχει παει με πολυ περισοτερους απο οτι νομιζεις...αρχιμπαζα εχουν γραψει 50 αρια σε αντρες για τις μουναρες δεν θελω καν να σου πω...Που το ξερω?Απο τις αδερφες φιλων μου και απο καρφωματα που μου κανουν οι ιδιες για τις αλλες η τα βλεπω και με την συχνοτητα που αλλαζουν γκομενους αυτες που ξερω...
Η μεση ελλεινιδα εχει κανει πιο πολλα χιλιομετρα απο τις ουκρανες(λευκες και ασπρογκριζες)γιατι η μεση ελλεινιδα το σεξ το εχει οτι ωρα θελει η μεση ουκρανη οχι...
Η ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΚΡΥΒΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΛΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΝΩ ΟΙ ΡΩΣΙΔΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΥΚΡΑΝΕΣ ΤΑ ΛΕΝΕ...Ετσι σας δημιουργειται η λαθος εντυπωση οτι οι ελλεινιδες ειναι παρθενοπες και οι Ρωσιδες καραπουταναρες...ΛΑΘΟΣ ΜΕΓΑ!!!και εδω το ελλεινιδικο μαρκετινκγ εχει κανει το θαυμα του...Στην καλυτερη εχουν φαει τις ιδιες ψωλες με την μεση Ρωσιδα η Ουκρανεζα, οι κατω του 5  ειμαι σιγουρος οτι εχουν φαει πολυ περισοτερες απο τις αντιστοιχες ουκρανεζες γιατι εκει δεν τις γαμαει κανενας(ουτε ντοπιος ουτε χορηγος) ενω εδω τις γαμαν ολοι οι παρακαλεσακηδες...
παμε τωρα στο πολυ δυσκολο να εξετασθει μαθηματικο ερωτημα πως γινεται 5000κ ελλεινιδες να ξεσκιζονται και οι 4500κ Ελληνες να τον παιζουν...
Για να απαντησουμε σε αυτο πρεπει πρωτα να καταλαβουμε μερικα πραγματα...Θα ελεγα λοιπον οτι στην Ελλαδα δεν υπαρχει μεσαια ταξη στους γκομενους...Η γαμανε φουλ η ειναι αγαμητοι(μονογαμικοι)
θα δουμε λοιπον γκομενους που ειναι απο 5-10%(σε αυτο δεν υπαρχει στατιστικο ο καθενας λεει την εμπειρια του)που γαμανε οποια τους αρεσει εαν ξερουν απο γκομενες και εχουν και λεφτα...Αν δεν εχουν λεφτα τους την πεφτουν τα <6 και τρωνε αυτα και αν δεν ξερουν απο γυναικες τους την πεφτουν παλι τα <4 αλλα δεν καθονται πανω απο 3-4 πηδηματα μαζι τους γιατι τους θεωρουν καραγκιοζηδες...
Αυτοι γαμανε 3ψηφιο(μιλαμε παντα για ελλαδα)απλα ο μο ειναι γυρω στο 5 εκτος και αν εχουν λεφτα και ξερουν οποτε κυριολεκτικα γαμανε οποια θελουν...
Οι υπολοιποι 90-95% γαμανε απο 5-10 γυναικες σε ολη τους την ζωη συνηθως 1 7αρι η 8αρι και ολες οι υπολοιπες οτι ναναι ΠΑΡΑΚΑΛΟΝΤΑΣ ΤΙΣ...
Αυτη πολυ επιγραματικα και απλοικα ειναι η κατασταση σημερα στους αντρες...
Στις γυναικες αντιστοιχα βλεπουμε οτι η μεση ελλεινιδα εχει σπασει τους αντρες σε 3 κατηγοριες...
Το Γαμια τον χορηγο και τον γκομενο...
Αν βρει και τα 3 σε ενα ειναι το τελειο...Φυσικα επειδη αυτα για ενα βιβλιο λογους δεν υπαρχουν εδω ειναι και η εξηγηση πως γινεται να εχουν ολες 'αντρα'για πηδημα ενω οι αντρες οχι...
οι γκομενες λοιπον το δινουν σε αυτο το 5-10% αρα το 10% γαμαει το 90% των γκομενων δηλαδη ο ενας στους 10 γαμαει 90 γκομενες μο σε ολη του την ζωη και το 90% γαμαει 10 γκομενες σε ολη του την ζωη...Τωρα λοιπον φαινεται ξεκαθαρα γιατι το 90% ειναι αγαμητοι και μονογαμικοι και γιατι οι γκομενες ξεσκιζονται...Βαζοντας τωρα στο παιχνιδι και την παραμετρο οτι υπαρχουν αυτη την στιγμη στην Ελλαδα περι τα 2-3εκ αλλοδαποι καραπινασμενοι για σεξ(μην ακουσω βλακειες οτι δεν πανε με ξενους οι ελλεινιδες..πανε απλα δεν το λενε σε εσας για να μην πεσει το πρεστιζ τους...)
Υπαρχουν ακομα 2 παραγοντες που και αυτους δεν μπορουμε με ακριβεια να τους προσδιορισουμε..
Ειναι ποσες απο αυτες που βλεπω καθε βραδυ μονες δεν πηδιουνται η πηδιουνται με σκουπιδιαρη(χωρις μορφωση χωρις εμφανιση χωρις λεφτα)
Το δευτερο ειναι ποσες απο αυτες πηδιουνται κρυφα με τιποτενιους(για να τους εχουν του χεριου τους)και δεν το ανακοινωνουν αυτο πουθενα... Υπαρχουν πολλοι αλβανοι και πακιστανοι και συριοι που οι Ελλεηνιδες τους χρησιμοποιουν για γαμιαδες οπως και πολλοι τατουαζακιδες και γενικως σκουπιδιαρηδες που οι Ελλεινιδες τους χρησιμοποιουν για να κανουν σεξ και να σβησουν αυτην την επιθυμια και συνχρονως να φανουν πολυ δυνατες στον Λατση που ψαχνουν για να αφησουν τον φτωχομπινε που τον χρησιμοποιουν για να ικανοποιουνται και να ανεβουν λεβελ...Αυτες χορτασμενες απο σεξ ο αντρας πεινασμενος απο σεξ παει σε μια μαχη ανιση γιατι η αλλη δεν πειναει ενω αυτος...
Σκεφτητε να κανατε καμακι σε θεομουνο αλλα να ειχατε την ιδια μερα γαμησει αλλες 2 τι ψυχολογια θα ειχατε(λεγε με μινσκ 2000)...
Αποτελεσμα οι γυναικες με φουλ ψυχολογια και μηδεν πιεση αφου το σεξ το εχουν και ο αντρας καραπεινασμενος να ακουει το κατω κεφαλι να του λεει την θελω τωρα...
Ανιση μαχη...
Την ιδια στιγμη ως αντρας πρεπει να κανεις την πρωτη κινηση ειναι σαν το black jack  η το 31 οσοι δεν το ξερουν...Η γυναικα ειναι η μανα αρα εσυ τραβας πρωτος χαρτια αν καεις η μανα κερδιζει χωρις να κανει τιποτα...Αρα εδω πρεπει να μετρησει τα χαρτια δηλαδη να μετρησεις την γκομενα αν θα κατσει και αν μετρησεις οτι δεν να κανεις πασο κατευθειαν ωστε να εχει την Minimum χασουρα...
ποσοι ξερουν να μετρανε τα χαρτια....πολλοι λιγοι γιαυτο και βλεπεις καθε βραδυ να χαλανε λεφτα για γκομενες και να μενουν με το πουλι στο χερι...
Αν ειστε στο 5-10% εχει νοημα να πατε μονο αν θελετε 8,5+ που δεν υπαρχουν στην Ελλαδα και εχετε βεβαια και τα καταλληλα λεφτα να το υποστιρηξετε...
Αν ειστε στους υπολοιπους 90-95% το πανω ειναι μονοδρομος...1/10 στο πηδημα και +3,4 στην εμφανιση...
Αυτα καλη τυχη σε ολους ελπιζω να βοηθησα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom